Ambient on/off

Join the new world

 

Mana A+ spēle

Day 1,865, 05:08 Published in Latvia Latvia by Soulcraft


Sveicināti!
Dāžiem varbūt laba ziņa ,dažiem varbūt nē! Esmu izvirzījis savu kandidatūru no eLatvijas partijas un saņēmis jau atbalstu no VL,RARA,Nahrinezētās partijas.Tādēļ jāuzsāk sava kampaņa ,centīšos apskaidrot savus īstermiņa ieceres un arī kādu ilgtermiņa plānu!

Nosākuma iepazīstināšu ar TWO aliansi ,jo mēs esam triāl biedrs (ACT TWO).
TWO avīze ,kur var atrast visu nepieciešamo informāciju par TWO arī visu paveikto līdz šim.

TWO wiki lapa ,kur var atrast pāsreizējos ievēlētos līderus,alianses sastāvu un tās (trial members).

Gribu informēt to ,ka man un Mongim ir iedota pieeja arī galvenajam TWO dokam. Kur var redzēt pašreizējo HQ ,tā vēlēšanas,kaujas norādes. Tākā viss ir zolīdi un mēs kā triāl biedrs neesam nolikti malā ,bet gan tieši otrādi iesaistīti pašā saknē.Protams ,mēs nevaram vēl kandidēt uz HQ krēsliem,kā arī mūsu balsis tiek vērtētas ar 0,5 vērtību no maksimuma 2.Tas ir labi saprotams un pieņemams.Tādēļ mans īstermiņa iecerētais ir nostiprināt attiecības ar TWO un arī nostriprināt ACT TWO tieši Latvijas ietekmi tajā.
Mana iecerēto lieto sarakste varētu daļēji izskatīties šādi:
- Cīņa pret TO -Take over (kura jau tagad notiek labi ,imitātori nobanoti,botu masveida banošana,2 krievu pto kongresa biedru nobanošana. Ziņa no Baltkrievijas ar atvainošanas - A.vozhiks ir vienīgais baltkrievu spēlētājs ,cik tiek ziņots pārējie ir no krievijas ,kas vienkārši agrāk centās pārņemt varu Baltkrievijā.)
- Kongresa/ministru labāka savstarpējā sazināšanās ,pie kā jau piestrādāja pašreizējais CP Mongis. Ingame vēstuļu čats atvērts ar visiem latviešu kongresmeņiem tur arī atjaunots skype kongresa čats!
- AfterFall vienības pilnveidošana un turpmāka attīstība.
- Valsts armijas atbalstīšana vairāk.
- Latvijas irc čati ,kas ir nepieciešams ļoti arī priekš sabiedrotajiem ,lai viņiem ir vieta ,kur atrast mūs un viegli kontaktēties. Tādēļ tika izveidots #Latvia un atgūts #Latvia.supply !
#Latvia ir vairāk vai mazāk dimplomātiskais čats ,kur pilnīg visi latvieši var doties un uzdot jautājumus. Tur tiek plānotas sapūlces ar valdību par to informēšu vēl.
#Latvia.supply ir kara čats ,kur tiek parādītas arī norādes ,kur sisti un arī apgādāti masveidā arzemnieki un savējie ,kad agrāk bija nenormālās kaujas ar krieviju/zviedriju/somiju. Tur tiek plānotas kopā sanākšanas ar kādu apgādi sitot par sabiedroto valstīm ,tādējādi izrādot ļoti svarīgo atbalstu,kas arī būs mums pēc tam. Abiem kanāliem var viegli piekonektēties caur Rizon!
- Jauns vai daļēji jauns ministru sastāvs ,jo jūtami ir tas ka daži vecie ir galīgi noguruši un nav vairs tās iedvesmas.
- Latvijas aktivitātes augšanu ar stabīlu darbību gan iekšienē ,gan ārpus tās starp pārējām valstīm.
- Nodokļu grozīšana attiecībā pret situāciju(ietekme no erepublikas)
- Atjaunot Skype pavēļu nodošanas čatu.Komandieri,kapteiņi,aktīvie biedri no vienībām atrodas čatā un tad kara ministrijas komanda nodot informāciju tur,kas tālāk iet uz vienībām.

Mans ilgtermiņa mērķis:
- Latvijas iekļūšanu starp TWO eliti.
- Vismaz aprunāsim un izvērtēsim šo iespēju - Airstrike.
- Latvijas vismaz neliela izaugsmi.


Reģionu apmaiņa miera laikos,ko piedāvā baltkrievu tautieši un lietuvieši arī atbalsta:
- Baltkrieviem tiek Latgale - govis.
- Latvijai tiek Lithuania highland - graudi.
- Lietuvai tiek Hrodzinskaya - augļi.

Manas domas par šo! Es domāju ka tas būtu tīri labi miera laikos,jo pirmkārt ,Baltkrievija izveidotu barjeru pret jebkādu Krievijas agresivitāti. Otrais visi varētu turpināt lasīt -TP- medaļas ,kas arī turēs minimālu aktivitāti jauno spēlētāju izaugsmei. Trešais visiem pienāk +20 % bonus maizes razošanai ,kas ir labi.Labāk var visus pabarot un arī iekrāt ātrāk priekš Latvijas ilgtermiņa sapņa Airstrike. Bet nu jūs daudzi teiksiet nav vērts utt. Un tagad no reģioniem nav nekādas vērtības un tāpat maizes mums daudz,bet atceraties to! Kādreiz pienāks laiki pārmaiņām un kas to ,lai zin cik grūti būs iegūt maizi nākotnē. Protams pirms lēmuma pieņemšanas vai vispār tā īstenošanas ,laidīšu cauri kongresam un ministriem.

