Ambient on/off

Join the new world

 

Kandidatas į LK vadus MoGoM

Day 1,873, 17:12 Published in Lithuania Lithuania by TheUnit MoGoM

Sveiki, gerbiemiji eLietuvos piliečiai.
Išaušo metas, kad pokyčių nori visi. Būtent pokyčių, o ne kokių tai ten buvusio LK kurso išlaikymo ir pasakojimų apie tai, kaip visiems mums kartu gerai, kaip šauniai, smagiai ir šiltai aprengti gyvename.

Aš, MoGoM, niekada nebuvau atitrūkęs nuo eRepublik eLietuvos karinių reikalų, vienu ar kitu būdu stebėjau sutuaciją, liūdėjau kartu su Jumis, džiaugiausi, kai visi kartu džiaugėmes. Turiu labai daug patirties ir dirbant LK viduje, ir dirbant KAM struktūrose nuo senų dienų.

Šiandien aš tikiu, kad galiu mums visiems padėti, šiandien aš tikiu, kad galiu drąsiai kandidatuoti į LK vado poziciją, nes esu pasiruošęs girdėti Jus, gerbiamieji kariai, piliečiai, MU nariai, arba visaip kitaip, kaip tik norite, kad Jus vadinčiau. Labai tikiuosi Jūsų palaikymo ir užtarimo, o taip pat ir LK valdybos atsižvelgimo į Jūsų norus.

Jeigu būsiu išrinktas eLietuvos Kariuomenės vadu, aš pažadu, kad:
palaikysiu ir pats siūlysiu LK reformą, už kuria eina daugumos MU nariai, būsimasis Prezidentas ir eilinių piliečių gausa.
Mano reformos vizija nėra kožkokia drąstiška, paslaptinga ar nenaudinga eLietuvai. Įskaitant tai, kad LK visiškai dubliuojasi ir yra ne itin reikalinga, nebent dėl kažkokių karinių organizacinių patirčių gausos, dėl to, kad dauguma “suaugusių” piliečių jau yra MU nariai ir sėkmingai kariaują už eLietuvą, norėčiau imtis šių permainų:

1. Numatoma naikinti 3 ir 4 divizijų LK būrius.
Visi aktyvūs 3 ir 4 divizijos kariai ir taip, dažniausiai, yra MU nariai. Besidubliuojantys nurodymai ir paaiškinimai, kad visų MU nariai gali būti ir LK yra juokingi, nes prioritetas teikiamas MU nurodymams, nes LK juk neduoda kasdien davinių, nemaitina ir t.t. Sieksiu, kad visi, 3 ir 4 LK divizijų nariai rastų sau privatų būrį su daviniais ir būtų naudingesni eLietuvai.

2. Verta palikti LK MU kaip tokį ir jame laikyti tuos 1-2 div. narius, kurie nenori kitur eit, į LK MU galetų. Į LK MU galetu eiti visi naujokai, kuriems jų MU daviniu neduoda. Jeigu jie, naujokai, yra savo pasirinktame MU, bet MU jiems neduoda jokių davinių, galetų tie 1-2 div nariai būti priimti į LK, skype chate (tarkime) 1 ir 2 div, kur organizuos vadai jų misijas, išlaikys, bendraus ir apmokins kartu su faktiniais (“grynaisiais”) LK MU nariais.
Kalbame apie MU kaip organizaciją ir karinį būrį, kaip virtualų skype pagrindą.

Kariai, esantys LK, galės dalyvauti kartu su jau patirtį šiame dalyke turinčiais LS, TU būriais samdymuose, kas leis piliečiams pakariauti nenaudojant valstybinių tankų, o taip pat užsidirbti jų.

3. LABAI SVARBU yra išlaikyti naujokus. Jie tiesiog privalo kariauti, nes antraip neturės prasmės žaisti, neužsilaikys. Ekonominė padėtis nėra gera. Bet pašaudyti naujokams užteks.
Numatoma, kad naujokų būriai, tokie kaip LKA, COBRA, LSA gaus savaitinę paramą tankais, kad lengviau būtų išlaikyti jaunuosius karius.
Konkretus kiekis priklausys nuo einamųjų finansų, nuo padėties, tai gali būti ir 20% ir 50%, kaip pavyzdžiui.

