Ambient on/off

Join the new world

 

Hajde te gjith

Day 1,883, 03:25 Published in Albania Albania by LiLo1

Kemi lexu keto dit qe me ndihmen e Maxxx por edhe te Eros_alb do kemi 1 BB pra te kemi nje prurje te lojtareve te rinj plus qe kemi edhe nje ndihme te pashterrshme nga miku im i palodhur ne keto pun Terrnakopi .
Por dicka me shqeteson per mir e kam fjalen pse vetem keto njerez duhet te japin ndihmen e tyre por sikur te lajm pak lojen e ndarjet te kalojm ne 1 bashkim per te krijuar 1 fond te perbashket me pare te verteta pra me krijimin e 1 paypal te cilen do ta financojme te gjithe me aq sa kan mundesi.
Per cfare do sherbej kjo karte:


Do sherbeje me ngritjen e fuqizimin ne maxx te fabrikave shterore
Do sherbej per hapjen e disa tjerave
Do sherbej per krijimin e fondeve per inicativave te her pas hershme per BB
pra sic po them thjesht e me pak fjaler per fuqizimin e eSgqiperis
Mendimi im eshte te mblidhen te gjithe lojtaret me me eksperience e ta diskutojn nuk ka nevoje ne RL por edhe ne chat apo team speak asepse e njohim njeri tjetrin mire dhe vendosim kujt tja lem menaxhimin e kesaj karte dhe cfar objektivash duhet ti veme vetes per te ardhmen.
Kasm gjet miratimin e Eros-alb por edhe te Kushtrimz e Princ_Enea ne chat por edhe te disa shokeve te mij qe luaj lojen per dite prandaj ju ftoj qe te beni perpara ne rrealizimin e kesaj ideje sa te mir (per mendimin tim)poe edhe te nevojshme per mundesit e nevojat qe loja ka
Ta qojme eShqiperin aty ku e ka vendin(leni llaka llakat po hajde kush don ta bajme kete gje)
Faleminderit kujt nuk i intereson kjo gje mos te marr mudimin me e lexu apo me komentu
Bashkimi ban fuqin

 

Comments

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,883, 03:32

Te lumte burri

DiegoIceAge
DiegoIceAge Day 1,883, 03:34

Perhajr na loft tash kemi shanc TE punojm

LiLo1
LiLo1 Day 1,883, 03:35

mungon veq vullneti se tjerat jan

mikeli4free
mikeli4free Day 1,883, 03:48

Mendim personal: une do kerkoja nga te gjithe lojtaret qe jane goldbuyer ne loje, te kontribuojne te gjithe me te pakten 5 Euro secili, por te kontribuojne te gjithe ne te njejten kohe, te krijohet nje dore e mire parash, dhe te bejme dicka hajrit, ku secili prej nesh te ndihet krenar. ne kete menyre i japim nje shtyse kesaj iniciative, atehere shuma sipas mundesive personale eshte dicka krejt ne zgjjedhje te lire.

Iceberg195
Iceberg195 Day 1,883, 04:02

V+s te lumte shum i bukur artikulli !!!

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,883, 04:26

Une jam Pro.

LiL Serxhio
LiL Serxhio Day 1,883, 04:27

vote .. hajde perhajr 🙂

Andiroid
Andiroid Day 1,883, 04:32

Big Vote vlla. Une jam PRO ; )

Va.d
Va.d Day 1,883, 04:33

i vjedhin edhe kto kta qe jan nkrye tvenit. nuk po tderjtohna ty qe e ke shkrujt artikullin po foli npergjithsi

DiegoIceAge
DiegoIceAge Day 1,883, 04:37

http://prntscr.com/p8nuk si po mendon mor i vjedhin kush njef ti hajnat Va.d

ShkupiRepublic
ShkupiRepublic Day 1,883, 04:49

JEMI NJE 😃

enzq
enzq Day 1,883, 05:37

V

Arius argiri
Arius argiri Day 1,883, 06:42

Krejtesisht dakord!

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Day 1,883, 07:24

@Va.d - po kysmet po i vjedhim edhe po e marojme nje shtepi t'vogel me kto para!!!

Ide shume e mire edhe une jam dakord!

VisarJ
VisarJ Day 1,883, 07:52

Miremengjes.

Une jam PRO.

V.

Fessti
Fessti Day 1,883, 10:33

v

erjol1
erjol1 Day 1,883, 12:27

V

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,883, 12:51

: O Bravos vëlla, pastaj do bëhen gjithë BRONZ USERS : D

LiLo1
LiLo1 Day 1,883, 12:52

Te mendojm i her pozitiv e ti lem negativitetin mrapa se sja vlen po hajt ta bejm kete ide rrealitet

Napoleon 54
Napoleon 54 Day 1,883, 12:59

Lilo mendoj qe ne takimin qe do behet ne Tirane kjo ide te behet realitet ,mbase ka persona qe nuk kan access ne paypal qe keshtu mund te mbledhim ato leke ne takim edhe pastaj tja dorezojme dikujt nga ne qe do jemi ne takim psh Maax

Edhe aty pastaj ne qe kemi mundesi te derdhim leke te vazhdojme aty

DoRi94
DoRi94 Day 1,883, 13:00

ideja eshte fantastike , por shume e veshtir te vihet ne zbatim kshtu si po ecin gjetrat kerkon shume mundim , por nese bashkepunojme ja arrijme shume lehte me ba gjera edhe shume me te medha.

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Day 1,883, 13:59

te lumte pushka burr 🙂 JEMI NJE .... KUR VJEN PUNA PER BASHKIM ..... FUCK POLITIK

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,883, 15:50

un jam pro !
Por
ndoshta bohet realitet e un e mbaj at fond se du me ble ni kerr t ri .

KUR VJE PUNA PER BASHKIM .... FUCK POLITIK (kur t vje puna per politik Fuck bashkimi ) hahahah pak hajgare nga kolega nalt

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,883, 15:58

pro vote

Catatumbo
Catatumbo Day 1,883, 20:18

Hahahah paramendo Ariusi qa ka bo per Banken ne loje.
Po me u hap nje e ktill se tjeter artikull nuk shef shqipnia pastaj .

Gjithsesi suksese

Alb Assassin
Alb Assassin Day 1,884, 00:54

v

Pula Me Cizme
Pula Me Cizme Day 1,884, 01:39

po,

Dr. A. Kulla
Dr. A. Kulla Day 1,884, 01:59

Dakord!!!

Snooop Lion
Snooop Lion Day 1,884, 05:20

V

LEKSENDER
LEKSENDER Day 1,884, 06:28

Ide shum e mir nuk e di sa do duroj ne praktik se ju der tani po kacafyteni per lek joreal mendo çdo beni per te vertetin. Dhe der me sot ka patur dhe ka lojtar qe financojn lojtaret me paret e xhepit shembullin e ke te njesia ime

Dardan N81
Dardan N81 Day 1,884, 11:25

V

drizja
drizja Day 1,884, 12:56

V

Zgjlm
Zgjlm Day 1,885, 23:32

Acc mi lon me menaxhu maxxin ose erosin nese nuk i shkrin krejt paret ngold ne naj luft per shqipnin hahahahah
un jam pro suksese.

Va.d
Va.d Day 1,885, 02:03

@iPancho nuk e di qka maroni po paret qe nuk jane tverteta po i vjedhin e leje pare tverteta. e sa per at pune edhe un kam me i dhan nese veq bahet kjo pune. lojen po e luj qe ni kohe t;gjate me shpresen qe nji dit kem me u ba ma te fort se polonia qe asht tash.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.