Ambient on/off

Join the new world

 

Kandidatas į CP

Day 1,871, 13:25 Published in Lithuania Lithuania by TheUnit pararamSveika mano mylima tauta, visi mane mėgstantys ir savaime suprantama nemėgstantys žmogeliukai. Nebus čia to teksto kaip pas mano kolega, nerašysiu kad žadu nuversti kalnus, ar dar kokių nebūtų dalykų. Taigi mažiau kalbų daugiau darbų.

Komanda:

Atstovas spaudai- Nera Robertas
Na kaipgi aš be jo, ir kas jus dar palinksmins jei ne jis.

Vice CP- Jokimas Tamulionis
Pavaduos mane kai nebusiu on, žmogus pabuvęs visur kur tik įmanoma šitame žaidime

KAM- Manvydas, Mogom ir Pakalniskis
Manau komentuoti nereikia, Manvydas ištraukė mus iš vokiečių priespaudos, Mogom senas vilkas, ne karta buvęs tokiose pareigose, na ir paskutinis bet toli gražu ne prasčiausias, taip senas vilkas, ne karta mindęs šios ministerijos slenkstį Pakalniskis

URM- Udra
Žmogus sutiko toliau tęsti savo puikų darbą

VRM- Pantera
Manau niekam nekyla abejonių dėl jos sugebėjimų

NM- Freshas ir jam padės Danisltu
Vienas padarė BB, kitas labai padėjo naujokams dabartinėje ministerijoje

KM- žavioji EmuSV
Naujas veidas mūsų politinėje arenoje, bet manau, kad taip ir turi būti, kiek galima žiūrėti į tuos senius

Ką mes veiksim ateinantį mėnesį? Norėčiau pasakyti, kad kariausim, šaudysim iš valstybės tankų, kad ne tik grietinėlė iš jų galėtų pašaudyti, bet taip pat ir paprastas pilietis, deja to pažadėti negaliu. Vis tik dabartinis CP pasirašė daug visokių sutarčių, kurios gali apriboti mano darbą.

Kariauti bandysim, turiu neįgyvendintų praeitos kadencijos planų, bet čia viskas priklausys nuo mūsų kaimynų.

Reforma LK. Vienintelis būdas jai įvykti tai atiduoti balsą už mane, arba Pakalniski. Kam mums to reikia? Vien todėl, kad tai skaldo Lietuvą, ir jeigu tai tęsis toliau, galim turėti liūdnų pasekmių. Taigi jeigu nori reformos pagalvok gerai už ką atiduoti balsą.

Bus duota organizaciją LTS partijai, nes nematau kodėl jie turi būti kitokie ir neturėti jos. Taip pat LS būriui bus panaikintas nuomos mokestis už organizaciją dėl tų pačių priežasčių.

Trumpai nekvaršinant jums galvų bus tiek. Noriu palinkėti savo oponentams geros kovos, tikėkimės rinkimai bus įdomūs.
 

Comments

gliookas II
gliookas II Day 1,871, 13:27

Labai trumpai, aiskiai. Normalus kandidatai, verti demesio ir pasitikejimo. Pagaliu sulauksime skaidrumo bei normaliu pokyciu.

pantera7
pantera7 Day 1,871, 13:29

Džiugu, kad bus judinamas organizacijų klausimas ir įvedama lygybė....

Lurk
Lurk Day 1,871, 13:30

"Reforma LK."
sitas zmogus galedamas likti lk vadovybes chate po preitos kadencijos parasciausiai isejo is vadovybes ir nesistengdamas nieko pakeisti pradejo tiktai blogai atsiliepineti apie ten dirbancius zmones, nors galetu likti ir padeti keisti kanors i geraja puse. nemanau kad sitas kartas bus kitoks.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,871, 13:34

lurkai turbut supranti kad be reikalo apie nieka neatsiliepima blogai:)) jau ten tiek prisisike ir toliau cia drabstaisi, patys leidziat nurodymus, patys kalate pries juos, nerasyk daugiau, geda klausyti, o isejau, nes pamacius ta jusu firmelebuvo nusvire rankos ka nors keisti, kaip ir dabar daugumai svyra.

