Ambient on/off

Join the new world

 

Nupieštas mersedes benz AMG

Day 1,917, 11:59 Published in Lithuania Poland by Vasia2223

Sveiki va mano pieštas mersdes benz amg jai kam idomu galite pasiziureti


[media]http://www.youtube.com/watch?v=6Hv3nMDaECo&feature=youtu.be[/media]


Jai norit sakikyt automobiliu pavadinimus modelius as nupiesiu ir idesiu video


Labai sorry jog ne erepublik tema tiesiog paivairinsim jusu egyvenima 🙂

Video skirtas tiems kurie sake jog trafaretinu o nepiešiu tai va 🙂 jums video

 

Comments

LS HQ
LS HQ Day 1,917, 12:57

Akvile tures konkurenta hehe:))

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,917, 13:14

zmogau nu juk praeitam rasem straipsnyje, idek rezultata iskart kad cia matytusi!!!

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,918, 06:03

V+S.
Bet aš asmeniškai tušinukų nenaudočiau, darbas pabaigoi atrode geriau negu galutinis rezultatas, nes jautėsi tonai ir buvo išvestas mašinos priekis i pirma planą;) Dar siūličiau isigyti rinkini skirtingo kietumo/minkštumo pieštuku;) Padės štrichuoti ir atrodys dar geriau;)

Vasia2223
Vasia2223 Day 1,918, 07:47

povilas dekui uz pastabas as irgi pastebejau reik piestuku skirtingu kietumu nusipirkt tada bandyti tada darbas atrodys geresnis

Archi tektas
Archi tektas Day 1,919, 08:47

Neblogai iš tiesų. Vote už pastangas. Jei domina piešimas, mokaisi, nori tobulėt, truputį patarimų.
Menininkai, paišytojai ir pnš stengiames lavinti riešą (ne ne, ne taip ką visi pagalvotų), lapą prisiklijuojam ar prisisegam 🙂 Teisingai Povilas patarė. H2 pvz kietas pieštukas, labai šviesia pilka palva padengia. O pvz B6 tepa it smala. Ypatingai tas, kur būna 2cm skermens grafito pieštukas, jis daugiau skirta tonavimui.
Tiesa, fonas neturėtu užmušt automobilio, jis liko antram plane. Automobilis gavos truputį plokštokas, mat priekis turėjo būt nutonuotas ryškiau, o į tolį šešėlis, šviesa blanksta, todėl galas mažiau ryšku. "asfaltui" pakanka kryptingai paštrichuot ir būtu buve ledas 🙂 Tiesa, tiek žmogau veidas, automobiliai, patatai turi piešimo techninius dalykus. Google it "how to draw car", nors ir iš akies neblogai gaunas. Tiesa, Horizonto linija bei anturažas nesueina. Pasidomėk dviejų taškų perspektyva. O tonuoti nebūtinai tušuoti kaip su flomasteriu, o bandyti štrichuot. Kur tamsiau, tai stipriau papaust pieštuką, ir tankiau. Linkiu tobulėti.

O kai patobulėsi pabandyk nupiešt mano mylimiausios markės SAAB modelį 9-5, ar kitą, kuris pačiam malonesnis. Už pastangas ir tobulėjimą bus tankiukų dovanų 😉

Vasia2223
Vasia2223 Day 1,921, 09:17

Ačiū bandysiu tuos patarimus panaudot ir tobulet

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.