Ambient on/off

Join the new world

 

Ministria e Emigracionit dhe Imigracionit

Day 1,707, 04:10 Published in Albania Albania by CPIRRAZ

Pershendetje te gjithve,

Pas emertimit tim si minister i E.I desha qe ti lus te gjith congresmanet qe te mos pranojn CZ pa aporvimin ton.Kjo gje eshte e mir per te gjith ne sepse ne mund ta pranojm ndoje qe eshte armik i Shqipris apo nje njeri te pabesueshem e shum gjera te tjera pra per nje bashkpunim me te mir duhet qe te gjith congresmanet para se te pranojn CZ tju jepin kete link per ta mbushur http://tinyurl.com/AIForm << Pra vendosne ne profilin tuaj Congresman.Dhe Urime fitorja te gjithve tash do kemi congress , pra kjo lart vlen edhe per congressmanat e ardshem.

Me respekt
Cpirra.

 

Comments

Ivan505
Ivan505 Day 1,707, 04:19

V+S

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,707, 04:21

v

KingBato
KingBato Day 1,707, 05:16

voted une jam i mendimit per ti denuar ata kongresmena qe aprovojne cz pa aprovimin tuaj

VisarJ
VisarJ Day 1,707, 07:18

Tung Cpirra... a mundesh me bo nje raport cili kongresmen kend e ka pranu pa miratim ne mandatin e kaluar.

Kjo do ti vetedijesoj qytetaret kur te votojne per kongresmenet

Me respekt,
V.

CPIRRAZ
CPIRRAZ Day 1,707, 09:16

Visar qata du me bo po sot fillova punen pra ata skan pasur kend ta pysin 🙂 o7

AM14
AM14 Day 1,707, 09:28

Nje gabim shkrimi, "shqipris" duhet te shkruhet me te madhe pasi eshte emer i pervecem.

CPIRRAZ
CPIRRAZ Day 1,707, 09:32

Edited 😃

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,707, 18:24

VOTED

Suksese

Hajdaraga
Hajdaraga Day 1,708, 11:37

pa gabim fare do ishte "Shqipërisë"

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.