Ambient on/off

Join the new world

 

Kuo gali užsiimti erepublik'e?

Day 1,293, 02:39 Published in Lithuania Lithuania by Asirgitawe

Sveiki, norėjau šį straipsnį įkelti į 15min.lt, bet redakcija, kuri patvirtina straipsnius, buvo kitokios nei aš. Bandžiau aiškintis kas blogai mano straipsnyje, bet atsakymas buvo paprastas. „Nereklamuojame žaidimų“. Galvojau galbūt išeitų įdėti į kokį kitą populiarų internetinį dienraštį, bet vėlgi nesėkmingai.(Į delfi nedėčiau, nes ten jau kitas yra parašytas straipsnis)

Taigi, kadangi nenoriu, jog kelias dienas rašytas straipsnis tiesiog nebūtų panaudotas, tai įmesiu jį čia. Žinoma jis buvo ilgesnis, bet pusę ištryniau jau anksčiau, nes galvojau, jog bus per ilgas dėti į 15min. Prieš tai, padėkosiu žmonėms, kurie davė trumpus interviu bei Nexrow, iš kurio paėmiau keletą citatų iš jo straipsnių.

Prieš daugiau nei pusę metų pasirodė šis straipsnis. Įvairiausi propagandiniai plakatai, anonimiškos žinutės, reklamos, draugai, kurie Mus atvilko į šį žaidimą, seka gražiausias pasakas apie tai, kiek daug galimybių čia yra, kiek daug įvairiausių karjeros kelių galima pasirinkti, kiek mažai laiko čia užimsite ir taip toliau. Ko tik nepadarysi, dėl Lietuvos gerovės, jos stiprybės ir dar krūvos kitokių kilnių tikslų. Aš irgi ne išimtis, paseksiu ir aš pasaką apie šį žaidimą.

Užsiregistravęs žaidime tu turėsi atlikti 3 dalykus: padirbti, pasitreniruoti ir atsiimt apdovanojimą už pirmą ir antrą atliktus dalykus. Tai užtruks ne ilgiau nei 2 minutės, tai ką man čia veikti? O veikti yra tikrai daug: gali tapti politiku, kareiviu, žurnalistu, verslininku, o jeigu nori, gali paragauti visko po truputį. Trumpai apie keletą populiariausių užsiėmimų žaidime.


Kareivis
Pati svarbiausia profesija kiekvienai šaliai. Kadangi žaidime svarbiausia karas, tai kaip gi karas be kareivių? Šiai profesijai nereikia daug pastangų ir laiko. Pasaulinio lygio kareiviu turbūt nelabai pavyks tapti, bet žaidime svarbiausi yra vidutiniokai, nes jie ir sudaro daugumą žaidėjų, kurie ir laimi karus. O dabar trumpas interviu su vienu iš Lietuvos kariuomenės vadų. Jo slapyvardis yra pokstasq.

Kaip atradote šį žaidimą?
Draugui reikėjo aukso - už pakviestą žaidėją anksčiau jo duodavo daugiau. Paprašė, sakė savaitę po 5min prisijungt reikės ir tiek. Pasiskaičiau aprašymą ir pasilikau žaisti ilgesniam laikui.

Kodėl nusprendėte tapti kareiviu? Dabar jūs jau vadovaujate kariuomenei, kokią patirtį įgijote?
Karas - neatsiejama žaidimo dalis ir kiekvienas žaidime gimęs jau yra kareivis. Buvau priverstas juo tapti 😃 Lietuvos kariuomenė buvo pasiekusi dugną, buvo tapusi mažai aktyvi. Todėl ir prisijungiau prie kitų, norėjusių tai pakeisti. Patirtis – pagilinau savo „google docs“ įgūdžius.

Kas lengviausia ir sunkiausia būnant kareiviu?
Lengviausia? - gauti nurodymus ir išsitaškyti. Sunkiausia? - manau nuspręsti kada sustoti, pavyzdžiui mūšį laiku laikyti pralaimėtu, kad galėtum koncentruotis ties kitu arba ruoštis būsimiems antpuoliams.

Jurgis, 26m.


Verslininkas
Tikru verslininku tapti yra ganėtinai sunku, nes kartais turėti darbuotojų jums gali būti tiesiog nuostolinga. Dauguma renkasi paprastesnį kelią, pasigaminti visas medžiagas, kurių tik reikia sau pačiam. Tapti verslininku reikia gerai išmanyti ekonomiką bei mokėti matematiką. Ši profesija gali užimti pakankamai daug laiko, ieškant kuo geriausio varianto jūsų pelnui. Daugiau apie tai papasakos jums GV vadas marzzz.

