Ambient on/off

Join the new world

 

Kalaja ne Aksion.

Day 1,820, 15:50 Published in Albania Montenegro by Kalaja e Prezes

Pershendetje, Ashtu si shume artikuj te tjer te cilat flasin per menyren se si te sjellim lojtaret e rinj ne loje. Un akoma vazhdoj te punoj, qe cdo dite te antaresohen lojtare te rinj ne loje. Mjaftoi vetem nje publikim ne nje faqe edhe ja cndodhi.
Faleminderit Shout Article
 

Comments

Fessti
Fessti Day 1,820, 15:56

bravo vlla gjithmone kemi pas nevoje per lojtari si ti

Panch0TheGreat
Panch0TheGreat Day 1,820, 15:58

o7

Labern
Labern Day 1,820, 16:21

Hallall per punen

Rorschach C
Rorschach C Day 1,821, 23:25

vote 🙂 per mikun tim,per vllaun tim (Kalaja e Prezes)

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,821, 01:03

o7

Edini
Edini Day 1,821, 02:55

nice job... v+s

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,821, 05:08

pune e shkelqyeshme. vote

Soldier 1995
Soldier 1995 Day 1,821, 05:44

Bravo vella dhe une po mundohem te bej SHare sa ma shum v+

Soldier 1995
Soldier 1995 Day 1,821, 05:44

Bravo vella dhe une po mundohem te bej SHare sa ma shum v+

toniloco1
toniloco1 Day 1,821, 10:30

o>

Kthetra Alb
Kthetra Alb Day 1,821, 12:47

V

fatjol1234
fatjol1234 Day 1,821, 13:44

V

Kleivis Marku
Kleivis Marku Day 1,821, 14:51

Fitoni para nepermjet shkurtimit te linkut http://tinyurl.com/cperhfv

baci7
baci7 Day 1,822, 01:48

V+S

shum keq pse shumica e faqeve ne fb shqiptare nuk po e reklamojn ket loj , kem nevoj tjemi sa ma shum

SabatonBIH Day 1,822, 08:01

Comment deleted

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.