4. Karo metu, visiems aktyviems būriams, kovojantiems už eLietuvą bus padengiama dalis tankų sąnaudų. Neįvardijame konkrečių kiekių - tai bus reformos darbo grupės bendro susitarimo reikalai, o taip pat ir pririšta prie šalies finansinės padėties. Numatoma, kad aktyvių būrių 3 ir 4 divizijų sąnaudos bus padengiamos 20-60%.
Taip pat bus aprūpinami ir LK MU būrio jaunieji kovotojai.

Naują LK turėtume suvokti kaip skirtingų Lietuvos MU kovinį junginį, vykdanti KAM įsakymus.

Taigi, trumpai aprašyti numatomi veiksmai ir pokyčiai gali būti neaiškūs, skaitant pirmą kartą, bet labai akivaizdūs tiems, kas kiek nors gilinosi į esamą padėtį arba susidūrė su dabartine sistema. Visus neaiškumus siūlau aptarti čia pat, komentaruose ir tikiuosi gerų, naudingų patarimų bei kontruktyvių dialogų iš Jūsų, piliečiai.

Labai norėčiau būti naudingas, todėl stengsiuos būti išties aktyviu bei darbščiu. Jeigu tik būčiau išrinktas, manau pasigailėti niekam netektų, o mes visi, pagaliau, gautume tokią sistemą, kokios seniai reikėjo: šiuolaikiškos, atitinkančios dabartinį karinį bei ekonominį modulius, paprastos, greitos ir teisingos.

Dėkoju visiems skaičiusiems ir tikiuosi Jūsų visuomeninės paramos. eLietuva pagaliau pribrendo pokyčiams! Į Mūsų visų nuomonę privalo būti atsižvelgta!!!

Pagarbiai,
MoGoM
 

Comments

pantera7
pantera7 Day 1,873, 17:21

už mogomą!!

Klaidas Lingevicius
Klaidas Lingevicius Day 1,873, 17:43

Už MoGoM, už permainas!! 🙂

gliookas II
gliookas II Day 1,873, 18:30

Palaikau kandidatą. Pagaliau.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,873, 18:48

Iš tuščio į kiaurą... apie nieką - apgailėtina....

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,874, 23:45

kažkoks šarlatanas

TheUnit Yack
TheUnit Yack Day 1,874, 01:20

o7

MrEdo123
MrEdo123 Day 1,874, 01:28

panasiai skamba kaip neblogai anksciau veikiusi buriu finansavimo schema padielkoj.
O is Magnus Dux lauksim geresnio prisistatymo kandidatuoti i vadus ir ne is tuscio i kiaura. OK?

gliookas II
gliookas II Day 1,874, 01:40

Tai aiskus is tuscio i kiaura, kurgi magnusas pripazins, kad "trolis" gerai ir normaliai surase veiksmu plana ir neketina "sunaikinti LK".

Magnusas, butu mano valia - as jusu lesisklele uzraukciau su saknim. O cia zmogus matai, puoseleja, stengiasi

Lurk
Lurk Day 1,874, 01:59

neketina "sunaikinti LK".

na taip div3 ir div4 buriu naikinimas visai ne naikinimas, tik patobulinimas.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,874, 02:02

koks tu fainas 😉)))

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,874, 02:06

"neketina "sunaikinti LK".

na taip div3 ir div4 buriu naikinimas visai ne naikinimas, tik patobulinimas."

Dabartine div3 ir div4 jei vadini 8 zmoniu komanda, kuri sugeba susaudyti 453tankus, cia vadini buriu? 😃
As nuo vokieciu pradziojs jau esu uzpildes ta jusu sheet i LK, bet turbut jus manes taip nemegstat, kad net ten nepridedat, norejau normaliai pasaudyti uz Lietuva, bet neturejau finansu (turbut tai nenaujiena).... Tai apie ka mes kalbam?

Just Rock
Just Rock Day 1,874, 02:09

Uz MoGoM! 🙂

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,874, 02:16

'panasiai skamba kaip neblogai anksciau veikiusi buriu finansavimo schema padielkoj.'

