Ambient on/off

Join the new world

 

Man gėda, kad jie valdo mūsų eLietuvą...

Day 1,835, 11:19 Published in Lithuania Lithuania by TheUnit pararamKaip Solidarumo partija saviveiklauja seime ir valdo Lietuva? Seime buvo paleistas įstatymo aptarimas, kurį galite matyti čia:Įstatymas labai reikalingas tarkim būriui TU, kadangi mūsų žaliavų įmonės randasi vienoj šalį, tankų įmonė kitoj, o taip pat ir nauda Lietuvai, parduodant žaliavas bus kad ir 1 proc. įplaukų į biudžetą.

Kaip mes žinome daugumą seime turi didieji mūsų šalies „protai“ „Solidarumo“ partija. Taigi žinant tų „protų“ „protinius“ sugebėjimus viską tenka daryti pagal tam tikrą tvarką. Pasiūlyti šio ir taip akivaizdžiai naudingo projekto aptarimą (24 h.), paskui paleisti balsavimą (24 h.) ir tai dar tik viskas vyksta seimo forume. Tada laukti dar ar prabalsuos visi teigiamai, nors netgi aptarimo metu niekam nepateikus kažkokių argumentų prieš, atsiranda balsuotoju NE.

Taigi įvykus balsavimui seimo forume, ir prabalsavus UžSugaišus mažiausiai 2 paras, teikiamas balsavimas seimo nariams:Čia ir prasideda visos linksmybės bei didžiųjų protų, ypač, nepabijosiu to žodžio, verksnių partijos SOL cirkai. Seimo pirmininkas kaip žinote, o jei nežinote, tai prašome susipažinti yra SOL narys 1salakahs1. Čia gal reiktų truputi nukrypti nuo temos ir plačiau susipažinti su SOL vadu ir tuo labiau kandidatu į prezidento rinkimus. Žinant, kad SOL labai myli LNP, ir atvirkščiai, greičiausiai su būsimuoju Lietuvos CP.
Taigi šis žmogus nėra kažkoks keistas naujokas, nei iš niekur išlindęs ir per tokį trumpą laiką užsitarnavęs Migo pasitikėjimą ir nei iš nei iš to tapęs SOL pp. Štai keli jo acc: sakalasnr1 ir skalasnr2 .

Kaip matome vienas dalykas juos sieja tikrai, tai yra užrašas permanent baned. Vienas už taisyklių nesilaikymą, kitas už multi acc kūrimą. Beje paskutinį baną gavo būdamas Lietuvos prezidentu. Taigi štai ką SOL siūlo valdyti Lietuvą. Na apie tai dar bus atskiras straipsnis, dabar grįžtam prie einamų reikalų.

Taigi viską atlikus kaip reikalauja taisyklės, paleidus įstatymą, išlindo mūsų didysis seimo pirmininkas su savo nuomone:Iš šios rašliavos galime daryti išvadas, kad SP yra visiškai nesusipažinęs su seimo statutu, ką jis turėtų žinoti atmintinai eidamas tokias pareigas. Čia įkeliu nuorodą, jam pasiskaityti, kad susipažintų:

Statutas
Taigi šiame statute nėra nurodyta nei kiek laiko turi trukti balsavimas, nei kada galima ar negalima leisti įstatymą aptarimui. Kitas dalykas, kad nebuvo informuotas jis, iš didžiosios raidės SP. Statute yra parašyta:

6 straipsnis. Seimo pirmininkas
3. Kriterijai, kuriuos turi atitikti Seimo pirmininkas:
2) turi būti aktyvus, kad galėtų atlikti savo pareigas;
4. Seimo pirmininkas savo pareigas eina mėnesį, nuo Seimo pirmininko rinkimų pabaigos, kol perduoda savo pareigas naujam Seimo pirmininkui arba kol Seimas išreiškia nepasitikėjimą juo, arba tol, kol pats nusprendžia pasitraukti.

Na tebūnie, visi turim gyvenimus, gal žmogus nebuvo online, bet:Atkreipkit dėmesį į laikus įstatymų, jis paleido SP rinkimus minutę po WRM importo keitimo įstatymo paleidimo. Taigi nepaisant to kad jis yra visiškai nekompetetingas eiti savo pareigas, jis dar ir yra melagis. Matė, kad yra toks svarstymas, ir tiesgio tingėjo arba nenorėjo atlikti savo pareigų ir įmesti jį į skype chatą.

