Ambient on/off

Join the new world

 

Norvegji vs Shqiperi

Day 1,946, 03:56 Published in Albania Albania by Gjilani2013

Rikthehen emocionet Kuq e zi. Shqiponjat Kuq e Zi fluturojn drejt tokes vikinge ,per te pushtuar atje endrren Europiane.Eshte dita qe do te kerkojne te hyne ne historei, eshte mbremja sublime qe do te bashkoje nje Kombe te tere drejt fitores se shume pritur.Me 22 Mars vjen misioni Oslo e premte Norvegji vs Shqiperi ne ora 19:00

Ne Oslo pikerisht me 22 Mars do te flet vetem gjuhen e omel Shqipe dhe pikerishte ne Oslo do te nderohemi nga 11 luanet e fushes se blert Shqiptar.

 

Comments

Gjilani2013
Gjilani2013 Day 1,946, 04:00

Norvegji vs Albania 1-2

Shqiptarekrenar
Shqiptarekrenar Day 1,946, 04:01

v2 sub25 FITORE,FITORE VETEM FITORE SHQIPERI!!!>3>3

Shqiptarekrenar
Shqiptarekrenar Day 1,946, 04:02

o zot dua te fitoim qe te kualifikoemi nje er ne boteror 2014 FORTZA SHQIPERI!!!

Osmani Kida
Osmani Kida Day 1,946, 04:28

fitoreeee

Xharau97
Xharau97 Day 1,946, 06:56

cuna dhe un me gjith zemer dua fitoren po mos prisni asgje nga ai ekip qe kemi

Mergim Ilazi
Mergim Ilazi Day 1,946, 11:14

o sa mir me qen shqiptar O HEJJJ O HEEEJ 😛

Nderim Ujkaj
Nderim Ujkaj Day 1,946, 12:51

v+s

alkedsh
alkedsh Day 1,946, 12:57

V

Ehat Miftaraj 2013
Ehat Miftaraj 2013 Day 1,946, 14:21

FITOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

fabrikashteterore2
fabrikashteterore2 Day 1,946, 17:24

v

KingBato
KingBato Day 1,947, 03:03

Migjen Basha merr ok nga fifa. Puth bluzen kuq e zi dhe eshte i gatshem per ndeshjen 😃

uliks1
uliks1 Day 1,947, 09:21

fitore

KomandantiLegjendat
KomandantiLegjendat Day 1,948, 03:31

ishalla fitore, se jam cmendur krejt^^

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.