Ambient on/off

Join the new world

 

Kas yra didžiausi "varguoliai" mūsų e-visuomenėje...

Day 1,696, 11:57 Published in Lithuania Lithuania by TheUnit pararam
Jeigu kažko nesuskaitot, spaudžiat ant paveiksliuko dešinį pelės klavišą ir spaudžiate rodyti paveikslą arba angliškai, open image ar kažkas panašaus. Gero skaitymo.
Na ir kaip visada, kas tingi ar neturi noro skaityti, tai pasimėgavimui:


 

Comments

Sharass
Sharass Day 1,696, 12:15

Kartais be melo neišeis parašyt žmonėms įdomaus straipsnio 😁

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,696, 12:18

prasome sarunai nurodyti kur sitam straipsnyje yra nors vienas mielas, o jeigu nesugebat trinam savo melagingus komentarus

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,696, 12:20

zn kodel visos algos kliuna tos premijos todel kad nedaraso uz ka jos skirtos tam tikram zaidejui.

gerai cia metosi zyga vel paleido grazinti pvm 😃

Lari0x
Lari0x Day 1,696, 12:27

Neskaičiau, bet vote.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,696, 12:28

Vote !!!! Gerbiu! ...jai kada uzkliudziau nepyk ...cia sunku susigaudyt kas yra kas .. nu bet zmogau sita straipsni turi kartot dar bent penkis sykius ,gal taip istumtumet suskius is geimo

Dunz
Dunz Day 1,696, 12:32

pararam, nesuprantu, kodėl tu pyksti - todėl kad kiti dirba ir gauna už tai pinigus, o tu tingi dirbti ir negauni pinigų, ar dėl to, kad pirkdamas market'e, tu "nubiednėsi"?
ir šiaip, kam tada perki juodojoje rinkoje ginklus, bet pats esi už paprastą turgų?

Pridurkas
Pridurkas Day 1,696, 12:41

Kazin ar jis pyksta -.- tiesiog paviesino kad kiti pyktu

axemas
axemas Day 1,696, 12:46

Del screenshoot, kur mano pokalbis: Pats pamastyk, susitari dirbti uz x atlyginima, o gale gauni x/2. Truputi nesazininga. Visi tokio tipo pakeitimai isigalioja nuo kitos kadencijos.

Raraz
Raraz Day 1,696, 12:53

as irgi niekada nesuprasiu tos valdzios... skatina korupcija, skurdina eilinius piliecius... uz ka jus juos renkat y valdzia ir seima ?

DrMonte
DrMonte Day 1,696, 12:58

Pridurkas ++

Funnyte
Funnyte Day 1,696, 13:11

Et, ko labiausiai pasiilgstu iš paskutinės eSeimo kadencijos, tai pararam ir Lariox rietenų mokesčių tema...🙂 Panašu, kad besiginčijančių gretos išaugo.🙂 Vote, gerai, kai yra įvairių nuomonių, diskusijose gimsta tiesa.🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,696, 13:15

As perku ir nemazai, o nurodineti visokie velniai pirk lenkijoj ar dar kur nors neturi teises. Jeigu moki savo komandai tokius pinigus, tai rask is ko juos moketi, pvz dionizas 8k pinigu:) verkdavo kad po savaite nepagaudavo jo, ir uzlenkes ant zaidimo jis, net nezaidzia, bet imk, 10k uz ora. Dar cia galima gilintis ir gilintis. Visokie elitiniai pasisaudymai i ora is valstybes tanku taikos metu ir t.t. Jeigu pramogauji, zinok kaip babkiu tam gauti, o ne melzk kitus.

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,696, 13:18

VOTED

0lialia
0lialia Day 1,696, 13:47

Tai jau Zyga savam straipsnelyje prisišiukšlino, dabar dar čia... Bet žmonėms patinka būti durninamiems - vėl pririnks i seimą visokių larox'u, zygu, pacuku ir panašių klikuxą, o paskui piktinsis kokia valdžia bloga...

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,696, 13:51

bet seip geriausia didieji ekonomistai LNP
kiek praradom Litu bekeiciant i auksa keite po 2500-2700 uz golda. db ~500maziau uz golda . net bijau paskaiciuoti kiek tikslei buvo prarasta litu turbut isigasciau. o db didinam mokescius kad daugiau surinktume.
kazkodel musu valdzia paveluotai viska sumasto.

axemas
axemas Day 1,696, 14:06

Tas nevykelis, eLietuvos geda, LTB vadovas yra is SOL. Solidarumo partija ir yra kalta, kad isrinktas jis. Nemaciau, kad kas is LNP butu balsave uz ji.