Taip as ta sistema ir sukuriau padielkoje ir jai vadovavau 1,5metu. Vienu metu buvom galingiausi ir labiausiai organizuociause kariuomene padielkoje, todel noriu ir cia taip padaryti.
Bet kaip matau magnuso ir zygos didele nepykanta man, tai padaryti bus labai sunku

Lurk
Lurk Day 1,874, 02:23

Dabartine div3 ir div4 jei vadini 8 zmoniu komanda, kuri sugeba susaudyti 453tankus, cia vadini buriu?


tai vietoj to, kad sutvarkyti, padeti ir pritraukti daugiau nariu, kurie galetu kovoti kariuomenej, jau esancius tiesiog ismesi. nes pas privatininkus geriau, kurie nesugeba ateiti i lk ir pasiimti tuos pacius nemokamus tankus. o naikinti delto kad lk nurodymai gali kirstis su mu norodymas("nes prioritetas teikiamas MU nurodymams"), o tai yra negerai ir todel privatitnikai yra keliami auksciau, kaip toks asmuo gali buti isrinktas i organizacija, kuria jis nori griauti?


del tavo istojimo as nezinau, matyt vadai ten senai ziurejo kas uzsiregino as net neizivaizduoju, o taves asmeniskai nepazystu ir jokiu praeities nuoskaudu neturiu.

Mindziuss
Mindziuss Day 1,874, 02:29

Įsivaizduoju, kad tai pirminė idėja LK daryti tik iš 1-2 divizijų?🙂 Keistas sprendimas...
1-2 divizijas su daviniais laiko: LKA, LSA, Cobra
3-4 divizijas su daviniais laikos: TU, LS

Tačiau, kyla toks klausimas, ką daryti žmonėm, esantiems LK, LEO ar kituose MU (bet ne TU ir LEO) ? Ardyti juos ir pereiti ten, kur gauna davinių?

Tiesą pasakius, tokią reformą vertinčiau neigiamai, iš dalies pritarčiau Lithuanian Shadows siūlymam - bendriem samdymam, misijos tik už LT (na kartais CoT) 🙂

Legendary Gvangvalo
Legendary Gvangvalo Day 1,874, 02:31

Už MoGoM o7!

N0NyvP01baog50Yp
N0NyvP01baog50Yp Day 1,874, 02:34

Magnus Dux ir Lurk aš tikrai nesuprantu, Jūs esate tokie užsispyre, ar tiesiog ne tokie gudrus kaip save laikot. Jau kuris laikas espaudoje pilna straipsnių, reikalaujančių pakeitimų LK. Kiek suprantu tai yra Lietuvos kariuomenė (pabrėžiu žodį "Lietuvos"), o ne LNP kariuomenė ir ne jūsų kelių ten sėdinčiu ir viską kontroliuojančių kariuomenė, jei Lietuvos žmonės nori pakeitimų, pakeitimai privalo būti atliekami. Ir jei Jūs negalite suprasti tokio paprasto fakto, tai tada kyla klausimas kaip Jūs išviso galite eiti kokias nors svarbias valstybinęs pareigas, ar būti už kažką atsakingi.

MoGom o7.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,874, 02:40

To Mindziuss

Zmones esantys leo arba LK arba kituose buriuose, taip pat gali dalyvauti lk veikloje, jiems tereikia susikurti savo padarytos zalos atsizymejimo sistema. Kad tai padaryti jiems nebutina eiti i TU arba LS. Jeigu jie to nesugeba, gali kreiptis pagalbos, padesim, arba gali naudoti registravimosi per TU arba LS forma, bet tam irgi nebutina eiti i TU arba LS

Lurk
Lurk Day 1,874, 02:42

magnus ir as esam tiesiog atviresni zmones kurie linke diskutuoti ir pasakyti savo nuomene apie lk ir privacius mu, o del lnp uzemimo LK siulyciau pasiskaityti nauja audito straipsni kuri atliko giedrius wraith ir pastebeta kad lnp ten yra mazuma.
as kaip manau, lk turetu buti valdoma buviusiu CP, nes juos gi isrenka dauguma zmoniu. tikiuosi i lk vadovybe priims didziausiu mu comanderius, bei buviusius cp ir nuspres, kaip vystyti lk, o ne kaip naikinti ja, vien delto kad privatiems sekasi geriau.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,874, 02:47

"tai vietoj to, kad sutvarkyti, padeti ir pritraukti daugiau nariu, kurie galetu kovoti kariuomenej, jau esancius tiesiog ismesi. nes pas privatininkus geriau, kurie nesugeba ateiti i lk ir pasiimti tuos pacius nemokamus tankus"

Tai tame ir esme, kad jusu sita supuvusi sistema neveikia. As juk ne dievas, kad galeciau visiems eLietuvos zmonems issiusti pakvietima i LK virtualius burius.