Keletas pavyzdžių iš jo ir SOL savivaliavimo seime:
[7:36:18 PM] Reebo]{: neapsimeskit slangom duokit istatyma su laiku, nes as nematau atitinkamuose dokumentuose
[7:38:24 PM | Removed by Giedrius, 7:38:32 PM] Reebo]{: This message has been removed.
[7:38:27 PM | Removed by Giedrius, 7:38:32 PM] Reebo]{: This message has been removed.
[7:38:37 PM] Andy: atvirai, ne mano darbas sekt forumą ir asmeniškai informuoti sp. aš jau ir taip padedu, kad čia imetu, o jei jis ir tiek nemato, tai kieno bėda ?
[7:38:39 PM] Reebo]{: ponas sp
[7:38:40 PM] Giedrius: tu SP?
[7:38:43 PM] Reebo]{: tu neturi teises trinti mano zinuciu
[7:38:48 PM] Giedrius: turiu
[7:38:49 PM] Reebo]{: nes viskas yra legaliai
[7:38:56 PM] Simas: Reebo nieks nelegaliai? Ką tu čia vadovauji?
[7:38:59 PM] Reebo]{: parodyk kur parasyta laikas, kad turi buti tiek ir tiek istatymu projekte
[7:39:10 PM] Simas: Ką šoki prieš SP kai jis nurodęs kad balsuot NE ?
[7:39:13 PM] erep Žyga: Ree, pirmą kart Seime? 😃
[7:39:18 PM] Giedrius: 5. Seimo nariams pokalbių kambariuose draudžiama:
1) nesusitarus su Seimo pirmininku pasitraukti iš pokalbių programų;
2) pokalbių programose diskutuoti pašalinėmis, su valstybės reikalais nesusijusiais, temomis;
3) reklamuoti nuorodas į straipsnius nesusijusius su valstybės valdymu, pažeisti kito Seimo nario orumą;
4) neklausyti Seimo pirmininko nurodymų neprieštaraujančių šiam statutui;
[7:39:28 PM] Giedrius: SP pasakė balsuojam NE ir išdėstė kodėl.
[7:39:39 PM] Reebo]{: sp isdeste neteisinga hipoteze
[7:39:52 PM] erep Žyga: O ji statutui prieštarauja? Nes jei ne - turi klausyt. Tavo logika ta pačia remiantis
[7:40:22 PM] Andy: [7:39 PM] Giedrius:
<<< neprieštaraujančių šiam statutui;
aš manau kad prieštarauja.
[7:40:40 PM] erep Žyga: Gerai, Seimo darbas, nesikišu, atsiprašau už trukdymą.
[7:40:41 PM] zirgliotojas: as esu LNP frakcijoje - ir su jos lyderiu reikia derinti kaip as balsuosiu
[7:41:07 PM] Reebo]{: prieštarauja nes balsavimas ivyko ir jis nubalsuotas taip, o laikas neparasytas elrs seimo statute kiek turi trukti jusu balsavimas istatymu projektui

Kaip matome, jam negalioja jokios taisyklės, jis trukdo seimo narių darbą tiesiog trindamas jų žinutes, neleisdamas vykti diskusijai, ir nesilaikant jokių moralės normų.

Čia netgi galit pamatyti kaip patys SOL partijos nariai reiškia priekaištus savo siūlytam ir išrinktam SP:

