Ambient on/off

Join the new world

 

Media Mogul projektas (viskas apie Media Mogul pasiekimą)

Day 1,987, 05:38 Published in Lithuania Lithuania by Tautas11Žinia dauguma iš žaidėjų nori surinkti kuo daugiau skirtingo tipo medalių. Vienas iš šių medalių yra Media Mogul medalis už žurnalistiką. Pasiekimui reikia surinkti 1000 suscriberių savo laikrasčiui.
Pagal idėją suscribinami geri ir vertingi straipsniai. Visgi skirtingų šalių padėtis skirtinga, o reikalavimai vienodi. Turiu omeny, kad didelės valstybės turi gerokai didesnį skaitytojų ratą ir šių valstybių e-piliečiams daug lengviau pasiekt Media Mogul pasiekimą.

O ką daryt mažų valstybių piliečiams?
Geriausiai tam parašyti straipsnį viena iš tarptautinių kalbų (kas tikriausiai jūsų vietoj bus anglų) – parašyt anglišką šedevrą ir išplatinti jį per shout‘us. Buvimas CP – surinkimą suscriberių irgi labai palengvina.

O kas jai jūs neraštingi arba raštingi, bet ne tarptautine kalba - ir vis dėlto norint surinkt suskriberius, kad bent vienas pasiekimas būtų?

*Dabar išties tai jau nėra sudėtingas dalykas – atsirado Voter club, kuris labai žaibiškai ir greitai surinks jums reikalingą suscriberių kiekį - už tokį malonumą jums reikės pakloti geeeeeerokai daugiau, nei vertas pats apdovanojimas, bet oki – apdovanojimą jūs jau turėsit.

*Kitas dalykas , kuris padeda ypač, kai jūs totaliai neraštingas ir net e-lietuviai už jus visai neuzscribina arba jūs totalus tinginys, tingintis išvis rašyt patį straipsnį – tai daiktų dalinimas. O taip efektas bus milžiniškas! Tereikia parašyt – „Misija jums: pirmi dešimt kas šį straipsnį uzvotins ir uzscribins ir parašys v/sub numerį komentaruose – gaus 4 Q7 tankus.“ Volia - jau banda žaidėjų rašo v/sub komentaruose. Vienas privalumas čia yra tai, kad dažnu atveju net jai parašai, kad kelis tankus gaus tik pirmi penki ar dešimt žmonių – banda taip įsijaučia, kad komentaruose v/sub viršija kelis kartus.

*Galiausiai trečias tokio tipo suscriberių gavimo būdas „sub už sub

Būtent dėl pastarojo būdo rašau šį straipsnį. Galima tiesiog užsirašyt savo laikraštyje, kad pats užscribinsi kitą laikraštį, jai tas žaidėjas užscribins tavo laikraštį taip pat ir atsius apie tai informuojančią žinutę tau. Ir yra masinis sub už sub būdas.Media Mogul projektas

Tokie projektai vyksta nebe pirmąkart. Čia aš kaip naujokas (ir kaip kiti niekuo nežinantys naujokai:) – apie tai nieko nebuvau girdėjas. Šiuo metu kaip tik vyksta toks projektas , kuris jau toks yra 7-tas (MMM Project 7) arba bent jau 7-tas to paties žaidėjo(Kiochan) organizuojamas projektas.

Principas išties paprastas – apjungiama bendruomenė žaidėjų, kurie nori sub ir kurie pasiryžę dėlto sub uždėt ir kitiems. Tai labai panašu į finansinės piramidės principą (jai girdėjote apie tokį terminą apskritai).

Žodžiu pirmas veiksmas – užpildoma speciali, paprasta forma – i kurią reikia įrašyti jūsų žaidimo nicką, pažymėti ar sutinkate suscribinti atgal, nurodyt dabartinį jūsų suscriberių skaičių, bei pateikti jūsų laikraščio linką.Šie duomenys atsiranda viename lape, kur surašyti visi norintys keisti sub ir jų linkai.

Norėjau duot linkus tiesiogiai , bet google docs tiesiogiai normaliai neatidaro per mano linką, tad užpildymo forma ir lapą, kuriame surašyti visi norintys sub žaidėjai rasite pačio organizatoriaus laikraštyje:

Čia bus forma užpildymui ir lapas, kuriame surašyta norintys sub gauti žaidėjai

Taip pat lygiai tas pats ir kitam linke - cia ir sarasas normaliai auga.

