Ambient on/off

Join the new world

 

Nepriklausomų paieškų tarnyba - interviu su MoGoM - prarasto turto beieškant

Day 1,866, 10:36 Published in Lithuania Lithuania by EmuSV
*Iš serijos Interviu su LMS'iukais

Sveiki draugai !
Sveika eLietuva!


Viskas prasidėjo seniai daug maž prieš 1166 dienų. Per šį laikotarpį žaidėjas išgyveno visko: nuo svarbių pozicijų šalies valdyme užėmimo iki beveik visiško pasitraukimo. Šį vakarą atskleisime visą tiesą apie eRepublik senbūvį MoGoM.

Vaikučiai atidžiai skaitykit ir mokykitės, kokie dalykai vyko pirminėje eLietuvoje. Interviu apžvelgia žaidėjo istoriją nuo TU įkūrimo iki prarastų asmeninių išteklių.
*'Cause every bit counts.Labas vakaras MoGoM, pasikalbėkime apie Jūsų šlovingąją eRepublik gyvenimo istoriją. Nuo ko viskas prasidėjo?

Į žaidimą atėjau prieš 3.5 metų, pakvietė mane pusbrolis, pradžioje atrode nelabai įdomus, bet jis patarė labiau įsigilinti ir tada pamačiau tikra jo grožį ir įdomumą 🙂 Šiaip dar pradžioj Cawx buvo prezidentas, taigi žaidime esu paktiškai nuo eLietuvos įkūrimo. Jau tą pačią savaitę aš, pusbrolis ir dar 2 žmones sukūrėm organizaciją ir įsteigėme Q1 namų įmonę, tai ir įtrauke mane į šį žaidimą. Po kelių mėnesių kai sustiprejau, NONcom tapo LK vadas ir sukūrė būrius, taip ir įstojau į Mobilus 2 būrį (gaila nebeturiu avataro).
Kariuomenė man labiausiai patiko šiame žaidime, taip kilau karjeros laiptais iki elitinio Phenix būrio, kuris buvo sukurtas kaip ally būrys (tada buvo daromas projektas, kad kiekviena šalis turi turėti savo PHX elitinį būrį) ir su laiku tapau jo vadu.
Dar budamas Mobilus 2 buryje, mėginau kurti pirmąjį privatų būrį Cerberus, bet deja jis ir liko ant popieriaus ir nieko konkrečiai nebuvo imtasi daryti. Griuvus PHX ally ir PHX būrys buvo išardytas, su keliais bendraminčiais Dunis, NONcom ir Mogitu įkūrėm pirmąjį privatų būrį eLietuvoje - Baltasis Škvalas, mums gerai sekesi, bet LK nenorėjo mūsų pripažinti, tai privedė prie išsiskrymo, nes nusibodo nuolat kariauti su jais. Tada BS vadai nuejom i serbų elitinį buri ELITE pasisemti išminties 🙂 Ten prabuvom gerus 3 mėnesius (jei neilgiau). Tuo metu prasidejo karas su Švedais, kadangi LK egzistavo, bet jų darbas buvo lygus 0, teko man vadovauti šiam mūšiui. Po jo, mane pakviete i LK vadovybė ir liepe, jei noriu buti LK vadovybeje, turiu butinai išeiti iš ELITE būrio. Tai taip ir padariau, atejus į šią vadovybę, pamačiau, koks tikras ten bardakas ir yra nenuverčiami jų vadai... Ėjau su pagrindiniu tikslu nuversti LK vadą ir pakeisti ju nesąmoningą statutą, bet deja tai buvo neįmanoma ir mane pašalino is LK vadovybes 🙂.
Tada manau ir prasidėjo pats įdomiausias mano laikotarpis žaidime 🙂 Buvo įkurta slapta organizacija pavadinimu BANERIAI 🙂