[6:13:51 PM | Edited 6:13:59 PM] Gintaras ;*: cia sitas: https://docs.google.com/document/d/1nT5LKdm7FfZuJ1_0qH1Rwy_0b1-rZE7eQZ-FnzoiFpo/edit ?
[6:25:44 PM | Edited 6:25:59 PM] Rokas||Noblas: http://www.erepublik.lt/viewtopic.php?f=26&t=1763
http://www.erepublik.lt/viewtopic.php?f=26&t=1764&sid=0c2b3b5f7df8cd1720950b960cd788f1
wtf? o.O Apie šita tai išvis seimo chate net pasklebta nebuvo
[6:27:06 PM] danila1002: kokie cia istatymai? (intikas letai krauna man, tyngiu laukt) wrm importo sumazinimas?
[6:28:30 PM] Andy: chate buvo. o kieno darbas tai paskelbt ?🙂
[6:29:25 PM] manvydaslt: viskas buvo, nereik čia stebėtis. O kad SP neatlieka savo funkciju, tai senai visiems aisku.
[6:33:33 PM | Edited 6:34:52 PM] Rokas||Noblas: [6:25 PM] Rokas||Noblas: <<< http://www.erepublik.lt/viewtopic.php?f=26&t=1763ką tik pažiūrėjau per paieška ir toks linkas nebuvo čia pasharintas

Dabar esminis dalykas:

6 straipsnis. Seimo pirmininkas
3. Kriterijai, kuriuos turi atitikti Seimo pirmininkas:
1) turi turėti Seimo nario mandatą;
2) turi būti aktyvus, kad galėtų atlikti savo pareigas;
3) turi naudotis Skype;
4) turi suvokti elementarius politikos dėsnius, terminus bei kitą Seimo pirmininkui būtiną žinoti informaciją;
5) turi būti nepriekaištingos reputacijos;

Šis veikėjas, kitaip man neapsiverčia šito daikto pavadinti, na nick atitinka matomai žmogų, neatitinka mažiausiai 2 kriterijų. Bet čia viskas kaip ir realybėje, tiesiog dauguma išrenka žmogų, nesvarbu koks jis bebūtų.

Išvados

Įstatymas jokios žalos neduodantis Lietuvai, dar ir naudos atnešantis, yra nepriimtas, dėl šito veikėjo ir jo partinių pasekėjų. Yra mokami mokesčiai kitoms šalims, kai galėtų būti sumokami Lietuvai. Štai ką mums duoda, tas dalykas kurį minėjau anksčiau, balsuojam už tai kas yra pirmas sąraše. Man labai gėda, kad tokie nepabijosiu šito žodžio, šudai kaip shakalas, valdo partija NR.1 Lietuvoje, ir yra seimo nariu vadovais. Laukiu, tikrai laukiu komentarų, ne tokių, nesvarbu ką parašei vis tiek tu gaidys, o kodėl buvo balsuota prieš šį įstatymą!

Beje dar vienas fenomenas:

 

Comments

Pridurkas
Pridurkas Day 1,835, 11:30

Saslykas nuo griliaus vadovauja?

Udra
Udra Day 1,835, 11:30

Kaip jau sakiau Seime, manau, kad toks SP sprendimas prieštarauja statutui. Vienintelis rimtas argumentas, kad 5 minutėm per anksti paleistas balsavimas (kas tėra nusistovėjusi norma). Gėda.

Profkas
Profkas Day 1,835, 11:31

Aš ir buvau pamąstęs. Kodėl jis ir SP ir CP nori eit? Apsispręs žmogau vieną kartą ko tu nori? Truputis iš erep wiki: 1shakalas1 is famous Lithuanian politician, writer, troll, professional PTOer. Manau tai būtų galima pavadinti, jog žmogus tiesiog nenori viską daryti t.y. užsitarnauti pasitikėjimą ir garbę. Jis tiesiog paims padarys PTO ir visus su propaganda sau atsuks. 1shakalas1 jo užbanintas CP acc 🙂

gliookas II
gliookas II Day 1,835, 11:37

na, nieko naujo nesuzinoja, ta prasme apie si zmogu ir SOL bei LNP balsavima pries viska, kas neina is ju iniciatyvos. Jie ta daro is principo, kenkdami viskam, taip rodydami savo valdzia.

O shakalas tai isvis, apsimeta troliu, bet yra tiesiog malalietka. Feilas, vienu zodziu. su CP feilas, su SP feilas... Blem, a normaliai dirbt galit, is LT bent vogti nereikia per tokius bajerius

exo1
exo1 Day 1,835, 11:39

Ju dauguma ju taisykles, kaip ir visur kitur nesvarbu ar juose logikos yra ar nera 🙂

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,835, 11:40

na, koks seimas - toks ir seimo pirmininkas. Deja.

