Ambient on/off

Join the new world

 

Nepartinių judėjimas - naujas reikalas ant svieto.

Day 1,826, 14:46 Published in Lithuania Lithuania by PetrasVykintas

Sveiki,

Senai matytas ir girdėtas PetrasVykintas jums rašo. Buvau gerokai apleidęs visą reikalą su erepubliku, neskaitant to, kad karts nuo karto vis paskaitydavau visus partijų karus tarp LNP, LLS, Solidarumo ir kitų partijų. Pavargau nuo to sakyčiau, tad nusprendžiau įkurt bunkerį tiems, kam nepakeliui nei į vieną partiją 🙂 išperdolinau 40 goldo į orą ir įkūriau NEPARTINIŲ JUDĖJIMĄ.

(Plojimai, fanfaros ir konfeti)

Liko dar 14 goldo, keletas tankų, bulkučių ir kitų skanėstų, tai pasidalinsiu su visais bendraminčiais.Klausimas - ką veikiau per tą laiką, kol nežaidžiau erepubliko? O gi nieko 🙂 Trumpas preliudas į ką vedu būtų toks - gal du, gal tris mėnėsius bandžiau įsibelst į LNP partijos duris. Deja, niekas manęs ten neįsileido ir į partijos chatą nepakvietė, nors šurmuliavau ir public chate, ir vis bandydavau užsimint, kad "būkit žmonės, paimkit vargšą Petrą į LNP", bet niekas man įgyvendinti savo noro neleido... Solidarumas užkniso juodai su savo propagandinėm rašliavom ir betvarke, LLS trolizmas jau kiek pabodo ir visa tai, ką matau ant mūsų vargingo e-svieto vis atrodo taip beviltiška, kad tas išperdolintas 40 goldo kiekis atrodė pats tinkamiausias padaryti žygdarbį ir įsteigti naują judėjimą - NEPARTINIŲ JUDĖJIMĄ.

Jei TU jaunas, senas, be dantų, be kojų, tarp kojų ir šiaip (ne)blaivo proto - kviečiu tave rinktis į judėjimą, kurį pasirinkau aš - NEPARTINIŲ JUDĖJIMĄ. Susirinkus bendraminčiams spresim, kokį naują šviežų politinį oro gūsį įpūsim mūsų brangioj eLietUvoj.

Ir čia viskas rimtai 🙂

Taip pat iškeliu kandidatūrą į Seimą ir čia trumpas dosjė:

PetrasVykintas, ex Seimo Pirmininkas, ex eLietuvos Prezidentas, ex VRM ministras, ex Vice VRM ministras, ex KM komandos narys, ex eRepublik radijo balsas, septyniskart Seimo narys. Patirtis diplomatijoje su užsienio šalių MU būriais, prezidentais ir ministrais.

Taigi užtaisas rimtas - kandidatūra iš daugiamandantės nuo partijos NEPARTINIS JUDĖJIMAS pirmu numeriu 🙂


Ačiū, jūsų PetrasVykintas 🙂
 

Comments

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,826, 15:17

Kaip suprantu čia bus sanatorija pavargusiems nuo tarppartinių pjautinių. Visai nebloga idėja... Linkiu sėkmės ir kad nebūtų -40g ar koks pagiežingas pasižymėjęs PTO'tintojas visko nesugadintų 🙂]

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,826, 15:27

Viena tenka pripažinti, kad charizmos ir gero vidinio šarmo turi. Palaikau(: Sekmės Petrai(:

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,826, 22:27

o kuom blogai Zveries diktatura ? ten gi nepartiniai renkasi.
Nors spėju tavo tikslai kiek kitokie 🙂 (pvz surinkt visus nepartinius ir patekt į top-5 partijų sarašą)

gliookas II
gliookas II Day 1,827, 01:02

Idomu butu paziuret, kiek zmogus uztruktu, jeigu sumastytu tokia bredova Taucio ideja pasinaudoti. metus? du? juk ir kiti del vietos top-5 kovos. Na, bevent i flagmanus eis visazinantis ir viskaitariantis Tautis ir ves NJ i pergale susikybes rankomis su PV

KirviuPerZiurke
KirviuPerZiurke Day 1,827, 04:16

nepartiniu partija? oksimoronas.

PetrasVykintas
PetrasVykintas Day 1,827, 04:35

realiai mintis yra daryti naują politinę jėgą, kaip kažkada RP buvo ant bangos. Per daug nusistovėjo partijų trejetukas, o likusios dvi tik ragiukais baksnojasi.

Andriuss
Andriuss Day 1,827, 04:47

Stojam i partija o/

Mykolas O
Mykolas O Day 1,827, 06:45

liko tik 108 nariai iki seimo 🙂 ilgas kelias.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,827, 09:41

sveiks Vycka ... tai kaip cia dabar nusalintasis ex prezidente Petrai Žliumba, išperdolinai skolintu 40 goldo,del zygdarbio..." ikurk partija marginalams" .nes"pabodo ir visa tai, ką matau ant mūsų vargingo e-svieto viskas atrodo taip beviltiška"..... jums neatrodo jog jusu pilnametyste pasuko kitu keliu nuo smegenines?.. jai taip nori zygdarbio ir palepint savaja savimeile pabut dievuku ,dalink golda zaidejams...reikia real litu ,o ten kiaura ane ... galvok Narcize

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,827, 11:26

Na gal ir nieko, tik tas 40g galejo buti kariavimui isleistas, reikejo pasiimti kokia neaktyvia partija ir reist savo idejas:)

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,827, 12:38

Gliookai ir man tave smagu matyt o/

Etmonas Radvilas Day 1,827, 14:06

Comment deleted

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.