Ambient on/off

Join the new world

 

Politiškai nekorektiškas nr.7 (Politinės Tendencijos)

Day 1,799, 09:30 Published in Lithuania Sweden by Brisiaus Galas
Sveiki brangūs skaitytojai,

Ši kartą sveikinuosi su jumis per savo gero draugo – InUrFaceChimp leidinį. Su kolegomis esame laikinai išvykę padėt broliams latviukams, o prieš rinkimus Lietuvoje norėjau kad būtų išgirstas ir mano balsas. Kaip sakoma politikos apžvalgininkų – kad nereiktų po to mosuoti kumščiais po muštynių. Šį kartą pašnekėsiu apie partijas ir naujas(?) įsigalinčias tendencijas mūsų politikoje.

Partija kaip labdaros organizacija.
Vienu metu jau buvau pradėjęs maišyti mūsų partijas su labdaros organizacijom. Labdara, dovanos, ar kaip tai bepavadinsit – jokiu būdu nėra blogai. Ekonomika yra sutrypta ir kaip reikia suktis mūsų mažesniems žaidėjams - man sunku pagalvoti. Bet kas slepiasi už partijų gerumo? Už tų viešų straipsnių apie dosnumą saviems partiečiams? Tai paprasčiausias žaidėjų viliojimas į partiją: ateik pas mus – gausi ir tu. Labai gaila, kad tuo daugiau ar mažiau užsiima beveik visos didžiosios partijos. Ir netik - net partijų pirmininko rinkimuose prasideda rinkėjų papirkinėjimas.

Ir dėl ko?
Dėl nereikšmingo skaičiaus? Tuo užsiimančios partijos ir taip sėdi tope reikalingam praeiti į seima. Nemanau kad jiems grėsmę kelia “Lietuvos Žolininkai”, ‘’rimta partija’’, ar apolitiškų atskalūnų – “žveries diktatūra.”
Viskas dėl tuščių vaikiškų ambicijų - mūsų vyrai ažuolai nusileido lygi facebooke like`us medžiojančių paauglių lygio. Būtu juokinga, jeigu nebūtų graudu. O kur žmogaus politinis apsisprendimas, pažiūros? Galiausiai asmenybė? Galvojat, jiems tai rūpi? Galvojat jiems rūpi Tu? Jie mato tik skaičių, ir tu tokiems esi tik vienas iš skaičių. Ne daugiau.

Kuo gilyn į partinį mišką tuo šlykštyn.
Žiūrint toliau, partiniai vadukai nusileidžia iki tokio lygio, kad jau pradeda spaminti į kitų partijų narių pašto dežutes, stengdamiesi už dovanėles papirkti ir pervilioti naivesnį partietį. Vienai jos buvusiai ekselencijai tai - juokinga, ekselencija nemato čia nieko blogo. Idomu, jeigu aš pradėčiau spaminti LMS ar LLS nariams apie perėjima už dovanėles į LNP, koks pasipiktinimo skandalas kiltų… O gal dar geriau pradėt spaminti MU buriams: Ateik pas mus gausi dovanų, čia daviniai geresni. Tada dėl žaidėjų pradėtų plėšytis ir būriai, kurie turėtų apginti Lietuvą.

Ir kas tai daro?
Žmonės save deklaruojantys intelektualiais ir rimtais politikais. Partijos save deklaruojančios kaip rimtas, nuosaikias, į “Politinius ginčus” nesiveliančias. Labai juokinga kai tie žmonės žiūri iš aukšto ir šneka man apie ‘’Partijų karus’’, po rinkimų leidžia straipsnius, kokie visi nesusipratėliai, ir aiškina apie šūdadrabstį per rinkimus.

Pabaigai.
Dėja, bet tenka konstatuoti, kad dauguma partijų, jeigu kadanors tokios ir buvo, kaip politinės organizacijos - žlugo. Geriausiu atvėju, partija tapo draugų bureliu, su tuščiagarbiais vadovais. Plato sužlugdė ekonomikos modulį, o politikos modulį žlugdom mes patys. Artėja Seimo rinkimai, neperneškim realios Lietuvos problemų čia. Mokėkim rinktis ir atsirinkti, kas yra – kas.

