Ambient on/off

Join the new world

 

Forumo aktualijos

Day 1,878, 07:04 Published in Lithuania Egypt by freshass

Iškarto įspėju, kad šiuo straipsniu nieko nenoriu įžeisti ar sumenkinti. Šiuo straipsniu noriu iškelti problemą, kuri dabar aktuali visiems eLietuvos piliečiams. Leidimo publikuoti log`us neprašiau nei vieno piliečio, nes manau, kad kai kurie iš jų tai būtų nesutikę.Taigi, apie ką čia viskas dabar bus? Ir kas tai per problema? Viskas paprasta. Prieš daugiau nei dieną Naujokų Ministerija išleido straipsnį, kuriame žadėjo www.erepublik.lt forume atnaujinti bent jau skiltį „Naujokams“, sukurdami tenais temas „Klausimai“ ir „Tankai naujokams“. Viename iš jų naujokai galėtų nesivaržydami užduoti klausimus ir tikėtis greito atsakymo. Kitoje temoje eLietuvos 1-2 divizijos žaidėjai galėtų laisvai pasiimti po 10 Q6 tankus. Tačiau iškilo maža problemėlė, kuri iš pat pradžių neatrodė tokia jau didelė.
Kaip žinote, šiame forume aktyviai veikia galima sakyti tik skiltis skirta seimo nariams, visos kitos temos yra neaktyvios arba mirusios. Taigi naujokai atėję į šį forumą ir tikėdamiesi gauti nemokamai tankų kaip mat suskubo registruotis. Tačiau greitai susidūrė su nelauktomis kliūtimis.Iš pradžių buvo manyta, kad naujokai tiesiog nelabai moka elgtis forumu arba kad tas kodas, kurio jie neranda, yra atsiunčiamas tiesiai į elektroninį paštą. Tačiau yra dar kitas kodas, kurį reikia nurodyti dar registracijos pabaigoje. Jis turėtų matytis paveiksliuke.Matote jį? Ir neturėtumėte, nes jo čia nėra! Ką gi, bandoma ieškoti kas tai galėtų kuo greičiau sutvarkyti.Jei jau mums iškilo nenumatytos kliūtys, tai turėtumėme kreiptis į diskusijų administratorius, kurie turėtų mums pagelbėti. Kas jie tokie? Dionizas ir Akello aka Nukainotas. Kadangi mano žiniomis Dionizas jau eRepublik nebežaidžia, susirandame jo elektroninį paštą ir nusiunčiame laišką.Atsakymą gauname štai tokį..Na tiek to. Vienas forumo administratorius iš dviejų jau nebeaktyvus ir niekuo mums pagelbėti negali. Kreipiamės į Nukainotą.Kitas administratorius jei nieko nemoka (paskirdamas ką nors moderatoriumi) ir net neturi laiko tam, tai ar galėtų mums padėti iškilusiu klausimu? Ne. Kas mums lieka? Abudu administratoriai yra neįgalūs, tad paskutinė viltis yra acc erepublik.seimas, per kurį visi reikalingi nariai forume yra pašalinami arba sumėtomi į tam tikras grupes. Taip pat per šį acc galima dalinai administruoti ir forumą. Kas turi jo prisijungimus? Dabartinis SP, kuris šiuo metu yra Arkangelas. Kreipiamės į paskutinę viltį.Arkangelas šiomis dienomis sutiko mums pagelbėti, tačiau ar tokios yra SP teisės? Ar jis privalo išvis mums pagelbėti, jei jo privalomos pareigos kaip siemo pirmininko yra aprašytos seimo statute? Kas būtų, jei esamas SP nemokėtų ar nebūtų niekada gyvenime susidūręs su kažkokiu programavimu? Kas būtų, jei būtų išrinktas kitas SP, būtų begalę naujų seimo narių, kurie net neužsiregistravę šiame forume? Taigi jie taip pat kaip esami naujokai negalėtų užsiregistruoti, nes problema yra aiški, o galintys ją ištaisyti nėra. Pirmosiomis seimo kadencijos dienomis reikėtų sumėtyti narius į eLietuvos seimo skiltį, kurioje sprendžiami svarbiausi mūsų valstybės įstatymų projektai, o joje pusė jų nebūtų.


Čia retoriniai klausimai, į kuriuos atsakymai nebūtini. Šiuo straipsniu siekiau iškelti bei parodyti problemą. Šiuo straipsniu siekiau parodyti, kokį mes turime forumą. Ar nelaikas atnaujinti dabartinio, nes dabar viršuje metami nesuskaičiuojamas skaičius magiškų žodelių „error“? O gal jau laikas apskritai sukurti naują, kuriame būtų aktyvinimas naujas forumo gyvenimas? Jei pasirinksite pirmąjį atvejį, tada būtų būtų labai malonu, kad būtų paskirti bent jau nauji administratoriai, kurie galėtų pagelbėti jei ištiko kokios bėdos. Ačiū už kantrybę.
 

