PERUN – Nábor slovenských vojakov

Day 1,092, 03:28 Published in Slovakia Hungary by P.E.R.U.N

Vážení občania Slovenskej republiky,

dovoľte aby som Vám oznámil veľkú novinu. Vy, ktorí neviete, tak na Slovensku kedysi existovali Československé légie. Bola to vojenská jednotka, v ktorej bok po boku bojovali Česi a Slováci. Táto armáda zanikla aj s myšlienkou Československa. Rovnako si takmer všetci spomínate aj na Armádu Slovenskej Republiky, ktorá sa tešila úspechu. Táto vojenská organizácia však netrvala príliš dlho, hlavne z organizačných dôvodov.

Za tento dlhý čas tu však stále bola aj fungujúca – prevažne poľská vojenská jednota, Perún, ktorá zotrvala a v súčasnosti sa teší veľkej sláve. Je to vysoko prepracovaná organizácia s veliteľmi, ktorí sa starajú o jej chod. Okrem kapitálu, vojenskej a zbrojnej sily sa Perún vyznačuje aj ľudskosťou a humánnym prístupom k svojim vojakom.Perún má vyše 50 aktívnych vojakov, z toho okolo 17 nás je Slovákov. Možno je to málo, no nároky do Perúnu sú vcelku vysoké. No nastáva zmena. Vzhľadom na to, že Slováci potrebujú armádu a potrebujú byť zorganizovaní v ťažkých časoch, sme znížili nároky „pre Slovákov“, ktorí ak chcú, tak môžu vstúpiť do Perúnu ak splnia tieto požiadavky:
- Občianstvo Slovenskej republiky
- Bývanie na území Slovenskej republiky
- Sila, Strength 300+
- Práca v niektorých z firiem v Perúne (ak chcete dotácie, samozrejme až po prijatí)

Perún sa reorganizuje, naplníme zbrojovky a ostatné armádne firmy a spoločne sa budeme snažiť vytvoriť vysokoprofesionálny slovenský vojenský oddiel, ktorý bude môcť v prípade ohrozenia či ťaženia tvrdo zasiahnuť. V dôležitých bitkách podporujeme svojich vojakov. Posielame im peniaze na jedlo, vyrobené zbrane a spolu bojujeme ako jeden tým.

Preto ak ste sa rozhodli pridať sa do Slovenskej časti Perunu, vyplňte tento formulár a staňte sa súčasťou prestížnej armády, v ktorej bude Slovensko zorganizované, ako už dlho nebolo.

Sláva Perun!
Sláva Slovensko!