čia tokia įdomi seka gaunasi, jei pabandyt ryšius panagrinėt: SP išrinktas seimo narių dauguma>>>seimo narius išrenka paprasti piliečiai. Tai gaunasi, kad arba seimo nariai nedaro to, ko iš jų tikisi jų rinkėjai arba rinkėjai renka ne tuos žmones 🙂

o realiausias variantas, kad nemažai žmonių tiesiog tingi gilintis ir aklai daro, kas pasakyta. va ir turit rezultatą. Kaip ten sako vienas glušas? Gėda Gėda!

Nu ir ka? (© a.Zuokas)

lietuvis00 Day 1,835, 11:50

Comment deleted

jusufas
jusufas Day 1,835, 11:51

Po kažkuriuo straipsniu rašiau, kad kaip paprastas eLietuvos pilietis noriu paaiškinimo (iš LK ar KAM vadovų) kas čia vyksta (dėl karinio neveiksnumo)? Be eilinio paplavų kibiro pylimo vieniems ant kitų daugiau nieko ir neišgirdau...
pararam - tu manai dabar kas nors bus kitaip? Tuoj šliukštels, nereiks ilgai laukti.
O ar neįmanoma pas jus seime toks dalykas kaip vardinis balsavimas? Būtų iš karto daugiau aiškumo reikaluose.. Dovanokit... nei karto ten nebuvau, tai gal ir neina taip padaryti.

Noblas
Noblas Day 1,835, 11:52

Dabar galiu atvirai pasakyt: Ir užsikrušk su savo samokslo teorijom ir užsikrušk su savo trolininiais straipsniais!

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,835, 11:53

tl;dr

pantera7
pantera7 Day 1,835, 11:55

Tauti, aš irgi manau, kad balsuoja už partiją ar dar kažką, nesigilindami kas ten ir kaip, todėl manau, kad tokie straipsniai kaip tik yra labai naudingi ir gal dalis piliečių perskaitys ir pakeis nuomonę, arba kaip tik pasidžiaugs kandidatais kuriuos išrinko (:

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,835, 11:56

ai beja, kaip populiaru: AČIŪ UŽ REKLAMĄ! 😘

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 11:58

o stai ir komentarai is sol nariu ir seimunu, bei busimojo cp. Noblai juk normalus diedas buvai, kas tau susisuko? kas nepatinka sitam straipsnyje, kur cia trolinimas? kurioj vietoj cia melagystes kokios? prisisikot, tai atsakykit uz savo veiksmus, sakykit geda, atsiprasom, suklydom.

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,835, 12:01

Seimo statute dar rašoma, kad SP gali užimti bet kokias kitas pareigas valdžios aparate, jei jos netrukdo dirbti SP darbo. Tai čia mažiau man reklamos daryk.

jusufas
jusufas Day 1,835, 12:02

Taigi...
ar išgirdot nors vieną balsą apsigynimui apart pasiūlymo užsikriušti. tiesiog malonu iš SOL ir LK nario. ir dar sakot... ačiū už reklamą... che, che...
Skaitykit paprasti žmogiukai, o skaitydami permanykit kas čia darosi. ir po to jau jokia reklama nebepadės...

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,835, 12:02

ir dar: 1shakalas ne mano accountas, aš užbananintas buvau tik už adminų trolinimą. tai vėl MALDAUJU MAŽIAU REKLAMOS MAN IR MANO PARTIJAI DARYK.

BlMBA
BlMBA Day 1,835, 12:04

labai jau daug cia visko sudejai - nebaigiau skaityti tu visu traliala

Noblas
Noblas Day 1,835, 12:05

Aš tik džiaugiuosi, kad Lietuva dar laikosi ir nepasiduoda jūsų provokacijom, kur stegiatės apipilt tuos kurie dar kažką daro. Aš nepasikeičiau, tiesiog tu tapai padlaižiu, ir tiek. Visi atsakymai yra tavo straipsnį tik kaip sakiau tu padlaižys, tai jų nematai/nenori matyt, Aš suprantu visokių reikia ir visokių yra. Sėkmės tolaiu sėkmingai lendant į šikną ; ]