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,871, 13:36

Va pararam yra patikimas. Geriau LNP eitu palot savo straipsnyje. Negrazu pilt srutas ant partijos kuri jums lipa ant kulnu - ar tai noras susidoroti su konkurencija???

BlMBA
BlMBA Day 1,871, 13:36

irgi nebloga programa

Lurk
Lurk Day 1,871, 13:38

jau taip blogai tenai, kad kai buvo tavo kadencija pasikliovei lk, samdei zmones per lk ir nepasakei ne 1 blogo zodzio apie tai kaip zmones ten dirba kol pats buvai CP, o pingus tiesiog metei i kaire ir i desine, Lietuva vos nebankrutavo per tavo kadencija.

Lurk
Lurk Day 1,871, 13:42

Vilkas pilkas su seima atejas po nutzz straipsniu kakuciais tik metosi tryse ir tai yra grazu, o vat kai tiesa pasakoma po ju kandidatu straipsniu tai jau negrazu : ) . baikit juokinti zmones viena karta.
del lipimo ant kulnu irgi nelabai suprantu, jau labai ilga laika LLS yra antroje vietoje o LNP yra trecioje, idomu kas kam lipa ant kulnu? ar tik sakai nes taip geriau skamba kad jus kazkodel esate nuskriausti, kai istikro tiap nera? : )

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,871, 13:44

siaip sakiau apie ta lk, kai visi dalinimai buvo kam organizuojami vieno zmogaus Manvydo, o lk sedejo ir nosi krapste, nes savo darba jus isivaizduojat paimti tankus, ir pakalti, ir tuom viskas baigiasi. pinigus meciau, na gerai, stai tau i ka kreipkis del pinigu: http://prntscr.com/o0zrx . As sakiau kad daug kainuos, visiems buvo dzin, varom mes galim, taip galejom, bent jau tankai pirmiau buvo dalinami lietuviams, ir visiems, o ne tik jusu isrinktieji saude. O del bankrutavimo tai paveiksliukas ikeltas, eik kreipkis i ltb vadova.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,871, 13:48

lurk cia buvo paskutinis atsakymas i visas tavo melagystes, uztenka pylet jau ta kaki, kiekvienoj vrm ataskaitoj, kaip per pararam kadencija buvo istaskytos babkes, ne as jas sugalvojau taskyti, jus sugalvojot. unitai temdavo musius o ne lk. gerai kai dar pats is unito buvau, tai pravesdavau buriui misija kritiniais momentais

axemas
axemas Day 1,871, 13:55

Dabar betkas gali nueiti i LK chata ir nesvarbu kuriame buryje budamas pasiimti tanku. O tu cia sumastei kazkokia nesamone, kuri butent ir kirsys visus. Prisikuret supolitikavusiu kariniu buriu skaldot lietuva. Apskritai nenusisekusi tavo paskutine kadenija labai buvo ir marijonete esi.

Arnas.LT
Arnas.LT Day 1,871, 13:57

Pagaliau kažkas kas nebijo valdžia dalintis.

axemas
axemas Day 1,871, 13:58

O as kritiniais momentais eb naudoju uz lietuva, ne kaip tu bombas metai uz kazkokias Argentinas... Butent tom dienom vyko inirtingi musiai su Vokiaciais.

pantera7
pantera7 Day 1,871, 13:59

Axemai, kad ne pararam ir ne theUNIT'as sugalvojo kaip sakai "kažkokią nesamonę", o net ir ne vienas straipsnis spaudoje paskutiniu metu ta tema buvo. Juolab kad ir pats jūsų kandidatas mini LK ir theUNIT/LS priešpriešą, tai įdomu kodėl čia tau pačiam tokie skaldymai rodosi..

