Ambient on/off

Join the new world

 

Pa stresë dhe nervoz ju lutem sepse 'Është vetëm një LOJË' ...

Day 1,903, 11:35 Published in Albania USA by LioneX aKa MeDzeLi


JU LUTEM pak na kanë mërzitur LOJËN ADMINISTRATËR, dhe pakëz zgjedhjet PRESIDENTCIALE , ka ardhur koha pakëz për FUNNY ...

Ju lutem mos u prekni asnjë, sepse thjeshtë e kam bërë për ARGËTIM ...
VAZDHDOJM ... 😃:D:D

PRESIDENTI LABERN pas propozimit NE - SERBINË


Në ato momente kur pa që 'LIDHJA E ARBËRIT' u ngrit mbi 100 ANTAR dhe morrën 25% në zgjedhjet parlamentare : RILINDASI :


Si ndihej PEYONI kur pa se nuk ka KUNDËRKANDIDAT për CP 😃 ... +

SIMPSONAT në atë moment :


UJKU DUKE U LARGUAR NGA LOJA :


UJKU DUKE U KTHYER nga rrug'timi për të kandiduar për CP :

DARDANH në atë moment :

FYTYRA e PEYONIT :

SIMPSON FAMILY :

LILO, JONKASTRIOTI dhe USHTRIA E TYRE të gëzuar (siq i ka fal zoti 😛 ) jashtëmase :

KUR UJKU BËRI thirrje për ta votuar për CP :

AI MOMENTI kur ALTINKS(AMATHOS) prezanzon shokun e tij për CP para popullit 😃

PEYONI pasi lexoji :

UJKUT i kërset TRURI :


NDËRKOHË KUSHTRIMZZ : si duket i vjen fundi i qeverisjes 4 - 6 mujore të posteve të qeverisë 😃


PIKACHUKU duke komentuar në artikut e kundërkandidatëve :

NAPOLEON54 me KIRS-HASËN për zgjedhjet PRESIDENTICALE :


P.S : Si breshkë e kam paraqitur NINO54 , ndërsa Ai mbi KRIS-HASA 😃
2nd P.S : e pata fjalën si P.SH Kris HASA mbështet PEYONIN , ndërsa NINO ka të sigurt MoFA-n tek UJKU 😛

( HAJGARE )


JU LUTEM MOS U NXENI sepse e kam bërë për të qeshur dhe asgjë tjetër ....
Dhe tek e fundit : ' ËSHTË VETËM NJË LOJË 😉 '


RROFTË SHQIPËRIA 😛
 

Comments

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Day 1,903, 11:56

LEXO dhe heq STRESin !
V + SHOUT :http://www.erepublik.com/en/article/-2206651/1/20

albAngel
albAngel Day 1,903, 12:13

hahahahahahahahahah share direkt hahha

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Day 1,903, 12:15

AHAHAHAHAHAHAHAH i vetmi gabim ne kete artikull eshte fytyra e Peyonit 😃 e kam pare live ka qene me skandaloze kure e mori vesh 😛 (bej shaka )

Kurse altinin nuk ke per ta pare kurr aq serjoz sa ti e une te jemi gjall 😃

Per ujkun NO KOMENT o7


Sa me shum artikuj te tille se na e kane merzit lojen 😃

Rorschach C
Rorschach C Day 1,903, 12:15

shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume artikulll fantastik big vote and shout

CYANlDE
CYANlDE Day 1,903, 12:22

hahahahhahahahhaha po fort

Dardan N81
Dardan N81 Day 1,903, 12:22

hahahahahhahahaahhahahahahahah

Andiroid
Andiroid Day 1,903, 12:28

hahahahaha Big Vote

Artikull fantastik, I modh je vlla ; )

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,903, 12:29

Number One 😃

The Gunnerss
The Gunnerss Day 1,903, 12:32

hahahhahahahahahahaahah

almay
almay Day 1,903, 12:33

hahahhhha v sh

RadeciVV
RadeciVV Day 1,903, 12:34

hahahaahhahahahaah votee

ujku76
ujku76 Day 1,903, 12:41

Ooooo Zot sa kom qesh. Me kane dal lot prej syve.

Mos vdeksh kurre!

