Ambient on/off

Join the new world

 

Jauns Lielrāceņa priesteris ir dzimis!

Day 1,824, 10:17 Published in Latvia Latvia by linardskijs


Esiet sveiki, Rāceņa Revolūcijas gaismas apspīdētie!
Pats Lielrācenis mani ir svētijis un iecēlis par Rāceņa Revolucionāru kustības priesteri. Pieņemot Lielrāceņa gribu svinīgi solos Rāceņa revolūcijas gaismu nest pāri lielajai dzīves vagai un labticīgi sadzīvot ar neticīgajiem rāceņu līdzcilvēkiem. Galu galā dzīvojam vienā Dobē un To mums būs godāt un vairot Tās labklājību, un spēku!

Lielrāceņa dižpriesteri Jezupu von der Vucinu ieceļu par Rāceniskās Revolūcijas padomnieku un Rāceniskās ideoloģijas aizstāvi. Par Rāceniskās Revolūcijas kustības runasvīru ieceļu Lorencu.

Visiem SDV biedriem piedāvāju atbalstu ēdināšanas sfērā, lai Rācenis būtu spēcīgs tam jābūt labi paēdušam! Cik spēšu izlīdzēšu ar tankiem. Varu piedāvāt darbu savā necilajā q6 tanku rūpnīcā, kurā gaismas deg dienu un nakti kausējot dzelzi un atlejot dižvagā ražotus buržuju slaktēšanai piemērotus Tankus. Par darbu kā sockultūrai pienākas augļus dalīsim un pretī saņemsiet tankus.

Vēlos uzsvērt, ka esam draudzīga komūna un rūpējamies par saviem biedriem. Katrs rācenis cīņā par Dižās dobes nākotni ir no svara!

Jūsu gaismas nesējs Rāceniskās ideoloģijas pasaulē!

 

Comments

Nizam l Cedid Day 1,824, 10:25

Comment deleted

TheZZ
TheZZ Day 1,824, 10:31

patīk man šie skaistie runātāji, kad kkas ir jāizdara tad ir klusi un mierīgi. Paldies, ka palīdzēji PP vēlēšanās.

linardskijs
linardskijs Day 1,824, 10:38

Kas liek domāt, ka es neesmu palīdzējis!
Par darbiem man ar nav jākaunas.

draivis
draivis Day 1,824, 12:00

vairāk šādus rakstus, lai spēlē būtu lielāka jautrības ,voted o/

zivere2
zivere2 Day 1,824, 12:36

Rāceņu sērga uzbrūk mūsu zemei...
Tautieši, lielkapitālisma un privātīpašuma atbalstītāji, ņemiet arklus un spēcīgus zirgus, nāciet palīgā noart parazītiskās mietsaknes no mūsu laukiem - lai atkal varam audzēt rudzus un miežus!
Cīņa nebūs viegla - radīt nespējīgais plukatu proletariāts grib atņemt sūrā darbā sakrāto īpašumu un izdalīt liekēžiem. Neļausim viņiem baroties ar to, ko mēs esam sapelnījuši ar sviedriem un asinīm!

McDaunis
McDaunis Day 1,824, 13:21

Spirtiņ nav mums ne zemes arāju, ne sava cukura. Tik bļidermaņi pa ezemi lien. McDaunis

linardskijs
linardskijs Day 1,824, 13:25

Ieroču apgādēs ar ir redzamas sockultūras iezīmes, tā kā grūti eLV tautu spēlē nosaukt par cieti kapitālistisku. Visi dalam savu maizi, lai iegūtu panākumus cīņās!

McDaunis
McDaunis Day 1,824, 13:52

Kalvīti 3 neko nesaņemu un neko nediedeleju. Par kādu apgādi te bieži bļauro? Man pašapgāde. McDaunis

SV0L04
SV0L04 Day 1,824, 13:59

RA RA RA!

linardskijs
linardskijs Day 1,824, 14:07

Pats ar spēju pabarot sevi un pietiek vēl citiem, ko iedot.. : )

McDaunis
McDaunis Day 1,824, 16:32

Esmu skops, nevis taupīgs vai dāsns. Kapitalists, kurš pārpalikumu pārdod tirgū. McDaunis

Lutikis
Lutikis Day 1,825, 23:16

Nu tā kā laiks būtu kas jūs esat - Zviedru rācenis jeb pašmāju kālis.Redzu ka par mietsaknes vēsturi jums nav zināšanu tad neliels ieskats-
Kālis, kura latīniskais nosaukums ir Brassica napus jeb reizēm lietotais Brassica napobrassica, angliski pazīstams kā rutabaga vai swede (burtiski: „Zviedru rācenis”), ir sakņu dārzenis, kas, domājams, ir veidojies, krustojot savvaļas kāpostu ar rāceni. Tas ir samērā jauns dārzenis, kas pirmo reizi datēts tikai ar 17. gs.

Lutikis
Lutikis Day 1,825, 23:17

Savukārt latviešiem ir
Kālis ir kāpostu dzimtas divgadīgs svešapputes augs. Saknes ir plakanas, plakani apaļas vai apaļas, parasti dzeltenas, retāk baltas ar zaļu vai pelēku galvu. Mīkstums ir dzeltens, dažreiz balts, blīvs ar maigu, nedaudz sīvu garšu. Mietsakne ir labi attīstīta, sānsaknes ir izvietotas galvenokārt 25–30 cm biezā augsnes kārtā. Lapas kālim ir plūksnaini dalītas. Ziedi dzelteni. Sēklas līdzīgas kāpostu sēklām.

linardskijs
linardskijs Day 1,825, 00:32

Lutiki cienu tavas zināšanas, bet Lielrāceņa patiesā izcelsme izzināma šeit: http://tinyurl.com/a7hpby6

kamikaza2
kamikaza2 Day 1,825, 14:04

ahh pietiks muļķoties ar stulbām frācēm un neizdevušos propogandu

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.