Kaip atradote šį žaidimą?
Apie žaidimą sužinojau iš draugo. Šis žaidimas mane patraukė visų žaidėjų artimu bendradarbiavimu 🙂

Kas sudomino tapti verslininku šiame žaidime?
Verslininku norėjau būti nuo pat pradžių, tik tuomet neturėjau pakankamai kapitalo kurti įmonę. Na bet po paskutinių atnaujinimų viskas pasikeitė.

Kas sunkiausia būnant verslininku?
Verslininku būnant sunkiausia yra tinkamai viską apskaičiuoti, tai padarius galima be didelės rizikos samdyti darbuotojus ir dirbti, taip pat patartina turėti pakankamai litų algoms apmokėti, nes produkciją ne visada greitai nuperka.

Marius, 18m.


Rašytojas
Rašytoju tapti nėra sunku, kai žinai apie ką rašai. Svarbiausia aiškiai bei taisyklingai dėstyti mintis. O apie ką rašyti yra įvairiausių temų: karai, politika, aljansai, o netgi gali kurti karikatūras, rengti konkursus ir t.t. Patogiausia yra tai, jog kada nori, tada ir rašai, niekas neturėtų supykti, jeigu neparašei straipsnio. Šį kart interviu su vienu iš geriausių Lietuvos rašytojų Nexrow.

Kaip atradote šį žaidimą?
Nepamenu, kaip atradau eRepublik. Žinau, jog užsiregistravau per garsaus kroato dSoKre nuorodą. O kadangi aš jo realybėje nepažįstu, tai spėju, jog radau ją kur nors internete. Galbūt kokioje nors Facebook grupėje.

Kas motyvavo jus pradėti rašyti straipsnius?
Rašyti straipsnius teko, kai pasinėriau į politiką, tapau prezidentu. O po to, pastebėjęs, jog šioje srityje (žurnalistikoje) man visai neblogai sekasi, tęsiau šią veiklą ir po politinės karjeros pabaigos.

Kokios patirties įgavote rašydamas straipsnius?
Teisybę pasakius, išmokau taisyklingiau rašyti, rišliau dėstyti mintis. Tai labai ryškiai atsispindėjo mano lietuvių kalbos pažymiuose (visgi tik šiemet vidurinę baigiau) - per visus šiuos metus iš absoliučiai visų rašinių gavau 10. Be to, rašant straipsnį dažnai nepakanka tiesiog išdėstyti savo nuomonę ir tikėtis, jog visi pritars - kartais tenka labiau pasidomėti kuria nors tema, atlikti savotišką tyrimą. Be to, ne visada sulauki pripažinimo. Tai išmoko kantrybės, objektyvaus požiūrio į kritiką. Galų gale paskatina patį autorių išugdyti aštrų protą, išmoko pastebėti klaidas, verčia taikytis prie skaitytojų. Žodžiu, nauda yra daugialypė ir tikrai nemaža. Tereikia gebėti ja pasinaudoti.

Agnius, 18m.


Politikas
Dažniausiai politiku vadiname seimo narius, kaip realybėje, taip ir čia. Seimas renkamas kas mėnesį, tad ilgai laukti nereikia, norint išbandyti seimo kėdę, bet žinoma, jus turi išrinkti rinkėjai t.y. visi Lietuvos pilietybę turintys žaidėjai. Nuo pat pradžių tapti politiku tapti sunku, nes apie jus niekas nežino, tad geriausias kelias parsibrauti į politiką yra straipsnių rašymas. Iš seimo nario tikimasi didelio aktyvumo bei turėt šiek tiek žinių apie žaidimo mechanizmą. Seimo nariai siūlo sudarinėti su kitomis šalimis sąjungas, skelbia karą, keičia mokesčius bei daug kitų smulkmenų. Jeigu neturite noro būti seimo nariu, tuomet tikrai reiktų prisijungti prie, kurios nors partijos, kurios yra įvairių pažiūrų. Na kalbant apie svarbiausia politikos asmenį, tai žinoma būtų prezidentas. Jis atlieka panašias funkcijas, kaip ir seimo narys, tik labiau užsiima užsienio politika. Taigi, dabar keletas žodžių iš dabartinio virtualios Lietuvos prezidento Gliooko II:

Kaip atradote šį žaidimą?
Šį žaidimą man parodė draugai. Patys žaidžia, tik už Rusiją. Pradžioje nepatiko, bet pradėjus bendrauti su žmonėmis įsitraukiau į žaidimą.

Kodėl nusprendėte tapti politiku šiame žaidime?
Politiku visada norėjau būti. Jaučiu kažkokių neišsipildžiusių svajonių ir ambicijų spaudimą, verčiantį bent čia ieškoti galimybę išnaudoti potencialą.