"o naikinti delto kad lk nurodymai gali kirstis su mu norodymas("nes prioritetas teikiamas MU nurodymams"), o tai yra negerai ir todel privatitnikai yra keliami auksciau, kaip toks asmuo gali buti isrinktas i organizacija, kuria jis nori griauti?'

Dar niekada nebuvo, kad per kara, lk nurodymai kirstusi su MU nurodymais.

"del tavo istojimo as nezinau, matyt vadai ten senai ziurejo kas uzsiregino as net neizivaizduoju,'

Ir dar nori pasakyti, kad gerai veikia jusu sita sistema?

Mindziuss
Mindziuss Day 1,874, 02:52

To MoGoM

Tuomet nelabai suprantu šios vietos:
"Numatoma naikinti 3 ir 4 divizijų LK būrius"
ir šios:
"Sieksiu, kad visi, 3 ir 4 LK divizijų nariai rastų sau privatų būrį su daviniais ir būtų naudingesni eLietuvai."

Suprantama, ši vieta yra dar diskutuotina.

Tai kaipgi tuomet gaunasi - ar LK paliekama 1-2 divizijoms, ar visiems? Nes straipsnyje aiškiai parašyta, kad 3-4divizijos naikinamos ir paliekamos 1-2 LK divizijos.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,874, 02:53

'magnus ir as esam tiesiog atviresni zmones kurie linke diskutuoti ir pasakyti savo nuomene apie lk ir privacius mu, '

Gal ir atviresni, bet magnus nuomone yra neobjektyvi, nes turi nuoskaudu is anksciau

"as kaip manau, lk turetu buti valdoma buviusiu CP, nes juos gi isrenka dauguma zmoniu."

Tai kad tie exCP praktiskai nebezaidzia erep, tai kaip jie gali tinkamai valdyti LK?

"kaip vystyti lk, o ne kaip naikinti ja, vien delto kad privatiems sekasi geriau."

Kariuomene sudaryti is privaciu MU yra pacios geriausios kariuomenes, geriausias pwz yra padielka. Nezinau kaip yra dabar eSerbijoje, Bet pries 2,5metu, serbijos visa kariuomene susidejo is privaciu MU, zinoma is valstybes gaudavo finansu

mekigis07
mekigis07 Day 1,874, 02:59

o kuri buri pervadinsit i LK, TU ar LS?

N0NyvP01baog50Yp
N0NyvP01baog50Yp Day 1,874, 03:01

Lurk, taip aš suprantu, kad LK naikinimas nieko gero neatneštu, tačiau jos naikinti juk niekas neketi, tiesiog stipriai restrukturizuoti, kas mano nuomonė nėra blogas dalykas. Nieko nedarant ir tiesiog paliekant viską kaip yra vien dėl to, kad tai (galbūt) veikė gerai, nebus pasiekiami optimalus rezultatai.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,874, 03:02

"Tai kaipgi tuomet gaunasi - ar LK paliekama 1-2 divizijoms, ar visiems? Nes straipsnyje aiškiai parašyta, kad 3-4divizijos naikinamos ir paliekamos 1-2 LK divizijos."

Taip bus naikinamos 3-4div, bet tokiems MU kaip LEO ir LK bus sudarytos pilnos salygos dalyvauti misijose

Mindziuss
Mindziuss Day 1,874, 03:02

To merkigis07

Toks MU jau yra:
http://www.erepublik.com/en/main/group-show/494

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,874, 03:03

"o kuri buri pervadinsit i LK, TU ar LS?"

Niekas neketina pervadinti LK MU, is kur tai istraukei?