Skenerbeuu
Skenerbeuu Day 1,903, 12:46

hahahahahahah gjithmon te pregaditur bravoo

AqifPasha
AqifPasha Day 1,903, 12:50

This is funny.. 😃:D:D

GUARD 92
GUARD 92 Day 1,903, 12:51

hahahhahahah V+SH

mikeli4free
mikeli4free Day 1,903, 12:56

thumbs up !!!! pune e bukur !!!

samenamenonameless
samenamenonameless Day 1,903, 12:57

nje nga te paktat gjera qe mkan bere te qesh sot
vote vote vote vote vote

MDejzi
MDejzi Day 1,903, 13:02

Hajde nje big vote 🙂 e u gezofsh me nje egrua 😛

illegal name002
illegal name002 Day 1,903, 13:08

o kujna ja pasna dhon all he kuku per mu 😃

Xharau97
Xharau97 Day 1,903, 13:17

Duhen me shume artikuj argetues si keto pasi ne fund te fundit eshte thjesht nje loje per argetim 🙂 V+S

tori01
tori01 Day 1,903, 13:18

vote

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Day 1,903, 13:19

Ju kërkoj falje gjithëve për ' HAJGARËN ' si :

UJKU , PEYONI , LABERN , RILINDASI , LILO, JONKASTRIOTI dhe USHTRIA E TYRE , AMATHOS
PIKACHUKU, KUSHTRiMZZ, NINO54 dhe KRIS HASA : P

MOS HARRONIËSHTË VETËM NJË LOJË : )

Stealth Fighter
Stealth Fighter Day 1,903, 13:20

😛
e madhe fare
bo edhe nai tjeter pas zgjedhjeve 😛

Snooop Lion
Snooop Lion Day 1,903, 13:39

keni harru:
The Simpons Family All Right Reserved C.

te lutem beje edhe nje per mua 😃

Rilindasi
Rilindasi Day 1,903, 13:46

Më paske kthy fytyrën e para 20 viteve.

Pleuratuss
Pleuratuss Day 1,903, 13:48

ahahahahah bravo 🙂

EFALB
EFALB Day 1,903, 13:57

Hahaha Vote

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,903, 13:58

Brravo artikull i mir

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,903, 14:11

V shum funny

btw edhe nese fiton PEYONi nuk do jem ne qeveri,mir e paske thene qenke i informuar : )

enzq
enzq Day 1,903, 14:17

hahahaha V

Viktor696
Viktor696 Day 1,903, 15:01

hahahahah V+S

marigona88
marigona88 Day 1,903, 15:08

hehehe koka fun ketu

donlaerto
donlaerto Day 1,903, 15:28

Labern ska bo ate fytyre, ka marre gold nga serbi per NE 😉 per te tjerat ahahahahahahaha

turbosala
turbosala Day 1,903, 15:30

v+s te gjitha jane te mira , por mua me pelqeu ajo e presidentit ahahhaah

Afrodita Mf
Afrodita Mf Day 1,903, 16:06

e qeshura permireson shendetin dhe humori eshte per inteligjentet, si per ata qe e bejne si per ata qe arrijne ta kuptojne.
V

Ardit Directory
Ardit Directory Day 1,903, 16:23

u te qifsha robt :;/

Arius argiri
Arius argiri Day 1,903, 16:36

V

drenovec91
drenovec91 Day 1,904, 02:57

V shume e fort..

LiLo1
LiLo1 Day 1,904, 03:41

Allied Force ka marr vendim qe je i denuar dhe ku te shohim do te qellohesh nga artileria jon ahahahahahha bravo tkan lezet kto lloj artikujsh

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,904, 08:26

hahhahaha edhe kermill me bere? hahah flm:P
vote

ILLYRIAN .PUNISHER
ILLYRIAN .PUNISHER Day 1,904, 09:51

hhahahahahha jeni fantastik 😛 respekte per te gjithe ata qe jane permendur ne artikull e mos e merrni per te keq se eshte shume fantastike 😁) hahahaha sa kam qesh

Zamo aka BigDamage
Zamo aka BigDamage Day 1,904, 10:10

hhahaha bravo vlla

KRIMIKO
KRIMIKO Day 1,904, 10:24

Bravo per frymen e artikullit, kjo eshte nje loje dhe qellimi eshte te argetohemi te gjith se bashku 🙂

V e madhe shtyp o/

alkedsh
alkedsh Day 1,904, 13:20

bukur V

Kthetra Alb
Kthetra Alb Day 1,904, 14:34

ahaha

CrazyAlboz13
CrazyAlboz13 Day 1,904, 14:43

hahahaahhaahahha bravo plako. VOTE

AFRIm GoGa1
AFRIm GoGa1 Day 1,904, 16:46

hahahah bravo bravo, shume artikull i bukur, V

DiegoIceAge
DiegoIceAge Day 1,905, 08:15

bravo ne kohen e duhur

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.