Ambient on/off

Join the new world

 

Kandidatúra na prezidenta

Day 1,900, 12:23 Published in Slovakia Slovakia by DorlasAnther

Už dvakrát mi môj úžasný internet nedovolil publikovať článok...a už nemám chuť sa rozpisovať. Takže len ten základ.

MINISTERSTVÁ
Ak máte záujem o prácu na akomkoľvek ministerstve, napíšte mi správu. Každý aktívny hráč je vítaný.

Viac písať nebudem, lebo ak mi to zasa nepublikuje, tak rozmlátim notebook o stenu. Program predstavím, až budem znovu doma a budem môcť písať dlho a s istotou, že ma to samo neodhlási.

váš potenciálny budúci CP
DorlasAnther

P.S.: Moja momentálna technická indispozícia(výnimočná aj medzi ostatnými občasnými víkendovými technickými indispozíciami) spôsobí, že okrem článku aj registrácia na Skype bude musieť počkať až do nedele. Preto vás prosím o pochopenie, že veci s ministerstvami, prípadne čokoľvek iné, bude so mnou potrebné riešiť priamo tu(zatiaľ).
 

Comments

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,900, 12:27

Ešte by som chcel dodať, že aj keď vláda v lese prešla na mňa, veveričky aj sovy zistia, že Vesmírna kačica uznáva všetky zvieratá a ja, ako VVFCVK(vodca véčkovej formácie cirkvi vesmírnej kačice) som rovnako zhovievavý a ide mi o pokojný a prosperujúci les.
Kva kva!

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,900, 12:35

Potom program príde v nedeľu. Toto tu je vlastne len pozvánka na ministerstvá, pretože ich chcem mať funkčné 6. februára poobede.

Ondracer
Ondracer Day 1,900, 13:15

možno by si to mohol robiť tak, že vždy pred tým než pôjdeš poslať už napísaný článok, tak si skopíruj ten text ctrl+c a až potom tam pridaj obrázky a pošli, ušetríš nervy a notebook 😛

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,900, 13:23

No, práveže ono keď píšem článok dlhšie, samo ma odhlási. Proste, radšej si počkám dva dni a predstavím vám aj prípadných kandidátov na ministrov(ak ich budem mať). A do volieb bude ešte času, aby si ľudia prečítali a rozhodli sa, koho voliť(ak bude protikandidát).

Kaileene
Kaileene Day 1,900, 18:14

ako som pisal uz aj inde, sovy nevladnu, sovy udrziavaju poriadok. Je len na vas ci si zasluzite aby sovy chranili risu aj nadalej : D

http://imageshack.us/a/img14/4715/owlmap3.jpg

the Dentist
the Dentist Day 1,901, 01:21

staci to robit tak ze mas 2x otvoreny erep. v jednom pises clanok a druhy mas len tak a ked dopises clanok tak v tom druhom najskor niekde kliknes, vidis ze ta odlogovalo tak sa tam ognes a potom mozes z tej prvej stranky postnut svoj clanok bez hocijakeho kopirovania ; )

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,901, 04:13

Nuz, toto sa mi stalo po prvykrat. Co uz, technika ma zradza(a teraz som z tabletu, to ani diakritiku nezvlada, nie este clanky) takze, dam vam luxusny a obsiahly clanok uz zajtra. A dufam, ze presvedci aj nerozhodnute strany, aby ma podporili(pripadne, PM je stale mozna).

Stileth
Stileth Day 1,902, 05:46

Ako pise Dentist.. idealne su dve okna, jedno na pisanie a druhe na refresh.. alebo ak pouzivas firefox tak si nainstaluj addon Lazarus..
p.s. ak chces mozem byt opat MoF a mas to bez starosti ; )

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.