Mindziuss
Mindziuss Day 1,874, 03:04

To MoGoM

Tai reiškia, 3-4 divizijos nebus naikinamos. Dėkui už atsakymą 🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,874, 03:05

gerai dabar turim tokia siutacija, siuo metu per lk misija sukariauja 8 kariai, reformos atveju gales sukovoti 100 kariu. skirtumas yra? taikos metu kariai lyg ir neturetu kovoti uz valstybines lesas, bet kovoja. na tipo reikia padeti sajungininkams, labai ten tie 8 kariai padeda. niekas netrukdo tiems kariams jeigu nori susikurti sheeta, arba naudotis kitu buriu sheetais, kad dalyvauti misijose kai bus tarkim rastas samdymas, ir taip gauti tanku. esme yra vaduose, nes jie nori toliau tinginiauti. si reforma atveria kelia buriu kurie tiesiog merdi, kaip leo, isilieti i zaidima labiau. juk pvz dabar koks leo regimento kapitonas gali susikurti sheeta, susisiekti su lk, ir su savo reg dalyvauti misijose. karo metu tankai dalinami buna per irc, taigi cia skirtumo kaip ir nera, kas ir kur. kiekviena nauja sistema gali tureti trukumu, kuriuos pamatysime eigoje, bet faktas kad dauguma zmoniu neina i lk del kazkokiu isitikinimu, ir taip prarandamas dmg, kas cia bus istaisyta. Virtuali lk nepasiteisino, nebent tiems keliems zmogeliukams arba vadams kurie tingejo kazka daryti, apart kad paimti valstybinius tankus ir padalinti.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,874, 03:12

esme ar mes norim vaidinti kad padedam sajungininkams ir kariaujam kaip LK ar mes norim rezultato. jeigu norim vaidinti paliekam kaip yra, jeigu norim rezultato, tada si sistema ta rezultata turetu duoti. cia isiviazduokit, jeigu dabar visu buriu kariai sueitu i ta virtualu lk, gautusi tas pats ka siulo mogom, tik kad to nebus, del vienokiu ar kitokiu priezasciu. o sajungininkams paprasius pagalbos galesim suteikti tikra pagalba, o ne pagalbos imitacija.

mekigis07
mekigis07 Day 1,874, 03:15

Toks MU jau yra:
http://www.erepublik.com/en/main/group-show/494

cia GV MU,

Mindziuss
Mindziuss Day 1,874, 03:21

GV šiuo metu nėra, kaip matome 🙂

mekigis07
mekigis07 Day 1,874, 03:23

tai po reformu atsiras, tai ir klausiu, kuri buri pervadisit i LK?

Mindziuss
Mindziuss Day 1,874, 03:24

GV šiuo metu nėra, kaip matome 🙂

Ar aš vienas matau, kad aiškiai parašyta:
Lietuvos Kariuomenė
[LT] Lietuvos Kariuomenės oficialus karinis būrys. [EN] Official Military Unit of the Lithuanian Army.

Lurk
Lurk Day 1,874, 03:49

pararam vel tu apie ta pati, kad nereikia kariauti taikos metu ir kad ten gauna tankus nemokamai. o as apie ta pati galiu pasakyti, kad reikia nemokamai sajungininkams padeti, ir tuos nemokamus tankus gali gauti visi kurie tik ateis i lk chata. idomu kurie cia tinginiai ar vadai, ar tie kurie neateina i chatus pasiimtu tanku?

Lurk
Lurk Day 1,874, 03:49

LK nera kurti tam, kad butu samdoma.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,874, 03:57

taip gaus visi tankus tuos nemokamus, ir nereiks ateiti i akzkoki chata ar dar kur pergyventis. efektyviau lurkai? manau kad jo, nes vietoj 8 zmoniu bus 50, kame problemos? nepasitikit? kvieciu prisijungti i mano KAM komanda ir dirbti siuo klausimu. kaip sakiau, skirtumas tarp dabartines sitemos, ir pasiulytos mogomo, bent jau as kiek matau, tai sena sistema vaidina pagalba, nauja sistema daro ta pagalba realia.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,874, 03:59

ir pagal tamstos logika, tarkim vakar indai pirko pagalba, kur galejot visi lk sudalyvauti, nes jie nera musu nei mpp ne kas ir uzdirbti uz savo inf tanku, bet is principo nedalyvauti lk turi nes jie nesamdomi?😁 nu nelogiska

Mindziuss
Mindziuss Day 1,874, 04:13

Trumpai žvilgtelėjau LK Elite (4 LK divizijos) paskutiniąsias 10 misijų (Nuo gruodžio 26 iki 31 dienos). Per dieną įvykdavo 1-3 misijos, tad galėjo nukentėti galinčių dalyvauti jose skaičius.

