MEN - Mentor cię poprowadzi

Day 753, 06:02 Published in Poland Poland by Minister Edukacji Narodowej
Proszę o Vote, aby jak największa ilość nowych graczy mogła przeczytać ten artykuł.


Źródło informacji o eRepublik mogło być dowolne: zobaczyłeś obrazek na demotywatorach, przeczytałeś temat na odwiedzanym przez Ciebie Forum, natknąłeś się na tekst w serwisie wykop.pl, o grze powiedział Ci Twój znajomy lub wkleił do niej linka na śledziku, czy może sam znalazłeś adres erepublik.com. I tak się zaczęło. Zarejestrowałeś się, przejrzałeś wszystkie dostępne opcje gry, prześledziłeś menu, znalazłeś pracę, zacząłeś trening, lecz co dalej? Zastanawiasz się, jak w dalszym ciągu może wyglądać Twoja gra w eRepublik? Jakie możliwości ona oferuje? Ile możesz uczynić dla ePolski? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś, nowy graczu, twierdząco, ten tekst i opisywany w nim projekt są dla Ciebie!

Czym jest Projekt Mentor? Do kogo jest skierowany?

Projekt Mentor to akcja prowadzona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej [MEN] mająca na celu pomoc nowym graczom w pełnym i prawidłowym poznaniu zasad i mechanizmów istniejących w eRepublik. Każda chętna osoba poniżej 12 poziomu może otrzymać swojego Mentora, którego zadaniem będzie pomoc takiemu graczowi w odkrywaniu gry. I nie chodzi tutaj wcale o graczy, którzy całkowicie nie potrafią się w eRepublik odnaleźć.

Posiadanie Mentora to nie wyraz słabości, a pokazanie, że naprawdę chcesz w 100% poznać eRepublik i dobrze się tą grą bawić.

Nie bez powodu przez wielu gra ta jest uznawana za najbardziej rozbudowaną grę przeglądarkową, jaka istnieje. Mnogość możliwości rozwoju, stopień powiązania ze sobą wielu mechanizmów gry, czy wpływ jednego gracza i jego indywidualnych decyzji na losy całego ePaństwa, a nawet eŚwiata, sprawia, że bez mądrych wskazówek ciężko będzie Ci naprawdę poznać eRepublik.

Jak zgłosić chęć uczestnictwa w projekcie i otrzymać swojego Mentora?

Sposobów na to jest kilka:

1. Wyślij PM z taką prośbą na konto Minister Edukacji Narodowej.
2. Wypełnij formularz dostępny pod adresem http://tnij.org/projekt-mentor-zgloszenia


Wybierz dowolny z nich, a już dziś zostanie Ci przydzielona osoba, która pozwoli poznać wszystkie możliwości eRepublik.

Co daje uczestnictwo w Projekcie Mentor i posiadanie swojego Mentora?

Mentor jest osobą, która sama się do tego zadania zgłosiła. Dodatkowo każdy chętny musiał zostać zaakceptowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Kongres i Prezydenta ePolski. To sprawia, że zgłaszając się do projektu otrzymujesz wsparcie osoby, która na prawdę zna się na rzeczy, jest kompetentna i chce Ci pomóc. Możesz do niej w każdej chwili wysyłać swoje pytania dotyczące wszystkich aspektów samej gry, Forum eRepublik.com.pl czy IRC'a. Jeśli sama nie będzie w stanie Ci pomóc, wskaże osobę lub instytucję, która będzie mogła to zrobić.

Ze swoim Mentorem wspólnie będziecie odkrywać nowe możliwości, które wraz z osiąganiem kolejnych poziomów doświadczenia będzie umożliwiać wam gra.


Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w Projekcie
MEN Samar
vMEN Mescam
vMEN Cerberus69