Kitas linkas

Lape su sub norinčiais gaut žaidėjais - paspaudę ant vieno iš žaidėjų linko atsidursite jo laikraštį: uždėję sub, nusiuskite tam žaidėjui laišką su sub numeriu ir savo laikraščio linku – viskas.

Hello, I am suscriber number 2438 to your newspaper, please return the sub to my newspaper: http://www.erepublik.com/en/newspaper/withoutshadows-289915/1
(pakeiskit tekste reikiama sub numeri ir savo laikrascio linka dekit)

Ir tada laukite atsakymu:

sub 63 good luck
Done, sub 64. Thx. 🙂
65 o/
SUB 66 O7
sub 67
S68 Thanks 🙂
..........................................


Taigi jūs galite gauti sub dviem būdais visu pirma, kai jūs užpildysite forma – jums gali parašyt kitas žaidėjas, kuris jau bus užscribinęs ir duos linką į savo laikraštį.(neužmirškit nusiust tam žaidėjui taip pat žinutės su sub skaičiu) Ir kitas būdas jūs patys atsidarote norinčių sub langą -paspaudžiat sub ir nusiunčiant jūsų laikraščio linką tam žaidėjui. (galite vien šitu būdu – tai net formos nereikia pildyt)

Šis projektas reikalaujantis šiokio tokio darbo ir tiesioginio kontaktavimo su kitu žaidėju, kitaip tariant, sudėtingesnis nei „dalinu tankus“ ar voter club būdai. Nors realiai galėčiau ir voter club pasinaudot - mane patį domina pats projektas: kiek jis pasiteisina, jo principas ir niuancai.

Taip šis būdas labiau varginantis - ypač pačiam spaudyt žaidėjų sąraše jų laikraščius ir rašyt informuojančią žinutė žaidėjui- nei, kad tiesiog parašyt „ duodu 4 tankus“. Tačiau tai daug įdomesnis būdas, nemokamas ir netgi atveriantis susipažinimo su užsienio žaidėjais galimybę.

PASTEBEJIMAI IR PATARIMAI:

>Zaidejai, kurie norinciu sub saraso lape yra priekyje - gauna gerokai daugiau zinuciu is kitu zaideju, kadangi kiti zaidejai pradeda siust zinutes nuo priekio ir daznu atveju tikrai spaudzia ne visu norinciu zaideju laikrascius, o iki tol kol atsibosta. Tad siulau pradeti spaudyti nuo saraso galo - netik labai pradziuginsite tuos, kurie mazai pasiulimu zinuciu gauna, bet ir pastebejau, kad is tokiu gale esanciu zaideju atsakomumas yra gerokai didesnis, nei is zaideju, esanciu saraso priekyje.

>Nors galbut ir labai daug zinuciu is kitu zaideju nesulauksite (kadangi busite saraso gale) - tai jai patys siusite zinutes - bus uztikrintas sub augimas (ta matau jau is savo situacijos)

>Kuo placiau epasaulis apie sita projekta zinos - tuo daugiau atsiras norinciu sub.

>Kai pasiruosite spaudinet kitu zaideju laikrascius:

*Pasimkite lapo popieriaus ir tusinuka ir uzsirasykite savo uzdeta sub skaiciu ant lapelio(maziau galva kvarsinsit)

*Paspauskite zaidejo nick, kad ieitumet i zaidejo profili, tada paspauskit -siusti zinute.

*Zinute bukit pasirase is anksto: tiesiog darykite copy-paste(tik keiskite sub numeri) Zinute turetu but tokia(tik pakeiskite sub numeri ir i savo laikrascio linka):

Hello, I am suscriber number 2438 to your newspaper, please return the sub to my newspaper: http://www.erepublik.com/en/newspaper/withoutshadows-289915/1


ATSAKANT Į KOMENTARUS:

nanuks Ir taip iškreipiama pati medalio esmė..

drumstejas11 Mano Manymu medali turi gaut tik tie kas nusipelnę, daug rašo ir patinką žmonėms čia dabar iškreipiama MM (Media Mogul) ėsmė, Tas pats kaip versti žmonęs skaityti tavo straipsnius kuriems jie nepatinka, ar lysti į akis ar atsiprašant į Subine, Kas iš to praturtėsit ant to 5g ir bus medaiukas bet visi žinos,- "O Jis pirko MM." O kiti žinos kieno straipsniai tikrai įdomus sakys:
- Šitas nusipelne
Tai ar vis dar verta?


