Ambient on/off

Join the new world

 

Nutzz į Prezidentus!

Day 1,903, 12:41 Published in Lithuania Lithuania by Nutzz


Muzikinis fonas
Labas vakaras, tautiečiai!

Kaip žinia, rytoj vyks dar vieni Lietuvos prezidento rinkimai, kuriuose kartu su Udra, karabambala ir baznycia varžysiuosi dėl galimybės valdyti Lietuvą ateinantį mėnesį. Kiek vėluodamas (žinoma geriau vėliau, nei niekad) noriu pristatyti savo Vyriausybę, bei rinkiminius tikslus.


KOMANDA:

URMZygaLTU
vURM Malfame
KAMLurk
VRMiPSiArt
NMfreshass
vNMBimbagalvis
KMMigasss
Mano asmenine nuomone komanda yra praktiškai ideali. Ministerijoms vadovaus savo srities profesionalai, su jiems paskirtomis sritimis susiduriantys tikrai ne pirmą kartą.


Metas trumpai pristatyti šios kadencijos siekius.
Visų pirma, manau, kad Lietuvai reikalingas TW. Kadangi Švedija net ir šiuo metu kariauja su Lenkija, o jos okupacija greitai neturėtų praeiti, mums lieka Latvija, Rusija ir Baltarusija. Manau, kad atsižvelgiant į visas aplinkybes geriausias variantas yra Baltarusija. Šalis turi vos vieną MPP, tad mes neprarastume jokių svarbių sąjungų, taip pat TW jiems būtų puiki galimybė pasirinkti medalių ir aukso, nes iš ties jie karo susilaukia itin retai. Kita vertus, nežinoma jų nuomonė apie šį planą... Bet papildomas auksas visus motyvuoja.


Sekantis man po šiandienos dabartinio prezidento pareiškimų itin opus klausimas tampa LK reforma. Prieš kelis mėnesius visi reikalavo organizacijų nuomos. Vienas iš argumentų buvo tai, jog lėšos surenkamos už organizacijų nuomą atitektų LK ir iš jų būtų organizuojamos misijos, kuriose dalyvautų visi norintys. Bet prieš kelias dienas buvo nuspręsta, jog organizacijos turi būti atiduodamos dykai. Kitaip tariant, nutraukiamas finansavimas LK.
Negana to, šiandien Pararam savo straipsnyje pareiškė, kad LK turi būti visiškai panaikinta dėl lėšų stygiaus! Žinoma, tai jis pareiškė paskutinę savo kadencijos dieną, bet kas gali paneigti, kad šio jo pareiškimo nebus laikomasi prezidentu tapus Udrai? Juolab, kai esami prezidentai yra linkę paskirti savo įpėdinį ar asmenį, kuris yra palankiausias jų idėjoms plėtoti. Kaip žinia, LMS ir remia Udrą...
Aš kaip prezidentas sieksiu trijų dalykų:
Pirma, išsaugoti LK, kadangi tai yra Lietuvos suveriniteto ir saugumo garantas. Be to, tik turėdami stiprią kariuomenę mes galėsime efektyviai padėti sąjungininkams.
Antra, sieksiu kuo greičiau užbaigti LK reformą, kuri tęsiasi jau apie mėnesį laiko. Reikalai juda tinkama linkme, bet truputį per lėtai. Dažnokai girdžiu, kad esu būtent senosios chuntos atstovas ir stabdysiu šią LK reformą. Nors ir esu senas žaidėjas, nors ir priklausau LNP (dar vienas dažnas teiginys, jog LK priklauso LNP, nors taip nėra), bet reforma jau prasidėjusi. Ji vyksta, nors ir ne taip sparčiai kaip visi norime. Mano galva ją slopino dabartinė valdžia ir kaikurie kiti asmenys, kurie laiką skirtą sąntykių aiškinimuisi, galėjo skirti reformos spartesniam vykdymui. Kaip žinia, aš nuo visų asmeniškumų užimdamas valstybines pareigas stengiuosi atsiriboti. Be to, buvau vienas iš tų 13 (LK komisijai priklauso 19 asmenų) kurie užpildė Bimbagalvio anketą. Argi būčiau ją pildęs, jei man LK ateitis nebūtų svarbi?
Trečia, sieksiu, kad organizacijos būtų nuomojamos. Nes tai ne tik papildys valstybės bei LK biudžetą, kels šalies ekonomiką, bet taip pat bus papildomas saugiklis nuo nelegalios veiklos naudojant valstybės turtą.Taigi. Štai tokia mano rinkiminė programa. Manau, kad visi pažadai yra realūs ir įgyvendinami. Tereikia trupučio mūsų visų pastangų, o dalį savojo indėlio galėsite įdėti jau rytoj, balsuodami už tinkamą kandidatą.

