Ambient on/off

Join the new world

 

Naujienos iš žaidimo kūrėjų

Day 1,917, 13:08 Published in Lithuania Lithuania by Nutzz

Turbūt visi sutiksite su teiginiu, jog dabar didžiausia eRepublik bėda yra žlugęs ekonominis modulis. Pelnai išjungus botą smuko iki neregėtų žemumų, o produkcijos pertekliaus nelabai yra kur ir dėti. Žaidėjai su kiekviena diena vis labiau tampa nusivylę šiuo žaidimu. Esmė tame, kad dauguma žaidėjų reikalavo ekonomikos modulio korekcijų jau kur kas ankstesniais, boto laikais. Bet administratoriai į šiuos reikalavimus didelio dėmesio nekreipė.

Bet panašu, kad jie jau patys pajautė savo svylančius padus, o žmonės, kurie facebook`e yra paspaudę like ties eRepublik puslapiu, šiandien išvydo šį paveikslą:

Galima drąsiai daryti išvadą, kad administratoriai nėra linkę atsisakyti savo pomėgio diegti naujas funkcijas, vietoj senųjų tobulinimo, ar klaidų taisymo. Tą labai gerai iliustruoja faktas, jog ekonomikos klausimą jie pažymėjo kaip ‚started‘ - suprask, jau galvoja ką daryt. Bet man peršasi mintis, kad jie patys nebežino ką daryti, o dėmesį nuo esminės problemos stengiasi nukreipti diegdami antrarūšes papildomas funkcijas (na, bent man senasis žemėlapis tiko kuo puikiausiai), aljansų įdiegimas taip pat panašu, kad papildomos naudos neduos, nors apie jį jokių papildomų duomenų dar kol kas nėra, tad teigti kažką konkretaus tikrai negalime. O kas liečia tą PvP įdiegimą, tai dar neaiški šio kovojimo būdo įtaka galutiniam mūšio rezultatui. Nenustebčiau, jei jis dar išbalansuotų pagaliau normaliai dirbantį karinį modulį... Beje, kiek žinau jame bus kovojama naudojant auksą, tad mums, paprastiems mirtingiesiems, šio modulio įdiegimas labai daug reikšmės gali ir neturėti..

Kita vertus, malonu, kad kūrėjai pagaliau nusprendė kažką daryti. Tik veiksmų imtis reikėjo kiek anksčiau, kad būtų įmanoma rasti gerai sugalvotą, išbandytą ir svarbiausia veikiantį sprendimą. Tuo tarpu, jei jie tą bandys daryti nuo dabar, tai sprendimo įdiegimas jau nieko nebepakeis, nes paprasčiausiai dauguma žmonių, ypač perkančių auksą už realius pinigus, bus palikę žaidimą. Na, o jei mestels kokį kosmetinį pataisymą – kad ir sugražins tą patį botą, tai bus praktiškai paskutinė vinis į šio žaidimo karstą.

Na, o mums, žaidėjams, belieka laikytis pozityvių nuotaikų, susirinkti paskutinius kantrybės likučius ir tikėtis, kad mano pamąstymai buvo neklaidingi, ir viskas gausis labai gerai ir žaidimas gyvuos dar ilgą laiką
 

Comments

Adolf.H
Adolf.H Day 1,917, 13:10

\o

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Day 1,917, 13:11

Manau, kad apie 2023 metus sulauksim tobulos ekonominės sistemos!

Adolf.H
Adolf.H Day 1,917, 13:23

ir q7 tankas kainuos 2,81

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,917, 13:27

Tai aišku, nes bus q10 kosminiai šatlai (((:

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,917, 13:18

Vote o7

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,917, 14:19

-2g

gliookas II
gliookas II Day 1,917, 14:29

Kaip suprantu, straipsnis apie nieka ir klaidinantis pavadinimas atvede mane vargsa cia.
- 3g (2g uz laikrasti ir viena man skoloje uz moraline zala)

axemas
axemas Day 1,919, 12:11

Čia tavo nauja frazė po "gėdinga sutartis" ? : D

-3g

gliookas II
gliookas II Day 1,919, 21:57

matai kaip. as tai bent kazka tokio sakau, kad visi isimena. o kas TU toks? kuo tu isskirtinis ar zmonems pazistamas? taip ir maniau.

Nutzz
Nutzz Day 1,917, 14:30

Ak tai tu visgi moki lietuviškai.. Šaunuolis!

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Day 1,917, 14:52

Būčiau net pamiršęs pavote'int šį straipsnš, jei Glušo komentaras : D Buvau jau nusiteikęs iš viso niekur nesikišt, nes, mano akimis, ir mano palaikoma pusė buvo pradėjusi elgtis kaip mano nemėgstama GlukoLS (ir kt.) pusė... Bet va paskaičiau komentarą, kuris aiškiai parodo, kad nesvarbu, kas būtų rašoma, svarbu LNP... Tada iškart reikia kritikuot.. : D Žmogus išreiškė savo nuomonę. Bet Baltarusijos patikėtiniui Lietuvoje tai iškart netinka, nes tai Nutzz, nes tai LNP narys.. Juokinga ir tiek. Iškart po to komentaro vėl supratau- kolegos ne veltui oponentai visai tai šūdmūšio ir šūdpilių kompanijai. Didžiuojuosi, kad priklausau LNP!