Atsakymas drumstejui11:

Kalbant sita tema, - visu pirma straipsnis apžvelgia netik pati mano minimą projektą, bet viską apie Media Mogul – taip pat ir idėjinę ,ar nežinau kaip tai geriau pavadint ,galbūt „teorinę“ Media Mogul pasiekimo minti – medalis gerai rašantiems straipsnius. „Iškreipiama pati medalio esmė“ - ta medalio esmė jau seniai turi kitokį pobūdį (ir nebūtinai blogą - vėliau paaiškinsiu kodėl). Bet gal atsakymo į tavo komentarą mintis derėtų pradėt delioti nuo kitos pusės. Kaip minėjau egzistuoja keliolika būdu užsidirbinėt suscriberius ir kad ir kaip apgailėtinai tai skambės: pats blogiausias iš jų - rašyt gerus straipsnius. Reikia suvokti keletą aspektų: 1) Suskriberių skaičius – nerodo straipsnio kokybės 2) Sugebantys rašyt gerus straipsnius lygiai taip pat dauguma atveju priversti norit pasiekt tikslą t.y. apdovanojimą - siekt jo įvairiais būdais. Pradėkime to analizę nuo – daiktų dalijimo. Atkreipkime dėmesį į straipsnių populiarumą, kuriuose kas nors dalijima – nesvarbu ar už tai reikalaujant v/sub skaičiaus ar patriotiško šūkio. Tarkim, pasirodo tragiškas straipsnis, kuriame netik negausi kažko naujo, bet ir sunkiai susigaudysi tarp minčių šuolių – straipsnis toks, kad kai kurie iš mūsų pasakytų, kad ir su 3,5 promilės girtumu – parašytų geresnį. Maža to, straipsnio ilgis 10 kartus trumpesnis nei vien mano komentaras. Ir vis dėlto paskutiniame sakinyje – skambi frazė: „kas parašys v/sub skaičių - gaus 2 tankus“ – ir mes matom rezultatą: kiek iš jūsų, žaidėjų, už porą tankų pasirašot ant šlamšto? Bet į šitą situaciją siūlau pažiūrėt iš kitos pusės – kito autoriaus. Autoriaus, kuris parašė gerą straipsnį ir į kurį įdėjo laiko, bet užsukęs į tą 5 sakinių kratinį – „straipsnį“ – pamato v/sub eilę. Autorių, kuris mintyse irgi iš tiesų galvoja apie tą apdovanojimą. Tada koks to autoriaus pasirinkimas? - taip pat ieškot alternatyvų. Prieš mintį rutuliojant toliau – kitas atvejis Voter club. Daiktų dalinimas sukelia super efektą, bet ne tokį įspūdingą, kaip voters club. Kiekviena šalis dažniausiai turi savo straipsnio vote limitą, kaip ir vote gavimo greitį, kai ši riba viršijama – galima galvot apie voter klubą. Dažnai autoriai tokio savo veiksmo nepripažįsta – nebent parodai voter club užsakymo blanką (ir nėr ko čia slėpt – nieko čia ypatingo). Kitas dar mano straipsnyje nepaminėtas būdas kelt sub skaičių - tai draugų rinkimas. Kuo daugiau surinksi – tuo didesnis šansas, kad jie užvotins straipsnį betkokiu atveju.
Dabar pradedant dėliot mintis ant į.... Kai nesi CP, nepropaguoji virš 1000 draugų turėjimo rato, nepriklausai milžiniškai valstybei su dideliu skaitytojų ratu ar nerašai tarptautinėm kalbom (anglų) – priverstas ieškoti alternatyvų. Juo labiau, kai jaunasis autorius mato aplinkui parsidavinėjančius po 2 tankus už šlamštą.
Dabar atsakant tiesiogiai į sakinį „versti žmonės skaityti tavo straipsnius kuriems jie nepatinka, ar lysti į akis ar atsiprašant į Subine“ – bet kokiu atveju niekas nieko skaityti straipsnius neprivers – čia gali būt ramus, - sub uždėjimas net nejaučiamas tarp kitų, - čia tu jau kalbi apie votinimą, kas leis pabūt valstybės tope max 2 dienas. Viso dabar parašyto komentaro esmė, apdovanojimas jau seniai, o gal net nuo pradžių turėjo kitokią reikšmę. Sub skaičius epasaulį nelygu geram laikraščiui. Kaip ir - ne vien blogi autoriai didina sub kiekį. O geri straipsniai neišnyks – geri straipsniai yra tie, kurie tau patinka ir kurie duoda naudos. Ir niekas negali tavęs priversti skaityti šlamšto. Bet nereikia užmiršti, kad nereikia dėt lygybės tarp sub skaičiaus ir gero straipsnio.

