Ambient on/off

Join the new world

 

Kandidatura ime per PP ne PEA

Day 1,880, 11:57 Published in Albania Republic of Macedonia (FYROM) by Erlindi

Pershendetje vellezer dhe motra dhe antaret e PEA-se

Kandidatura ime esht te mos e le partin ne ne ket gjendje, por te gjith e din per arsyjen se pse partia esht ardh ne ket gjendje per shkak te disa multiv nga MeDzeLi dhe disa gjerv tjera te mos i permendim se qfar ka ber por nuk e meriton ket post ku esht.

Une do mundohem te bej me te miren per partin dhe ta kthej ne gjendjen ku e kam len me heret dhe te kem mardhenje te mira me partin tjera dhe shpresoj te kemi nje parti me aktive dhe nuk do e keqperdori postin si ndodhi ne ket muaj dhe ju bej thirrje qdo antari te seciles parti dhe veqenarish te partis PEA-së
te votojn per ate qe mendojne qe esht me i miri dhe me i duheri per partin nuk dua te zgjas me shum ket artikuj,shpresoj te kemi zgjedhje te drejta ne gjdo pari dhe te fitoj me i mir
Ju faliminderoj te fjithve per mbeshtetjen qe me jepni

Hyni ne parti

 

Comments

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,880, 12:06

suksese

LiL Serxhio
LiL Serxhio Day 1,880, 12:11

suksese o>

Gentian A Berbati
Gentian A Berbati Day 1,880, 12:13

suksese ishalla e bjen shqipnin perpara ... bravoooooo ...

LiLo1
LiLo1 Day 1,880, 12:13

bravo vlla e meriton

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,880, 12:13

Suksese te lumt pushka! Bravo

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,880, 12:17

sukses o7

Labern
Labern Day 1,880, 12:31

Suksese o/

M4RL3Y
M4RL3Y Day 1,880, 12:40

Suksese!

Fessti
Fessti Day 1,880, 12:51

suksese do te perkrahu pasi qe e meriton kete muaj te jesh president pasi qe je edhe shum me i moralshem!

Erlindi
Erlindi Day 1,880, 12:53

faliminderit nga gjith ju qe me mbeshtetni shpresoj te bej me te mirin per partin dhe vendin

enzq
enzq Day 1,880, 12:55

Suksese o/

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,880, 13:46

Hajde kukulla (me bataria) e fesstushes hajde : D nuk mujte me i fitu zgjedhjet dhe e ftove festin qe te mbeshtes..... xD ..... Hajde ishalla fiton e ta kshyrmi qa po na ban : P

Fessti
Fessti Day 1,880, 14:26

Xheli ti me ftove mua te vi me veprimet e tua
Erlindi e meriton kete muaj te jete PP se paku nuk do te beje DEM sa ke bo ti

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,880, 14:35

okk ma mir njeher me ba nje gabim (edhe msohesh prej tij) sesa me kan tan jeten ushtar i dikujt.......... edhe qka te them ishalla fiton me i miri ; )

Fessti
Fessti Day 1,880, 17:10

sipas kesaj qe po thu ti del se shoqeria e vertet nuk po egzistojka dhe cdo perkrahje apo ndime qe ta jep dikush sipas teje llogaritet si sherbetor i joti.... nejse shume gabim ky koncept me kte tregon qe je EGOIST.
Une nuk e konsideroj veten as pronar dhe as prone te dikujte sepse ai me ndimon apo une i ndimoj atije.
se di sa eshte ne gjendje koka jote me i pranu kto gjona qe po i them mirpo edhe diqka Humaniteti dhe bashkveprimi human eshte i Shenjete. Me vjen keq qe ti se ke ndje kurr kete pasi qe ke ne shpirt EGO.

Andiroid
Andiroid Day 1,880, 17:26

Te ishte ndonje kandidat tjeter OK por Erlindi qe eshte si nje gjethe qe shkon nga fryen era... ncncnc
dhe sa per multi dhe blerje votash per PP Erlindi eshte njishi, apo boni sikur i haroni ju pseudo-mbeshtetsit???

Para 2 muajve kerkoi te fitonte zgjedhjet per PP ne P.Revolucionare dhe e blinte 100-300 All voten dhe para nje muaji kur ishte kryetar i PEA-s per shkak te pa-eksperjences ja la kryesine nje dead-citizeni...

Hajd mo se me sa duket amnezia qeka semundje ngjitse...
Nejse pune per ju, fitofte me i shkathti ; )

Erlindi
Erlindi Day 1,880, 17:40

Vella Andirold sa per blerje e votva ndushta i kam dergoar ndokoj per te votoar e per all nuk i kam derguar askujt edhe ne muajn e kaluar me vjen keq por nuk po e dishe situaten mir veq nese ke deshir ta tregoj dhe ne at koh kur kam hyr ne loj nuk e kam kuptuar lojen menjher dhe besoj se as ti nuk e ke ditur lojen se si shkon por nuk po e disha se kam kerku diqka nga ti

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,880, 17:47

@Android : ja njö fakkt nga fjalet qe i the : http://prntscr.com/ieyg8 a hhaahahha kush do na bejka PP : D

Fessti
Fessti Day 1,880, 18:06

@android Xheli ma lart tha qe gabimet permisohen gjithashtu une them se loja mesohet
@XhelEgo cka do te thot kjo normal qe nje votues e merr kongres apo keshilltar

Andiroid
Andiroid Day 1,880, 18:06

hahahaha o Erlind ahhh ça te bej qe mesazhet e vjetra nuk durojne 2 muaj...

