Kriminālziņas!

Day 4,619, 10:09 Published in Latvia Latvia by KristapsM9


Sveicināts nejaušaus lasītāj!

"13. jūnija rītā vietējā policijas iecirknī tika saņemts izsaukums uz Laipiņas ielu 22. Īres dzīvokļu ēkas iedzīvotāji sūdzējās par šāviena troksni kaimiņu dzīvoklī. Ēkas iedzīvotāji jau pieraduši, ka tos regulāri apciemo policijas pārstāvji un ēkā dzīvojošie bērni jau pēc šāviena trokšņiem spēj noteikt ieroča marku, kalibru un kurā rokā tas ticis turēts. Šoreiz gan ēkas iedzīvotāji pamatīgi satrūkušies, jo šāviena troksnis nācis no 11. dzīvokļa. Dzīvokļa, kur savas vecumdienas pavadījis KristapsM9 - kādreizējais diktatoru gāzējs, valdības loceklis, retais opozicionārs, bijušais privātās MU vadītājs, kā arī indivīds, kurš bez kautrēšanās spēj par sevi rakstīt 3. personā. Arī vietējo ziņu reportieris ieradās uz izsaukumu, jo uzņēmuma automašīnā, nelegāli iegādāto policijas rāciju, nodarbojoties ar reproduktīvām nodarbēm ar kulinārijas Sintiju, bija netīšām pārslēdzis no LR1 ziņģēm uz policijas kanālu.

Ierodoties notikuma vietā reportierim izdevās intervēt notikuma vietas fotogrāfu - Ilvaru (vārds nemainīts). Ņemot vērā to, ka Ilvara pamatdarbs, kāzu foto, šajā krīzes laikā nav pieprasīts pakalpojums, Ilvars strādā policijā par fotogrāfu. Sakot, ka nekas diži savādāks nēesot no kāzu foto. No piedāvātā kukuļa, apmaiņā pret ekskursiju pa notikuma vietu, Ilvars neatsakās.

Ieejot dzīvoklī jūtamas svaigi ceptas tortes aromāts. Gaitenī uz galdiņa neatvērts iepakojums ar eLATVIJAS partijas "Secretary General" veidlapām.
Šaurajā vienistabas dzīvoklī diezgan tumšs. Aizvilkti aizkari. Pie sienām redzami apbalvojumi un citi eRepa sasniegumi. Uz sienas aiz rakstāmgalda, kas nokrauts ar nepabeigtajiem projektiem un rakstiem, asiņu pēdas.

Ilvars komentē notikumu:"Policisti teica, ka tās laikam esot pēdējas smadzeņu šūnas. Esot nošāvies ar 2002. gadā iegādātu un pārtaisītu bumbiņpistoli."

Reportieriem arī izdevās policijā noskaidrot, ka upuris atstājis arī pēcnāves vēstuli:

"Mana pēdējā eRepa griba un testaments!"

Viss! Arī es padodos. Pievienojos aizgājējiem!
Likvidēju visus īpašumus un nekustamo mantu.
Naudu - 2,053,359cc ziedoju valstij.
Maizītes - Q3 x 19,408 un Q5 x 28,638 ziedoju Draivim, lai tālāk nodod pilotu programmai, jo esmu jau aizmirsis, kas to lietu koriģē.
Kontu mantojumā neastāju, jo kā vēsta senlatviešu sakāmvārds:"Spēļu kontu līdzi kapā paņemsi."

Personīgi, šī spēle ierakstās 2. vietā ilguma ziņā spēlētāko spēļu sarkastā starp "Forge of Empires" un World of Tanks.

Visā visumā bija interesanti, kas arī ir datorspēļu pamata uzdevums. 😁


Atā!
KristapsM9