Dabar paanalizuokim, kokia ta pakitusi medalio pusė ir ar ji yra bloga. Ką iš tikrųjų dabar epasaulį simbolizuoja Media Mogul medalis? Jis simbolizuoja - pastangas. Taip, šis medalis gal ir nereiškia geriausio autoriaus ir pan., bet jis yra geriau nei nieko. Žaidėjai, kurie iš tikrųjų žaidžia žaidimą, o ne „vegetuoja“ – siekia tikslų: dažnai tie tikslai – achievmentai. Žmonės sukas kaip moka ir įdeda pastangas ir darbą, kad tikslą pasiekti. Jai manęs klaustų kaip aš vertinčiau vieną ar kitą žaidėją – kaipo žaidėją. Pirma ką padaryčiau - tai pažiurėčiau to žaidėjo profilį ir palyginčiau "Hard Worker" ir kitų apdovanojimų santykį, taip pat ir apdovanojimų įvairovę. Kuo daugiau "Hard Worder" ir kuo mažiau kitų apdovanojimų - tuo labiau toks žaidėjas vegetuoja (arba užsiima kita veikla- pvz. cia yra vien del pabendravimo, o ne del zaidimo; bet vertinu siuo atzvilgiu kaip zaideja). Kitaip tariant, atsakiant į: "Tai ar vis dar verta?" Taip, verta, nes tas medalis parodys žaidejo sieki ir pastangas.
Nuoroda į žaidėjo organizuojančio Media Mogul projektą laikraštį


 

Comments

Archi tektas
Archi tektas Day 1,987, 07:17

o7

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,987, 07:41

visi mes norim to medalio, todėl aš visus pasubscribinu, man nesunku.

ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS
ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS Day 1,987, 10:05

Kaip visada, viskas labai aiškiai surašyta. Dėkui už info : )

nanuks
nanuks Day 1,987, 10:29

Ir taip iškreipiama pati medalio esmė..

drumstejas11
drumstejas11 Day 1,987, 17:49

Mano Manymu medali turi gaut tik tie kas nusipelnę, daug rašo ir patinką žmonėms čia dabar iškreipiama MM (Media Mogul) ėsmė, Tas pats kaip versti žmonęs skaityti tavo straipsnius kuriems jie nepatinka, ar lysti į akis ar atsiprašant į Subine, Kas iš to praturtėsit ant to 5g ir bus medaiukas bet visi žinos,
- O Jis pirko MM
O kiti žinos kieno straipsniai tikrai įdomus sakys:
- Šitas nusipelne

Tai ar vis dar verta?

Tautas11
Tautas11 Day 1,987, 22:12

Man netelpa atsakymas i tavo komentara (galima tik 2000 raidziu) - tai as atsakysiu paciam straipsni.

