Ambient on/off

Join the new world

 

Partia Zeri i Popullit

Day 1,826, 15:48 Published in Albania Albania by Crazy Alboz
Ket muaj njerez munt te punojm sa me mire me partin Zeri i Popullit, progjekti eshte i mbadh edhe per ket arsye duhet qe te gjith te ndimohemi.
Ketu posht jan shkrujt Piket ma te rendesishme per tashti:

1- Krijimi e nje fondi per Young Players , qe ato te ndihmohen ne rritjen sa me te forte. Keto munt te plotecojn ket formular http://tinyurl.com/9elmzyx ose thjesh te dergoj nj message ne loj tek Crazy Alboz.

2- Fondet do te mblidhen nga kushdo vullnetar te shqiperis, edhe pa ndonje kusht. Mund te japin sikur edhe 5 ALL, 5 weapons ose Food.

3- Krijimi i nje keshilli te perbrendshem per te biseduar per cdo lloj ide-je dhe mendimi qe ka te bej ne te miren e partis dhe Shqipetarve mbi te gjitha.

4- Arritja ne Top5 eshte nje nga pikat kryesore te partise,sepse jep mundesin qe te jemi ne kongres. Kjo gje sjell te miren e te gjithve antarve te partis duke propozuar ligje te reja me at Congress Man.

5- Do vendosim disa Adult Players qe te ndihmojne Young Players.

KESHILLA PARAPRAKE :

Per cfardo lloje levizje & pyetje do te kemi trasparenc totale. Do ju vendosim ne dispozicion disa nga Adult Players me te mire te partise edhe eShqiperis gjithashtu.
Ato do tju ndihmojne personalisht per cdo pyetje qe ju keni! Do te behen keshilltaret
tuaj personal, tju thone cfare duhet te beni, cfare lufe me luftuar, cfare update etj etj..!
Keshillohet qe te gjith Shqipetaret mos te luftojne kot per exp. por te mbarojne Daily
Orders,sepse ka te mirat e veta!
Qellimi i lojen nuk eshte qe te kaloni division, por te rrini sa me te fuqishem tek ai
qe jeni!

TANI DUHET TE JEMI TE GJITH TE PERGATITUR PER TE PASUR TERITOR PER CONGRESS DHE PASTAJ DO MENDOJM PER PAVARSINE TONE.

Me respekt Crazy Alboz


Donation:
DurrsakuVjeter 40 Weapons Q7
DurrsakuVjeter 90 Food Q2
ledjo7 60 Food Q7
eggzoni 13 Weapons Q6
eggzoni 13 Weapons Q5
eggzoni 13 Weapons Q4
eggzoni 13 Weapons Q3
eggzoni 40 Weapons Q1
albanianguard 800 Food Q2
AqifPasha 100 ALL
ledjo7 80 Food Q5
ArnoldDjin 11 Weapons Q7
Napoleon 54 500 Fodd Q4
Napoleon 54 178 ALL
phazzo 231 Q6
 

Comments

cLaw eagLe
cLaw eagLe Day 1,827, 06:46

V+S

I am back for you ALBANIA
I am back for you ALBANIA Day 1,827, 13:33

v

Brigo Corleone
Brigo Corleone Day 1,827, 13:42

v

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.