TheUnit pararam Day 1,871, 14:01

Comment deleted

gliookas II
gliookas II Day 1,871, 14:02

Lurkas, bajeriu nekresk. prie pararamo LK isvis nieko neveike, ka jie ir daro, kai ne ju kandidatas rinkimus laimi. o karas primestas buvo ir kariavome normaliai, lievi bandymai islaidavima prikist, kai patys suda malet

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,871, 14:05

sekmes o7

axemas
axemas Day 1,871, 14:08

😃 praram, nebezinai, ka atsakyti, tai stumt kaip vaikas pradejai? Kandidatas dar skaitosi...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,871, 14:21

atsakiau i tavo toki pati vaikiska komentara, zinai kaip sakoma su vaiku ir bendrauti reikia kaip su vaiku:)

TheUnit Yack
TheUnit Yack Day 1,871, 14:30

o7

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,871, 14:30

Pala pala, kur aš kokią sutartį ribojančia veiksmus pasirašiau? Kiek jum aiškint reik, kad su BY ta sutartis kultūrinė. Juos pult debilizmas ir dėl to, kad tris svarbius MPP prarandam. Nu čia jau su logika pykstasi. Kur sutartis su Švedija? Kas čią ką suvaržė?.. LK nieko neveikė per tavo kadenciją? Na jau nereikia čia šmeižto.

Dėl reformavimo - kokio velnio iš chato išėjai jei jau tiek bėdų matai? Tipo išėjai, nes tingėjai kažką spręst? Kas pasikeitė, kad vėl noras atsirado?

TheUnit Duls
TheUnit Duls Day 1,871, 14:37

'lygiai taip sekmingai axemai as galiu isduoti paslapti kad tu gejus, bet siais laikais tuom nieko jau nenustebinsi:)) na laukiam daugiau sektos pasekeju:) ' duodat vaizdu:).Ir as nesuprantu prie ko cia kisat TU,
''supolitikavusiu kariniu buriu" niekur nera parasyta kad TU yra kokios nors partijos kariai.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,871, 15:14

''nerašysiu kad žadu nuversti kalnus, ar dar kokių nebūtų dalykų''
Oi ne ne, tik šiaip biški populizmo užvilko. Matau, kad darbo partijos mokykla veikiair ir čia.
Na, bet jeigu visgi tauta išrinks pararama, tai nepražūsim, dar netokiu matėm:) Bus bent daug juoko(?)

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,871, 15:38

nestresuokit chunta, isrinks ta jusu riesuteli:))

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,871, 15:45

Povilai, Pararamas kai CP buvo netrolino. Normaliai viską darė, lai ir pasišvaistė tankais, bet tikrai šūdo nemalė, o dirbo, tai aš tikrai nei bijau jo nei ką. Jis man kiek į gliušą pradedą panašėt - kai reikia dirba, bet kai ne valdžioj tai trolina kiek tik gali. Tas trolinimasis tai tikrai DP primena, pataikei. Tik DP ir būdami valdžioj š mala, Pararam kaip tik tada normaliai dirba : )

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,872, 23:17

Jei jau stalino chuntai dalini postus, tik kodėl nėra vilkiuko, kurį kaip šunį ant bet ko gali užsiundyt? Ir, be abejo, kodėl patį staliną pamiršti? 🙂
O šiaip, jei pažiūrėt į antros pusės straipsnius - grynai viktoriuko lygio demagogijos - matosi, jog visiškai atitrūkęs nuo to, kas vyksta Lietuvoje...

Aeternuslt
Aeternuslt Day 1,872, 23:44

Esu už reformą. Bet už tave balsuoti negaliu, nes labai nekonkretus ir nerišlus straipsnis, vaizdas, kad vienintelis tikslas yra nuversti dabartinę LK, o jau kokiom priemonėm - pofik. apie CoT kažkaip iš vis straipsnyje nelabai užsiminta, vėl gi, baisu, kad sugalvosi keisti valstybės kursą, ko dabar tikrai nesinorėtų. Eitų bimbagalvis - balsuočiau už jį. Balsuočiau ir už Pakalniškį, bet didelė tikimybė, kad jis vis tiek bus didžiąja dalimi įtakojamas tavęs, o iš tavo pusės matosi daugiau destrukcijos, nei konstruktyvios reformos...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,872, 00:13

