Latvija izstājas no PEACE / Latvia withdraws from PEACE

Day 728, 11:00 Published in Latvia Latvia by Nameisis

(English version below)

Latvijas un pasaules vēsturē ir beidzies vesels laikmets.

No nelielas, pasaules impēriju apspiestu valstu savienības, kas cīnījās par Ungārijas, Krievijas un citu valstu neatkarību un brīvību, PEACE lēnām kļuva par Jaunās Pasaules vēsturē lielāko, daudzskaitlīgāko, spēcīgāko un ietekmīgāko spēku, kas valdījis piecos kontinentos un pār bijušo agresoru galvām pārliecinoši cilājis atriebības zobenus.

Tomēr, lai sasniegtu augstas virsotnes, ir jābūt nostādītiem skaidriem mērķiem. Pēc Ziemeļamerikas pārmācīšanas un vairāk nekā 60 reģionu iekarošanas jūlijā un augustā, šādi mērķi ir zuduši. Zuduši tā vienkāršā iemesla dēļ, ka visi no dibināšanas laiku mērķiem jau ir tikuši sasniegti.

Šobrīd, laikā, kad aliansi pametuši tās balsti, eLatvijas draugi un sabiedrotie – tanku dzimtene Indonēzija, vienmēr uzticamā Ungārija, pārsteidzošā Serbija un joprojām augošā Krievija, kā arī vairākas citas valstis, ir pienācis laiks pāršķirt jaunu lappusi arī mums.

Lai gan pasaulē piedzimām vien 2009. gada aprīlī, arī mēs izdzīvojām PEACE priekus un vilšanās, bēdas un uzvaras. Sākot no pirmā Latvijas-Somijas kara un sekojošās Zemgales-Latgales okupācijas, turpinot ar abu zaudēto reģionu atgūšanu un demogrāfisko sprādzienu izraisošo somu padzīšanu no Latvijas un beidzot ar pirmajiem veiksmīgajiem eLatvijas uzbrukuma manevriem Somijas dienvidos, kā arī pirmo pilnvērtīgo dalību PEACE masveida operācijās.

Ar jau minētajiem biedriem un vairākām citām valstīm mūs saista ne tikai draudzības saites vai kopīga pagātne, bet arī vienots redzējums par nākotni. Neskatoties uz to, ka mūsu robežas joprojām apskauj tikai draudzīgas valstis, mēs turpināsim strādāt kopā arī ar saviem pašiem tuvākajiem cīņubiedriem – igauņiem un leišiem, lai lēnām, bet pārliecinoši virzītos uz jaunās Baltijas alianses izveidi.

Latvija ar kongresa un prezidenta apstiprinājumu oficiāli izstājas no PEACE GC.

PEACE AT HOME, PEACE IN THE WORLD!
PEACE AT HOME, PEACE IN THE WORLD!
PEACE AT HOME, PEACE IN THE WORLD!

/Jūsu ārlietu ministrs Nameisis

---

It’s an end of an era both in the history of Latvia and the New World.

As already stated by the president of Indonesia and a number of other officials, all the initial objectives of PEACE have already been met. The alliance has fought for the freedom and independence of Hungary, Russia and other nations and PEACE has won this valiant fight. It has raised and slashed the swords of revenge over some of the fiercest enemies. But when there are no other aims set, when there is no sense of direction or purpose, something needs to be changed. PEACE has overgrown itself.

Now, at a time when some of our most reliable friends have already left PEACE, the time has come to turn a new page and a new chapter.

We will always remember the moments of happiness as well as sorrow we were able to experience with our friends, but it’s not just the bonds of friendship and the past, which bonds us all together, it’s also the common vision of future. Even though we still are surrounded only by friendly nations, we will work together with our Baltic brothers in order to create a new - Baltic alliance - which will be ready to repel any threats our enemy decides to cast upon us.

With the support of our parliament and the government, eLatvia officially withdraws from PEACE GC.

PEACE AT HOME, PEACE IN THE WORLD!
PEACE AT HOME, PEACE IN THE WORLD!
PEACE AT HOME, PEACE IN THE WORLD!

Minister of Foreign Affairs of eLatvia,
Nameisis.