Sgt. Anonymous
Sgt. Anonymous Day 1,988, 08:06

drumstejas11 teisus siuo atveju

neriustLT
neriustLT Day 1,987, 21:12

o7

314CIRCLE
314CIRCLE Day 1,987, 23:27

Viskas tvarkingai, už šią info sub. Aš žinau kaip sunku rinkti sub, tai užtrunka laaaabai ilgai, neesu mates nei vieno straipsnio. tarkim super gero straipsnio, vieno vienintelio ir kad jis surinktų autoriui 1000 sub, nu neesu. Todėl tai yra ir laiko aspektas, per laiką, o kadangi mes laiko neturim, reikia visą šitą reikalą greitint, todėl viskas ok, gyvenimas yra gyvenimas, o iliuzijos, norai, troškimai, ir pageidavimai lieka spanuose 😉

Nukainotas
Nukainotas Day 1,988, 05:58

Iš tiesų viskas atvirkščiai, negu kad tu sakai - tas medalis rodo ne autoriaus pastangas, o kaip tik tų pastangų nebuvimą.

Jei autorius neturi MMM, bet matosi, kad jo laikraštyje yra straipsnių ir 100-200-300 prenumeratų, tai aiškiai matosi pastangos ir pajuntama pagarba tam autoriui.

O jei yra MMM medalis, bet akivaizdu, kad autoriaus straipsniai (jei jų iš viso yra) to MMM neuždirbo, tai rodo tik tiek, kad autorius nerimtas, kad jis pasuko lengviausiu keliu, kad jam net nesvarbu sužinoti, kiek realių prenumeratų verti jo straipsniai (nes po prenumeratų užsipirkimo jau neįmanoma atskirti kiek laikraštis turi tikrų prenumeratų. o kiek nupirktų).

Pasiūlyti tankus už prenumeratas, keistis prenumeratomis, ar numesti 20g voters club'ui gali bet kas, tam pastangų nereikia ir jokios garbės neatneša. Tuo tarpu savo kūrybiniu triūsu užsidirbti 100 ar 200 prenumeratorių yra visai kas kita.

Joks save gerbiantis autorius nesieks MMM jokiais kitais būdais, išskyrus aktualių ir įdomių straipsnių rašymą.

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,988, 07:38

Kadangi aš nesu save gerbiantis autorius, tai man dzin kaip aš gausiu tą medalį. Jei norėčiau, kad mane įvertintų kaip rašytoją, tai rašyčiau ne čia. O čia aš tik žaidžiu, tai žaisdamas ir medalį noriu gauti, o ne rašydamas po 3-4 valandas vieną straipsnį.
V

Nukainotas
Nukainotas Day 1,988, 10:24

Nu matai, jei nesi rašytojas, tada klausimas kam tau tas medalis išvis reikalingas? O va jei nori medalio, tai turi žaisti pagal taisykles, kitaip tas medalis nieko nereikš.

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,988, 10:40

Aha, davai dar ir BH bei CH visi imam be EB, kitaip jis nieko nereikš, nes bus tiesiog nupirktas. Ir į seimą niekas neeikim, jei neturim paruošę bent 10 įstatymų projektų, nes kitaip einam tik dėl goldo. Ir nemėtom savo nuorodų bet kur dėl SB medalio, jei neugdysim savo pakviestų naujokų iki 41 levelio.
O gal tiesiog kiekvienas žaiskim pagal savo taisykles ir neaiškinkim kitiems, kad jie žaidžia ne taip, nes tai tau nepriimtina. Nes vienintelis rimtas čia žaidimas ne pagal taisykles - tai multinimas, o visa kita, tai tiesiog kiekvieno žaidėjo supratimo reikalas, tuo labiau, kad MMM projektai niekur taisyklėse nedraudžiami.

Nukainotas
Nukainotas Day 1,988, 10:52

Kiti medaliai yra šiek tiek kitokie, jų taip paprastai nenusipirksi, kaip MMM ir jie nesukelia klausimų, ar medalis buvo užsipelnytas, ar ne (seimo nario medalį ir tą nelengva nusipirkti).
O su MMM tai yra paprasčiausia logika, juk medalis akivaizdžiai skirtas sėkmingiems autoriams, tad nusipirktas medalis butų vertas lygiai tiek pat, kiek "citizen description" užrašas, kad aš esu pasaulio prezidentas : )

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,988, 12:19

Ką tu čia nusišneki??? MMM lengviausiai nuperkamas, jei norėčiau, tai jau ryt jį turėčiau. Ir daug pigiau nei kokį CH.
MMM skirtas ne sėkmingiausiems autoriams, o viso labo surinkusiems 1000 sub'ų.
Vienu žodžiu, neidealizuok čia per daug to MMM kaip super pasiekimo, nes nė vienas medalis čia nieko nereiškia, išskyrus tai, kad kažkokiu būdu sugebėjai jį gauti, todėl esi maladec žaidėjas, o ne tai kad esi ten super rašytojas, politikas, kovotojas, darbininkas, multeris, patriotas, samdinys ir pan. Atsigauk truputį, čia tik žaidimas, čia nėra RL moralės.

