Ambient on/off

Join the new world

 

Kariniai nurodymai...???

Day 1,844, 06:25 Published in Lithuania Lithuania by TheUnit pararamAtkreipkit dėmesį į pavadinimą, jis yra toks, todėl, kad šiame straipsnyje yra daugiau informacijos negu CP nurodymuose. Taigi ko mes čia šiandien susirinkom daugumai iškils klausimas. Šiandien pakalbėti noriu apie tokį nereikšmingą dalyką, kaip CP nurodymus. Na ir tai šiek tiek palies mūsų šalies ateitį bei dabartį.Švedų regionas Scania, tas mums tiek ramybės neduodantis žemės kampelis. Na ir iš kitos pusės duodantis ramybę, nes saugo mūsų sienas nuo piktų vokiečių (kad jie pikti tai jau tikrai visi pajutom). Taigi prasidėjo viskas nuo karo su Švedais, kuris čia visai neseniai prasidėjo. Kadangi pasirinkimo pulti kaip ir neturėjom, tai liko tik ta lemtingoji Scania. Tuomet tai buvo mūšis prioritetas numeris vienas. Tankus dalino, kad tik laimėtume. Pats sušaudžiau savo paskutinius eb, kad tik prisidėti prie tos pergalės. Kaip ir viskas gerai, kaip sako CP „funas“. Bet po kelių dienų jis pasako, kad aktyvus veiksmai su Švedija nutraukiami, žaisim pim pongą ar kažkaip panašiai. Tai kodėl negalėjom žaisti Scanijoje ir kam reikėjo plėšytis...

Na bet netgi ne apie tai aš čia. Šiandien pasijungęs į žaidimą, netyčia paspaudžiau kad išmestų visus mūšius. Kovojam vėl gi toj mūsų mylimoj Scanijoje. Do neuždėtas, galvoju vadas būrio gal dar miega. Praėjus keliolikai minučių, vadas praneša, kad Scanija pralaimėti turim būtinai, toks CP nurodymas:


[11:55:37] erep.tautis: šiaip su vokiečiais kalbėtis galima (gal tas ir padaryta), tai ne pasaulio pabaiga manau
[11:55:54] Lariox: nelabai galima su jais kalbetis
[11:56:13] Lariox: 2 kartus bandem svedijos isvadavima daryt, sake, kad 3 karto nebus
[11:56:42] erep.tautis: na, juos matyt užkniso karo laukt 🙂 jų CP man jau aną syk skundėsi 😃
[11:57:27] Lariox: nu
[12:40:43] Žyga: Lygiuot, jokių Scania mums nereik, nuimkit DO ir dėkit į Kokodžambą už ČilęNa irgi kaip ir viskas gerai. Burių vadų, kaip kažkada sakiau biznis informuoti tautą, CP biznis parašyti per nurodymus savo planus. Na kaip Tautis sakė, šudas ne nurodymas jeigu nepaskelbtas per shoutą arba kiekvienam atskirai, bet manau paskui suprato kad tai yra nevisiškai tiesa. Atsidarau nurodymus, ten apie Scanija išvis nieko. Na būna, užmiršta žmonės, kaip sakoma kas neklysta tas nedirba.

Atsidarau mūšį, matau sekančius vaizdus:


Kažkodėl visa eLietuvos grietinėlė toliau kariauja Lietuvos pusėje. Žmonės su kuriais mūsų CP turbūt ir permiegoti nesibodėtų, neklauso CP nurodymų... Gerai gerai, nepykit, pajuokavau čia truputi. Gal neįskaitė nurodymų jie. Kaip piliečiui, eiliniam kariui, įdomu pasidarė kas yra kaip. Jeigu CP neparašo pats, paklauskim mes eiliniai mirtingieji jo per čia.Na ir pasekmės viso šio dalyko greičiausiai laukia visai liūdnos. Kaip žinome vokiečiai gali ir jau buvo tai padarę, tai yra ištrinti mus nuo žemėlapio. Tiesa tuomet buvo dar baltarusiu ir švedų frontas. Kaip ir ruoškimės „funui“ kaip sakoma:)

Atsakymai kai kuriems komentatoriams užbėgant už akių:

Migai, ne, į CP nesiruošiu eiti.

Visiems kitiems, kuriems visi gaidžiai, tik ne jie, nesivarginkit, čia ne to susirinkom.