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,696, 14:09

bet kas paskelbe balsavima kad virs kazkokios sumos verstu i golda. berods kazkas is LNP. juk arkangelas saviveklauti kol nurodymo negavo

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,696, 14:30

clap clap clap. Net grazu ziureti kaip tuoj blizges eLietuvos saligatviai kai vienas kito snukius i juos ismalsit.

axemas
axemas Day 1,696, 14:39

taip, bet vistiek nubalsavo semas. O lnp procentine seimo dalis nera tokia ir didele http://www.erepublik.com/en/article/-st-apie-rinkimus--2044713/1/20

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,696, 14:45

o tu pazek kiek pabalsuoja seimo forumuos iki 20 ir maziau. puse isrinktuju net balso nesugebo padeti sprendimuos forume. tai kiek isrenka to uztektu persverti. Aj nebesigilinu i visa sita suda koks skirtums ar tu ka nors darysi ar nea vistiek bus kaip nores valdantieji. eiti i seima nebent del 5 papildomu gold

TheUnit Duls
TheUnit Duls Day 1,696, 15:48

as uz pararam del VAT mokescio ginklams

Kalnu Karabachas
Kalnu Karabachas Day 1,696, 16:32

vote

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,696, 22:33

Suprantu, kad kai kurie negali gyvent be trollinimo, bet tiek anti-lietuviškų straipsnių šia tema tikrai yra per žiauru, nes naujokai gali imt ir patikėt tokiom provokacijom... Taip sakant, mažiausiai - negražu ir nesolidu...

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,696, 22:58

Magnus Dux...tapatinate save su lietuvybe? Kiek suprantu kas jums paprieštarauja jau nelietuvis? 😁) Čia kaip Vilnietisas jau nebeatskiri kur prasideda ir baigęs eLietuva...

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,696, 23:34

Aš tapatinu? Kur, kada?
Aišku, galima daryt, kaip siūlo pamparam - dėt nulinius mokesčius, neturėt kariuomenės, nepasirašinėt MPP. Nu, išleis jis ten 5Lt mažiau. Bet Lietuva bus kaip durų kilimėlis - kas norės, tas mindžios. Manau, jos to ir siekia.
Čia juk paprasta kaip 2x2 ir dauguma lietuvių tai yra išmokę po paskutiniųjų rusų okupacijų: jei nepadėsi sąjungininkam, jiem taip pat nerūpėsi. Iš čia ir kyla poreikis turėt organizuotą kariuomenę.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,696, 23:35

Manau dauguma, ypač stipriausiųjų, galėtų kasdien rasti mūšių, kuriuose galėtų ramiai imti BH, o ne kovoti Lietuvos vardan. Bet jie, priešingai nei kai kurie troliai, supranta, jog čia - ne asmeninės naudos, o kolektyvinis žaidimas. Ir kuo greičiau kuo daugiau žmonių supras, nuo to tik geriau Lietuvai bus...

LS HQ
LS HQ Day 1,696, 23:36

Beveik neskaiciau=per daug, gal galima short version? Tiesa gal kas zino, jei remiami pagaliau Lietuvos MU, gal ir Lithuanian Shadows pagaliau parama gauna? Sorry uz klausima as 3men nesekiau cia naujienu beveik:)

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,696, 23:41

bet tiek anti-lietuviškų straipsnių
----
nematau anti-lietuviškumo šiame straipsnyje, matau skirtinga požiūrį, o apie mokesčius aš nekalbu

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,696, 23:45

dux skirk pramoga nuo pagalbos. Tas jusu LK padaro dmg maziau nei bet kuris is top 5 esantis Lt burys. Skirtumas tarp ju ir normaliu buriu: vieni saudo uz valstybinius tankus, kiti uz savus, dirba, iesko kur ju gauti, arba patys gaminasi. O cia darbas baigiasi tik mokesciu pakelimu, kai ju truksta.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,696, 23:49

Nu bent jau aš šio straipsnio esmę suprantu kaip naujokų proto knisimą, kad ale tam tikra chebra susirenka iš jų pinigus ir patys pasidalina. Dėl to nereik mokėt mokesčių, nereik turėt organizuotos kariuomenės - geriau kiekvienam gyvent ne bendruomenėje, o atskirai. Be to, dar žaidėjų tarpusavio kiršinimas. Vat tai ir vadinu anti-valstybiniu ar anti-lietuvišku.

