Ambient on/off

Join the new world

 

Graniidi kasutusalad igapäevaelus

Day 1,881, 10:16 Published in Estonia Serbia by N2SS

Selle artikli looja ja autor on gta4pk. Millegi pärast loobus ta oma ajalehe kaudu selle ilmutamisest aga ma lubasin kõikide artikleid ilmutada siis nii see ka on!!!!!! Seega head meeleolukat lugemist!!eEesti rahvas, käes on aeg haarata ahjuroobid ja heinahangud ning astuda vastu anastajate pättide võimule!
Ehmusid juba ära? Pole viga, see pole üldse nii raske kui tundub. Ainuke, mis sinul kui lihtkodanikul teha tuleb on astuda Eesti Vabakodanike Parteise (khm.. või Eesti Varaste Parteisse.. vahet pole) ja valida gta4pk, et taaskord saaks tuhast tõusta eEesti kõige säravam, maitsvam, roosam, vahulisem ja igat muud moodi parim partei, My Super Sweet Sixteenth Birthday Party on Friday! Taastame eEestis eraomandi ja paneme pätid pokri, rahvas väärib paremat kui Valitsust, kes kandib riigi raha kõrvale. MSSSBPF seisab selleeest, et iga eEesti kodanik saaks pühapäeviti hommikul Rimist pudeli värsket piima ja pannkooke, et kõikides eEesti raadiojaamades oleks kõige mängitum singel “Friday” ning, et Mikrouuni omletiretsept jõuaks iga eEesti koduperenaise padja alla. Vali parem eEesti, vali MSSSBPF!


NB! Artikkel siia lehele ilmunud copy-paste süsteemis , midagi pole muudetud!!
 

Comments

Viskaja
Viskaja Day 1,881, 10:44

Voted.

Viskaja
Viskaja Day 1,881, 12:18

Miks sul nii palju hääli on?

ussisugu
ussisugu Day 1,881, 12:46

Kas sellise valimisplatvormi peale peks keegi ka nende poolt hääletama. Pannkooke ja piima saan isegi rimist, ja kui ausalt öelda, siis rimi omad on minumeelest pea maailma sitemad. Isetehtud on ikka üle kõige.
Te peaks natuke rohkem vaeva nägema, nii lolle loodan et siin pole, välja arvatud päris eesti, kus neid pool riigitäit või rohkem.

Viskaja
Viskaja Day 1,881, 12:56

Mina küll valin MBP!

Joonas Uss
Joonas Uss Day 1,881, 13:21

voters club sai tööd veits

Dodo Moron
Dodo Moron Day 1,881, 13:29

Iroonia... Rimi... lol... See ju Kesko kaubamärk ja seega sommide oma.

vidrik
vidrik Day 1,881, 13:40

+1 ussisugu

Sama arvamus!

Viskaja
Viskaja Day 1,881, 14:03

Mulle tundub, et meie noorsugu pole legendaaarse Mikrouuni ja tema mantlipärija stiiliga kuigi hästi kursis...

Kalev Nuri
Kalev Nuri Day 1,881, 19:00

Oli paras porno omal ajal, miks nüüd peaks parem olema?

Gerdionu
Gerdionu Day 1,882, 02:22

gta4pk viskas ju kulbi nurka minu mäletamist mööda!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.