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 12:11

a nu padlaizys sikna, jo argumentai geri:) teisingai visi atsakymai yra straipsnyje, bet kai argumentu nelieka apart padlaizys sikna ir dar kokiu pyst, nera ka parasyti. susimovet mulkiai eilini karta ir dar ta asila i cp iskelet. belieka pasikartoti, geda. beje kazko darymas nereiskia kad darot gerai:)) kazka daryti visi sugebam, bet jus sugebat daryti ta kazka tik ne i tema

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,835, 12:11

glioookai, sakei nesikiši į eLietuvos politiką, tai ką čia veiki? x_X

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,835, 12:13

kiek shakaliui metu? Idomius labai laisku i prv. rasineja. 15? 14? 12!?

Hawt Monkey
Hawt Monkey Day 1,835, 12:13

o7, kas per vaikai ima valdzia...

gliookas II
gliookas II Day 1,835, 12:16

na, tai kaip matai, as politikoje ir nedalyvauju, tik siuksles prasluoju kartais arba atsakingiems uz siuksles nurodau i kas ir kaip 😉

o tave shakalai kas isleido is politines lavonines? ziuriu seskiuka sau apturejai, kuris normalus buvo bet praplovet smegenis ir jau jam aplink padlaiziai

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,835, 12:16

I'm twelve and what is this?

gliookas II
gliookas II Day 1,835, 12:17

Bezddaliau, jam budavo 15 kazkada. tai db kokie 16-17

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,835, 12:20

taip ir maniau kad ~ . danke uz info 😉)

jusufas
jusufas Day 1,835, 12:21

Na tai jau paaugęs, tai kaip ir viskas gerai. kinijoje imperatoriai būdavo nuo 5 metų ir nieko - sugebėdavo valdyti imperiją, o čia... vieni juokai su tokia komanda. Tik reikia biški daugiau pasistengti, kad tokie dalykai neiškiltų viešumon... Kinijoje žinančius žudydavo... čia nežinau, negaliu patarti...

Vi Di
Vi Di Day 1,835, 12:28

Tai jūs skaitot, kad aptarimas įvyko? 1 komentaras ir tas to pačio asmens. Pats asmeniškai pamačiau šitą tik kai jau buvo paleistas balsavimas... ir manau ne aš vienas toks buvau. Palaukit ar paraginkit daugiau žmonių išreikšti nuomonę, o bandydami taip pragrūsti sau naudingą pataisą tik sukeliat va tokias problemas.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 12:33

tai gal dar pas tave i namus atvaziuoti ir pasakyti asmeniskai, ar gal laiska atsiusti? tavo darbas seimo nary skaityti ta foruma. sp darbas pranesineti apie tokiu istatymu svarstymus. 17 zmoniu mate, o kiti kazkodel nesugebejo ar nenorejo pamatyti, paziurek kiek perziuru tam svarstyme ir balsavime. nepjaukit grybo. jeigu tau neidomu tai, ne kazkieno kito darbas sudominti tave. Atmazkes visi gali sugalvoti. o jeigu jau prabalsvo seimo nariai uz, tai ir tikram balsavime malonekite balsuoti uz.

ozonasss
ozonasss Day 1,835, 12:34

Oho:D Aistros dėl politikos verda ne tik tikroje Lietuvoje, bet ir virtualioje:)) Ir kaip tikroje politikoje daug energijos ir žodžių iššvaistoma asmeniškumams aiškintis. Na bet kitaip ir negali būti, politikai dažniausiai yra ambicingi žmonės. Tiesa, vieši pykčiai atrodo nesolidžiai ir negražiai (bent jau mano nuomone). Tai dabar kaip suprantu eLietuvoje kažkuriam laikui nusistovės dvi konkuruojančios koalicijos:)

GintV
GintV Day 1,835, 12:35

Gerai, kol jūs čia pliekiatės, pabandysiu pateikti nešališką nuomonę (nors ir esu SOL ... 🙂 ). Tai va. Kaip matau, visos partijos yra nusiteikusios prieš SOL. Reiškiasi, praeityje kažką SOL negero padarė, kad taip dabar nekenčiat jų? O gal tai tiesiog politiniai žaidimai, gi SOL - didžiausia ir, nepabijosiu šio žodžio, įtakingiausia partija eLietuvoje, tad priešininkai susivieniję bando ją nuversti. Štai pirmas pirmas kompromisas. Toliau prieš kalbėdamas iškart prisipažįstu, kad straipsnio ...