Atskira padėka: InUrFaceChimp

Specialiai iš Rygos(:
Patriotų redaktorius
Povilas1989

 

Comments

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,799, 09:46

na nemazai neteisos deja tavo taiklaus pavadinimo straipsnyje. Partiju nariu skaicius galima sakyti tiesiogiai itakoja partijos seime vietu skaiciu. taigi puse straipsnio jau yra briedas. Antra fantazijos, kas butu jeigu jeigu butu. Turetum pabandyti, paskui skleisti erezijas. Taigi 90 % visos sitos rasliavos yra slamstas. Kaip cia ePaleckis isleido tave svetur is jo partijos?

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,799, 10:00

Terkšt įžeidimų, terkšt purvo. Skaitysim apsiginta?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,799, 10:06

taigi isdesciau visus argumentus, ka cia dar terkst:) eikit toliau verkt solistai:))

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,799, 10:08

Na va, dar gražiau. Pararamui, partietis reiškia tik balsą. Nuostabi partija.

Udra
Udra Day 1,799, 10:08

LLS šitam šūdmušį nedalyvaują, tad prašom ir nekišt.
Tą patį siūlyčiau ir LNP. *tai tik asmeninis patarimas*

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,799, 11:06

Poviliuk ar tu tikrai nori vel partiniu bataliju tariamai idejiniu pagrindu?😁) Gal klausyk uz teks kad mes laiks nuo laiko apsiskaldysim ir to apsiribokim 😁)) o asmenybė nebesvarbi po naujo politinio modulio atnaujinimo todel taip SOL ir soktelejo i virsu 😁)

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,799, 11:59

dar viena melagyste sitam straipsnyje, kad tavo mylimoji sol, turinti tiek nariu kad jai tikrai negresia ne tai kad iskrist is top5 bet ir pirmos vietos, verkia del kazkokios zinutes ju nariui:)) ai nu ka cia dar... trinkit lauk geriau:)

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,799, 12:26

O kur aš sakiau, kad SOL gresia iškritimas. Kalbėdamas, apie narių, ar kaip tu sakai balsų, medžiokle su dovanėlem, aš turėjau galvoi ir SOL ir TS ir man tai taipogi nepatinka. Tiesiog jūs pasieket viršūnę ir perspjovėt, net juos.

Ir žodžiai melu nepavirsta vien todėl, kad tu taip pasakai pararamai;) Įsijautei į fiurerio vaidmeni.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,799, 13:38

aha bijok manes zydeli:) nesupratau ka tu ir apie ka, as apie straipsni, o jis yra visiskas sudas atsiprasant, ir kodel parasiau. Kaip suprantu tu rasei ji, taigi kaip ir tai nestebina:) na juokas cia, gali gal kartais ir ne suda parasyti. Kirtikuoji tipo cia mus kad ieskom nariu nors ir esam top 5, o pats verki kad sol neteks vieno nario. Sakai akd tas skaicius nereiksmingas, bet jau parasiau auksciau kodel jis reiksmingas. Na i kita, kas butu jeigu butu, na neuzskaitau sitos rasliavos niekaip

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,799, 14:11

Pararamai
1.Manęs su SOL niekas nesieja ir nematau ko čia man teisintis, suprantu kad nori durna fleimą užkurt tik nesuprantu kam.
2. Kartoju - Nesusireikšmink. Straipsnis skirtas ir SOL ir TS ir visiems kitiems marketingistams.
3.Tu sakai, kad vieną žaidėją, Migas sako kitaip. Kuom tikėti aš nežinau ir tiesą sakant manes nekaso, ne skaičius esmė, o ligi ko šitas jūsų marketingas išsivysto ir kad jūs precedentą sukūrėt.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,799, 21:25

kas sukure su tuo ir aiskinkis, eini pas rusiska naikintuva ir verki jam, o ne cia straipsnius lempinius rasineji apie beleka... ech bet smagu vistik:)