Lai jautrs jaunais gads visiem! Un cerams labāks nākošais gads priekš eLatvijas. 

Comments

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,865, 05:44

o7

kreilis99
kreilis99 Day 1,865, 06:00

v

draivis
draivis Day 1,865, 06:08

o7

McDaunis
McDaunis Day 1,865, 06:10

Man ataust atmiņā sensenos laikos Dzelzbetons bļāva par Latgales autonomiju latvdaunijas sastāvā. McDaunis

linardskijs
linardskijs Day 1,865, 06:25

Lai izdodas, reģionu apmaiņa retu reizi izdevīga visām 3 valstīm.

kreilis99
kreilis99 Day 1,865, 06:31

Jautājums kā nākošajam prezidentam(ne provokatīvs): Kā Tu skaties uz aktīvu karošanu ar Zviedriju? Zviedrija ir maza valsts (pēc populācijas), sabiedrotie gan nav mazi, taču, ņemot vērā šī brīža situāciju, kādi ir Tavi "par" un "pret" par karošanu ar Zviedriju. (šajā gadījumā es domāju iekarot vēl kādu reģionu.

Soulcraft
Soulcraft Day 1,865, 06:42

Kara darbība pret zviedriem netiek plānota,mēs paši neesam tik lieli ,lai noturētu viegli reģionus ,ja nu viņi paši nelīdīs. Arī mums kara darbības visu laiku notika, laiks nedaudz piebremzēt un iekrāt rezerves. Tādēļ piedāvāšu reģionu apmaiņu ,kur bez problēmām varēs turēt reģionu ar bonusu un krāt true patriot tālāk kā arī izrādīt svarīgo atbalstu sabiedrotajiem ,lai viņi palīdzētu mums ,kad tas būs nepieciešams.

kreilis99
kreilis99 Day 1,865, 07:09

Paldies par atbildi.

Frukts
Frukts Day 1,865, 10:17

Par ircc čatiem. Kādreiz pameiģināju. Iegāju iekšā ... Kas tur notiek ? Pilnīgi nekas, kapa klusums, rezultātā tikai lieks tabs manā noslogotajā Chromā.

Vai uzturēšnas, jebšu neuzturēšanās šajos čatos ir dzībai bistama un vitāli svarīģa Latvijas kopienai?
Šajos čatos ir notikušas kādas pārmaiņas?
Un par galveno Latvijas kopienas uzturētājs tiek uzskatīts Ircc vai Skype?

Paldies par uzmanību,
Frukts

Soulcraft
Soulcraft Day 1,865, 10:37

Frukt ,tas ir lai labi varētu komunicēties ar sabiedrotajiem un jā tur arī notiek daudz kas. Neesmu vainīgs ,ka neesi trāpijos tajos laikos. Bet lai šo labotu man ir ieplānotas dažas lietas. Un tagad tu esi nikns ka es tevi kongresa vēlēšanās nobīdiju uz leju? : ) saraksts ta bijā kaut kāds jāsaliek ,tas neko nemainītu vai tu esi pēdējais vai 13 ,ir zināms ,ka maksimums zem 10 tiks iekšā ,visi nevar būt augšgalā un kādēļ ,lai es tevi liktu ? bija daudz citu cilvēku ,kas vairāk to vēlējās un piesaistīja savu uzmanību. Uzrakti kādu rakstu ar savu apskatu un savu devumu ,(ja es būtu kongresā) tad protams es tevi izvirzītu daudz augstāk. Paldies veicais paziņa par kritiku.

Frukts
Frukts Day 1,865, 10:53

Ok ja tur kkas notiek, tad pasauc.
Neesmu no tiem kas metās ceļus un rāpo un lūdzās līdz pēdejam. Laikam nāksies piekopt šo tehniku lai kko panāktu. : )
Šobrīd neko negribas darīt. Neesmu neviena puse. Nāks citi laiki varbūt tad atkal iesaistīšos.

Par rakstiem. Nu jā varētu jau, bet man pašam nav sava laikraksta, un lieka gold arī nav. Neslēpšu esmu parādā nedaudz gold. Atdošu un klāt jau atkal būs kāds izdevīgs piedāvājums.

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Day 1,865, 14:53

Ar katru dienu situācija maizes tirgū uzlabojas, jo vecie krājumi sarūk, maizes ražotāju skaits samazinās. Tuvojas tā stunda, kad maizes ražošana Latvijā būs līdzvērtīgi ienesīga ieroču ražošanai. Pats laiks domāt par food bonusu iegūšanu.

99davis99
99davis99 Day 1,866, 00:11

Voted 😉

samurays
samurays Day 1,866, 00:52

Ko tu gatavojies straikot?

Soulcraft
Soulcraft Day 1,866, 03:28

skazis ieminējās jau pasen , varot daudz noziedot šim projektam . Tā ir jauna fīča samuray ,paskaties wiki airstrike ja neesi jau iepazinies ar to,bet doma ir par kādu mazu pretinieka valsti. Bet protams tas ir tikai domu līmenī(Āfrikas valsts)

samurays
samurays Day 1,866, 06:36

Es zinu, kas ir airstrike, vienkārši gribēju zināt, kāds tev mērķis padomā! Kāpēc šobrīd nevar viņam ziedot?

Soulcraft
Soulcraft Day 1,866, 08:00

Jo admini kontrolē to ,reti uzliek 2 nedēļas šim pasākumam ,tad arī var ziedot un uzbrukt. Nav ne jausmas ,kad būs nākamais.

archhh
archhh Day 1,866, 20:31

Vote. Atbalstu reģieonu maiņu

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.