Taigi, vidutiniškai dalyvaujančių LK 4 divizijos misijose buvo 13. Vidutinė misijų žala - virš 33 mln.

Iš tiesų, 13 žmonių dalyvaujančių 4 divizijos LK misijose nėra daug.

MoGoM: siūlau, nepabrėžti taip aiškiai, kad naikinama 3-4 divizija, kadangi, kaip pats sakei, jos būtų nenaikinamos. Ir jeigu jau būsi išrinktas LK vadu - apsvarstyti LS siūlytos "samdymo" funkciją. Prieš porą dienų buvo misija 15Q7/1kk 🙂 Siūlyčiau, kaip ir Arius Nesakysiu variantu, sudaryti komisiją LK reformoms kurti.

Dar prašau patikslinti:
"Dabartine div3 ir div4 jei vadini 8 zmoniu komanda, kuri sugeba susaudyti 453tankus"
Čia 8 žmonėm, laikai tuos žmones, kurie nėra privačiam MU su daviniais?

LS HQ
LS HQ Day 1,874, 04:20

Na taip:) LK(GV) Mu yro monopolizave visa ale Kariuomene Lietuvos- valdyma ir LT gynima uz tankus valstybes.🙂
Dabar mes LS pasirasom Lietuvos kariuomene LS MU ir turim tokia pat teise vadintis LK:). Kodel tas pvz MU yra isskirtine sventa karve, o kiti ne? Man regis zmones jau i prota ateina tokie kaip Mindzius ar mekigis. Tai va mes pvz kvieciame i LS Mu per viena reklama . LK mus kviecia zmones pas save per kita marketingo reklama:). Va pasiuliau LK MU bendradarbiaut su LS baisiai isizeidet. Pasiule D...C plana atmete nes nepatiko bet argumentu nera. Cia jau antrinant LUrk apie ale diskusijas....

Vasara Lariox kalbejo?-kalbejo
As siuliau? siuliau
rudeni tautis kalbejo?-kalbejo
tada Ipsiart kalbejo?-Kalbejo
Tada CD kalbejo?-kalbejo
Tada vel as kalbejau?-Kalbejau
vel DC kalbejo?-kalbejo ir dar plana sukure
ir taip...Puse metu praejo...
Jus ejot i realius kokius kompromisus ar reformas?-Ne
Vienintelis kazkas tokio, tai per 20dienu isgimdyta taucio iniciatyva nuolaida, kad galima va ir MU is sono kaip LS dalyvaut LK MU valstybes tanku dalinimui misijose, nepasikeiciant logotipo ir nepaliekant esamo MU, LS MU nariams. Pagal karine galia ir organizuotuma jusu manymu cia kompromisas ar pasityciojimas:)? Cia pan. kaip mersui zaporoziecio seno klausyt.

Na nenorejot bendradrabiavimo su LStai linkiu jums sekmingai bendradrabiaut su Mogom kaip busimu LK vadu:).

LS HQ
LS HQ Day 1,874, 04:25

Mindziau tie 8zmone tai mes LS as sukaliau tam rounde pats 59mln pres vokieciu. kiti musiskiai irgi tankino. Lygiai tp tie 33mln 4d puse irgi LS zala yra ir tai deka taucio inicijuotos nuolaidos, kai jis buvo cp kad gali ir kiti MU nariai neiseidami is savo MU LK misijose dalyvaut. Pries tai buvo butina priverstinai eit i LK.MU ir logotipa suns det.

pantera7
pantera7 Day 1,874, 04:48

Aš tai labai tikiuosi, kad pagaliau atsivers akys kažkam iš LK vadovybės/tarybos, kad eLietuvos kariuomenei reikia reformų ir čia nėra tik gliooko(=panteros ir jų mulčio-mogom) išmislas norint pasisavinti tankų...