Funnyte
Funnyte Day 1,800, 00:59

O aš visgi manau, kad straipsnyje išsakyta nemažai teisingų minčių, apie kurias reikėtų susimąstyti visoms partijos. Žmonių skaičius svarbu, nesiginčysiu su pararamu, tačiau juk svarbiau kokybė, o ne kiekybė, ar ne taip? Kas iš to, kad partija turės daugybę narių, tačiau neturės asmenybių, charizmatiškų, gebančių įtikinti, užkrėsti kitus savo idėjomis, iniciatyvių, kuriančių ir dirbančių?

Funnyte
Funnyte Day 1,800, 01:00

Žinoma, taktika "papirk ir užsiaugink naujoką" kartais irgi pasiteisina, dažniausiai tokie žmonės ir lieka iki galo ištikimi savo partijai (bent aš taip manau). Visgi aš irgi svajoju apie šviesesnį rytojų, kur partijos žmones viliotų ne spamu, ne batonais, o idėjomis ir vizijomis, ieškodamos bendraminčių. Bet čia daug dirbt reikia, todėl pigūs metodai tiesiog paprasčiau.🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,800, 02:34

na kaip kas is to, paziurek i dainininkus, top 1 partija, kiek ten pas juos tu aktyviu?🙂 kazkaip jus cia vaivorykstes spalvom visi ziurit, kaip kokiam ten berlyno parade:) taigi visada visur turi buti tikslas. siuo atveju tikslas gauti kuo daugiau balsu seime, taigi ir dirbi kad pasiekti to tikslo. O tinginiai daininkai pyksta, nes kazkas dirba, o jie nieko nedarydami nori toliau islaikyti savo pozicijas. Taigi tinginiai pries netinginius, savaime suprantama tinginiai pyksta. peace

LS HQ
LS HQ Day 1,800, 03:44

Nezinau ar straipsnio autorius perskaitys mano komentara ar dar kas nors...Bet daug jusu minciu is ties puikios ir as joms pritariu. Dekui uz jusu blaivia protinga nuomone.
Pagarbiai Giedrius-Wraith

Funnyte
Funnyte Day 1,800, 06:29

pararam, nenoriu toliau judinti tos temos, tačiau LMS, mano nuomone, lygiai tokie patys tinginiai, nes sugebėjo tik paspaminti. Tam daug jėgų bei proto nereikia.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,800, 11:36

nu tai meluoji brangioji, sugebejom nemazai zinuciu issiuntineti,viena papuole net va isizeidusio naikintuvo draugui. cia jau nemazas darbas, apie kitus nematau reikalo duoti ataskaitos tamstai:)

Funnyte
Funnyte Day 1,801, 01:31

Brangusis, nesipykim.😘

gliookas II
gliookas II Day 1,801, 01:34

As noreciau paziureti, kas cia paspamintu LLS ir po to negautu keleta izeidzianciu laiku atskleidzianciu visa esme nuomones apie save.

ir jeigu kas nors norite paspaminti COBRAi ir pasiulyti jiems geresniu daviniu negu pas bus - go on, just du it.

Cia yra dar vienas propagandinis straipsnis is SOL/LNP puses, kuris vercia susimastyti, kokie lls ir lms, o net galbut kartais ir lts, labai blogi, o kokia kiti geri, juk nieko tokio nedaro!

gliookas II
gliookas II Day 1,801, 01:36

BET. PAziurekite i save, mielieji.

Vos tik LLS/LMS padaro kazkoki veiksma, politines siuksles, kaip autorius, spausdintojas, ar politine -tute kaip Migas iskart bega i komentarus smerkti ir niekinti.

BET daro ta pati, kalba netgi tomis paciomis frazemis, idejomis (kaip pvz "musu partijos vidinis reikalas", reitingavimas rinkimams).