Na ir kaip visada, emociniai įtampai nuimti:


 

Comments

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,844, 07:07

Lietuvytis2 😉

Lari0x
Lari0x Day 1,844, 08:07

Gėdinga sutartis o7

Lari0x
Lari0x Day 1,844, 08:11

Ir Simui gėda, nes atiminėja BH iš mažiukų

Samdinys
Samdinys Day 1,844, 08:27

aš nekalta, mano MU vadas blogą DO nustatė.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,844, 09:32

Pararam, iškart pasakysiu, kad ne pasitrolint atėjau.

Taip, atsikėlęs pasakiau, kad DO pakeičiam, CoD irgi uždėjau kitur. CoT buvo informuota dar vakar, kad ten TW ir paprašėm nekalt, bėda ta, kad nebuvo mūšių vienu metu - DO susimetė. Daugiausiai kovojo užseniečiai, kodėl švedam taip mažai padėjo paaiškinimo neturiu, čia jau ne mano kiemas.

DO už LT daugumoj MU nustatyti kaip automatiškai užsidedantys. Ne visi commanderiai nuėmė. Apie tai, kad TW ten manau visi skaitantys spauda žino, o

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,844, 09:35

tuklikeriam neįdomu - yra DO, tai jie ir kovoja.

Kodėl kovojo "grietinėlė" kaip juos pavadinai - na jie irgi gi paklikina, DO pamatė ir tiek.

Dėl KAM nurodymų - kol pagavau KAM, jau realiai viskas aišku buvo, rėkauk nerėkavęs. Inercija yra inercija, kai mato rezultatą tai ir kovoja visi. O apsukt reikalui reiktų gerokai padalint.

Mano galva jau geriau tą dalinimą palikt karui (jei toks bus, kalbu su Vokiečiais) palikt, jei reiks jo, o ne už Švedus taškytis, kad būtų sunkiau, nes ir

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,844, 09:36

užseniečiai ne visus DO nuėmę.

Šiaip straipsnis geras, bet pats CP buvai, žinai, kad kartais tiesiog nesusideda viskas. Net vote uždėjau, tiek už klaidų/neapsižiūrėjimo parodymą, tiek už merginą : )

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,844, 10:22

Nu va tikslas straipsnio pasiektas, dekui uz informacija. As ne dalinima turejau omeny, nors kai pasakei, tai pagalvojau, kad reiktu ivertinti ar padalinti geriau ar paskui taskytis, nors taskytis siuo atveju su vokieciais 1vs1 visai idomu butu. Kita vertus nuo ju atsikirsti vistiek reiks kelti rw, o ten jau savo jegoms gali buti sunku apsieiti ji laimeti, kaip parode praktika.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,844, 10:47

Dar vienas dalykas yra tai, kad mūsų MPP setas geresnis. BY nebėra joks faktorius. Švedija MPP lėvus turi. Vokietija irgi - USA/Brazilijos nebėra. Mes 1on1 apylygiai. EDENą trina lauk. Tai aš dėl to baisiai nepergyvenu tiesa sakant, paskelbs - na paskelbs. Ne tokia baisi siuacija, kaip praeitą kartą.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,844, 10:54

aha 1vs1 netgi gal ir reiktu su jais pakariauti, kad fantazija atsoktu, kokia danija islaisvinti prie to pacio, tai paskui butu galima ramiai su svedais uzsiimineti ten visokiais dalykais, ir nebijoti del tu scaniju:)

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,844, 11:08

Smagu, bet RW nenulaikytume manau. Nooors - pakeitė autoatakų laiką, tai teoriškai įmanoma : )

Šiaip dėkui už straipsnį, galėjau ir pats parašyt, bet komentaruose lengviau dėliojasi kažkaip. Tikiuos mažiau baimių/neaiškumų.

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,844, 13:23

Įtampa nuimta, tai voted.

BlMBA
BlMBA Day 1,844, 13:55

man patiko diskusija. paprastai jos vyksta be tarpininku

Skuteris
Skuteris Day 1,845, 06:44

V83 s788

Mindziuss
Mindziuss Day 1,845, 07:38

Ir kyla klausimas - ar šiuo metu šnekama su CoT dėl pagalbos. Kadangi nusimato, kad bus du frontai (Jelly army pagaliau irgi galės išsitaškyt), reiktų apie tai pagalvoti 🙂

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,845, 14:43

Mindžiau apie ką tu?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.