Su ja įkurem The Unit būrį, kuris tuo metu klestėjo ir buvo pats geriausias Lietuvoje 🙂 ( žinoma dabar irgi klestim ir padarysiu viską, kad būtume vėl pirmi eLietuvoje) Kai įkūrėm TU, tuomet buvo visiškas štilius su CP: 3 mėnesius iš eiles nebuvo normalaus vadovo. Tada mėginom prastumti ELITE vadą serbą Djox, kuris turejo daug pažinčių ir būtų visi mums padėję kare ir ateityje įstoti į tuometį ally (deja pavadinimo neprisimenu). Va tada buvo didelis skandalas eLietuvoje ir atejo normalus kandidatas pokstasq, kuris laimėjo prieš Djox nedideliu skirtumu, atrodo 100 balsų. Bet aš džiaugiausi dėl to, nes žinojau, kad jis ištrauks eLietuvą iš bedugnės. Jis mane paskyrė MOD ir mano pagrindinis tikslas buvo vėl, nuversti LK vadą Magnus.. bet deja, tai yra nepajudinama institucija ir to mums nepavyko padaryti net su CP pagalba ir LT nutraukimo jiems. Tada atkūriau KAM ir LK padariau kaip paprastą būrį kaip TU, LEO, žybt ir gavo visi vienoda finansavimą. Vėliau atėjo EdgarasMZK ir gliooko 2 kadencijos, aktyviai dalyvavau vyriausybėje kaip MOD arba patarėjas. Bet tada atsidarė padielka ir perėjau ten žaisti, ir padariau tokią eLietuvos kariuomenę, kokią norėjau pamatyti eRepublike. Mano rezultatai buvo geri, buvom pati stipriausia ir organizuočiausia kariuomene padielkoje.

Dabar grįžau gal prieš gerą mėnesį ir padarysiu viską, kad TU vėl suklestėtų.


Kodėl pasirinkai nick MoGoM ar jis turi kažkokią ypatingą reikšmę?

Tiesą pasakius, nieko nereiškia, jį susikūriau gal prieš 12 metų jei ne ankščiau, kai turėjau pirmąjį kompiuterį ir pirmą kartą prisėdau prie MIRC, ir tai buvo tiesiog raidžių kratinys 🙂

Kokių dar turi planų be TU vedimo į aukštumas?

Kaip matau nepasikeite LK visiškai, tai manau vėl užsibrėžti tikslą, nuversti LK vadą 😃 Bet abejoju ar tai pavyks, nes ten tokia sistema.. kad galima jį nuversti tik LK tarybos balsavimu, o ją sudaro žmones, kuriuos LK vadas pakviečia į ją 😃

O kaip kito žaidimo būrys be tavęs? Ar bandysi būti abiejuose žaidimuose po lygiai? 🙂

Dabar beveik visą laiką atiduodu padielkai, bet ten auginu naująją kartą, kuri tikiuosi greitu metu perims iš manęs būrį ir galėsiu daugiau laiko skirti eRepublikui 🙂

Tai kas gi paskatino sugrįžti?

Grįžus iš jūros, neturėjau kur pinigų leisti, tai nusprendžiau viską išleisti erepube 😃 O jei rimtai, tai net pats nežinau, norėjau pažiūreti kaip eLietuvai sekasi, tai parašiau adminam ar gali pakeisti emeila, tai per 5 laiškus, šiaip ne taip atkeitė, prisijungus pamačiau, kad TU vis dar gyvas, tai mane labai nudžiugino tai ir pasilikau.

O kaip su politinėm pažiūrom? 🙂 Ar keitėsi jos per metus?

Va man jokio įdomumo nekelia šiame žaidime, tai šitie visi politiniai žaidimai. Prieš mesdamas žaidimą, aš turėjau tokį nusistatymą - kas mėnesį keisti partiją 🙂

Na bet šiuo metu esi LMS narys? Kas skatina pasilikti šioje partijoje?

