Ambient on/off

Join the new world

 

My Life Without My Father

Day 1,997, 16:46 Published in Albania Serbia by AnonymPunisher

Arsyeja qe un do shkruaj kete artikull eshte sepse pikerisht edhe dy dite ne eRepublik behet dita 1999.

Me 23,03,1999 kur une veqsa kisha mbushur 1vit u vra babai im.

Shumica e femijeve ne kete bote kan prinderit e tyre, normalisht te kesh prinderit do jesh me i lumtur, ka edhe femije sikurse un qe nuk ka njerin apo te dy prinderit, kjo gje eshte mjaft e dhimbshme.

kur te shoh ndonje femije ne rruge qe me krahehapur vrapon drejt babait te tij dhe e therret BABA me mbushen syt me lot dhe them vetmevete sikur te kisha edhe une BABAIN, sikur ti kisha prinderit, por prap se prap krijohen mendime te reja ne koken time, secili mendim e mposht tjetrin, dhe mendimi Fitues eshte:

JAM KRENAR QE JAM DJAL DESHMORI
The reason will I write this article is because just two days after eRepublik made ​​in 1999.

With 23,03,1999 when I had already packed my father was killed 1year

Most children in this world have their parents, parents will normally have to be happy, as there are children un has not one or both parents, this has been quite painful.

when I see any child with open arms in the street that runs towards his father and chases FATHER with eyes filled with tears and I with my self i say I Had the FATHER, if you had parents, but is nevertheless creating new ideas in my head , lick each other's opinion, and the opinion winner is:

I'M PROUD TO BE MARTYR SON

 

Comments

Catatumbo
Catatumbo Day 1,997, 16:48

Lavdi Babes tand dhe gjith deshmoreve te ran per Liri.

Shpresoj qe edhe ti te jesh trim si babai yt vlla.

Dejzi94
Dejzi94 Day 1,997, 16:51

Vella me te thone mos u merzit po me doket e pa logjikshme edhe pse ka mbet me thone.Shume femije kan humb prinderit ne lufte e prandaj uroj qe kjo te jete force e shtytje per ne qe te vazhdojme perpara te punojm per vendin tone.Me te vertet humbja e prindit eshte nje humbje e papershkrueshme qe veq ai ose ajo qe e perjeton e din boshllekun qe e krijon kjo humbje.
Edhe une o vlla por si ti e kom 1 boshellek ne zemren teme,po mos lejo qe ky boshllek te ndaloj qe me arrit suksese ne jete,mundohu qe kujtimi per babin tende te jete i perjetshem o7 Beje krenare edhe pse nuk dyshoj qe do ta besh!

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,997, 16:53

o7

skom fjale

Zgjim.AL
Zgjim.AL Day 1,997, 16:55

LAVDI TE GJITH DESHMORVE TE KOMBIT

JetonGreenForce
JetonGreenForce Day 1,997, 17:03

o7 LAVDI DESHMOREVE QE DHAN JETEN PER LIRIN TONE

Snooop Lion
Snooop Lion Day 1,997, 17:18

Lavdi deshmoreve

Kostandini
Kostandini Day 1,997, 17:26

Lavdi babait tënd dhe të gjithë dëshmorëve të rënë për lirinë e popullit tonë. Po të lutem si vëllau-vëllaut, që të kesh kujdes me veprimet e tua, në mënyrë që ta ruash krenarinë e babait tënd.

ArnoldDjin
ArnoldDjin Day 1,997, 17:31

Lavdi deshmoreve...te kuptoj shum mire vlla,edhe une pa baba jom rrit

WhiteRiver Boy
WhiteRiver Boy Day 1,997, 17:47

I qoft i ndritur emri i tij edhe i te gjithe deshmoreve te tjere..

T R A C E
T R A C E Day 1,997, 18:50

Nuk osht lehte me komentu mas kti artikulli.... po me vjen mire qe je i forte dhe ki shkru per Baben.
Lavdi Babes ton dhe gjithe deshmoreve te kombit.

erodial
erodial Day 1,997, 19:52

Lavdi cdo deshmori te kesaj toke te shenjte...ji krenar vlla e mbaje koken lart o7

AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM
AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM Day 1,997, 21:33

Te rrosh e ta kujtosh vella,e lavdi babait tend e te gjith deshmoreve qe ran per liri o7

a le si ander
a le si ander Day 1,997, 22:23

LAVDI!

