Ambient on/off

Join the new world

 

Partinis špionažas. (NE)toleruotina!

Day 1,799, 05:00 Published in Lithuania Lithuania by Migasss

Sveiki, brangūs piliečiai. Artėjant rinkimams, vis daugiau partijų nori ,,pasireklamuoti" prieš savo ir kitus žmones. Man labai nuoširdžiai gaila, jog jų reklama neapsiriboja maisto dalinimu, konkursais ar nuveiktais gerais darbais.

Šiek tiek muzikinio fono

Visas skandalas prasidėjo nuo LMS organizuotos akcijos. Tikrai nežinau ar ji buvo apgalvota, ar tiesiog jiems taip gavosi, tačiau gavę nenuginčijamus įrodymus, mes nusprendėme parašyti atvirą laišką ir tikėtis jų atsiprašymo dėl šios, galimai nekaltos klaidos.Taip, jie už atlygį skatino pereiti į jų partiją, kas yra tikrai amoralu ir nesiremia į visiškai jokias moralines normas. Tačiau mums tereikėjo atsiprašymo ir pažado, jog daugiau taip nebebus elgiamasi.

Gaila, tačiau mes didžiai suklydome dėl šios mažos partijos. Tikrai maniau, jog ši nors ir maža, tačiau yra bent jau garbinga partija. Tačiau vos tik atsiradus straipsnius, jie piktdžiugiškai pradėjo ,,stumti" ir taip dar labiau stengtis visą savo šlykštumą pateikti į viešumą.
Ne vienas narys pradėjo rašyti jog reikia imtis atsakomųjų veiksmų. Žinoma, buvo siūloma ir PTO veiksmų, kuriuos nors ir netoleruoju, tačiau apsvarstyti galima įvairius planus.Mūsų pokalbių kambariuose visi planai buvo tik diskusijų forma, labiau diskutuojant koks šlykštus ir niekingas LMS poelgis, negu ką su jais reikėtų daryti. Buvo nuspręsta padaryti apklausą, taip išsiaiškinant VISŲ partiečių nuomonę apie šį išpuolį. Aš ir pats asmeniškai manau, jog šis koktus jų veiksmas yra nedovanotinas, bet laukiu ką atsakys mūsų partiečiai.

Noriai ėmiausi šio darbo ir per vakarą išsiuntinėjau visiems Solidarumo partijos narias privačią žinutę su prašymu užpildyti anketą, jog sužinotumėm jų nuomonę.
Numatydamas tam tikrų žmonių piktus ketinimus mūsų atžvilgiu, žinojau, jog mūsų tarpe yra žiurkė, kuri viską kas slapta, perduoda Gliookui. Todėl, ties tam tikrais lygiais, tikslingai keičiau tekstą. Ne pačią teksto mintį, apsidraudžiant faktu, jog tam tikri suinteresuoti asmenys gali turėti ne vieną multį mūsų partijoje. Keičiau tik atitinkamas raides, jog nebūtų sukeltas įtarimas.

Kaip ir tikėjausi, iš Gliooko parašytame straipsnyje paviešintos nuotraukos, aiškiai galius suprasi maždaug kelinto lygio ši žiurkė yra. Vėliau įmetus tekstą su dar kita žinute, supratome, jog žiurkių yra ne viena.

