Ambient on/off

Join the new world

 

Kandidati i Partise Nacionaliste: PEYONI

Day 1,902, 13:26 Published in Albania Republic of Macedonia (FYROM) by Kris the Intriguer


Mbase keto do jene zgjedhjet me emocionuese per president qe pas heres se fundit ku gara Labern vs Cerciz.Topulli sa vinte e behej me dramatike pasi rezultatet ishin vertet te ngushta. Kjo do te thote se cdo vote vlen, me shume se sa mendoni.

Tani ti futemi temes se gares presidenciale. Per here te pare 2 kandidatet presidenciale tane tankera te mirenjohur. Dy figura te mirenjohura e te respektuara nga mbare patriotet tane. PN qe disa dite me pare ka vendosur qe ne kete gare te mbeshtese PEYONIn.

Personalisht ndihem shume me i qete se heret e tjera ne keto zgjedhje sepse te dy kandidatet jane te ndershem dhe jam i bindur se do te punojne me aq fuqi sa kane per vendin dhe te krijojne nje qeveri gjitheperfshirese, per tere partite e per ata qe jane apartiake. Pas takimit ne Tirane kam krijuar nje pershtypje te mire dhe per opoziten, ose te pakten njerin prej tyre Cerciz Topullin (Klitoni92). Jam i bindur qe dhe ata duan ta ndryshojne lojen per mire. Gabime kane bere te tere por kjo eshte natyra njerezore, askush s'eshte i perkryer. Jane bere e do te behen gabime, sepse ky eshte procesi.

Le te jete kjo nje zanafille e re, nje epoke e re ku te nderthuret ne menyre harmonike kompeticioni ideologjik dhe bashkepunimi mbarekombetar.
Ky eshte qendrimi i Partise Nacionaliste.
 

Comments

Catatumbo
Catatumbo Day 1,902, 13:28

o7

a le si ander
a le si ander Day 1,902, 13:29

v

MDejzi
MDejzi Day 1,902, 13:30

V

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,902, 13:58

PEYONI \o/

Sinan Ks
Sinan Ks Day 1,902, 14:01

o7 PEYONI

enzq
enzq Day 1,902, 14:03

V

King from Venezuela
King from Venezuela Day 1,902, 14:03

o/

AqifPasha
AqifPasha Day 1,902, 14:18

Shpresoj te jeni kenaq ne takimin ne Tirane .

Forca ujku

CmenduriaMB
CmenduriaMB Day 1,902, 14:40

Nuk e kuptoj perse kishe nje mendim te keq per opozite.Domethene e kuptoj por me duket e pakuptimte...Ideja juaj e keqe per opoziten eshte e formesuar thjesht ngaqe ne kemi nje mendim ndryshe,per nje eShqiperi me te mire dhe punojme per kete ideal.Jemi te ndershem,social dhe gati per bashkepunim.Nuk kemi bere gabime se nuk na ka ardhur rasti,thjesht kemi ngritur nje ze te ri per nje vend me te mire dhe ju per kete na keni marre me sy te keq.Bindjen qe ne duam ta ndryshojme vendin per mire duhet ta kishe qe me perpara perderisa ne vetem per kete kemi punuar...Nuk e kuptoj kete "mendim negativ" qe po perhap grupi juaj pa arsye...

EFALB
EFALB Day 1,902, 15:17

Peyoni nuk eshte i pershtatshem per CP sidomos figura e tij ne loje e lekundur jo serioze me ato ceshtjet e marijuhanes
Keni haruar pa theksuar se ky PEYONI ka degjeneruar parti shqiptare sic ka bere me paturpesine me te madhe me partine eAlbania.
Nuk na duhen CP figura te degjeneruara ketu ne loje.

(Nga emri i shenjte eAlbania, PEYONI ne e beri Legacije Marihuana) besoj se Peyonit do ti kujtohet kjo edhe disa lojtareve te tjere.

EFALB
EFALB Day 1,902, 15:17

Vertet kjo eshte loje por kjo nuk te jep asnje justifikim te luash me emrin eAlbania.

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,902, 22:34

ik o atil se te ka dal boja....kthehesh si pokemon pa lidhje...jo po kthehu me ndonje te dragonball

Arius argiri
Arius argiri Day 1,903, 09:34

o kris mos kujto se kam harruar se si ashtu si erlindi e hoqe ealbanian nga top 5 me anen e multeve dhe madje u mburre me kete akt po aq sa edhe i nderuari peyon nga eAlbania ja ndryshoi emrin " Legacije Marihuana" ! kane kaluar disa muaj! kujtuat asaj kohe se shkaterruat njehere e pergjithnje opoziten ! Kujtuat sepse sot besoj se jeni te ndergjegjshem se bete nje vrim ne uje! por te pakten shpresoj qe mos te jeni akoma me ato mendime si 5 muaj se do te me vije vertet keq per aftesine tuaj per te ndryshuar mendim dhe deshiren per te bashkpunuar per te miren e shqiperise!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.