Pakalniskis
Pakalniskis Day 1,919, 03:16

Atsibusk - pirmasis paminėjai LNP, nebent magiškai iš gliooko parašytų žodžių raidžių tau susiliejo akyse l n p.

Akviliutte
Akviliutte Day 1,917, 18:16

07

beruus
beruus Day 1,917, 21:57

07

auris0
auris0 Day 1,918, 00:52

07

LS HQ
LS HQ Day 1,918, 10:01

man botas visai patiko:)) grazinkit bota:))

Siggeris
Siggeris Day 1,919, 01:40

delfio stiliaus straipsnis.

Nutzz
Nutzz Day 1,919, 07:01

Ten ir komentuot išmokai? 😃

Mantas Stan
Mantas Stan Day 1,919, 02:53

O turinio pakomentuot niekas nedrįstat?
1) Ekonomika sunku suvaldyt realiam pasaulyje, o kad ji veiktu virtualiam reikia gerai pasukt makaulę.
2) žaidimo kūrėjams reikia ekonomikos specialistų pagalbos. Reikia padaryt ne tik kad ekonomikos variklis suktųsi, bet ir neštų realų pelną žaidimo kūrėjams.
3) Jau esu minėjęs, kad aukso pirkimas už realius pinigus ir aukso naudojimas ekonomikoje, yra labiausiai žudantis ekonomiką elementas.

Nutzz
Nutzz Day 1,919, 07:04

Su viskuo esu linkęs sutikti. O kas liečia aukso pirkimą, tai nelabai kitaip adminam išeis biznį sukt..

malfame
malfame Day 1,919, 02:54

o7

Gydausi
Gydausi Day 1,919, 03:04

Palauksiu to naujo ekonominio modulio, jeigu nieko gero tada teks mesti zaidima, nes dar dvieju metu tikrai nelauksiu kol kazka "normalaus" sukurs,

Eksas
Eksas Day 1,919, 09:01

Pats turiu kelias idėjas. Galėtų truputį patobulinti karinį modulį, kad viskas būtų realiau. Tik valstybinės organizacijos, o ne privatūs asmenys galėtų pirkti tankus. Jie turėtų turėti daug daugiau durability, daryti žalos ir kainuoti maždaug 1000000 lt. Taip pat į žaidimą pridėti pasirinkimą kuo tapti, kariniu atžvilgiu: pilotu, pėstininku, tankeriu, artileristu ar jūrų pėstininku. Neprošal būtų, kad žaidime šalis, turinti sieną su jūra ar vandenynu galėtų turėti laivyną. Kariniai laivai irgi kainuotų didelius pinigus. Su tais laivais galėtų būti ir keleiviniai bei keltai. Keltai eksportuotų žaliavas: maistą, ginklus, naftą, dujas, o keleiviniai, kaip visiems žinoma, plukdintų keleivius į kaimynines šalis. Panašu būtų ir su lėktuvais. Šalis galėtų sukurti ir oro pajėgas. Taip pat būtų ir keleiviniai lėktuvai. Atsirastų dvi naujos darbo vietos: lėktuvo pilotas (keleivinio) ir laivo kapitonas (keleivinio). Kare būtų padaryta taip; pvz: Lietuva puola Švediją. Lietuviai galės naudotis tik laivyno ir oro pajėgomis. Jeigu eLietuva pultų eLatviją, mes galėtume naudotis pėstininkais, tankeriais, artileristais ir oro pajėgomis. Būtų puiku ir pačius karus padaryti svarbesnius. Prailginti karą ir padidinti reikšmę. Jeigu pvz: mes užimame kaliningradą. Tuomet rusai negalės to regiono atsiimti(sukelti RW) lygiai mėnesį. Galvoje šmėžuoja dar idėja apie branduolines bombas. Jos kainuotų kosminius pinigus, tačiau panaudojus ją regionas iškarto atitektų puolančiai šaliai ir ji tą regioną galėtų laikyti visus metus. Tuo pat metu pagyvėtų ekonomiką. Atsirastų daugiau daiktų: artilerija, tankai, pėstininkų ginklai, keleiviniai lėktuvai, kariniai lėktuvai, keltai, keleiviniai laivai, kariniai laivai, atominės bombos. Taip pat būčiau už namų grąžinimą. Namai galėtų pamažinti mokesčius, padidinti per dieną health. Būčiau už ir dėl energy ir health atskirimo. Energy būtų galima padidinti tik maistu, o health tik ligonine. Ligoninės įtaka padaryti didesnę. Namas didintų health.

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,919, 13:10

Kazkaip i modernesnia V1 uznesa.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.