Lurk
Lurk Day 1,696, 23:50

kam tu cia mane isvis idejai? gi rasiau kad balsavau pries sita istayma forume ..

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,696, 23:51

O ten kas ką kam pasakė, tai jau tik detalės savo "tiesai" paryškint. Tos pačios premijos - n metų be jų buvo apsieita, bet natūralu, kad kai adminai nustekeno žaidimą, tai ir žaidėjų sumažėjo, ir norinčių dirbti - taip pat... Niekas geresnių skatinimo veiksnių nesugalvojo - taip ir buvo priimtos tos premijos. Aš nevertinu ir neskaičiuoju kitų pinigų. Svarbiausia, kad būtų kas noriai atlieka reikiamą darbą.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,696, 23:54

Į LK priimami visi norintys, tad verkt tikrai nereikia. O pagrindinis skirtumas tarp LK ir privatininkų yra tas, jog LK kala tada, kada reikia ir ten, kur reikia Lietuva/sąjungininkams, privatininkai - ten, kur daugiau sumoka - net nesvarbu - savi ar priešai.
Taip, norėčiau, kad LK būtų didesnė, kad Lietuva darytų daugiau influence. Deja, kaip jau minėjau savo pirmame poste, labai didelei žaidėjų daliai asmeninės ambicijos yra svarbiau už komandinį rezultatą...

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,697, 00:09

kad ale tam tikra chebra susirenka iš jų pinigus ir patys pasidalina. nu nepyk Magnusai kad tau tai pasakysiu bet kai kurie veikėjai su šukiais: "don't get high on your own supply" norom nenorom perša tokias išvadas. Kas liečia mokesčius nelabai tikiu kad tie +15k pakeistu situacija, tikekimes kad subsidijos patemps mokesčių surinkimą į viršų, nors mano nuomonę didžiausia žala buvo padaryta tai black marketo išreklamavimas. Toliau bijau ka nors sakyti nes nelabai besusigaudau kas kur..

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,697, 00:14

Black marketas yra gerai - mokesčiai neįtakoja žaidėjų. Bet kai ginklai parduodami BOTUI, kodėl iš jo nepaimt tų mokesčių? (:

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,697, 00:24

bet tai produkcijos vis mažiau patenka į marketą kas įtakoja mokesčiu surinkimą. Čia iš principo yra du keliai arba eini ant kiekio arba eini ant kainos. Pasirinkom kaina,toliau žiūrėsim bet pagrindines viltys kiek suprantu į subsidijas.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,697, 00:44

Magnus: " jog LK kala tada, kada reikia ir ten, kur reikia Lietuva/sąjungininkams, privatininkai - ten, kur daugiau sumoka - net nesvarbu - savi ar priešai."
gal gali konkrečiais pvz pagrįsti šį teiginį? aš priklausau privačiam MU, tad neįvardindamas konkretaus būrio juodini visus (tame tarpe ir mane). į šūdų drabstymus veltis nenoriu, tad ir iš tavęs norėčiau to paties 😉

p.s. šiaip tai visą LK galima gražiai suvyniot, perrišt banteliu ir palaidot kapinėse, nes...

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,697, 00:47

...nes lementariai trūksta inf. kad kažką nusvert. gaila, nebeskelbiat statistikos(o gal praleidau, neesu labai aktyvus pastaruoju metu), tačiau dar būnant LK.Elite ir tuo pačiu priklausant The Unit pastebėjau, kad TU per misijas daro daugiau inf, nei eilitas ir tai ne visada sugeba nusverti mūšio eigos. Šiuo metu priklausau LS, vidutiniškai per misiją padarom 60+mil,(su pikais iki 90mil berods) ir vėlgi - būna mūšių, kai tokio kiekio negana. Kiek daro LK.Elite? koks potencialas?