Atejau i LMS, nes patarė pararam. Grižęs į žaidimą, paklausiau kokioje jis partijoje yra ir numete linką, tai ir atejau į ją 🙂 p.s. 3 savaites nežinojau, kokioje partijoje aš esu, tik praėjusią savaitę tesužinojau, kad LMS 😃
Kaip ir sakiau, man politika yra nesvarbi, bet nemanau kad artimiausiu metu paliksiu jus, nes chatas yra visada gyvas, visada puiki atmosfera, galima pasijuokti ir svarbiausia EmuSV ir Evaldas (atrodo PP) suprantat mano juokus 😉


Pereikime prie įdomiausios tavo istorijos dalies. Man teko girdėti keletą neaiškių istorijų apei tavo account. Ar galėtum papasakoti kaip ten viskas buvo, kai jį palikai?

Kai atsidarė padielka, man šitas žaidimas tapo labai nuobodus, o dar adminų aukso troškimas... Tai nusprendžiau parduoti ACC, bet tuo metu daug TU žmonių dirbo mano įmonėse, tai teko laikyti jį, bet deja prisijungdavau čia vis rečiau ir rečiau. Tai susiradau, atrodė patikimą žmogų, kuris norėjo prižiūrėti mano acc ir įmones. Kokius 3-4 mėn. jis žiurejo, bet kažkas jam užplaukė ir pakeite email. Bet kas įdomiausia jis pats nebelošia, tai iš kitų žmonių pasakojimų, mano visas gold ir įmonės nukeliavo į LK ar dar kur, daug istorijų iš tiesų girdėjau.. Mėginau pokstasq klausti kur jos nukeliavo, bet jis negali man šios info teikti 🙁 tai turbūt ir liksiu nežinioje.

Ačiū TU nariams kurie paaukojo man keletą gold ir galiu jau treniruotis su q4 free TG 🙂 nes prieš tai mėnesį treniravausi tik su Q1 TG.


Šiuo metu atliekame tyrimą apie accounte glūdėjusius lobius ir turime kelias versijas:
MoGoM: " iš kitų žmonių pasakojimų, mano visas gold ir įmonės nukeliavo į LK ar dar kur"
Sklando kitas gandas: žaidėjo turtai guli Perkūno orge.

DĖMESIO!
Žinai tiesą?
Turi informacijos apie prarastus MoGoM turtus ir įmones
?

Skambinkite numeriu 865~12345, komentuokite, rašykite laiškus man arba acc savininkui ir mes papildysime straipsnį jūsų versija.
Anonimiškumas garantuojamas.

Tiesa bus atskleista!

Tuo pačiu visi norintys prisidėti prie šio garbaus žaidėjo gyvavimo ir atsitiesimo galite jį paremti:

Auksiukais
Pinigiukais
Batoniukais

eLietuva jums padėkos!Tęsiame toliau...

Ką galėtum papasakoti apie savo RL gyvenimą?

Esu Vytas iš Klaipėdos. Esu studentas ir būsimas jūreivis mechanikas. Šią vasarą atlikinėjau praktiką Afrikoje, tai 5 mėn. teko bendrauti su juodaodžiais:). Mano mėgstamiausia sporto šaka yra ledo ritulys, pats priklausiau 4 metus Mažeikių ledo ritulio komandai, tai teko dažniausiai pasimušti su latviais 🙂

MoGoM pasidalino savo įspūdžiai iš atliktos praktikos.

Na ir pabaigai palinkėjimas jums miela eTauta.

Linkiu nepasiduoti adminu daromoms nesąmonėms ir toliau stiprinti eLietuvą, kad būtume geriausi erepe 😉MoGoM dėkoja Žmogui ančiai už dosnią auką!


Su meile,
Emi.


P.s. Nori sudalyvauti interviu? Nori, kad ką nors pasakyti eLietuvai? Nori būti išgirstas? Nori su kuo nors pasikalbėti?
Esi LMS narys? Rašyk man žinutę.
Neesi partijoje? Tapk LMS nariu!
Norėtum duoti interviu, bet esi ne LMS? Partiją pakeisti niekada nevėlu 😉*


 

Comments

Josef Terboven
Josef Terboven Day 1,866, 10:43

oi seni geri laikai 🙂 seniai gryžta į erepą 🙂

MajoNingyo
MajoNingyo Day 1,866, 10:55

o7 for MoGom 😘
Šioks toks paradoksas: tu grįžai, o aš išėjau. Na, gaila, bet esi geras žaidėjas ir mielas pašnekovas 🙂. Neabejoju, jog interviu galėjo būti žymiai ilgesnis 😃

HAIL MoGoM!