Nukainotas
Nukainotas Day 1,988, 16:40

Juk aš tą ir parašiau, kad kitus medalius sunkiau gauti negu MMM. Todėl MMM vertė ir keičiasi priklausomai nuo to, kaip tas medalis buvo gautas. Kaip atrodytų Lietuvos krepšinio rinktinė, kuri net nevažiuotų į pasaulio čempionatą, o vietoj to užsisakytų ir užsikabintų sau aukso medalius? Nesvarbu, kad jie net nedalyvavo nė vienose varžybose ir nieko nelaimėjo, bet pagal tave tai turbūt jie vistiek būtų "maladec" krepšininkai, nes kažkokiu būdu sugebėjo gauti medalius? Juk krepšinis irgi tik žaidimas, tai moralė jame taip pat nebūtina? : )

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,989, 00:25

Vėl imi ir lygini žaidimą su RL. Ir dar prisifantazuoji tokią nesąmonę, kad net ir atsakymo į tai tau net nerašysiu.
P.S. bet jei šiaip, tai TAIP, rinktinė man vistiek būtų maladec :DDD

Nukainotas
Nukainotas Day 1,989, 05:44

Pritrūkai argumentų, tai bandai sumenkinti mano nuomonę įžeidimais? Jei nesi pajėgus ramiai diskutuoti, tai net nepradėk.
O šiaip jei tu dar paauglys, tai po kelių metų, kai labiau subręsi, perskaityk šitą straipsnį su komentarais ir pasidarys juokinga, koks buvai užsispyręs ir nemąstantis : ) O jei tu jau ne vaikas, tada beviltiška ką nors ir mėginti išaiškinti...

Akviliutte
Akviliutte Day 1,989, 05:17

Man asmeniskai noretusi straipsnio apie taip kaip rasyti tikrai gerus straipsnius, kurie pritrauktu skaitytoja, nereiketu prasineti uz kelis tankus, kad paspaustu zmones sub ar vote, straipsnis pats kalbetu uz save. As asmeniskai nesugebu tokiu straipsniu, rasyti, tad jei moeciau, arba rasciau tokia info, tikrai manau ji butu daug naudingesne ziniasklaidai erepublik aplinkoje ir sutaupytu daug tanku rasytojui, o pati rasytoja zmones gerbtu labiau, nei tanku dalintoja, nors tanku dalinimas ar vote klubas tikrai nera blogas reikalas, taciau cia kiekvieno principinis reikalas. Man asmeniskai tikrai nesinori eiti i vote kluba ir uzsipirkineti su ar vote. Taciau kaip tik norisi tobuleti ir siekti tu vote didelio skaiciaus bei sub, butent savo talentu rasyti gerus straipsnius. Pasikartosiu tikraiman daug dar is ko reikia mokytis, uztat kita karta laukiu butent tokio straipsnio, kaip rasyti gerus straipsnius. O siaip sis straipsnis tikrai informatyvus, idomus, super, Sekmes;)

Nueve9
Nueve9 Day 1,990, 06:57

please return the sub to my newspaper:
http://www.erepublik.com/es/newspaper/nueve9-de-oros-290072/1

Tautas11
Tautas11 Day 1,990, 07:14

Thanks, sub133:)

Lucian1
Lucian1 Day 1,991, 08:22

I'm the 1000th subscriber

Tautas11
Tautas11 Day 1,991, 09:17

Thank you and everyone else, who contributed to this achievement 🙂

Solonazaj
Solonazaj Day 1,991, 09:48

http://www.erepublik.com/en/article/kako-so-potekale-volitve--2240966/1/20

Pleas SUB end send me yor newspaper link

Tautas11
Tautas11 Day 1,991, 12:56

I already subbed yours:)
http://i41.tinypic.com/j13myr.jpg

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.