Ambient on/off

Join the new world

 

Na szybko- Brama zdobyta! Co dalej?

Day 1,996, 09:17 Published in Poland Poland by koscik1911Witajcie, te dwa piękne obrazy pokazują co właśnie się stało. Polacy zdobyli Berlin (chciałoby się powiedzieć znowu...) Jednak ta stolica eCesarstwaNiemieckiego, ePrus, eRzeszy i eNiemieckiejRepubliki zawsze wchodziła nam w paradę. Niemcy jakby byli specjalnie stworzeni by nam dokuczać. Nawet Katarzyna II, caryca Rosji która podpisała zbrodniczy pakt rozbiorów była Niemką.

Wracając jednak do naszej kochanej gry chciałbym zaprzeczyć pogłoskom jakobym miał zakończyć pisanie. Jest to jedno z moich wspaniałych hobby 😉

Ogólnie:

Sytuacja Międzynarodowa:
Nie wiem czy już wiecie ale COT zwiększył się o jednego członka (wiem o czym pomyślałyście zboczuchy...) EDEN upada i upaść nie może choć widać że już wije się na ziemi. TWO nadal nie może zrozumieć że siłą są liczby, ludzie i idee a nie myślenie jednostek które podchwytuje ciemny lud. Dlatego proponuję by od dziś przyjmować wszystkich oprócz wiecznych wrogów którzy mogą być przykrywką w wojnie COT-TWO (nie udawajmy, żyjemy w pokoju, pokój to synonim czasu międzywojennego) Demografowie łapią się za głowy i płaczą. ePolaków coraz mniej

Rynek
Płaca w ostatnich dniach zachowuje się dość dziwnie (Plato zmienia numerki, wybaczcie mu...) Najpierw spadła, potem się podniosła, następnie znów spadła i teraz znów się podnosi. I to tylko w dwa dni! Euforia po darmowym złocie mija, wszystko wraca do normy.

Wojny
Polska zmasakrowała eBerlin, oczyszczamy się też z francuskiego mędactwa, eBruksela leży u naszych stóp (gdyby tak było w realu...) Ogólnie znowu objawia się powolność erepa. Szkoda, brak tu szybkości.

Pozdro dla wszystkich w ten piękny, jakże majowy dzień 😉


Nie zapomnij dać subskrypcji by nie ominąć kolejnych wydań Gazety Obywatelskiej

 

Comments

Greku82
Greku82 Day 1,996, 09:44

pierwszy muahahaha

Greku82
Greku82 Day 1,996, 09:45

to tam u góry to żart taki

Asakku
Asakku Day 1,996, 09:45

Drugi, wcześniej przeczytany art:)

lee-oon
lee-oon Day 1,996, 10:22

Lepiej niż wcześniej ale wciąż słabo, Wiedza o sytuacji międzynarodowej nie powala pisanie arta na podstawie artów, ewentualnie komentarzy, nie jest najlepszym pomysłem to tylko powielanie zasłyszanych opinii sięgnij głębiej. Powodzenia .

jedimindtrick
jedimindtrick Day 1,996, 11:25

Nie zapomnij dać subskrypcji by NIE ominąć kolejnych wydań Gazety Obywatelskiej (wstaw NIE)

V

koscik1911
koscik1911 Day 1,996, 13:08

już

jedimindtrick
jedimindtrick Day 1,996, 11:57

teraz mogę z czystym sumieniem dać suba 🙂

koscik1911
koscik1911 Day 1,996, 13:09

cieszę się, obok MON-u jestem chyba jedyną osobą która tak często wydaje Gazetę

Kanduin Day 1,996, 18:02

Comment deleted

Kanduin
Kanduin Day 1,996, 18:03

Staraj się zgłębić temat... Taką analizę to ja mogę walnąć o cenach buraków na skupie w 2009, bo wiem o tym tyle, co ty o sytuacji międzynarodowej - niewiele. 😉

test1gry
test1gry Day 1,997, 04:07

Faktycznie niewiele tu o sytuacji międzynarodowej. Jednak pytanie postawione w tytule jest jak najbardziej trafne.
Jaki kierunek przybrać powinna nasza polityka?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.