Ambient on/off

Join the new world

 

pirmieji sparneliai

Day 1,794, 01:56 Published in Lithuania Lithuania by Fabrikantas

Kaip ir kasdien, šią saulėtą amžino ir vis gilėjančio erep rudens dieną nusipjoviau varžtus ir susikūliau batonus su vamzdžiais. Kaip ir kasdien, varžtus vežiau į turgų, bet tas beveik neapsimoka, vos užtenka dyzelinui. Vengdamas psichologinės traumos, visą medalių auksą susidėjau į kepyklėles, tad dabar retsykiais nusiperku grūdų po centą (nes už tiek juos parduoti jau būtų depresija).

Pravažiuodamas kasdieniu traktoriumi pro Minską kelis kart pykštelėjau, kiek dar buvo likę jėgų. Ir štai. Sudie, šaltos geometrinės antsiuvų figūrėlės. Sveiki, pirmieji sparneliai. Penkiasdešimtas military rank tame ilgame šešiasdešimt penkių pozicijų sąraše.Galėjau straipsnį pavadinti kaip nors kitaip. Ar įmanoma tapti tautine pajėga už dyką? Kiek tam reikia laiko? Kokios strategijos laikytis?

Deja, deja. Per vėlai užduotumėt man šiuos klausimus, jei tik juos užduotumėt. Jei dar būtų kas juos užduoda. Nes dabar tai jau praktiškai nebeįmanoma.

Pasiekiau National Force, taikydamas štai tokį algoritmą:

1. Visiškai nekariavau (išskyrus misijas) iki tam tikro protingo gamyklų skaičiaus (daugmaž pusmetį).
2. Nuo to laiko kariavau tik dėl DO (su kelim retom išimtim, kai man pasinoro TP ir MERCENARY), o viską kas liko, veždavau turgun.
3. Nepirkau nė gramo aukso.
4. Treniravausi kasdien, bet tik for free (jo Q maksimaliai kėliausi).

Visa tai užtruko lygiai 445 dienas. Na, pakeliui dar šį bei tą rašinėjau.

Tuščia aplinkui, tylu. Masinio naikinimo ginklas ir yra masinio naikinimmo ginklas, ką besakytum apie jo panaudojimo gerus norus ar šventas intencijas. Adminai išvalė visą žaidimo džiaugsmą vieninteliu jiems suprantamu ir efektyviausiu masinio naikinimo ginklu. Ko negali perdurti kardu ar peršauti bazūka, tą visada gali apmėtyti kredito kortelėmis. Tam priešnuodžių nėra.

Tam tikra prasme esu nežinia kaip išlikęs postapokaliptinis katinas.Jei ką, mane rasite kur nors netoli traktoriaus.

 

Comments

iPSiArt
iPSiArt Day 1,794, 02:05

Postapokaliptinių katinų ir reikia. Nes jei jie gali išgyventi apokalipsę, reiškia galbūt jie yra ta ateitis į kurią galima dėti vilčių? Nebūtinai mastoma ar girdima kasdien straipsniuose, shoutuose, mūšio lauke tarp didvyrių...

Kortelėmis (masinio naikinimo ginklais) viską apmėtyti žinoma galima, bet ne visada ką nors lems. Įsitikinta kad ir vakar...

DrMonte
DrMonte Day 1,794, 02:15

o/

iPSiArt
iPSiArt Day 1,794, 02:16

P.S. o subinytė tai visai nieko...

Andriuss
Andriuss Day 1,794, 02:44

Uz fermu merginas o/

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,794, 03:31

už subinytes o/

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,794, 06:02

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6209774

111 dienu acc, nepirkta ne vieno auksinio, tera tik 1 gamykla ir nera sparneliu...

wandrip Day 1,794, 08:51

Comment deleted

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,794, 08:58

Kažką norėjau parašyti, bet tas traktorius visiškai išblaškė visas protingas mintis, tai tiesiog vote už subinytę : )

Rupijus
Rupijus Day 1,795, 20:56

puikus traktorius 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.