Ambient on/off

Join the new world

 

Jautrá Pirmdiena.. ~( 8(|)

Day 1,889, 06:36 Published in Latvia Latvia by Fingelis
Joki:

Vīrs saka sievai: "Klau... šitais... nu, rīt būs mana labakā drauga kāzas ar šito... nu, kā viņu... Džūliju Robertsu."

Sieva: "Kura drauga?! Tu man to ātrāk nevarēji pateikt????? Ko es vilkšu mugurā?? Man taču nav ko uzvilkt uz šādu pasākumu! Un dāvana! Kur mēs tagad rausim dāvanu?!!"

Vīrs:"Tu taču neesi gudra! Tas ir filmas nosaukums "Mana labākā drauga kāzas". Tu gan esi neizglītota... Tumsonīgs cilvēks, kā saka..."

Sieva: "Tu labāk būtu klusējis, kulturālais! Kad es Tev pagājušo reizi teicu, ka mēs iesim uz "Gulbju ezeru", kurš sāka meklēt makšķeres un vilka kājās garos makšķernieku zābakus?!"


Mīļā, vai šodien pusdienās atkal konservi? - Jā, dārgais! - Kādi šoreiz? - Īsti nezinu, bet uz kārbas rakstīts - Tavam mīlulim!

Policists apstādina šoferi par būtisku ātruma pārsniegšanu. - Kungs, es visu varu paskaidrot! - sauc šoferis. - Paskaidrosi manam šefam, bet līdz tam pasēdēsi kamerā! - Bet es gribu teikt... - Aizver muti... Pēc vairākām stundām policists ieiet kamerā pie pārkāpēja un saka: - Tev paveicies, šefs tagad ir savas meitas kāzās, kad atbrauks, viņam būs laba oma. - Pat i neceriet! Es esmu līgavainis!


 

Comments

Soulcraft
Soulcraft Day 1,889, 07:58

High five : D voted

VIP_Toms
VIP_Toms Day 1,889, 11:00

Hi five - labais. 😃

Acs bilde arī smuka.

Fingelis
Fingelis Day 1,889, 11:45

Ja patiik tad votojat un rakstat komentarus un taisishu vel daudz 🙂

pun1sher
pun1sher Day 1,890, 13:11

Nice one o/

KristapsM9
KristapsM9 Day 1,891, 02:40

V+S

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.