Viena, kas dedasi pačioje partijoje ir yra skirta tik partijos nariams, antra, kai dėl šnipinėjimo pasiryžtama multinti ir taip pažeisti ne tik doroves normas, bet ir pačius eRepublik įstatymus.
kitas partijas raginu netylėti, nes ir tarp jūsų narių yra galimai užsimaskavusių Gliooko mulčių (arba užverbuotų žmonių).
Kodėl dėl šio Lietuvos parazito ir išdaviko turi kentėti pasitikėjimas žmonėmis? Nejau net partijoje tarp kolegų ir bičiulių turi būti atsargus ir rašydamas kiekvieną sakinį, privalo gerai jį apgalvoti, nes jis gali būti nutekintas ir paviešintas visai kitam kontekste?
Tik žmogus, be visiškos savigarbos ir neturintis visiškai jokių vertybių, gali šitaip niekšingai pasielgti ir taip žemai pulti. Nejau partijos privatumas gali būti taip lengvai pažeidžiamas?
Savo veiksmų aš neišsižadu, nes jie buvo skirti supažindinti partiečius su esama situacija, perspėti dėl neadekvačių kitos partijos veiksmų ir noro išsiaiškinti partiečių poziciją ir nuomonę.
Viską padariau, nes man brangūs mano partiečiai ir kolegos, kuriuos visus stosiu ir ginsiu savo krūtine.
Mes tikrai nežadame nuleisti galvos, kai mus tryps. Jeigu su oponentai nenori bendrauti diplomatiškai (na kokia dar gali būti diplomatija, jog norint tiesiog paprasčiausio atsiprašymo, esi pasiunčiamas velniop?), bendrausime su jais kaip su žvėrimis.
Nuoširdžiai sakau, jog kaip moralę ir draugus gerbiantis pilietis, ginsiu kiekvieną savo partietį ir visą Partiją! Ginsiu visas mūsų Partijos vertybes!
Už ištikimybę! Už savitarpio pagalbą ir bendrą solidarumą tarp piliečių! Už meilę tėvynei!

 

Comments

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,799, 05:06

gliukašenka = fail! xD

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,799, 05:12

Bravo, audringi aplodismentai, publika sužavėta.............. Drama queen http://www.youtube.com/watch?v=y8Kyi0WNg40&feature=related

LS HQ
LS HQ Day 1,799, 05:21

🙂 Pas glooka vote padejau ir tau vote duosiu:). Tiesa nei ten nei ten neskaiciau:D

iJokimas
iJokimas Day 1,799, 06:41

Įdomu, kas čia reklamą prieš rinkimus daro? : )

DrMonte
DrMonte Day 1,799, 06:53

Toks liguistas poreikis visus stebėti įvardijamas kaip "Peeping Tom" - A person who watches another without the other's permission and usually without the other's knowledge, especially for the purpose of deriving sexual pleasure from the sight of the other.

Migasss
Migasss Day 1,799, 07:55

Jokimai, čia ne reklama. Kuo mažiau stengiausi minėti pačią partiją, tai rašiau iš asmeninio laikraščio, nedėjau SOL paveiksliukų. Visa tai atsakas, kurį iššaukė LMS. Tiesiog, priežastinis ryšys.

karabambala
karabambala Day 1,799, 08:03

MIgai MIgai... baik cia hiperbolizuoti ir dramas daryti ^^ cia demokratija ir kas kam ka nori tas tam ta siuncia. Relax, take it easy. 😃
Kai maza mergaite ...

Noblas
Noblas Day 1,799, 08:57

Straipsnis atsipindintis šių dienų realybę 😕 Kaip gaila, kad Lietuva taip žemai nusirito, o kadaise buvo kultūros bent šiokios tokios.

PetrasVykintas
PetrasVykintas Day 1,799, 09:25

"Taip, jie už atlygį skatino pereiti į jų partiją" - ar grazu, Migai, populistika skelbt? Jau siais laikais pateiktu pavyzdziu nebereikia ir uztenka aploti kitus? Aisku, agitacija negrazi is LMS puses, bet paciam irgi deretu propagandos skelbt, jei nesugebi irodyti, kad zadejo jie atlygi.

