Ambient on/off

Join the new world

 

Nákup u nás a v zahraničí

Day 1,898, 12:42 Published in Slovakia Slovakia by DorlasAnther

Prvý článok, ktorý som na túto tému napísal, som zabudol publikovať. Áno, som blbec, čo dodať, ale teraz nedostanete úžasný odborný článok.

Napriek tomu, milí občania eSlovenska žijúci v zahraničí: ceny na našom trhu sú častokrát nižšie ako tie v Poľsku. A aj v prípade, že sú rovnaké, je lepšie, ak si kúpite produkty u nás, aj keď vás to bude stáť pár sekúnd, počas ktorých prepnete z cudzokrajného trhu na náš.
Prečo? Pretože keď kupujete veci u nás, podporujete našich predajcov a dane idú do našej pokladnice. Kupovaním produktov u nás podporíte Slovensko, pričom vás to bude stáť len pár sekúnd.
Preto vás vyzývam, aby ste sa pozerali aj na náš trh, nielen na zahraničný. Výsledok vás môže prekvapiť(už som zažil Q5 zbrane lacnejšie ako v Poľsku) 🙂

DorlasAnther

 

Comments

x d x m
x d x m Day 1,899, 23:31

pravda pravda
robim tak dlho...

Drak
Drak Day 1,899, 04:15

ja uz dlhsie kupujem Q7 od nasich , ked je v polsku cena 7 tak unas to kupim za 7,6-8 , a to nieje take krute , uvedomte si ze aj za cestovanie platite 20tam a 20 s 5 😁)

Haaades
Haaades Day 1,899, 05:23

ja uz dllllho kupujem iba doma

Haaades
Haaades Day 1,899, 05:28

Uz ked sme pri tom, chcel by som sa spytat svojich kolegov podnikatelov, KAM AZ CHCU ist s cenami dole??? Kua sak pomaly kazdy den su ceny nizsie, tym padom idu dole aj PLATY a kupischopnost ! Zacinam mat nechut klikat tuto hru.

Drak
Drak Day 1,899, 05:32

tak ono mozno problem zvykne byt to ze co sa predava unas je casto aj z polska alebo niekdo ma SR obcianstvo ale sedi v polsku a tam nakupuje WRM a podobne , potom sa mu lepsie dava nizsia cena a zarobi viac ako nasi co maju horsiu cenu tak sa pretekaju potom .... ja kupujem len od ludi co su v eSR a aj predavaju v eSR

Ondracer
Ondracer Day 1,899, 05:58

možno by problém s kúpyschopnosťou vyriešilo, keby sa znovu zaviedli letenky, lebo takto sa peniaze strácajú v čiernej diere, a keby sa za letenky opäť platilo hráčom, tak tie peniaze by sa ďalej točili v hre...nebol to krok späť?

Haaades
Haaades Day 1,899, 12:08

Ondracer na akykolvek dobry napad zabudni. Admini ta poslu vies kam.

totalDEVASTATOR
totalDEVASTATOR Day 1,899, 17:57

kupujte moje WRM ďakujem - ceny ako v Polsku, denne vyrábam niekolko tisíc.. : )

totalDEVASTATOR
totalDEVASTATOR Day 1,899, 17:57

aj FRM

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,900, 00:45

Ja vyrábam 450...aj to len keď som v Poľsku, ktoré má lepšie bonusy, u nás ešte menej. Vidím to tak, že nejaký čas tam ešte pobudnem, kým budem finančne samostatný(a platy sa znižujú aj tam, je to zrejme terajší trend).

Kaileene
Kaileene Day 1,900, 04:31

vyroba zavisi od miesta kde mas CS - tam sa ti nachadza aj firma. Cize ak si v Polsku ale mas obcianstvo slovenske, dostavas slovenske bonusy na vyrobu

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,900, 05:30

Nie som si isty, po zmene bydliska sa mi myslim zvysila cyroba, ale mozem sa mylit. No v tom pripade o problem menej, uz len si zarobit na tovarne a mozem ist spat.

ave michal
ave michal Day 1,900, 08:21

ja kupujem Q7 zbrane vyhradne na Slovensku a to aj v pripade ze su drahsie ako inde

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.