As nesuprantu PRIES KA JUS CIA VAIDINATE??? Dviveides davatkos esat ir patylet jums reikia.

gliookas II
gliookas II Day 1,801, 01:38

Ir apskritai, gal baikime LLS visur kisti, kur tik imanome. Senokai mes jau nebesiveliame i tuos politinius, bet juk ne, patys norite, patys mazochistinates, o po to kai sausai i galva gaunat - rekiat ir skundziates, kaltinas ir legendas sekat apie piktasias dvasias

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,801, 03:27

Ačiū Giedriau už gera žodį.
Gliookai ačiū ir tau:)
Šitas straipsnis LLS ir LNP skirtas mažiausiai, tos patijos šituo Š paskutiniu metu neužsiėme. Paminėtos tos partijos tik kaip pavyzdys.
Jeigu lendam į offtopica: Dėl reitingavimo - tai kuom tau jis blogas? Partijos narių sąrašas turi eiti randomu? Šneki tik tam, kad šnekėt.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,801, 04:17

funnyte ok, buckis. Povilas grybas, del to kad man nepadekojo uz gera zodi! kaip tu taip galejai niekshe, stengiuosi rasineju cia po visa sita nesamone parasyta, o tu net aciu nesugebi pasakyti, tik veli kazka nesuprantamo:( nuvylei brol!

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,801, 05:36

Ačiū Pararamai;) Eik paskaityk kanors ką supranti;)

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,801, 06:49

Ir kas tai daro?....šimpandze o ka turim a.. LNP-gejai(šuda stumdo), LMS-mergses(klientai galvoj), LLS - laisvas Sindikatas(be reketu daugiau nieks nedomina), LTS-KP komunistai laukentys "auroros" šuvio ... SOL -profsajunga sauganti Migo teise i seima... liko mazumos .sadistai ir tt .. tikri lietuviai savo geime jau ne seimininkai ..maisyti isigalejo .jus pats kas toks a? žmogbeždžionė ..tai va

daniochas
daniochas Day 1,801, 07:48

"Partijos save deklaruojančios kaip rimtas, nuosaikias, į “Politinius ginčus” nesiveliančias. Labai juokinga kai tie žmonės žiūri iš aukšto ir šneka man apie ‘’Partijų karus’’, po rinkimų leidžia straipsnius, kokie visi nesusipratėliai, ir aiškina apie šūdadrabstį per rinkimus."

Taigi, deklaruojames kaip Rimta Partija, o dabar prasyciau parodyti pavyzdi, kur sakem, kad visi nesusiprateliai ir drabstemes sudais. Aciu.

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,801, 08:32

Ačiū glušui ir kristašuniui už pagyrimus 🙂 Matau šiais laikais net ir nieko rašyt nereikia, kad purvo dozę gautum. Kyla klausimas - jeigu jau aš politinė šiukšlė, kaip reikėtų vadinti recidyvistą eTautos išdaviką, partijų PTO'tintoją, forumų trynėją ir įtariamą orgų plėšiką, prekybos balsais magnatą? Tebūnie aš politinė šiukšlė, nes analizuoju ir aprašau man kaip ePiliečiui nepriimtinus išsišokimus ar akibrokštus elementarioms moralės normoms. Tai kad herojais gan dažnai tampa LLS partijos

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,801, 08:39

nariai, nereiškia kad esu į jus mielieji žiūronus nustatęs. Tai paprasčiausia pasekmė jūsų pačių polinkio išsišokti ir laužyti standartus. Asmeniškai tikrai nei prieš vieną nieko neturiu ir neturiu preteksto laikyti pagiežą ar kažką tokio. Įžeidinėjimais tikrai manęs neužčiaupsit ir nesumenkinsit.

gliookas II
gliookas II Day 1,801, 09:19

na ka sakiau - tu esi politine siuksle. galejau ir neissiplest, visvien butum koki suda parases ir ta pagrindes

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.