Ambient on/off

Join the new world

 

Lajmerim per te gjithe!

Day 1,883, 09:00 Published in Albania Albania by Mustafa XXL
Te nderuar shqipetare!Seshpejti nje person me emrin swat ose sic quhet ndryshe me emrin brigo do beje nje suprize te madhe te gjithe shqiptareve ne loje,eShqiperise si dhe serbeve dhe serbise.Supriza eshte sekrete dhe do jete si nje bomb per serbine dhe qeverine serbe.Ne kete rast,ai me grupin do ta realizoje kete suprize e cila do ''trondisi pak'' serbet dhe shtetin e serbise.(po flas per ne erepublik).Ju faleminderit qe lexuat artikullin.

Respekt XXL
 

Comments

zokizo
zokizo Day 1,883, 09:36

Ma šta mi reče...ccc...ajd da vidimo i to čudo

Ehat Miftaraj 2013
Ehat Miftaraj 2013 Day 1,883, 09:36

Kjo se shpejti si perkthehet, me ore, dite, jave, muaj apo vite. lol

elmirbabalija
elmirbabalija Day 1,883, 09:37

Surpriza do jet do pranohet KOSOVA ne eRepublika

Skanderbeg The Great
Skanderbeg The Great Day 1,883, 09:58

Tani na e thuaj o burre se na bere kurioz 😃 te pakten ne PM 😃

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,883, 09:58

sigurisht qe flet per erepublik....se per ne realitet vetem ta bombardosh serbin ka ngelur haha

zokizo
zokizo Day 1,883, 10:05

ja sam eRepublik igrač i kao takav čitam, pišem, pričam i igram s drugim igračima - bez obzira odakle su... ne bavim se ostalim poslovima, moj prijatelju...

DArtagnann
DArtagnann Day 1,883, 10:17

po me kete lajmrimin sikur e prishet ate "surprizen'' apo jo ? edhe pse jam pak skeptik se ekziston nje e tille

UIfric
UIfric Day 1,883, 10:18

Hahahaha...Mezi po pres me e pa ca eshte 😛 ... Ose eshte troll -.-

Erlindi
Erlindi Day 1,883, 10:48

mos esht pranimi i kosoves ne erepublik

albAngel
albAngel Day 1,883, 11:22

swat...vetem per multi eshte se gje tjeter nuk ben po thuaj te na shperndaje noj ndihme se na duhen...

Altaer
Altaer Day 1,883, 11:26

Cka eshte more ta marrim vesh edhe ne?
Te pakten, ta dime kur do ndodhe kjo surpriza?

Vjollca Linda Ajdini
Vjollca Linda Ajdini Day 1,883, 14:00

mos eshte kjo surpriz vetem sa per ta votu larg eshte ende 1 prilli

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,883, 15:53

Suprizz garant naj troll i fort

p.sh e ka hapur ni account n serbi edhe do me kandidu per CP garant ksi gjera PTO. swat Babadimri po na bje dhurata

Big.Damage
Big.Damage Day 1,884, 06:53

kete gje e dine vetm 5 veta

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.