Ambient on/off

Join the new world

 

Kreiso kopsapulce

Day 1,871, 10:22 Published in Latvia Latvia by linardskijs


Labvakar tautieši, draugi, biedri!

Dažas dienas atpakaļ tiku uzaicināts uz oficiāli 3. kreiso partiju pārstāvju vispasaules kopsapulci. Biju patīkami pārsteigts, ka tādas sapulces eRepublik apvāršņos vispār tiek organizētas. Lai cik negatīvi uztveru komunismu, sociālismu ārpus spēles vēl jo projām kā RARA partijas līderis pieturos pie šīs ideoloģijas vadot partiju. Kreisā pozīcija nav jāuztver kā centieni iedragāt valsts politiku, bet gan kā nostāja spēlē, cilvēka izvēle būt savādākam nekā to atļaujamies ikdienā. Runājot ar citu valstu pieredzi daudzās valstīs tajā skaitā Serbijā vēstures notikumu pēc komunisms nav diez ko mīlēts, par ko arī nebrīnos. Pastāv arī izņēmumi, kā Spānija, kur 1. vietu valstī ieņem tieši komunistu partija. RARA savos uzskatos vienmēr ir atbalstījusi izaugsmi un jaunu spēlētāju attīstību atbalstīšanu gan izglītojot, gan arī pabarojot. Līdz šim esot RARA sastāvā nezinu nevienu gadījumu, kad kādam nav palīdzēts - vajag tik jautāt. Ņemot vērā padomu esmu labojis partijas virzienu no tāli kreisā uz centriski kreisajiem un no sociālās orientācijas izsvītrojis totalitāro domāšanu, jo mūsu valstī labas politikas struktūrai jābūt saliedētai nevis izvirzītai ar vienu flagmani priekšā.
____________________________________________________________________________
Atgriežos pie sapulces, ar ko pievērsu uzmanību sākumā. Sekojot līdzi personāžu dalībai kopsapulcē pavisam saskaitīju 12 valstu pārstāvjus, ja neskaita Latviju. (ASV, Austrija, Spānija, Serbija, UK, Montenegro, Meksika, Francija, Čīle, Itālija, Horvātija, Argentīna). Kopā piedalījās ap 31 dalībnieku, kas ar izņēmumiem pamatā visi iesaistījas diskusijā.
____________________________________________________________________________

Sapulce notika IRC kanālā pēc 12:00 eRepublik laika.
Kā galvenie diskusiju jautājuni tika izvirzīti ePalestīnas pievienošana eRepublik, jo ir daži RL Palestīnieši, kas ir iesnieguši petīciju izskatīšani. Kopsapulces laikā pie galēja lēmuma nenonācām, jo šis ir līdzīgs variants kā nesen bija ar Kosovu un Serbiju. Galu galā vairākums atbalstīja ePalestīnas pievienošanu spēlei, bet bija indivīdi, kas bija pret. Galvenais no argumentiem bija pārāk maz Palestīnas pilsoņu šajā spēlē.
____________________________________________________________________________

Kā nākošais dienas kārtības jautājums bija Komunisma manifesta izstrāde šeit iekš spēles. Nezinu gan vai tas ir nepieciešams, bet vienotība, kas bija vērojama kopsapulces laikā daļēji apstiprina šāda manifesta pieļaujamību. Arī tas, ka notiek šāda veida sapulce neatkarīgi no starpvalstu konfliktiem, aliansēm un citiem faktoriem, kas var traucēt komunikācijai. Tika nolemts, ka manifesta izstrāde notiks jau tuvākajā laikā un brīvprātīgo, kas pacēla rokas par vēlmi piedalīties pietika.
____________________________________________________________________________

Kā vēl viena sarunu tēma izvērsās "Red attack" organizēšana, kas izpasutos centralizēti veidojot saturīgus rakstus par pariju mērķiem, kas pēcāk tiktu nacionalizēti pēc vajadzības. Kopumā šī akcija domāta partiju aktivitātes paaugstināšanai, jaunu biedru piesaistei + pārtikas paku humānās palīdzības sniegšana.
____________________________________________________________________________

Pēdējais dienas kārtības jautājums tika pieminēts kreiso partiju apvienības stiprināšana un tās vadības izveide. Kopsapulces laikā tika lemts par tās struktūru, kā tiks organizēta vadība - cik kulaku būs utt. Beigās nolēmām par nacionālā līmeņa pārstāvjiem. Katra vaslts ar savu partijas līderi preikšgalā. Tā vismaz neviens netiktu apdalīts.
____________________________________________________________________________
Kopumā interesanti piedalīties tāda mēroga diskusijā. Ieguvu jaunus paziņas ārvalstīs, kas šajā spēlē bieži vien noder. + ar savu aktivitāti nedaudz ierakstīju Latvijas vārdu ePasaules acīs.
Nākošā tikšanās reize nolikta 17.janvārī Čīlē.

Īsumā viss ko vēlējos teikt.
Atvainojos par vājo noformējumu, vakars pēc darba nav tas ražīgākais.
kalvis3 RARA PP.
 

