Ambient on/off

Join the new world

 

Kutse Peole!

Day 1,332, 03:18 Published in Estonia Estonia by Gta4pk


MBP on kõige uuem ja kõige parem partei eEestis. Samuti on MBP ka kõige aktiivsem partei eEestis (Jah, ER valetas!), 50% meie liikmetest käib aktiivselt IRCs ja sellist numbrit pole ette näidata ühelgi teisel eEesti erakonnal.
Me ootame oma parteisse uusi liikmed, kuna partei arenguks vajame me liikmeid. Partei eesmärgiks on saavutada RKs 73% ja presidenditool.
Meie põhikirjaga saab tutvuda Siin või Siin.
Meie parteis on ka paljud tuntud ja armastatud eEestlased.
Gta4pk
Mikrouun
Andromadea
Gta4pk
ReneRu
Viskaja
Gta4pk

Parteiga saad liituda Siin!

Gta4pk,
MBP Esimees, Endine IL esimees, RK liige, Endine Kuuekordne Sotsiaalminister, Endine Rahandusminister, Leegioni juht, BESTi liige, "Jaanuri Trolli" tiitli laureaat.
 

Comments

Gerdionu
Gerdionu Day 1,332, 08:27

Unustasid end pärjata tiitliga Parim Plagiaator.

Lisaks ERi artikli http://www.erepublik.com/en/article/kutse-tantsule--1819113/1/20 mahaviksimisele, ei olnud probleemi ka minu koostatud Sotsiaalministeeriumi artiklile lihtlabaselt oma nimi alla kirjutada.

Arvasin et trollil on endalgi ideid millest kirjutada, aga paistab et eksisin.

Mikrouun
Mikrouun Day 1,332, 09:08

Gerdionu on jube kuri vend ikka... Joo rohkem piima, äkki naaber ei roti su ajalehte enam ära ja koer ei kuse su ükse taha ning mõnikord eRepisse tulles on sul hea tuju ka.

Gerdionu
Gerdionu Day 1,332, 09:52

Eelistaks pigem õlli. Ja tülinorijatele kusen peale:)

Gta4pk
Gta4pk Day 1,332, 11:19

Trolololooo

Gta4pk
Gta4pk Day 1,332, 11:20

Siiski ma ei pea ennast parimaks plagiaaotoriks. Minu arust oli Taani laul selle aastasel Eurovisioonil veelgi hullem plagiaat.

ituura
ituura Day 1,332, 14:11

sigadus.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.