Ambient on/off

Join the new world

 

Pabiros

Day 2,197, 03:27 Published in Lithuania Lithuania by LT Vytautas

Gal kas beprisimenat tokį seną žirnaliuką "Šluota".. Ir tokį skyrelį.. Ech..

Sveiki, broliai lietuviai (ir sesės, žinoma). Nutariau pasidalinti keletu galbūt nelabai tikslių, bet pakankamai svarbių įžvalgų. Linksmas fonas.

Kadangi turėjau garbės prėjusį mėnesį atstovauti savo partijai Seime, galėjau vėl prisiminti jausmą, kurį suteikia kad ir labai ribota, bet visgi - valdžia.Ir iškart pagalvojau: "- O kas, jei daugelis ir eina ten tik dėl galios jausmo, dėl noro būt aukščiau kitų ir galų gale, dėl nušiktų 5 aukso.?"

Pamąstymai galbūt ir neverti dėmesio, bet visgi..

Pirmomis dienomis Seime vyravo visuotinė apatija viskam. Nei tikslo, nei priemonių, nei.. Bendravimo.Tačiau tai natūralu. Ne visi naujokai (deja, bet ne vien jie) užpildė Seimo nario anketą, tad dalies Seimo narių trūko bendram darbui pradėti. Vadinasi, mėnesio ir kadencijos pradžios niekaip negalima vertinti iš Seimo darbingumo pusės, nors tą mėgsta didelė dalis opozicionierių.

Kad ir ne visi, bet keli mūsų pradėjome pokalbius apie TOLimesnį darbą ar šiaip nūdienos aktualijas, kad ir nelabai konstruktyvius. Tokie pokalbiai Seime ir veda link nušvitimo, nes ne visi esame pakankamai išsilavine teisėje ar politikoje ir negalime savo minčių dėlioti itin aiškiai ir raiškiai.Toks bendravimo būdas paplitęs visiškoje daugumoje asmeninių pokalbių kambarių, tad ir čia jis tarpsta. Ir labai nemalonu matyti, kad ta pati opozicija vėl ir vėl prikiša aiškumo stygių ir liepia parodyt aiškius žodžius ir t.t.. Tame ir esmė, kad viskas vyksta diskusijos pagrindu ir, kaip dabar jau pasidarė mandagu ir populiaru dalyti, iš konteksto ištraukti pora sakinių neatskleidžia pagrindinės minties.

Gal ir padrikai atrodo, bet šie pora dalykų tuti būti paviešinami ir paaiškinami, kodėl kartais neįmanoma parodyti Seime atlikto darbo dėl įvairių trukdžių (taip pat SP rinkimų ir t.t..)

Per mėnesį laiko mačiau visko. MPP, Seimo statuto keitimo, Biudžeto plano svarstymų, asmeninių ginčų..

Visų pirma, pati eRepublik mechanika mums diktuoja pagrindinę ir esminę Seimo funkciją - MPP pasirašymą.

Atrodytų, kad nieko nepakeis tie keli paspaudimai ar nepaspaudimai.. Bet. Suderinus veiksmus ir vykdant Prezidento paliepimus, mes galim suformuoti savo šalies įvaizdį. Jei visi Seimo nariai balsuoja taip, kaip liepta, mes parodom savo vieningumą. Jei balsuojam tada, kai mums liepia, parodom drausmę ir profesionalumą. Labiau patyrę žaidėjau supras, apie ką aš. Tas pats ir su NE.
Puikus bendradarbiavimo pavyzdys.

TOLiau, Seimo narių su skirtinga patirtimi, santykis. 1:1:1. (Naujokai:Patyrę:Senbuviai). Bent jau tokios proporcijos turėtų būti išlaikytos, kad darbas apskritai vyktų. Biudžeto svarstymo inicijavimu rūpinosi pokštas ir vis atsakinėjo į keliamus klausimus, labiausiai patyrę teikė svarbiausius ir esminius pakeitimus, o ne tokie gundrūs - kėlė Jiems rūpimus klausimus ir taip taip pat prisidėjo prie darbo. Esmė šios pastraipos tokia, kad tos partijos, kurios giriasi į Seimą išleisdamos daugiausiai naujokų ir pildamos purvą tarkim ant LNP, kuri į Seimą dažniausiai leidžia atitinkamą politinę patirtį turinčius žmones ir bent jau apsiplunksnuot bebaigiančius naujokus. Prifarširuodami Seimą naujokais galime padaryti sau meškos paslaugą.Ir galų gale, SP ataskaitų visuomenei pateikimas. Tokia praktika jau yra sėkmingai taikoma, tad belieka tikėtis, jog ji nebus apeista.