Nes kiek anksčiau stengėmės, tai sakė - ai čia jie tik dėl savęs kažką daro, nori sukiršinti ir t.t.

o teiginys, kad LK nelygu LNP, tai iš esmės taip teisingas, bet pagrindinius dėsnius vis tiek sako Zyga, Magnusas ir Lurk'as, o kitų partijų atstovų ginančių dabartinę santvarką beveik ir neteko pamatyti..

Mykolas O
Mykolas O Day 1,874, 05:30

Tauras prieš blaivybę, taip bus galima pavadinti šį konfliktą/diskusiją/problemą kai ji baigsis ir reikės rašyti istorijos vadovėlius.

D..C
D..C Day 1,874, 06:55

Dar vienas dalykas ka noreciau pastebet... LK Vadas neturetu buti siulomas ar renkamas LK Tarybos... Nezinau ar rastumet toky modely kokioj normalioj RL demokratinej saly... Pagal viska kandidatas y LK Vado posta turetu buti siulomas CP, ir bent jau cia tvirtinamas seimo. Cia mano toks mazutis pastebejimas tik butu

Sharass
Sharass Day 1,874, 07:09

Na asmeniškai man geriau nuskambėjo Arius Nesakysiu pasisakymas, atrodė konstruktyviau. Aš už reformas, bet svarbu nepamiršti jog ne visi geri norai išeina į gerą. Ar tu matai į priekį, strateguoji ką gali atnešti tavo siūlomi pokyčiai?

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,874, 07:21

Prieš mėnesi šnekėjau su MoGoM ePadielkoi. Žmogus sakė, kad visa laika 2clikino ir realiai visiškai nesigaudoi eLietuvos padėtį. Turiu ir SS kažkur išsaugojęs.

Ar čia kandidatas į LK vadus? Pagalvokit... Man asmeniškai solidžiau atrodo netgi koks Hyperis Pacas.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,874, 07:32

Per menesi laiko as suzinojau turbut daugiau, nei tu per visa zaidima. Pats zaidi padielka, tai mano kompetencija atlikti sias pareigas, pats zinai ir matei.. tai kam cia kvailiu apsimeti?

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,874, 07:41

Na ir per mėnesi ką sužinojai ir iš ko? Iš gliooko? Pararamo? Per tą mėnesi jokiu pareigų neužemei, niekur nepasižymėjei, mes nieko apie tave nežinom, esi išlindes kaip pilypas iš kanapiu.

Dar kart klausiu, ar galim toki žmogi į LK vadus leist? Kur kompetencija? Autoritetas? Galim paimti betkoki naujoka ir ikišt ten pat, naudos bus tiek pat.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,874, 08:13

"Na ir per mėnesi ką sužinojai ir iš ko? Iš gliooko? Pararamo? "
Tai man dabar visus nick pradeti vartinti, su kuriais kalbejausi per situos pora men?

"Per tą mėnesi jokiu pareigų neužemei, niekur nepasižymėjei, mes nieko apie tave nežinom, esi išlindes kaip pilypas iš kanapiu."
Aktyviai dalivavau TU veikloje ir jos vystymosi.

"Dar kart klausiu, ar galim toki žmogi į LK vadus leist? Kur kompetencija? Autoritetas? Galim paimti betkoki naujoka ir ikišt ten pat, naudos bus tiek pat."

Jei tu manes nezinai, nes palyginti esi jaunas zaidejas, tai nereiskia kad kiti manes nezino. O kad esu zinomas parodo komentaru ir vote skaicius.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,874, 08:22

Dabar mes šnekam apie dabartine padėtį. Kardinaliai pasikeitus žaidimo mechanika, pasikeitus geopolitika, pasikeitus ir LK. Ka per praeitus metus veikiai?

Kaip galim pasitikėt žmogum kuris kažkaip mistiškai sugebėjo savo acc prarasti? Iš kur mums žinot kad tu tas pats žmogus?

''O kad esu zinomas parodo komentaru ir vote skaicius.''
Tai dar kart įrodo, kad realiai tu padėty nesigaudai.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.