Mua me ofrove 100All kur ishim ne partine Revolucionare qe te votoja ty dhe jo Andi Progonatin qe ishte kandidati tjeter i cili nuk ofronte asgje... Kur pe qe nuk te heci dhe humbe dhe zgjedhjet ike nga PRv dhe shkove tek PEA...
Dhe me siper paske dhe nje fakt tjeter... ncncncnc

@fessti na e shpjego dhe nje here ate punen e djalit te moralshem dhe puntor hahahah
jeni te papam : D

Erlindi
Erlindi Day 1,880, 18:16

Vella mua spo me intereson dhe qfar po thuani por une kam kerkuar diqka nga ti por isha lojtar i ri ne loj dhe nuk e kam kuptuar por medezeli qe po i jep veti te kthen veten vetem 1 jav pas dhe te mendon se qfar ka ber edhe une tani me nuk bej asu gjereash faliminderit

Andiroid
Andiroid Day 1,880, 18:36

Erlind mos u justifiko me faktin qe ke qene i ri ne loje sepse nje lojtar lvl 27 saç ishe atehere nuk mund te quhet i ri.
Eshte me e ndershme te pranosh gabimet se sa te provosh justifikohesh kot.

Nejse e kam thene edhe me lart pune per ju te PEA-s..
Une komentova vetem per "par-conditio" per te ven ne dukje qe nuk je aq perfekt sa po perpiqet fessti qe te nxjeri...

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,880, 18:54

@Festusche A.K.A DePPaT@ : http://prntscr.com/ieyg8 ky është në gjendje jo vetëm ALL & GOLD, por edhe ta shpërblejë me vendin e KONGRESMENIT&Zv.PP nqse e voton atë , e kuptove ???

MA shkurt jep jetën për një POST : ja një shembull kur pat vënë kandidaturën për CP : http://i.imgur.com/9zFX8.png
Kërkojke nga unë që të LOBOJ për ta mbështetur të madhërishmin ERLIND për PRESIDENT, paramendo kërkojke nga unë që tja përgatis artikullin për kandidimin e tij për CP : http://i.imgur.com/U43GU.png


nejse kam shum fakte, por gjithësesi ky është KUKULL ka t'i frye era, pasi kur ishim ne në formë kundërshtojke anën E JUAJ me forcë, tani që i ka premtuar FESTI vendin e PP aii kundrështon OPOZITËN ......... ... phaaaaa qfar njeri qysh shitët për një POST : PAHHH ... edhe një gjë, jam i sigurt që ti FESTI ja ke shkruar këtë ARTIKULL prezantimin e kandidaturës, sepse vet nuk dinë të shkruaj, paramendo kërkonte nga unë për tja shkruar artikullin për tja uruar 28 nëntorin popullit shqipëtar : http://prntscr.com/l2h3u


haj FESTUSCHE ke marrur një KUKULL tamam simbas qejfit tënd, qa ti thuash bën, për kët e ke të sigurt nga unë ; )

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,880, 18:58

Vërtetim për KUKULLËZËN me BATERIA : http://prntscr.com/ozzb5

Fessti
Fessti Day 1,880, 19:27

@Xheli je duke vazhduar te ulesh veten
Tjeret te duken inferior perkrah teje pasi qe je shume mendjemadh.
Kto qe ke postu ta kan ul vleren duke mos qene ne gjendje te ndimosh vllaun edhe pse ne te shumten e rasteve paska desht me bo mir per pparti.
Ti ke treguar edhe karakterin e dobet tendin duke publiku biseda private qe kane qene mes miqesh.
VAZHDO HIQI PUPLAT XHEEEELIIII

Fessti
Fessti Day 1,880, 19:45

KUJDES!!!
Mos shkembeni mesazhe private me Zhelin sepse ato nuk do te jene Private por Publike!!!
Nese e beni ai do te ju shantazhoje me vone!!!

prostokreten
prostokreten Day 1,880, 21:48

bravo

Erlindi
Erlindi Day 1,881, 04:49

Une i bisoja si vellav time edhe une kam mundur ti mar bisedat privat dhe ti mushi komentet me biseda privat qe kemi ber por nuk jam asi njeriu edhe nese pastaj do te kam armiqin me ta madh nuk do i hapi atu bisedat me te hershme por secili e ka per veti per mua aju nuk esht asgje dhe as nuk po i shikoj

raamce
raamce Day 1,881, 05:57

Suksese 😃

Periodifikimi
Periodifikimi Day 1,881, 14:37

Bravo

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.