Second time
Second time Day 1,866, 10:55

Na ka gi Sweikas sugryzes:)

Pakalniskis
Pakalniskis Day 1,866, 10:55

neigiu viską

vilius83
vilius83 Day 1,866, 11:22

o7

danisltu
danisltu Day 1,866, 11:41

Kas tam LK dedasi, kazkoks diktatorius, niekas jo nenuvers...

D..C
D..C Day 1,866, 11:42

MoGoM y LK vado vieta!!!

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,866, 12:10

sveikas sugrįžęs o/
panašu, kad prasilenkėm. nes kai kurias istorijas detales prisimenu, bet aktyviai žaidime dalyvaut pradėjau, kai tu į padielką išėjai.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,866, 12:33

tenka pritarti DC:)

D..C
D..C Day 1,866, 13:09

Pararam, as cia visai rimtai jei ka : ) pamenu pats MoGoM`a dar puikiai is tu laiku kai pats TU dar buvau

gliookas II
gliookas II Day 1,866, 13:16

Smagu buvo MoGoM ir gyvai pamatyti, smagu ir zaidime kontakta tureti. Nuo senu laiku, kai dar ejau savo pirmaji vURM, po to URM ir pirm CP postus, MoGoM buvo labai rimtas ramstis ir stiprus autoritetas musu eLietuvoje.

Vienu zodziu, labai dziaugiuosi, kad grizai

LS HQ
LS HQ Day 1,866, 14:08

na nepazystu praktiskai taves, bet sako Cd tavim pasitiki, na pasitikesiu ir as, kol kas:).

ps: cia rimtai del to gold dingusio?

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,866, 14:20

Taip rimtai, dabar esu visiskai plikas.. TU suaukojo ant q4 TG free, tai per akcija pasikeliau.
Va aciu antinui kad paaukojo biski wpn, tai dabar galesiu daugiau pasaudyti... Bet nieko, tureciau greitu metu vel atsigauti

Donatas Puplesis
Donatas Puplesis Day 1,866, 16:52

😉

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,866, 17:01

Nebijokit, manęs verst nereiks, po naujų bus naujas vadas, galėsit aiškintis su juo. Ech, juokinga man net kaip jūs ant LK rėkiat. Tiksliau būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Dzin, nebedaug man čia liko, galėsit vogt ką norit.

Perkūno org pavogė auksą? Hahaha, juokdariai... Eikit geriau naujokų milijoną surast, vis naudingiau bus nei šmeižt kitus : )

BlMBA
BlMBA Day 1,867, 23:53

o7

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,867, 00:51

Zyga nyk is cia!

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,867, 02:26

Visu pirma del naujoku milijono, tai ji pavoge tie patys zmones, kaip ir mano acc. T.,y galutinis stotele mano turtu ir naujoku milijono yra perkuno org.

O kalbant apie LK tavo stilium, tai reikiskia kad tau per 4 ar kiek kadenciju bunant lk vadu, nusibodo vogti litus, ar jau viska isvogei ir nebera ko vogti. tai nusprendei palikti lk vado posta?
Paprasciausiai zmogus paeme is manes interviu (beje labai malonus zmogus), o as su mielu noru jai ir atsakinejau, prisiminus visus senus ivikius. O kad cia tamsta, akmuo i jusu darza, tai as nekaltas. Ar as ne tiesa parasiau? jei netiesa tai paneikite ir parasykit kontraargumenta.