ko cia meluojat vel visi:) nei as noriu versti nei ka ta jusu LK, gal pacituosite ponas aetermusai kurioj vietoj parasyta, kad as tai ketinu daryti?🙂 tiesiog noriu permainu joje, o kol nesedes jos vadu kitas zmogus, nepriklausantis tai pastoviai chuntai, tu permainu nebus, kas nesutinka galit mesti akmeni i mane. ir kodel jums vis atrodo kad mes esame kazko itakojami?😁 Pakalniskis va aprase kaip isivaizduoja ta reforma, as turiu savo minciu apie ta reforma, kai kurios panasios i jo, nes vistik bendraujam mes, apatarinejam tuos reikalus. Ne as keliu destrukcija, o pati LK kaip organizacija kelia, tai vat kad to nebutu reikia ten skaidrumo ir paprastumo, o ne tai kaip dabar, kol suprasi kas ten kaip, tai ir prazilti gali. Postai, na siaip magnusai turbut puikiai zinote kad postus gauna tai kas remia, tave, juk ne be reikalo sol ir lnp visa vyriausybe iki siol buvo uzeme ir su niekuo nenorejo dalintis, mano atveju jeigu pasigilintum i komanda, ten zmoniu yra is ivairiu partiju. taip kad stalinizmu tik patys save galite kaltinti, nes apie jusu diktatoriska valdyma galima vadovelius leisti. o apie viktoriuka tai nesuprantu ka ten norejai pasakyti, algu lyg nezadejau kelti:)) na bet anyway, suprantu kad kazkaip reikia cia jums pavaryti, tai kaip ir viskas ok mieli draugai:)

Aeternuslt
Aeternuslt Day 1,872, 00:25

Jei atsakinėji man, su tuo "jūsų LK", tai nelabai į temą. Su LK neturiu nieko bendro, kaip ir su jokia partija 🙂

Aš nerašiau, kad tu versi LK. Aš teigiau, kad iš tavo straipsnio susidaro vaizdas, kad vienintelis tavo kadencijos tikslas yra LK nuvertimas. Destrukcija - chaosas, kurį kelia informacijos ir skrupulingo plano nebuvimas. Destrukcija yra "padariau, kaip man atrodo geriausia". Konstrukcija - kruopštus ir kryptingas plano įgyvendinimas, apsvarsčius už ir prieš. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad kimbu ne prie tavęs, o prie tavo straipsnio, kuriam praktiškai nėra jokios informacijos apie tai, ką planuoji daryt savo kadencijos metu, būtent dėl ko savo balso tau ir neduosiu. Išmokime skaityti tekstą.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,872, 00:28

Nu tik nereikia.. tas pats mogom buvo vadovybėj kol dirbo ir nepradėjo kelt destrukcijų tam norui pradingus...
Kad reik reformos, tai visi sutinka, tik labai skiriasi požiūris - MU vadovai ketina patekti ten tam, kad gautų pinigų savo privatiems dariniams. LK vadovybė supranta, kad tų pinigų dabar išvis kurį laiką nebus, o po to - nebent centai: prie boto buvo vienaip, dabar - visiškai priešingai. Dėl to ir rašiau, kad nelabai įsivaizduoji dabartinę situaciją - pasiskaityk vakarykštį Bimbagalvio straipsnį (http://www.erepublik.com/en/article/jeigu-nor-iau-b-ti-cp--2187084/1/20) - jis ŽYMIAI pranašesnis už taviškį, nepaisant to, jog jis net nenori būt CP. Tiesiog įvardijo aktualiausias sritis, o ne, priešindamas visuomenę, žadėjo lįst, kur pagal pareigas nepriklauso.

LS HQ
LS HQ Day 1,872, 00:43

del LK reformos pritariu, tik kiek zinau is vokieciu issilaisvinome per Tautis LT kadencija:).Manvydas daug privalumu turi, bet nevok nuopelnu is mano klaniskio;) galejai ka kita irasyt.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,872, 00:47

