Ambient on/off

Join the new world

 

Jõulukuu parima peo valimised!

Day 2,226, 13:43 Published in Estonia Estonia by Gta4pk

Kätte on jõudnud taas aasta kõige tähtsamad ja VIIMASED valimised!

Seekord on tulnud oma väiksest urkast välja ka meie hingelt suur partei My Super Sweet Sixteenth Birthday Party on Friday.

Seekordsed valimised on aga erilised, kuna sellist valimisnimekirja pole eEesti pinnal veel varem nähtud!

Meie nimekirja alustab GTA4PK, MSSSBPFi isa ja vaimne liider. 2-kordne President ja mitme-mitme-kordne minister. Esimese eEesti Kuu Trolli auhinna laureaat ja veel paljude vahvate tiitlite omanik.

Nimekirja jätkab mitte vähem tuntud VISKAJA, kes viskab kõik paberid õigesse korvi ja kõik koogid õigesse näkku. Kõige selle kõrvalt on ta olnud ka mitu korda President ja tegi suurepärast tööd ja pani aluse oma kauakestvale kuulsusele Haridusministri ametis. Rohkem pole mõtet internetiruumi Viskaja peale raisata, kuna teda on niikuinii saanud katsuda iga lugeja, kes vähem, kes rohkem.

Muinasjutulisel kolmandal kohal MSSSBPFi nimekirjas on mitte vähem särav MISTER MARGOONI, eEesti kõige kuulsam multija. Kõik tema 3(KOLM!) multit on olnud ka Presidendid, mis teeb temast kõige rohkem kordi President olnud isik. Tema kasuks räägib ka fakt, et viimaste uuringute kohaselt on tema ainuke isik, kes suudab Holger Baariga sitaloopimises sammu pidada.

Ning nimekirjale paneb võimsa punkti DAMIENDK. Tegemist on nimekirja kõige vähem kogenud isikuga, sest tema on Riigikogus olnud ainult 6 korda. Kahtlemata väärib ta aga rohkemat, sest tema sõbralistis on nii Ilakott, Uno Nisu kui ka Gerdionu.

VALI AJALOO KÕIGE VÕIMSAM SELTSKOND RIIGIKOKKU! VALI MY BIRTHDAY PARTY!

 

Comments

Viskaja
Viskaja Day 2,226, 13:55

"Kuhu ma ennast nüüd joonud olen?" - Gandalf
http://www.youtube.com/watch?v=ZHygXJWdXqc

kronor
kronor Day 2,226, 13:56

Edu valimistel!

Viskaja
Viskaja Day 2,226, 13:59

Tänan, sulle ka!

ituura
ituura Day 2,226, 17:32

Hea meel tervitada sünnipäevalisi riigikogu valimistel ja loodan, et te karsklasest Viskajat selle randevuu ajal jooma ei õpeta!

Vambola Vikat
Vambola Vikat Day 2,227, 08:05

vot jh randevuu on see tõesti.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.