Mixliarder presidendiks! Minu programm.

Day 4,610, 03:35 Published in Estonia Estonia by Mixliarder

Tere, sõbrad!

Elame eRepublikus huvitavatel aegadel. Administraatorite tehtud muudatuste järel on meil vaja kedagi, kes meid sellel teel juhiks nii, et eEesti huvid oleks kaitstud. Seetõttu tahaksin järgmisel kuul jätkata oma tööd presidendina ja paluda homme (pühapäeval) teil minu poolt hääletada.
Olen väga tänulik toetuse eest, mida te mulle olete andnud, eriti Eesti Rahvuslased, Isamaalised Liberaalid ja Vaba Rahva Partei. See on au ja rõõm!


Juuni saavutused - kokkuvõte:

- Air Estonia boonused, nagu lubatud, on suurendatud. Programm jätkub ja nagu alati julgustan kõiki inimesi kandideerima!
- 🇰🇵 🇮🇱 Oleme alustanud uut treeningsõda ePõhja-Koreaga eIisraeli aladel, kuhu kolisime pärast edukat õhurünnakut ka treeningsõja eIisraeliga.
- ⚔️ Uus maavägede sõdurite programm lükkub tõenäoliselt Kuuma Suve ürituse tõttu edasi, sest see on lahingute pidamises paraja segaduse korraldanud. Oleme valitsuses arutanud selle programmi võimaliku valemi üle, kuid tegeleme sellega siis, kui Kuum Suvi on läbi.


Juuli plaan:

Programmid, mis meil on, nagu näiteks Air Estonia ja Toiduettevõtete toetused loomulikult jätkuvad, samuti teravilja-, puuvilja- ja kalakontsessioonid, mis hoiavad meie 100%-list tootmisboonust, valitsuse koosseis jääb samaks, kuid ma tahaksin keskenduda millelegi väga olulisele.

Administraatorid muutsid lahingusüsteemi järgmiseks 2 kuuks (kui ainult…) keerukamaks, kuid võin teile lubada - me saame sellega kõik hakkama. See ei ole lihtne, tegelikult on see paras segapuder, aga ma olen juba kõik reeglid endale selgeks teinud ja alustanud selle kohta nõuannete jagamist oma artiklis ja riigi teadete tahvlil.
See üritus tõepoolest aitab mitte ainult vanu ja tugevaid kodanikke, vaid annab tohutu võimaluse ka kõige nõrgematele. Kas märkasite, et maastikul on keskmine Lahingukangelase (Battle Hero) medali saamiseks vajalik kahju vaid paarsada tuhat, mitte mitu miljonit? 🙂 Ja et õhulahingutes Taevakangelase (Sky Hero) saamiseks on nüüd 3 jaotust, kus medali keskmine kahju on umbes 15-20 tuhat, mitte 60-80 tuhat nagu vanasti? Nii et siin on meie võimalus! 🎖️

Kuid te ei ole üksi - presidendina aitan teid ja juhendan teid 🙂 Kirjutan üksikasjalikku õpetust, et saaksite Kuuma Suve üritusest reaalset kasu. See aeg võib olla hull, eriti seetõttu, et CODE ja Andide liidu riigid saavad uuesti kaardile, kuid annan kõik endast oleneva, et kaitsta Eestit, nagu alati.

Olen tänulik iga minu poolt antava hääle eest, et saaksin jätkata rasket tööd eEesti kodanike heaks. Tänan teid väga! 🙂

Elagu Eesti! 🇪🇪

Mixliarder,
eEesti president