Udra
Udra Day 1,799, 09:26

-Artėjant rinkimams, vis daugiau partijų nori ,,pasireklamuoti"
Puikiai pasakyta, net 2 straipsniai apie SOL per dieną.Puiki reklama!
-jie už atlygį skatino pereiti į jų partiją
Ar aš čia vienas, kuris neišžvelgia jokio atlygio? Ar tas atlygis yra galimybė pasireikšti ?
-Nejau partijos privatumas gali būti taip lengvai pažeidžiamas?
Vienintelis sakinys su kuriuo sutinku. Pats užvakar siuntinėjau anketas partijos nariams. Atsakymų gavau ir iš SOL ir iš LNP :😁

PetrasVykintas
PetrasVykintas Day 1,799, 09:26

*neskelbt

Kalnu Karabachas
Kalnu Karabachas Day 1,799, 10:01

Udra, bent jau as matau,kad LMS zinuteje minimos dovanos:)

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,799, 12:58

taip taip dovanos, junkites visi, davanu gausit:) geriau nei sedeti verksniu kontoroj:) migai o grazu asmeniskai grasinti zmogui? nu gerai siuntem zinutes kveisdami, gavo jusu narys vienas, baisu tragedija, iskrisite dabar is top 5. buciau nusirites iki tavo lygio, ikelciau kokias grasinamas zinutes man rasai asmeniskai. ech, nu ka as galiu pasakyti, nebalsuokit uz solistus (la la la, asaru pakalne), balsuokite uz tai ko jie bijo:)

Migasss
Migasss Day 1,799, 15:37

Udra:
1) Kokia dar reklama? Šiame straipsnyje dalinuosi mintimis apie šnipinėjimą partijose. Jeigu pastebėjai, netgi leidau iš savo laikraščio, ne iš SOL.
2) Paskaityk LMS žinutę. Visą ir atidžiai.

Migasss
Migasss Day 1,799, 15:40

Pararam, kokie dar grasinimai? Akis į akį, kaip su normaliu žmogumi pakalbėjau apie situaciją, tai čia skaitosi grasinimai? Matomai tau dar nei kartą neteko su tikrais susidurti, jų skonio pajusti.

Nejau tavo partija tokia silpna, jog iš paskutiniųjų bandai iš šios situacijos išspausti viską ką tik galima? Gėdos turėk. Mindai visas moralines normas.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,800, 02:17

Mindai visas moralines normas. :+))))))) moraliste gal užteks anonizmu užsiminėt dar užsidegsi netyčia

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,800, 02:28

na kalbejom, akis in aki:) nu grasinai, nekelsiu juk cia tu screenu, ar ikelti? kaip daznai tamsta susiduriate su tikrai grasinimais? ir kaip teko nuo ju nukenteti?🙂)pasipasakokite tamsta, idomu pasisemti patirties is patyrusiu:) ai tai tas skonis irgi sudomino, apie ka jus ten?😁

gliookas II
gliookas II Day 1,800, 03:23

Migai, tu sveikata pasitikrink ROFL. Senokai tokio feilinio straipsnio neskaiciau : D

Migasss
Migasss Day 1,800, 05:37

Pararam, temos nukreipimas nuo diskutuotino dalyko nėra pats geriausias bendravimo metodas.

gliookai, tau siūlyčiau pasitikrinti savo veiksnumą. Nes iš daromų poelgių ima atrodyti, jog tau jau gana senai turėjo būtų suteiktas neveiksnaus piliečio statusas. O kas liečia eRepublik, tai dabar sėdi su Lenkijos pilietybe, taigi eik ir juos kvaršink savo nesąmonėm.

pantera7
pantera7 Day 1,800, 06:23

Migai, tai jei gliookas su lenku pilietybe tai kam rasai kaip "Lietuvos parazitas", tai paminek kad bent jau buves Lietuvos, kad objektyviu butu.

kitas dalykas - atsimeni, kai pats rasei straipsni su anketos nuoroda is LLS partijos apie premijas balsuojant pagal partijos prioritetus? tai tada lygiai taip pat ar dar daugiau kisaisi i kitos partijos vidinius reikalus bet aiskinai, kad cia tavo sritis. ar irgi reiketu apkaltinti tada snipinejimu kitu partiju?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,800, 11:32

ech kaip visada matom kitus tik ne save, migai migai nezinai kada sustoti:)

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.