Apibendrindamas galiu tik pridurti, kad jei Seime bus tinkamas proto ir energijos santykis, o opozicija konstruktyviai kritikuos ir siūlys daugumai tikslius problemų sprendimus, Seimo nariai atidžiai žiūrės į savo pareigas, mūsų visuomenėje bus mažiau priešiškumo ir kartu kursime dar stipresnę eLietuvą.Už Lietuvą.!
Vytautas o7

P.S Kadangi rinkimai jau vyksta, o ir reitingavimus PP jau padarė, manau, nebus neetiška pasidalinti savo geru su kitais. Pirmi dešimt žmonių (iki 25 lygio) apsireiškę komentaruose, gaus striuką, bet nuoširdų davinį. 

Comments

malfame
malfame Day 2,197, 03:33

Gražiai susiskaitė, vote o7

ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS
ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS Day 2,197, 03:38

o7

LS HQ
LS HQ Day 2,197, 03:50

v

Lari0x
Lari0x Day 2,197, 03:53

Oba tau 225 XP liko :DD

LS HQ
LS HQ Day 2,197, 04:32

prasyciau-cia vaiku yra:))

Lari0x
Lari0x Day 2,197, 03:52

.

aLKAnas shuo
aLKAnas shuo Day 2,197, 04:43

Aciu, v. (davinio nereikia)

ZygaLTU
ZygaLTU Day 2,197, 05:00

Šauniai, dėkui 🙂

Adolf.H
Adolf.H Day 2,197, 08:48

puikiai \o ( striuko davinio nereik;D )

lydmox
lydmox Day 2,197, 09:21

v

LT Vytautas
LT Vytautas Day 2,197, 10:00

Successfully transferred 10 item(s) to lydmox.

Successfully transferred 250 item(s) to lydmox.

iPSiArt
iPSiArt Day 2,197, 12:29

geras straipsnis. nuoširdus ir pozityvus. Tik jokio davinio nereikia

Kasparitas
Kasparitas Day 2,198, 05:14

o7

BlMBA
BlMBA Day 2,198, 06:08

gerai surašyta.

Seime visą laiką yra tokių, kurių pozicijos niekaip nepakeisi.
Vien dėl to ir nebeteikiu projekto dėl naujokų finansavimo.
Su LK pavyko susitarti ir dabar kas kariauja per LK misijas, gauna davinius, o paskutiniu metu jų buvai pakankamai.

O maistą naujokams galima dalinti per visokias užduotis/žaidimus. Kas bus aktyvus, tas gaus.

dimention
dimention Day 2,198, 13:14

straipsnio apibendrinimas:
bloga opozicija
LNP geriausi

pantera7
pantera7 Day 2,199, 01:25

o man šį kartą kaip tik taip nepasirodė (:

Falling Bridge
Falling Bridge Day 2,199, 23:30

Būčiau aPSiArk, tai užsipulčiau dėl propaguojamų partijų karų, bet aš ne šuo - nelosiu. Vienas iš dalykų, kuriam nepritariu - Seimo nurodymų chatas ir teksto pataikavimas "Prezidento paliepimams" vardan "šalies įvaizdžio". Mano nuomone, būtent tai (nurodymai/paliepimai) ir daro Seimą neaktyviu, nes neskatinama mąstyti. Tuomet tik ir lauki, kol kas nors pasakys, teip ar ne sakyti.

Tautas11
Tautas11 Day 2,199, 00:55

Vote, nes patiko žodžių amplifikavimas paveiksliuku:D Sakinys "..........galime padaryti sau meškos paslaugą." ir iškart apačioj paveiksliukas "MEŠKOS PASLAUGA".

LT Vytautas
LT Vytautas Day 2,199, 05:50

Visiems po gabaliuką paspirties kalant už Lietuvą išsiunčiau. Tenorėjau, kad kadanors besiginčijant kokiems "šulams", keliant partijų karus, galėčiau tėkšt šitą straipsnį į akis.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.