GintV
GintV Day 1,835, 12:35

(o geras, niekad tokio ilgo komentaro nerašiau, pritrūkau vietos 😃) ... tai kur aš baigiau ? Ai, tiesa, straipsnio neskaičiau, tik užmečiau šiek tiek akį, tad neteiskit, jei toliau bus kokių "faktinių klaidų?" 😁. Taigi, visų antra, turiu pripažinti, jog straipsnio autorius turi svarių įrodymų, kad 1salakahs1 tiesiog tingėjo įmesti klausimo svarstymą į chat'ą. Taip, čia 0-1 jų naudai. Tačiau 1salakahs1 paaiškino kitaip, kodėl jis atšaukė šio klausimo svarstymą. Jis buvo pradėtas svarstyti ...

GintV
GintV Day 1,835, 12:35

... dar nespėjus "surinkt" viso seimo į Skype chat'ą. Tas tiesa, jis buvo pateiktas staigiai, net nespėjus susigaudyt. Tad, mano nuomone, 1-1. Aišku, klausimo svarstymas vyksta 24h ir būtų likę užtektinai laiko apsvarstyti, tačiau 1salakahs1 patingėjo. Taškas už tingėjimą jau buvo pridėtas, tad rezultatas lieka 1-1. Dabar klausimas: o ar negalima dar kartą pateikt to paties klausimo svarstyt? Na, atmetė SP, tai atmetė, buvo "tipo"/"netipo" statuto pažeidimas su laiku ten ... Na gerai, buvo ....

GintV
GintV Day 1,835, 12:35

... tai buvo, tačiau, jei šis klausimas toks svarbus, teikit jį dar kartą. O ką jie daro? "Verkšlena" (čia truputi asmeniškumai SOL suveikė 😃) ir sako, koks blogas yra SP ir kad jis elgiasi kaip oligarchas ar kažkas tokio. Tai va, mielieji draugai, po šio argumento, mano manymu, rezultatas tampa 2-1 SOL naudai. Na ir pabaigoje, jeigu reikėtų rašyti samprotaujamąjį rašinį su polemika (kas žino - gerai, kas nežino - tam skitas google), kaip kontrargumentą pasirinkčiau SP tingėjimą, na, o ...

GintV
GintV Day 1,835, 12:36

... pagrindiniai argumentai būtų bandymas "įkasti" didžiausiai eLietuvos partijai bei "verkšlenimas" dėl niekų. Na, kaip supratote, palaikyčiau SP/SOL pusę, nes jie turi daugiau argumentų 🙂 // Velnias, kiek prirašiau ! 😃// Ačiū už dėmesį 🙂

Migasss
Migasss Day 1,835, 12:40

Labai retai jaučiu gėdą už kitų žmonių poelgius, bet šiuo atveju, man tikrai gėda už šio straipsnio autorių. Kas čia? Paskutinis pasispardymas ar priešmirtinės konvulsijos?
Ir sugebėk kaskart tokį š. kibirą išdrėbt ant tautos, tulžimi savo visus aplieti. Nejau tik tokiais būdais galima ,,pasireklamuoti", parodyti save? Gal į CP eisi? Kopijuoji gliooko stilių.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 12:41

na jo kaip sol narys ir parasei, as rasiau sita straipsni kaip vienas is TU vadovybes nariu, ir visos tavo skaiciuokles butu gerai, jeigu tavo mylimas sakalas butu skaites statuta, ka jis turi buti padares kaip sp, 1-0 mano naudai, galetu uzimti tas pareigas, bet negali nes neatitinka kriteriju 2-0 mano naudai, istatymas nebutu priimtas jeigu butu pateikta konkreciu argumentu kodel jis blogas 3-0 mano naudai, tik pavirsutiniskai viska apzvelgus