Comments

BlMBA
BlMBA Day 1,878, 07:10

v

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,878, 07:21

v+s

Vi Di
Vi Di Day 1,878, 07:39

Linksma pas jus ten

WolfLT
WolfLT Day 1,878, 08:27

v+s

axemas
axemas Day 1,878, 08:31

Fixas jum: https://github.com/phpbb/phpbb3/pull/713

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,878, 09:45

Kreipkis į Nėra Robertą;)

O jei rimtai, idiotiška situacija, vakar jau ant vidurnakčio visus neviltis buvo apėmusi...

vilna
vilna Day 1,878, 11:01

V.

auris0
auris0 Day 1,878, 11:35

v

Archi tektas
Archi tektas Day 1,878, 11:36

da bum tssss

Mindziuss
Mindziuss Day 1,878, 13:12

Sutvarkykit ir tuo pačiu erep.n4.lt 🙂

DrMonte
DrMonte Day 1,879, 23:15

o gal užtektų paupdeitint? ten jau senai kabo lentelė, kad ne naujausia versija.

N0NyvP01baog50Yp
N0NyvP01baog50Yp Day 1,879, 23:23

Kelių minučių fixas ir niekas nesugeba sutvarkyti, visdar, gėda administratoriams sakyčiau. Juolab, kad axemas aiškiai parodė kur ir ką pakeisti reikia.

HEXaminas
HEXaminas Day 1,879, 00:26

@axemas ir JurgisJaska Jus ko gero nepastebejot, jog esami forumo administratoriai neturi laiko ,noro ir elementariausiu ziniu kazka tvarkyti. Reikalingas normalus adminas, kuris bent jau zinotu kas per stebuklas yra tas phpBB bei ka su juo daryti.

N0NyvP01baog50Yp
N0NyvP01baog50Yp Day 1,879, 02:10

@HEXaminas kaip jau minėjau @axemas pateikė visą reikalingą informaciją tereikia atsidaryti 6 failus ir pakeisti po 1 eilute, iš esmės copy paste padaryti. Čia nereikia nei laiko nei žinių, trik trupučio noro ką nors daryti, o jei to nėra, tai kokio velnio tas žmogus vis dar yra administratorius tegul perleidžia pareigas kam nors kitam, kas susitvarkys.

freshass
freshass Day 1,879, 02:17

Žadamas kurti kaip ir naujas forumas, bet kada jį ir kas sukurs tai nieks neaišku ir gali užtrukti. O dėl tos problemos išsprendimo kažkas ten administratoriams nesigauna, bet jei sprendimas toks paprastas kaip dabar, tada nežinau..

HEXaminas
HEXaminas Day 1,879, 05:32

Pirmiausia kam kurti nauja, jei turim sena foruma? o be to ka reiskia "kuriamas"? Kazkas ji is pagrindu raso savo, ar tiesiog planuojama sumesti vel ta pati phpBB (ar kazka alternatyvaus). Jei kazka bando pats kurti savo foruma, tai manau greiciau erepas nusibaigs nei mes kazko sulauksim. O jei vis tik bandoma sumesti kazkoki foruma i hosta, tai aplamai nesuprantama, nes kaip jau ir minejau, foruma mes turim. Neturim normaliu adminu. Tad ar ne paprasciau tieiog juos pakeisti? Ar planuojama ir esama DB nusiripinti ir importuoti i nauja foruma? Ar planuojama visiems siulyti registruotis is naujo? Ne per daug vargo?

freshass
freshass Day 1,879, 06:48

HEXaminas,
čia jau ne mano žiniose kaip ten kas ką žada. Asmeniškai į mane kreipėsi keli nusimanantys apie šitas problemas ir siūlėsi padėti, tiesiog jiem reikėjo suteikti admino teises arba duoti erepublik.seimas priisjungimo duomenis (dar klausimas ar iš šio acc įmanoma tas bėdas išspręsti) ir viskas. Problemos kaip nebūta. Bet dabar užsimota kurti kažkokį naują, kas mano nuomone, pilnai užtektų ir esamą pakoreguoti, atnaujinti ir panaikinti errorus

freshass
freshass Day 1,879, 07:27

DrMonte,
tai tegu updeitina. Jei jau seniai kaba ten lentelė, kad ne naujausia versija, ko niekas jau tada nesugebėjo pradėt tvarkyt? Ar reikia sulaukt tokios akimirkos, kada nė nauji nariai nebegali užsiregistruoti. Kas būtų, jei šiandien reikėtų sumėtyt naujus narius į seimo skiltį, o seime būtų pusė naujokų, kurie net forume neturi susikūrę acc?

HEXaminas
HEXaminas Day 1,879, 13:47

@freshass, juk pats asmeniskai bendravai su forumo "adminais". Akivaizdu jog Dionizas forume aplamai neturi jokiu teisiu, tiesiog paliktas jo emailas. Visais klausimais reikia kalbetis su Nukainotas. Jei jis neturi laiko ar noro kazka forume daryti, tiesiog reikia perimti is jo administravimo teises. Zinoma gal but reiktu atsizvelgti i tai kas apmoka puslapio talpinimo, bei domeno paslaugas. Taciau is principo, tereikia paskirt atsakinga ir kompetetinga admina. Stai ir viskas. Siaip aisku butu galima prie esamu SP pareigu prideti ir forumo prieziura. Ar siaip koki etata ismastyt. Bet cia jau tik siaip fantazijos reiklas.

Nerolat
Nerolat Day 1,880, 02:48

HEXaminai, forumas sėdi Nukainoto domene ir hoste.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.