Pagarbiai,
Kandidatas į Lietuvos prezidentus,
Nutzz
 

Comments

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Day 1,903, 12:44

Nutzz į Prezidentus!

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,903, 12:44

Sėkmės o7

Adolf.H
Adolf.H Day 1,903, 12:45

nebalsuosiu už tave ,kol nebus malfame KM

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,903, 12:45

Komanda tikrai ideali(: Planai ambicingi, kandidatas ne tik, kad labai patyres, bet ir žinomas kaip idėjinis ir principingas žmogus;) O beto, aš jau noriu, bent treniruočiu karo. Aš už Nutzz, tik už Nutzz:) Vote! Ir Shout;)

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,903, 12:46

o7

malfame
malfame Day 1,903, 12:47

Kaip miela, Adolfai ;*

Dariuk, sėkmės o7

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,903, 12:52

o7

Lurk
Lurk Day 1,903, 12:59

o7

pantera7
pantera7 Day 1,903, 13:01

o aš jau nebesitikėjau sulaukti straipsnio...(:

gliookas II
gliookas II Day 1,903, 13:02

Tas pats sudas, kaip ir anksciau. Neduok dieve ateis vel i valdzia su ta chunt ir vel bus viskas sudinai, kaip anksciau buvo, be jokio idomumo, rezultatu, pasistumejimo i prieki, korupcija ir .t.

dariukas vienas labiausiai neturinciu nuomone, labiausiai neveiksnus zmogus man zinant. Plius acc nusipirkes.

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,903, 13:02

Jei nesugebėjai žaist už savo seną acc, tai kaip gali būt atsakingas už eLietuvą?
Ir geriau balsuočiau už bet ką, kad ir už bažnyčią, bet tik ne už tave, nes su tokia komanda, tai sekančiam prezidentui nebeliks ką vogt.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,903, 13:02

sesk 2. skaityk per naujo, siulau panaikinti, kol nebus sukurta nauja struktura, veikianti, su kontrole, o ne tokia kaip dabar, kazkas yra kuriama, nieko konkretaus nera, bet tankai dalinami. kaip suprantu tau tai atrodo tinkama, tai cia sita jau sakem, kad tikslai jusu tokie ir yra, pratempti laika. suveriniteta uztikrinanti lk, na tu nejuokink. tokiai lk uztenka vieno chato kur sedi buriu vadai ir keicia do. tam nereikia 10 tarybu, statutu ar dar kokio briedo kuri ten jus kuriate ar zadate sukurti. matosi kad biski is medzio iskrites esi. as irgi beje uzpildziau ta anketa, visus du kartus, ne viena. tai pagal tavo logika kaip ir viskas man ok ten. ir nefantazuodamas parasyk kaip isivaizduoji savo fantasmagorine lk be lesu... 40 goldo uz orgas tai butu buve 1.5k tanku, viena misija lk, ir ne ta nesigautu normaliai saudant. tai kur tu cia jau isradai ta finansavima toki? o moketi turi buriai kurie kovoja uz savo lesas, kad tokie tinginiai kaip tu galetu pasaudyti uz dyka?

Nutzz
Nutzz Day 1,903, 13:03

Šiaip nepirkau. Bet bent nulį banų turiu. O tu?

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,903, 13:19

Dieve apsaugok mus, nuo tokio prezidento kaip Nutzz

Sharass
Sharass Day 1,903, 13:21

Kieta daina o7

iPSiArt
iPSiArt Day 1,903, 13:27

"Jei nesugebėjai žaist už savo seną acc, tai kaip gali būt atsakingas už eLietuvą?"

