Ambient on/off

Join the new world

 

Nepasiduok rinkimams, balsuok teisingai.

Day 1,434, 10:17 Published in Lithuania Lithuania by Mykolas ONiekam nekeista, kad daugiausiai straipsnių atsiranda prieš rinkimus, turbūt net nereikia Fabrikanto laboratorijos, kad išsiaiškintume šį dėsningumą ir pamatytume visus šiuos literatūros ir žurnalistikos triumfus. Ar tai pridės nors vieną balsą? Už dauguma tikrai ne, nes tada reiktų dalinti balsą į keturias ar daugiau dalis ir dalinti kiekvienam, kuris parašė agitaciją, apie tai koks jis darbštus ir laimingas, pilnas noro patekti į seimą, gauti aukso ir ypatingą galimybę spausti mygtuką (Yes ar NO), kaip tik patinka. Nieko išskirtinio, gražesnė nuotrauka, laikraščio pavadinimas, galima pamatyti, kad dauguma laikraščių tam ir sukurta, kad būtų erdvė parašyti agitaciją. Mūsų neaktyviai žurnalistikai tai dar vienas smūgis, šalia nesančių rašytojų, nesančių skaitytojų, naujų temų, be pripažinimo, balsavimo, prenumeravimo.

Bet svarbiausias agitacinio straipsnio tikslas yra būti pamatytam, parodyti kas tu ir ko nori. Problema, kad dažniausiai siekiama dviejų dalykų, pirma, prisistatyti, taip sudarant įspūdį apie save. Keli prasti sakiniai, ne tik kad nesudaro gero įspūdžio, bet ir suteikia stimulo skaniai pasijuokti. Per didelė pompastika tekste, pasirinktuose nuotraukose taipogi priimama tik su šypsena. Antra, agitacijoje turi matytis tavo siekiai. Bet vėl gi, negalima rašyti vien gražių dalykų, ar nesąmonių, nes čia ne vaikų darželis. Visi kurie skaito straipsnius žino, kas vyksta eseime. Kad ten yra dirbančių žmonių ir daug nedirbančių, ir kad labai lengva parašyti, „koks aktyvus ir svarbus ir pilnas idėjų būsiu eseime ir nepadarysiu nieko“. eLietuvos žaidėjai ne močiutės realybėje, kurias pavergia gražiais tekstais ir pasakymais, todėl vien tik agitacija surinksi mažai balsų, nes kitas bruožas su Lietuvos pensininkai yra eLietuvos bendruomenės alkanumas ar nemokamų dalykų norėjimas, kuris svarbiau už principus, garbę. Kaip žinia, Lietuva yra ES dalis, nes per referendumą už dalyvavimą buvo duodama euro alaus. Aišku, tai ne vienintelė priežastis, bet tai ženkliai padidino aktyvumą. Būsimam politikui rinkimų dieną pats darbymetis, reikia parašyti daugybę laiškų, priminti, koks geras ir svarbus politikas jis yra, pasiūlyti persikelti į tinkamą regioną, dar atsiųsti atsidėkojimą. Rinkimai greit baigsis, auksas bus išsidalintas, vėl eLietuvos valdymą, administravimą neš tie patys, tarpusavyje besiriejantys aktyvistai, kurių pilna ir ministerijose ir karinėse organizacijose. Jų mažai, bet be jų nebūtų mūsų. Arba būtume elenkai.

Ar mano straipsniukas turi moralą, tikslą ar bent šiokią tokią naudą? Aišku, kad ne. Tiesiog noriu palinkėti rytoj išdidumo ir teisingumo. Taip, čia tik žaidimas, bet galbūt nuo žaidimo nesąžiningumas gali augti ir iki realaus gyvenimo. Neparsiduokit, iš pradžių parduodami balsą, vėliau galite parduoti ir burną, o vėliau ir visą kitą. Balsuokite už pastebimus veidus, už tuos, kurie nepatingi parašyti ataskaitą būdami ambasadoriais, kurie atsiunčia tankų kariniame būryje, kurie rašo straipsnius ilgesnius ir geresnius už šitą. Balsuokite už tuos, kurie rūpinosi, kad jūsų įmonės pasikeistų iš q3 į q4. Taigi, būkite teisingi ir išdidus.P.S. O aš balansuoju tarp naudingųjų ir nenaudingųjų ribos, bet vis tiek mėginu kandidatuoti į eseimą vėlei – Mykolas O , Dainava, LLS.
 

Comments

Dunz
Dunz Day 1,434, 10:22

Pirmas!

Funnyte
Funnyte Day 1,434, 10:59

Tai kaip suprantu, balsuoti reikėtų už tave?

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,434, 11:03

gražiai 🙂 būčiau Dainavoje- gal už tave ir prabalsuočiau 😉 bent jau agitacija kitokia, nedidukė ir be pompastikos. šaunuolis

Asirgitawe
Asirgitawe Day 1,434, 11:08

Funnyte straipsnio esmė buvo nebalsuokite tik dėl gražių agitacijų ir t.t. Pats autorius norėjo išsiskirti iš minios ir parašyti tokį straipsnį su savo agitacija.

Straipsnis liuks, tikrai visada prieš rinkimus prabyla tie teisinguoliai, kurie be galo aktyvūs ir t.t. O kaip sakiai po rinkimų viskas nurimsta ir jie pradingsta, o kiti (gaila mažuma) dirba tuo metu. Bet seimas negali funkcionuoti su 2-5 žmonėmis, todėl dažniausiai tie aktyvieji privalo susirasti kitos veiklos, o ne dirbti seime.

LT Vytautas
LT Vytautas Day 1,434, 11:14

Bet ar Tau neatrodo, kad bent va dabar yra kiek daugiau naujų žmonių nei ankščiau, kurie nori patekti į Seimą? O gal bus tarp jų nors keli, kurie sąžiningai dirbs? O tavo straipsnis, nesupyk, bet yra populistiškai nepopulistinis. Tik tiek 🙂

Funnyte
Funnyte Day 1,434, 11:15

Asirgitawe, būtent, tiek ten, tiek čia tėra agitacijos, norint patekti į eSeimą. Aišku, džiugu, kad šis tas naujo, bet esmės tai nekeičia.

Lietuvis Lietuvaitis
Lietuvis Lietuvaitis Day 1,434, 20:29

Nelabai tikiu, kad agitacijos laikraščiuose turi kažkokią lemiamą įtaką rinkimams, nes seni žaidėjai turi savo favoritus iš anksčiau, o naujokai nelabai skaito. Juk pvz. Kariniai nurodymai turėtų būti skaitomiausi, o vargiai peržiangia 50 vote ribą. BTW sėkmės rinkimuose.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.