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 12:43

migai, didis tautos didvyri, Lietuvos patriote, paziurek ka rasai, kur cia kas blogai sitam straipsnyje? isdestyti faktai kaip tavo patiketinis, pjauna gryba, o dar tavo partija ji i cp stumia, neuztenka tu banu kuriuose jau gavo? prastumet i SP o jis net statuto seimo neskaites. eik is cia neverkes, geda darai.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 12:44

Lurk pasiskaityk pasiulyma, o ne vien jo pavadinima. suprantu kad uz savus reikia eiti, bet nu bukim truputi ir teisingi

Migasss
Migasss Day 1,835, 12:46

Pararam, užmiršai vote eilinį kartą nupirkti savo straipsniui. Gal jau voterių klube abonentą išsiėmęs?

GintV
GintV Day 1,835, 12:48

Pararam, tavo komentaras - ne į temą 🙂 (Straipsnis kalba apie įstatymą, kurio net nepaminėjai 🙂 ) Beje, aš SOL narys toks pat kaip devintokas, rugsėjo 1-ąją atėjęs į naują gimnaziją yra klasės mokinys 🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 12:50

tik tiek gali pasakyti?😁 kaip matai vote nereikia, nes visi ir taip votina, akd kuo daugiau pamatytu tavo dviveidiskuma. "Pilietis, propaguojantis sąžiningumą ir patriotiškumą." Atidaves top1 partija i to velnio rankas, iskeles ji seimo pirmininku, kur jis ivedes diktatura, trina visu kas jam neitinka zmoniu zinutes, ir trukdo seimo darbui, ir dar bandantys pramusti ji i cp? grybas

Migasss
Migasss Day 1,835, 12:50

Pararam, kam tu, po velnių, į visus savo straipsnius kiši partijas? Ar turi bent menkiausių įrodymų, jog buvo tartasi kaip balsuoti? Kur logai, kuriuose būtų matyti, kaip SOL ir LNP piktavališkai tariasi kaip balsuoti? Tau gal vaidenasi visokios sąmokslo teorijos? Nesusireikšmink ir nemanyk, jog kas nors bandytų vienytis, jog nuverstų top-5-tą partiją.
Vienintelis dalykas ką galima čia įžvelgti, tai bergždžią politinę reklamą, kuri remiasi kitų partijų šmeižimu, nieko daugiau.

Migasss
Migasss Day 1,835, 12:52

Jeigu turi kokių asmeninių pykčių, tai juos ir liek juos asmeniškai, neliesdamas partijų. Dar geriau, daryk tai ne viešai, nes abejoju ar kam nors malonu tokį šlamštą malonu skaityti.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 12:52

Gintarai tavo komentaras isvis tada lempinis, tik kad issukti sikna sol, nes jame apie istatyma taip pat nieko nera, o apie istatymo priemimo tvarka, tai ta dalyka reglamentuoja statutas, o ne kazkoks sh...
Beje tebunie mano komentaras pagal tave ne i tema, bet teisingas

Migasss
Migasss Day 1,835, 12:54

Iš kur tau žinoti kas iš mūsų partijos eis į CP, o kas neis? Čia išskirtinai mūsų partijos reikalas.

Vaicius
Vaicius Day 1,835, 12:54

pararam užkniso juodai... tl;dr

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 12:55

Migai kartoju tau dar karta, nes zinau akd sunkiai ateina i tavo vaikiska galvele, as cia rasau ne kaip partijos kazkoks tais narys ar pp, as rasau kaip TU atstovas, ir galu gale kaip zaidejas. pateikiu faktus, o tu nuleidi viska kaip vyktoras, mes nekalti su mumis nori susidoroti. Taigi mielas vyktorai, kadangi buvo derinta su kitom partijom, kad balsuotu uz, o su jumis net nebandyta zinant nusistatymus jusu, as tiksliai galiu pasakyti kad jus su sh... ir lnp ten loguose matose kas pagrinde

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 12:55

priestarauja tik akd priestarauti prabalsavote no

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,835, 12:58

lurk va cia tai save prigavai, pala, tai gerai pardavines, eis mokesciai i Lietuvos izda, juk cia pagal jusu ekonomikos desnius viskas puiku? ar jau pradejai rupintis mazais mirtingaisiais zmonegliukais? tai gal sumazinkit mokescius tankams?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.