Kokias išskirtumėte svarbiausias politikui reikalingas savybes?
Politikui reikia keleto svarbių savybių:
- iškalbos
- loginio mąstymo
- komunikabilumo ir pakantumo
- diplomatijos talento

Ruslanas ar Gliukas, 24m. (tikslaus vardo nežinau)
.
Štai tokios pagrindinės 4 profesijos, nors yra dar daug smulkesnių, bet jos visos yra susiję su šiomis keturiomis. Visos šios profesijos yra svarbios, visos jos yra būtinos, norint, jog valstybė gyvuotų šiame žaidime. Visos turi savų privalumų ir savų trūkumų - nė viena nėra tobula. Visų reikalavimai skirtingi: kariui ir verslininkui reikia daug pinigų ir nemažai kantrybės, politikui ir žurnalistui reikia populiarumo ir gebėjimo save pateikti. Ir, žinoma, Jums suteikta teisė rinktis, kuo norite būti.


Kitame straipsnyje aptarsiu, kokie yra smulkesni užsiėmimai, bet aišku, jie visi išeina iš 4 pagrindinių. Kai straipsnis surinks 30 vote, bus įdėtas trumpas interviu su Edgaru MZK, kuris atsakė į tuos pačius klausimus, kaip ir marzzz. Štai ir interviu su Edgaru MZK.

Kaip atradote šį žaidimą?
Dar gyvenant "barake" draugai privertė. Pradžioj nepatiko, vėliau įsitraukiau : )

Kas sudomino tapti verslininku šiame žaidime?
Na aš ir realybėje nespjaunu į verslą, o šiame žaidime, žinant, kad karas yra brangus (vėl gi kaip RL), nutariau pradėt nuo verslo, o ne nuo kariavimo (kaip kiti daro). O dabar sėkmingai sutaupęs bei įkūręs dvi q5 įmones, galiu sau leisti maximumą išspaust iš treniruočių bei kiekvieną dieną išnaudoti savo atstatomą HP limitą.

Kas sunkiausia būnant verslininku?
Sunkiausia verslaujant - būti konkurencingam. Ypač erzina, kai koks ką tik iškeptas verslininkėlis muša kainas, net nepagalvodamas, kad pardavinėja pigiau nei savikaina. Šitaip save stumdamas į bankrotą : )
Edgaras, 24m.


Taip pat rekomenduočiau prisijungti prie LLS partijos

2011-06-05

 

Comments

Edwin P
Edwin P Day 1,293, 04:20

Dėk į lankomus portalus, dauguma jų turi reklamų skiltis.

Laurynas G
Laurynas G Day 1,293, 05:10

Labas, pamegink i alfa ikelt, ten pastoviai apie naujus ar senus zaidimus raso. 🙂

Marciuxas
Marciuxas Day 1,293, 06:19

Gali dar laime pabandyt Balsas.lt, bet nezinau ar ten imanoma idet tokias reklamas.

Asirgitawe
Asirgitawe Day 1,293, 07:13

Lryte,Balse ir alfa neradau kur įdėti. Paaiškinkit kur rast alfa įdėt???

shva
shva Day 1,293, 09:39

Šitokio niekada nepatalpinsi. Per daug atviro reklamavimo.

Browlis
Browlis Day 1,293, 09:41

Šaunuolis. 🙂

Homeras
Homeras Day 1,293, 14:23

Reikia bandeliu 🙂

ZilvinasK
ZilvinasK Day 1,294, 01:59

siek tiek pradzioj pasakyk kad lietuva virtuoaliam gyvenime gyvena daug geriau ir pan biski kaip tas delfi kur buvo ir bandyk i koki naujienu weba det. ju pilna yra.
o jei neiseis tai tada dek i zaidimu weba koki.

Witoldas
Witoldas Day 1,294, 07:07

tokio spauda neims, nes jiems neįdomu apie žaidimus. Reikia straipsnyje aprašyti politinę eLietuvos padėtį. Pradėti straipsnį tuo, kad Lietuva kariauja šiaurinėje Rusijoje, eRespublikoje įgyvendinami nacionaliniai interesai- vyksta karas Balkanuose, Lenkija mėgino užimti Lietuvą. Tiesiog pastarojo laikotarpio apžvalga, kad perskaitę ją, žmonės nesuprastų- WTF čia kalbama?? Ir tik pabaigoje pasakyti, kad čia yra eRespublikos žaidimo aprašymas. Žurnaliūgoms patiks intriguojantys straipsniai. Galima įmesti eRusijos spaudos pranešimus apie Lietuvą ("visi į karą prieš Lietuvą").

Sharpis
Sharpis Day 1,299, 06:51

ir reiktų neminėti, kad kariai vieni svarbiausių žaidime o pripasakot apie ekonomika, verslą, bei politiką, na, kad tai intelektualinis labai žaidimas;)

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.