TheUnit Yack
TheUnit Yack Day 1,867, 03:20

Na aukdso kalnu neturiu, bet su tavimi MoGoM galeciau pasidalinti maistu, gaminuosi pakankamai. Turiu ir Q5 ginklu tad jei reikia, tikrai pasidalinsiu 😉
Ir sveikas sugrizes 😉

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,867, 03:36

Kaip visada - kalta LNP ir LK. O jei jų nebūtų, įdomu, kur tada šunis kartum? 😃
Klounada.... 🙂

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,867, 03:43

Magnus, nepatiko kad apie tave straipsnyje pakalbejau? 😃 Tai jei ne tiesa rasau, tai paneik, o ne izeidinek

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,867, 03:52

svarbu kad magnusui LNP kalta dar:)) ko tu taip varai ant tos savo partijos, taigi cia niekas net neuzsimine apie ja:)

nanuks
nanuks Day 1,867, 03:58

Sakau kur man šitas nickas matytas:D ar išlaikei lietuvių egzą ?😃

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,867, 04:07

Kad tu čia įžeidinėji, ne tave.
O paneigt tai kone viską galima - tiek straipsnyje visiškas absurdas, tiek komentaruose. Bet nieko keisto - intrigos, galima sakyt, tavo antrasis vardas yra. Dėl to ir buvai išmestas iš vadovybės. Ką galiu patvirtint - tai, jog kare su švedais padėjai, bet tikrai nebuvai pagrindinis ar vienintelis. Daug kas dalino, nemiegojo, etc... O vėliau - vien tik destrukcinė veikla ir tiek.
Tas pagrindinis tikslas "vado nuvertimas" vėlgi labai idealizuotas yra, nes pagrindinis tikslas buvo pasisavint Lietuvos pinigus, ką būnant KAM pozicijoj tikrai neblogai sekėsi daryt. Nesvarbu kur, nesvarbu kada mušt, svarbiausia už padarytą influence iš Lietuvos gaut pinigų. Kiek kartų kalbėjom - ok, atidirbam sistemą, kad jei sukalat reikiamu laiku reikiamoj vietoj, pateikiat duomenis - gaunat tankus. Nu bet jum kontrolė gi blogai, taip kad nereikia čia nekaltu veideliu nesąmonių aiškint 😃
Bet kaip ir sakiau - esi intrigantas, tad sugrįžus nieko keisto, kad vėl prasidės įvairios provokacijos.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,867, 04:09

pararam, kaip tai "niekas neužsimena"? Galiu pacituot net: "Visu pirma del naujoku milijono, tai ji pavoge tie patys zmones, kaip ir mano acc. T.,y galutinis stotele mano turtu ir naujoku milijono yra perkuno org." - bent kiek besidomintys Erep'u žino, kad Perkūnas - LNP organizacija. Tai čia net daugiau, nei tiesioginis įžeidimas...

EmuSV
EmuSV Day 1,867, 04:23

Magnus, kad pinigai Perkūno orge tai ne MoGoM išmislas, ne jis taip sakė.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,867, 04:25

Tikrai ten ne tie pinigai, gi prieš pusmetį gliookas pavogė viską iš Perkūno. Kieno - nežinau, reiktų LNP PP klaust, bet greičiausiai bus partijos.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,867, 04:43

Ne partijos, Montės ten dauguma.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,867, 04:45

na matai, as nezinojau kad lnp orga yra perkunas, tai vadinasi visai erepu nesidomiu, gali but. manau rastum dar kokia 80 proc. cia tokiu pusiau aktyviu pilieciu kaip as, kurie taip pat nezinotu. butum nieko nesakes ir partija butu nors svari islipusi:))

EmuSV
EmuSV Day 1,867, 04:55

Yla visada iš maišo išlenda ;DDDD

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,867, 05:18

“O paneigt tai kone viską galima - tiek straipsnyje visiškas absurdas, tiek komentaruose. Bet nieko keisto - intrigos, galima sakyt, tavo antrasis vardas yra. “
Kazkaip uzkliuva tik tau ir zygiui, nes tai paliete jusu uzimamus postus : )

“Ką galiu patvirtint - tai, jog kare su švedais padėjai, bet tikrai nebuvai pagrindinis ar vienintelis. Daug kas dalino, nemiegojo, etc... O vėliau - vien tik destrukcinė veikla ir tiek.”
Taip buvo dar keli zmones, bet kas idomiausia ne is LK vadovybes : )