Comments

Soulcraft
Soulcraft Day 1,871, 10:30

Pirmais o/

Amakatanav
Amakatanav Day 1,871, 10:34

Kreisie.... smiekli nāk.

linardskijs
linardskijs Day 1,871, 10:41

Vismaz Latvijā ...

vimba_zlobnaja
vimba_zlobnaja Day 1,871, 10:50

RA RA RA

Slinkais latvietis
Slinkais latvietis Day 1,871, 10:55

a kāda no tā jēga? kreisie pārņems varu ePasaulē? un ja, piemēram, RARA uzvara eLV kongresā un ievēl savu prezi, kas tur mainītos? 😃

linardskijs
linardskijs Day 1,871, 10:58

Kapēc tik lielas ambīcijas uzreiz? No RARA ir bijuši prezidenti un nekas slikts nav noticis.
Tas vairāk ir domāts aktivitātes vairošanai, nevis, kādas "sazvērestības teorijas" veicināšanai.

linardskijs
linardskijs Day 1,871, 10:58

Tikpat labi, kāda jēga vispār spēlēt? Nav taču.. : D

Slinkais latvietis
Slinkais latvietis Day 1,871, 11:01

nu tur jau tā lieta, ka es nesaprotu, kas mainītos no tā ja kreisie tiktu pie varas, +/- tas pats vien paliktu!

inpoc1
inpoc1 Day 1,871, 11:01

spēles uzbūve un tagadējās sliedes pa kurām brauc neko neļauj mainīt, mainītos 5G saņēmēji un viss

linardskijs
linardskijs Day 1,871, 11:05

vienīgais, kas te palicis ir intrigas, kas ar vairs nav tādas kā agrāk.

Tr3LoS
Tr3LoS Day 1,871, 11:26

Kreisie ir tie paši labējie tikai ar sliktu izglītību un zemu intelektu.
RARA ir bijuši pie varas eLatvijā un ekonomikas, vai pilsoņu atbalsta ziņā nav izdarījuši neko, vai vismaz neko vairāk, kā vidēji statistiskā valdība, praktiski nodarbojoties ar kapitālistu labākajiem paradumiem - kapitāla uzkrāšanu.
Visu laiku veiksmīgākie projekti, tādi kā Bulkas4life, aizdevumi spēlētāju un valsts militārā potenciāla attīstībai ir veikti, paradoksāli, bet viņu nīsto kapitālistu valdīšanas laikā. Tāpēc tāds "Red attack" vairāk atgādina kādu code name holandiešu pediņu uzbrukumam pēc vācu labāko porno filmu scenārija.

Kirils
Kirils Day 1,871, 12:35

vote

Kurcs
Kurcs Day 1,871, 12:42

Slava Tr3LoSam- pašam intelektuālākajam un izglītotākajam eLatvijas pilsonim!

Mr.Matis
Mr.Matis Day 1,871, 13:13

Agrāk RARA bija vieni no kvalitatīvākajiem,un prezentēšanas ziņā,vis skatāmākajiem rakstiem...ceru uz drīzu atkal atdzimšanu !

Latvietis
Latvietis Day 1,871, 13:16

Paldies par ziņojumu, tautieti. Spriežot pēc aprakstītā, izklausās pēc RL sociālisma iebarošanas spēles iesaiņojumā, lai skalotu spēlētāju smadzenes.

McDaunis
McDaunis Day 1,871, 14:30

Ko siči plēšās? No viena cauruma socialdemokratijas naca arā nacionalsocialisti un komunisti. Abi kreisie, abi veda mūs uz saulaino nākotni. Spēlējiet bērni spelīti, nevis "kreisojiet". McDaunis

Shroomer
Shroomer Day 1,872, 05:25

Nāvi sociālistiem!

vanadzinsh
vanadzinsh Day 1,872, 08:29

Skatoties, kas notiek RL, mani uzskati paliek arvien kreisāki. Nāvi zagļiem un prihvatizētājiem gan RL, gan arī eRepā. RARARA!

villijs1
villijs1 Day 1,872, 11:55

Voted 🙂

linardskijs
linardskijs Day 1,872, 13:00

Paldies, kas nosacīti atbalsta centienus veicināt aktivitāti partijā, kur tā jau kādu laiku ir pamirusi. Žēl cilvēkus, kas vēl aizvien nesaprot sociālisma, komunisma un vē sazin kā neesošo saikni ar reālo pasauli -
šeit ir jāvēido tādi veidojumi, lai gluži vienkārši būtu dažādība, nevis, tikai biezpiens!

McDaunis
McDaunis Day 1,872, 15:55

Es esmu no tās paaudzes, kas vēl lika eksāmenus par marksisma ļeņinisma mācību un tas "labajām fīčām". Tā ka ej pasmelies savā vikepedā "gudrības", bet nestāsti tās tiem, kam to mācija maskavas augstskolas beigušie patiesie komunisti. McDaunis

Drafts
Drafts Day 1,873, 03:13

Tr3LoS varēja izmantot iespēju paklusēt, bet neizmantoja un atkal iespraucās ar savu demagoģiju.
-1 Tr3LoSam
+1 kalvis3

emaija
emaija Day 1,873, 10:06

kad cilvēki sāk jaukt RL un spēli, sāk kļūt mazliet neomulīgi 😃 (tas McDaunis),
varbūt tad arī uzreiz aizliegt kaujas starp valstīm? lai neiet visi spēlētāji RL ielās un nešauj zviedrus un belarus! 😃
P.S. v+s

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.