matai situacija isivaizduoju labiau nei tu, nes jus toliau saudot beleka ir belekur nors tu pinigu ir nera, pasiskaityk zygos isleista apie lk laikrasti. saudot net tada kai is to galetu uzdirbti tanku mazoms divizijoms, bet jus juk tingit, kam dirbti, jeigu gali pasiimti tankus pasaudyti, arba ne ir viskas. viskas yra jusu tinginystese, kaip sakiau bet kas, pazymiu sita zodi, bet kas gali buti jusu LK vadu siuo metu, Nera Robertas, Zyga, as, arba tu, nes ten nieko nereikia veikti, tik tankus liepti isdalinti:)) eik i privatu buri, pasiziurek, kaip viskas vyksta tada suprasi, kodel buriai taip pyksta kai jus pyskinate kada norite kur norite ir kaip norite, o jie kovodami uz ta pacia Lietuva, kad tai galetu daryti, turi arti metus laiko, kaupti tankus... siaip jus gal is medzio nukritote? visuomene jau senai supriesinta, ir tai beje padarete jus, su savo lk jeigu dar nepastebejote:)) paskutiniu metu tik apie jusu ta firmele ir verda diskusijos, o jie kaip atsibude katik, sako tu priesini:)) pavarote

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,872, 00:57

Į LK kelias visiems atviras...
Jei neina ir pyksta - čia jau asmeninės problemos. Nenori - prievartos nebus.

Beje, tikiuosi supranti, ką reiškia CoT. Tai vat, LK tokios pozicijos laikosi jau kone 100 metų. Nežinau nuo kada, bet - nuo jos įkūrimo. Jei neklystu, nėkart nesame nieko prašę už pagalbą sąjungininkams. Nes pagrindinis devizas yra tai, jog jiems padedame nemokamai tam, kad vėliau gautume pagalbą iš jų. Circle of Trust, ne kitaip... Ir valstybės pozicija - tokia pati...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,872, 01:01

jo jeigu butumete polska wojska ar koks ten lenku burys net nesigilinciau, bet kai esate 5 zmogeliukai, kurie patys uzdriba ant tu paciu tanku, ir ten isivaizduojate kad labai kazka padedate, tai nusileiskite ant zemes:) pagalba tokiu saliu kaip mes parodoma COD uzdejimu, o ne poros simtu tanku issvaistymu:) beje jeigu jau taip COTiskai norit elgtis, tai ko bijote reformos? jos metu tikrai galetume daugiau dmg sugeneruoti kaip valstybe ir pasirodyti geriau, aisku tai kainuotu ir tanku daugiau, nes dalyvaujanciu butu daugiau:)

Lurk
Lurk Day 1,872, 01:02

lk nepriesina, lk kviecia visus ateiti. o jus priesinates, nenorit ateiti. idomu kas tada ka priesina? : )

o jeigu privatininkai nesupranta, kad reikia sajungininkams ir uz dyka padeti, o ne tik is jus tanku prasyti, tai jau cia kita tema.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,872, 01:11

daug kazin padesi jiems kovodamas kumsciais?😁 isaukit is to iliuziju pasaulio:) o kaip mes padedam sajungininkams, gai pasiklausti pas juos pacius, paklauskit pas estus pvz kaip praeita musi pas suomius jiems padejom laimeti. kaip sakiau esme kad jusu virtuali lk tik ir yra kad virtuali, nauda jos irgi tik virtuali:) o islaidos nemenkos, kaip mateme

Lurk
Lurk Day 1,872, 01:26

daug kazin padesi jiems kovodamas kumsciais?..islaidos nemenkos

tai apsispresk viena karta : d ka nori pasakyti.

dabar tu pvz busi cp, ateis bulgarai ir sakys mum reikia pagalbos tam ir tame musyje, o tu pasakysi, duok mum tanku, tada padesim? 😃 kai jie mus yra trauke ir pries vokiecius ir pries svedus nemokamai.

privatininkai uzsiema savo reikalais samdydamiesi, bei sutaupe tankus padedi tai paciai lietuvai, o lk uzsiema savo reikalais, be lietuvos taip pat ir padeda sajunginikams, kai jiems to reikia. O kaip manai, kas daugiau tanku isleidzia, sajunginikai uz mus kovodami nemokamai, ar mes uz juos?