“Tas pagrindinis tikslas "vado nuvertimas" vėlgi labai idealizuotas yra, nes pagrindinis tikslas buvo pasisavint Lietuvos pinigus, ką būnant KAM pozicijoj tikrai neblogai sekėsi daryt”
Hmm tai kas geriau ar kad LK grupele zmoniu gautu valstybes lesas ar visi eLietuvos buriai? Geriausias pwz tai Raigirdas (kuris visa valstybes rezerva, atrodo buvo 2k gold) istaske pries lenkus ir pasikele sau ranka. Bet esme tame, kad jus gaudavot nuolatines pajams, bet LK visiskai tada nefunkcionavo, per viena menesi padarydavot po 1 misija ir laimingi toliau sedejot. Aisku kai prasidejo TU projektas, jums labai pradejo degti subines, tai pradejot jau kazka galvoti, net misijas kas 2 savaites pradejot vesti!!!

“Nesvarbu kur, nesvarbu kada mušt, svarbiausia už padarytą influence iš Lietuvos gaut pinigų.”
Tada reikejo pakelti eLT reputacija ally ir duodavo prioritetinius musius, kur reikia musu DMG. Tu tai gerai pats supranti, bet geriau apsimesti kvailiu?

Aeternuslt
Aeternuslt Day 1,867, 05:20

Heh, tuoj bus lygiai metai, kai vėl esu erepe. Ir tik todėl, kad per naujų išvakares priminei apie šį žaidimą. Sveikas sugrįžęs 🙂

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,867, 05:20

“Kiek kartų kalbėjom - ok, atidirbam sistemą, kad jei sukalat reikiamu laiku reikiamoj vietoj, pateikiat duomenis - gaunat tankus. Nu bet jum kontrolė gi blogai, taip kad nereikia čia nekaltu veideliu nesąmonių aiškint “
Tai ir pildem, bet tai buvo visiskas apsurdas... Kodel pagrindinio dalyko nesakai, kad norejai TU butu grynai LK burys? Ale as is savo lesu ikuriau buri ir visus nuopelnus pasiema Magnus, nieko neveikdamas, smagu ; )

“Bet kaip ir sakiau - esi intrigantas, tad sugrįžus nieko keisto, kad vėl prasidės įvairios provokacijos.”
As suo straipsniu nieko isprovokuoti nenorejau ; ), paprasciausiai paprase manes interviu ir parasiau viska ka prisimenu is senu laiku, bet kadangi tu su zygiu labiausiai megstat intrigas, tai ir pradejot sia bereiksme diskusija ...

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,867, 06:27

Mo Houmeris... būsimas jūreivis mechanikas!..... hi hi .haaaahaaaaha..oi .. sori! .. busimas motoriste ir kaip jums tiek briedo galvoj telpa ...nu rimtai jaunuoliai jusu paskaicius ... viena i deutschlanda vazineja dieduku "slaugyt" , kitas afrikoj negrus lietuviskai mokina.... trecias Rygoj, real Lietuvos ekonomikos suklestejimo plana rengia.... tikri apsukruoliai .... ir kaip dar laiko randat zaidimams ... o gal visa tai jusu fantazijos vaisiai .... he he he tyliu.. tyliu ..ech, cia tai pižonai..!!!!!!!!!!!!!!

R..B
R..B Day 1,867, 06:59

Oooo tevas gryzo 😃

ciucy
ciucy Day 1,867, 09:09

Visi dinozaurai grįžta. Matyt, pasaulio pabaiga čia pat... 🙂

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,867, 10:50

Pagaliau... Sveiki sugrize! I LK visusfrontu : ) Gal pavyks visokius parazitus isvaikyti.

Raraz
Raraz Day 1,867, 14:27

mogom laukiam tavo kandidatavimo y prezikus, gal tada pavyks isvaikyti ta seniu shutve... ir padaryti LK vadovybe is visu eLT buriu, o ne is vienos mafijozu kontoros...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.