__

Rolandai, cool argument, bro. Nuvaryk į eMakedoniją ir pakartok jį. Ten toks ScymeX žaidžia, prieš gerus pusantrų metų tą acc įsigijęs iš buvusio savininko... Spėju, kad tau kiekvienas makedonas paaiškins ir ką apie tave galvoja ir kur tau eiti... 😉

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,903, 13:30

"Rolandai, cool argument, bro. Nuvaryk į eMakedoniją ir pakartok jį. Ten toks ScymeX žaidžia, prieš gerus pusantrų metų tą acc įsigijęs iš buvusio savininko... Spėju, kad tau kiekvienas makedonas paaiškins ir ką apie tave galvoja ir kur tau eiti... 😉"

Prakalbo zmogus, kuris pats nusipirko/pavoge acc ..

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,903, 13:37

Būtent Ipsi, pagal kai kurių logika... mes turėjom prarasti stipriausia pagal str Lietuvos karį? Su tokiu jūsų požiuriu Lietuva taps ištrinta iš žemėlapio. O gal blogai kad visa savo ankstesnio acc turta nutzz paaukojo Lietuvos karo akademijai? Kad stiprintu mūsų naujokus. O gal blogai, kad jau iš savo uždirbtu lėšu pasistate q7 tankine ir ten LEO narius darbina? Pas kažka aiškiai šiknoi kaktusas iždyges ir nebesugaba blaiviai mastyt...

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,903, 13:42

"Būtent Ipsi, pagal kai kurių logika... mes turėjom prarasti stipriausia pagal str Lietuvos karį? Su tokiu jūsų požiuriu Lietuva taps ištrinta iš žemėlapio. O gal blogai kad visa savo ankstesnio acc turta nutzz paaukojo Lietuvos karo akademijai? Kad stiprintu mūsų naujokus. O gal blogai, kad jau iš savo uždirbtu lėšu pasistate q7 tankine ir ten LEO narius darbina? Pas kažka aiškiai šiknoi kaktusas iždyges ir nebesugaba blaiviai mastyt..."

Nenustepciau, kad ta dalis pinigu, butu is LNP pavogtu pinigu... Megstat jus statytis sau q7 tankines, is kitu sunkei uzdirbtu pinigu.

DrMonte
DrMonte Day 1,903, 13:44

Prakalbo MoGoM, kuris pats neaišku kam accountą atidavė 🙂

Tai gal baikit su tais accountais, nes čia bent kas antras toks esat!

Nutzz
Nutzz Day 1,903, 13:45

Ai, tiesa, MoGom, ačiū tau už q7 tankinę viso LEO vardu! o/

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,903, 13:59

DrMonte skaudi tema, kad ja palietus iskarto nori nutraukti ja.. Pats Nutzz supranta, kad cia jo silpnoji vieta, tai siuncia pakalikus uz ji, nesvarius darbus daryti

Udra
Udra Day 1,903, 14:31

" bet kas gali paneigti, "
Aš galiu paneigti. LK nakinimas nėra mano tikslas.

O už dezinformaciją ir primetinėjimus gėda. Iš tavęs šito nesitikėjau.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,903, 14:33

Kodėl skaudi? Aš tai nematau tame absoliučiai nieko skaudaus. Jei su vienu acc būtų gavęs baną ir tada imtųsi jau egzistavusio - tada taip. O dabar tiesiog paaukojo vieną silpnesnį dėl kito stipresnio. Savo noru. Ir dar naujokus tuo pačiu parėmė. Vajetau - koks nusikaltimas, kad turbūt prakaitas išmuša apie tai pakalikam prakalbus? (:
Jei tai pagrindinis jūsų argumentas prieš - tiesiog eikit ir balsuokit už Nutzz.

D..C
D..C Day 1,903, 14:38

Deja Nutzz, nemaza dalis to ka isvardinai... galejai bandyt tai daryt ir sy men nebudamas CP, bet nemaciau iniciatyvos. Tiesiai pasakysiu, esu skeptiskas tavo atzvilgiu... Nors greit pamatysim kuris laimesit ir ko verti esat

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,903, 14:46

@ipsidebilui: pas mane edraugas ir tas Scymex (beje, tipo abu Scymexai, jei jau taip tau svarbu), ir dar daug kitų makedonų. Nė vienas makedonas, nei man, nei tau nepasakys ką apie mane galvoja ir kur man eit, jei norės, kad aš ir toliau tiek kariaučiau už Makedoniją. Bet aš galiu tau pasakyt, ką tu turi graužt, kad pagaliau baigtum rašyt nesąmones, bet nesakysiu, nes man eLietuvos vagių nuomonė ir elgesys nerūpi, vien todėl aš dabar lenkas ir nebūsiu lietuviu, kol jūsų vagių šaika bent kažkiek valdys eLietuvą.

