Ambient on/off

Join the new world

 

ILLYRICUM

Day 2,258, 07:18 Published in Albania Albania by AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM

Pershendetje te gjitheve,ne kete artikull nuk dal si si MoFA i eShqiperise,as si pjese i kongresit te saj,as me ndonje deklarate zyrtare nga Lidhja e Arbrit,dal personalisht vet me nje njoftim nga ana ime.

Dhash dorheqjen nga kongresi,nga Ministria e Puneve te Jashtme,dhe fatkeqesisht edhe nga Lidhja e Arbrit ku isha,kam aplikuar per nenshtetesi ne eKili,do te rrij ketu,2cickle do te kthehem,mbas pak kohesh mbase e le krejt lojen,pasi vler me nuk ka,per shkak te disa ngjarjeve etj etj,qe skam pse i permend,sesht nevoja ti bej publike.

Ju falenderoj te gjitheve per besimin qe me keni dhene,me vjen keq per CP aktual Peja001,fale tij kisha nje post me teper rendesi e pergjegjesi ne kete loje,dhe kam ber maksimumin tim qe ta beja sa me mire.

Falje dua ti kerkoj cdo anetari te Lidhjes se Arbrit,partia e parimeve,qe mesova shume tek to,edhe me dhan teper eksperience,dhe i them per gjithcka do kene nevoje do ti ndihmoj me kenaqesi,sa her kur te futem ne loje,ata dhe te gjithe Shqiptaret.

Ai qe do te zgjidhet si MoFA i ardhshem per kohen e mbetur,e lus te me kontaktoje,e ti dorezoj cdo material te MoFA deri me tani.

Me vjen keq,por me teper smundem me ne kete loje,jo ne kete menyre sic esht kthyer.

Ju uroj suksese te gjitheve.
Me respekt,ILLYRICUM

 

Comments

jetonsherifi12333
jetonsherifi12333 Day 2,258, 07:26

ILLYRICUM dot jet ndonjeher Shqiperia me ndonje teritor te vogel por dot jet von se kshu qe e lini dot tallen me neve si me pare maqedonet qe thonin shqiptaret nuk kan internet edhe na fyenin pra mos e len lojen nuk duhet ta lem duhet te thirim me shum ndoshta ndonje teritor e mbajme gjithsesi esht zgjidhja jot

AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM
AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM Day 2,258, 08:06

ska me vler vlla

Enver Hoxha Te Qifsha Ropt Day 2,260, 06:37

Comment deleted

tori01
tori01 Day 2,258, 07:57

Mire une, po ti cfare pate, keshtu papritur?

AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM
AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM Day 2,258, 08:07

ndoshta do kem rastin te ta shpjegoj vlla

Enver Hoxha Te Qifsha Ropt Day 2,260, 06:38

Comment deleted

tori01
tori01 Day 2,260, 09:47

reported

Nori Susuri
Nori Susuri Day 2,258, 08:59

Me vjen keq eshte humbje per shqiperin po gjithashtu edhe per Lidhjen e Arbrit te deshiroj suksese.

AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM
AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM Day 2,258, 09:11

flm vlla

Nori.Susuri
Nori.Susuri Day 2,258, 11:42

mir ja ben vlla...loje m*tit eshte

LEKSENDER
LEKSENDER Day 2,258, 14:58

Je djal i mir ndaj po vepron keshtu dhe shum djem te mir e kan ber para teje
Kjo loj ka si qellim qe te mbaj me buk ata rumun qe e e drejtojn dhe te gezojn ca serb
Nuk duhet te behemi vegla te lojes por ta perdorim ate per te ngritur lart emrin e Vatanit dhe ti bejm te njohur gjith antarve te ksaj loje qoft edhe shkijeve padrejtsit qe i jan ber Shqipris ne histori
Me vjen keq se ishe djal aktiv dhe djem te till na duhen ne loj dhe ne RL gjithashtu

AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM
AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM Day 2,258, 15:09

Gjithmone do jemi te gatshem per ta ngrit emrin e kombit tone aty ku e meriton,ne cdo vend dhe cdo kohe.

Te flm per fjalet vlla,ti uroj gjith te mirat dhe ty.

Insulting name
Insulting name Day 2,258, 17:13

Qe kur i pash keto flamujt e Serbise ne "Ambient" e kuptova qe kete loje ne dore e ka vet Serbia,,Ndoshta nuk mund ta leme kete loje menjehere pasi jemi futur thelle ne te por nga pak nga pka secili qe e le ben mire per vete dhe jeten ne RL !!! Te uroj suksese ILLYRICUM 😁

AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM
AUTOCHTHONOUS ILLYRICUM Day 2,258, 21:15

te flm vlla,krejt tmirat ti uroj dhe un ty

alkedsh
alkedsh Day 2,259, 02:06

Sukse keq me vjen po kur eshte mjaft eshte mjaft

Enver Hoxha Te Qifsha Ropt Day 2,260, 06:36

Comment deleted

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.