Ambient on/off

Join the new world

 

Interviu su Stoned Rider.

Day 2,466, 07:49 Published in Lithuania Georgia by Legendary Gvangvalo


Sveiki visi. Su jumis kaip visada TheUnit Just1s ! Šiandien kalbejau su puikiu , bei linksmu žaidėju Naujokų Ministru Stoned Rider , kuris mielai sutiko duoti interviu apie save.

TheUnit Just1s: Gal galite papasakoti, ką svarbaus per savo eGyvenimo laikotarpį nuveikėte eLietuvos labui?

Stoned Rider: Jeigu trumpai, tai nieko, žaidžiu dėl savo malonumo o ne eLietuvos gerovės. Jei rimčiau, tai surengiau keletą Kultūros ministerijos konkursų, išleidau keletą straipsnių, sukūriau Lietuvos Moderatų Sąjungos forumą, kuriame galime ne tik bendrauti, bet ir uždirbti, tapau Naujokų ministru, taip padėdamas naujokams pažinti žaidimą ir į jį integruotis. (visas Naujokų ministerijos veiklas matote straipsniuose, kurių šį mėnesį ypatingai pilna). Dar galėčiau pasigirti, kad Rugpjūčio 20d. praspaminau 31 forumą ir šiuo metu matome naujų žaidėjų eLietuvoje padaugėjimą, per vakar dieną užsiregistravo virš 30 naujų žaidėjų, šiandien šią akimirką virš 17. Kai vidutiniškai kasdien prisiregistruodavo po 6 žaidėjus.

TheUnit Just1s: Matau , kad esi Lietuvos Moderatų Sąjungos Partijos prezidentas ką padarėte , kad buvote taip teigiamai įvertintas ? Ar planuojate kandidatuoti antra karta ?

Stoned Rider: Reiktų paklausti pačių balsavusių, o šiaip tai nieko nedariau, savi prastūmė... Daugiau info mano straipsnyje - http://www.erepublik.com/en/article/-lms-u-geresn-partij-ir-jos-puntuk--2415586/1/20 Kol kas spėjau tik išrinkti tarybą ir paleisti forumą, apie kurį jau rašiau. Laikas parodys, ar spėsiu įgyvendinti visus užsibrėžtus tikslus, ar bus noro ir jėgų kandidatuoti dar kartą.

TheUnit Just1s: Ką jūsų manymu, būtų galima padaryti, norint dar labiau iškelti aukštyn LMS narių moralę, ir pačią partiją?

Stoned Rider: Sunkus klausimas, net nežinau kaip tą moralę aukštyn kelt... manau tam reiktų kopėčių ir keleto stiprių vyrų. O kalbant nerimtai, tai reiktų daugiau matomumo spaudoje, pramogų ir žaidimų partijos viduje, bei gyvesnio, žinomesnio partijos forumo.

TheUnit Just1s: Ką manote, apie dabartinį seimo darbą?

Stoned Rider: Apsnudęs ir mažai ką veikiantis, kandidatuojant ne to tikėjausi.

TheUnit Just1s: Ar jums šis žaidimas teikia malonumą? Dėl kokių konkrečių priežaščių jį žaidžiate?

Stoned Rider: Dalinai, taip, teikia, smagu pasijuokti iš besinervuojančių žmonių, kurie neatsigina trolio ir dar labiau jį šeria. Žaidžiu tik dėl keleto eDraugų, jei ne jie, manęs šitame žaidime nebūtų.

TheUnit Just1s: Galbūt pabaigai galėtumėte šiek tiek papasakoti apie save Realiame gyvenime?

Stoned Rider: Esu dirbantis studentas.

TheUnit Just1s: ačiū už interviu...
Stoned Rider: Ačiū tau 🙂

 

Comments

TheUnit Puntukas Day 2,466, 07:55

Comment deleted

SomicLTU
SomicLTU Day 2,466, 07:59

o7

Nexrow
Nexrow Day 2,466, 08:31

Tingiu skaityt, nes nėra labai įdomu, bet norėdamas autoriui padėti misiją padaryti, pakomentuosiu. Vis geriau, negu tušti popieriukai sėdimajai nusišluostyti.

vilius83
vilius83 Day 2,466, 08:40

07

dakut1s
dakut1s Day 2,466, 21:15

o7

neriustLT
neriustLT Day 2,467, 04:18

Dėl to kad Akmenukas davė interviu like ir koment 😃

Fonter
Fonter Day 2,467, 16:11

o7

lydmox
lydmox Day 2,468, 04:40

Už autoriaus pastangas

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.