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,697, 00:51

iš kitos pusės rašydamas pagalvojau, kad mano rašliava tinka nebent 4divizijai, nes akademija(naujokai, t.y. 1divizija[gal net antra?]) yra labai svarbūs ir juos reiktų globot (ir kontroliuot jų inf). Tai dėl bantelio ir kapinių patikslinu, kad tai taikau būtent 4divizijai- šio tipo kariams LK būrio nereikia, o geriau tuos tanksu išdalint privatiems būriams, kurių kapitonai klaus LK nurodymų ir deda DO pagal tai ne kur moka, o kur reikia kalt.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,697, 02:06

tai bet pagrindiniai pinigai ir aprupinimas atitenka tiems varguoliams is 4 divizijos "elito", o del kalimo uz sajungininkus, parodyk man nors viena kad ir TU irodyma kad kale ne uz juos. Kiek as esu jame, neilgai, bet vistiek, ne karto neklalem ne uz sajungininkus. Taip kad jusu ta lk, ypac elitas, tai yra susigalvota chaliava. Lurk jeigu balsavai pries, tai paduok save i konstitucini teisma nes pazeidei seimo nario pareigas ar kaip ten jas ivardinai:) patys sau priestaraujat, susitarkit

Lurk
Lurk Day 1,697, 03:43

Param: "
Lurk jeigu balsavai pries, tai paduok save i konstitucini teisma nes pazeidei seimo nario pareigas ar kaip ten jas ivardinai:) patys sau priestaraujat, susitarkit "

Ismok skaityti viska ne pavirsutiniskai ir pagal save, o taip kaip parasyta viena karta. Cituoju save:
"kam tu cia mane isvis idejai? gi rasiau kad balsavau pries sita istatyma forume" .

Lurk
Lurk Day 1,697, 03:47

kaip jau simta kartu rasyta-
seimo dauguma ne LNP yra labai senai ir niekas, seimui netrugdo keisti premiju istatymo , pagal kuri duodamos premijos. LNP bande sumazinti premijas preita mensi, taciau seimas nubalsavo pries pataisas.

Pries menesi premijos buvo sumazintos (gliooko kadencija) LNP nariams tai yra magnus dux ir man. Gal pagaliau baikit kaltinti mus nebutais dalykais?

Lurk
Lurk Day 1,697, 03:50

i LK gali stoti VISI absoliuciai VISI lietuviai (aisku iskyrus gerokai prisidirbusius). netgi ir tave param paimtu i lk elite, taigi baik verkti, kad tu vienas perki tankus, o vat visi kiti eina i kariuomene, jei jau pats perki tai yra TAVO pasirinkimas nebuti kariuomeneje, ir jei tu joje nenori buti nekaltink kitu ,kad jie kazka gauna is kariuomenes, o kaltink pats SAV,E kad nenori i ja eiti.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,697, 04:19

tu suprask viena dalyka kad tie tankai i ora saudomi, yra gaunami ne is kariuomenes tavo, ar kaip tu ja ten vadini, o is musu, mokesciu moketoju. As pries kariuomene nieko neturiu, jeigu ta kariuomene skirta tiems kas nesugeba ipirkti tanku, tai yra 1-2, na tebunie ir 3 div. O 4 div turi saudyti tik karo metu, o ne tada kai papuola, taip svaistydama tulo lietuvio pinigus.

Lurk
Lurk Day 1,697, 05:16

o tu galvoji "reikia" tik tada kai lietuvia tiesiogiai kariauja? tipo dabar "nereikejo" latviams ir estams padeti?, taip pat ir "nereikia" padeti kad ir lenkams kurie mumis ne viena karta yra istempia is kebliu musiu? tu galvoji cia numeta tu tanku ir sako "eikit va pamuskit vitsebske uz lietuva" kai laimim 80%? ne taip nebuna , visada suncia i rimtus konfliktus kur damage "reikia"

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,697, 05:26

ne reikia, o damage dek i kabutes:))

Lurk
Lurk Day 1,697, 06:04

aij tai pagal tave neverta duot tanku nes pagal tave visviena mazai damage daro?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,697, 06:13

pagal mane jeigu tas dmg mazas, tai duok tuos tankus maziems, nes naudos is jo vistiek nera, o ne serk chaliavnai tuos kurie ir patys gali save apsirupinti jais.

Lurk
Lurk Day 1,697, 06:45

aij teisingai, gi pamirsau, kad kai pakyli i 4divizija, tau kasdien plato siuncia po 4 goldus treniruotems, pastato q6 ginklu ir maisto farbrika

danisltu
danisltu Day 1,697, 06:48

Mano manymu URM absasadoriai išvis nereikalingi, nes nevyksta tiesioginis karas Lietuvoje ir nereikia prašyti pagalbos.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.