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,872, 01:30

pararam`ai, du konkretūs klausimai:
1)kokie tie neįgyvendinti planai ir kokie konkretūs planai tuo klausimu tapus CP;
2)LK reforma - ką konkrečiai keisi. Klausiu, nes jei pameni ir aš su ta mintim į CP ėjau, bet sakyčiau pasiekiau ne kažką tuo klausimu : )

jei į klausimus negali/nenori atsakyt viešai - bent į pm. Ačiū. Renkuosi už ką balsuot : D

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,872, 01:43

lurkai skaityk dar karta mano paskutini komentara, apie sajungininku pagalba. tauti planai, tokie kokie buvo ir praeitos kadencijos metu, bet jie visi priklauso nuo musu kaimynu, zinant juos beveik neigyvendinami tie palnai, bet stengtis reikia. kas liecia LK tai statuta reikia visu pirma keisti, kad nesedetu tie patys seniai ten nuo neatmenamu suauge vienas su kitu, ir vienas be kito negalintys zodzio istarti, kaip ji keisti? parasyta statute, ar tai imanoma? bandysim. norint pakeisti ka nors LK reikia pakeisti vada, o tai yra super sudetingas reikalas, nes jis tiek sau prisirases statute apsaugu, kad net sunku suprasti kas ten kaip. aisku cia kai zyga sako as traukiuosi, tai nematau skirtumo ar ten zyga ar lurk ar magnusas, nes viskas liks nepasikeite, sita visi puikiai suprantame.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,872, 01:48

Pararam'ai prašau neatsakinėti į šitų "žmonių" klausimus. Neverti jie to, neverti.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,872, 01:52

na bendravimas juk yra sito zaidimo esme, tai kodel gi mums visiems graziai nepabendravus:) kita vertus as suprantu kokiu tikslu zmones cia bendrauja su manim, bet vistiek, juk linksma:)

Migasss
Migasss Day 1,872, 02:48

,,Naujas veidas mūsų politinėje arenoje, bet manau, kad taip ir turi būti, kiek galima žiūrėti į tuos senius". O taip, atimkit paskutinį užsiėmimą iš senių, lai išvis panyra į 2-clicką.

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,872, 03:08

Na dabar LNP loja 😁. Gal vaikinai zaiskite graziai, o jei ne nesiskuskite ok?

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,872, 03:09

''siaip magnusai turbut puikiai zinote kad postus gauna tai kas remia, tave, juk ne be reikalo sol ir lnp visa vyriausybe iki siol buvo uzeme ''

Partine vyriausybės sudetis pagal praeitos kadencijos zygos rinkimini straipsnį.
URM - LLS
KAM - SOL.
VRM - SOL
NM - LTS
KM - SOL

Ką jau mes užėme? LNP išvis nematyt, gali toliau triesti apie pilkuosius kardinolus ir kovot su vėjo malūnais 😉 Liūdna kad įsisavinai Viktoro-gliooko retoriką.

Dabar matau, kad einama tik tam, kad ale ''savas ribetas'' į postus prastumti ir deja čia kvepia nebent tuščiagarbiais. Griauti visad lengviau negu statyti.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,872, 03:15

Povilai nebuk toks piktas, negalima tau, tu LK karys, esi ant LK statuto pazeidimo ribos, nors dauguma is jusu jau ji pazeide:) tokia ta ir musu kariuomene:) siaip lnp ir sol tai didelio skirtumo nematau, taip sakant prastumet savo ribetas, kaip jau tu sakai:) aplamai koks tolkas ten ka nors stumti paaiskink:)) zodziu baig triesti apie piktuosius ribetas ar kaip tu ten:))

iJokimas
iJokimas Day 1,872, 03:42

Povilai, gal pats iš DP netyčia esi, kad vaidenas partiniai čia?

Sėkmės.

gliookas II
gliookas II Day 1,872, 03:47

Povilas, kodel i meet'a neatejai? ;[ i kita kaboka sveikatos ir laiko uzteko nueit, o i meet'a paskutine akimirka neatejai ;[ ateitum, pasnekeciau kaip viktoras...

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,872, 04:13

Gliookai, tai tu mane jau ir realiam gyvenime seki? Malonu ir keista(:

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,872, 04:14

"Griauti visad lengviau negu statyti. "

Labai teisingai, einu ABC paieškoti.

LS HQ
LS HQ Day 1,872, 04:57

HP 😃

Jei rimciu, tenka atsiimt komentara virsuje, Tautis metu mes bagem kara, bet susitarimas su vokieciais jau buvo padarytas Pararam valdymo metu.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.