TrioHla
TrioHla Day 1,903, 16:56

Manau laukia arsus rinkimai, puiki komanda, tik kad freshas nelabai patinka... grazus prisistatymas, nors zinom kad kartais kai kurie dalykai taip ir lieka tik kalbom...

P.S manau kiekvienas turetu parasyt aprasyma apie save RL, ka veikia, ka daro, kodel jis tures laiko tokiem reikalam.

Akviliutte
Akviliutte Day 1,903, 18:00

07

BlMBA
BlMBA Day 1,903, 19:24

o7

ewooj
ewooj Day 1,903, 21:18

o7

Lurk
Lurk Day 1,903, 22:23

galejai bandyt tai daryt ir sy men nebudamas CP, bet nemaciau iniciatyvos.

dave sansa ponui teisuoliui ir varguoliu gelbetojui pararam pasireiksti ir tiek 🙂

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,904, 23:19

Man tai labiausiai nustebino pamatyti Rolando komentarus(!!!). Retai kada pamatydavau daugiau nei V..

O į temą, tai nematau Riešuto-Dariuko kaip CP.. Net nesu matęs, ką jis dirbo paskutiniu metu.. Kažkada matydavos truputį, bet tai buvo seniai, seniai... Dabar tik išlenda per CP rinkimus..

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,904, 23:22

TrioHla: nemanau šiaip, kad aršūs rinkimai bus. Aišku, šunauja los, klanas sieks nepaleist CP posto iš savo glėbio, bet... Udra, kiek teko susidaryt vaizdą, tai nėra konfliktiškas žmogus ir nėra provokatorius. Priešingai, nei kiti iš tos aplinkos.

freshass
freshass Day 1,904, 23:32

TrioHla,
gal čia dėl to, kad nesu LNP/SOL, kur šioje komandoje visi iš tų partijų. Suprantama:)

Rupijus
Rupijus Day 1,904, 23:34

o7

neriustLT
neriustLT Day 1,904, 23:36

Sėkmės ir stiprybės 🙂

iPSiArt
iPSiArt Day 1,904, 23:38

-->Rolandas_M , susitvarkyk nervus nes rašai kaip mažvaikis arba apsirūkęs. Jei prisiklausęs kažkienų pasakų apie visokius mistinius vagis prisisvaigai tiek, kad pats ėmei tomis nesąmonėmis kliedėti, čia tavo problemos.

gliookas II
gliookas II Day 1,904, 23:47

oooo, ponas pisiartas jau i asmeniskumus perejo - tipinis demagogijos pavyzdys.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,904, 01:44

Gaila kad tikrasis iPSiArt nemato ka isdarineja, dabartinis acc savininkas... Darai tu jam geda...

Lurk
Lurk Day 1,904, 02:35

gedingas iPSiArt ! : d

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,904, 04:34

Gliookas prikišinėja kitiems demagogiją :DDDD

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,904, 05:16

Juokinga, kai Jie vis dar tikis laimeti...

gliookas II
gliookas II Day 1,904, 07:55

o kur ponas NykLTU su savo "klaunada"? : D nematau ryztingu komentaru. Kur tas demagogu demagogas, pries kuri net nacionalistas ant keliu klaupiasi!!!

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,904, 08:28

Sveikas serai D.Nutzjoghurtai , kaip sekesi kelione-susitikimas Sinajaus kalne,ozku salyja?. .... jus pamirsot rinkiminej paminet jog esat vienintelis, toletiniu garsu pasiklausymo meistras ,bei nekenciantis emigrantu ....beja ka as norejau ..stai http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=g7bAPdrSy9U paskutinis jusu Lenk Naujoks Pisma partijos tarptautinis saskrydis "Mazal Tov" ... gerbemasis paiskinkit ,ka jie ten daro pries jumis ...viliotinis? ... tie su barzdom kazkaip keistai jusu partiecius nuziurineja ... Wikipedia -Pederasty is a homosexual relationship between an adult male and an adolescent male outside his immediate family.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.