The Gunnerss
The Gunnerss Day 1,997, 23:19

lavdi

Olsius
Olsius Day 1,998, 00:15

Zoti i ndricofte shpirtin atij, e ty t'a lehtesofte dhimbjen! Po ku ka me mire se te vritesh per atdhe!

Only Ethnic Albanian
Only Ethnic Albanian Day 1,998, 01:39

LAVDI DESHMOREVE

Lekdukagjin Alili
Lekdukagjin Alili Day 1,998, 02:56

o7 LAVDI TE GJITHE DESHMOREVE!

Kthetra Alb
Kthetra Alb Day 1,998, 05:02

Lavdi babait tend! Rrofte liria!

GeniPatriot22
GeniPatriot22 Day 1,998, 05:10

Lavdi deshmoreve !

Noku.al
Noku.al Day 1,998, 05:52

Rrofte shqiperia dhe kosova!! shqresoj qe te ngushelloj fakti qe babai yt do jet i pavdekshem ne zemren tende dhe te gjith shqipetareve.

Krye Qendra
Krye Qendra Day 1,998, 06:06

Lavdi deshmoreve!

ikonomista
ikonomista Day 1,998, 10:24

Lavdi Babes tend
Respekt per ty.

Peja001
Peja001 Day 1,998, 10:28

BURRAT SI BABA YT NA KAN MBAJT GJALL INDETITETIN DHE E KAN LARTESU EMRIN SHQIPRI
VALDI DERSHMORVE

Mr. BadAss
Mr. BadAss Day 1,998, 10:35

Respekt! ♥

mr.filan
mr.filan Day 1,998, 13:57

Ji Krenar per te ardhmen. Perulesi ndaj kujtimit te babait tuaj dhe vepres se tyre per Liri!

A E N E A S
A E N E A S Day 1,998, 13:58

Lavdi deshmoreve te kombit! Lavdi babait tend!

zamzon
zamzon Day 1,998, 14:33

Lavdi deshmoreve

Shverceri
Shverceri Day 1,998, 15:30

Zoti ngjenet ishalla ate, e ty ta shtoft durimin.
Lavdi gjith deshmorve tkombit

erjoli
erjoli Day 1,998, 19:46

Lavdi dshmoreve te kombit.Allahu ju dhente durim edhe ua shperblefte me xhennet inshallah..🙁

Brinkum
Brinkum Day 1,999, 00:44

Lavdi deshmoreve

alkedsh
alkedsh Day 1,999, 00:55

Ji krenar gjithmone

CYANlDE
CYANlDE Day 1,999, 02:58

Lavdi 🙂 te jesh krenar gjithmoon 🙂

Afrodita Mf
Afrodita Mf Day 1,999, 04:05

AnonymPunisher, babai yt eshte nje nder ata njerez qe Kurre nuk do vdesin, si te gjithe heronjte qe na kane ndritur gjakun qe kemi nder deje. Nese sot mundemi me fol akoma shqip me njeri-tjetrin eshte ne saj te gjakut qe na kane fale ksi lloj BURRASH e BURRNESHASH qe vetem tokat tona dine te nxjerrin me kaq buje.
Respekte te panumerta nga zemra!!!

Albanian Armed Forces
Albanian Armed Forces Day 1,999, 06:17

Ishalla zoti ju bashkon ne xhenet vlla i nderuar,
Deshmoret nuk vdesin ata jan dhe do te jen perher te ngritur,
Gjaku i tyre eshte liria jone,
Vepra e tyre eshte KOMBI SHQIPTARE
RROFT SHQIPERIA ETNIKE
RROFT GJAKU I SHQIPTAREVE
RROFT AMANATI I DESHMOREVE

Burhan11
Burhan11 Day 1,999, 06:22

LAVDI DESHMORVE TE KOMBIT SHQIPTAR 🙂

Pjeter Doda
Pjeter Doda Day 1,999, 11:39

Leht i kjoft dheu shqiptar!

Mr.Klopp
Mr.Klopp Day 1,999, 14:15

I dashtun, lavdi i qofte babait tend, edhe si ish-luftetar i UCK-se, besome kur te them se ka momente qe me perpara deshiroj te isha bashke me ta, sesa ta shoh kete Kosove keshtu si eshte ba, edhe si trajtohen ata qe i humben ata qe i dhane te gjitha gjate luftes se 1999.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.