Ambient on/off

Join the new world

 

Erlindi

Day 1,884, 14:55 Published in Albania Republic of Macedonia (FYROM) by Erlindi

Pershendetje miqe te dashur.
Ju faliminderit qe me votuat dhe patet besim tek un.

Se shpejti do te emeroje udheheqesine e partise mirepo duhet me pas kujdes qe te zgjidhen lojtar aktiv dhe te moralshem.
Gjithashtu jemi duke shikuar te hartojme listen per kandidat per Kongres ku do te zgjidhen gjithashtu lojtare aktiv qe e dine lojen dhe qe nuk shiten tek armiqte.

Ju ftoj qe te beni kerkesa ju qe deshironi te jeni kandidat per kongres gjithashtu edhe pjes e udheheqsise se partise.

Dergo kerkes ketu: PM

I juaji Erlindi

 

Comments

R Kosova1
R Kosova1 Day 1,884, 15:00

VOte SUB

Fessti
Fessti Day 1,884, 15:24

v

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,884, 15:30

v

prostokreten
prostokreten Day 1,885, 04:33

v

Dardan N81
Dardan N81 Day 1,885, 04:34

V

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Day 1,886, 07:13

v

KOSOVA ArlinDx
KOSOVA ArlinDx Day 1,886, 08:18

suksese

edhe mos harro FALEMINDERIT shkruhet se po shoh plot qe po bojn gabime : )

Andiroid
Andiroid Day 1,886, 10:07

V suksese!

(kot per kurjozitet kush ta ka shkrujt artikullin?? sepse dallohet qarte ndryshimi i drejtshkrimit nga artikujt e tjere qe ke publikuar)

Erlindi
Erlindi Day 1,886, 10:34

Gishtat pse kush ka pas me shkru mos o beni kishe ne po dim diqka

raamce
raamce Day 1,908, 16:07

v

PhantomOfTheOpeta
PhantomOfTheOpeta Day 1,909, 06:50

Media Mogul Medal Project 5
SUB for SUB...
http://www.erepublik.com/sr/newspaper/secanja-na-buducnost-287969/1
sub. 218

Shockedycii
Shockedycii Day 1,909, 12:12

s225
Media Mogul Medal Project
SUB for SUB...
http://www.erepublik.com/en/newspaper/qarisma-news-275206/1

Al Punk
Al Punk Day 1,909, 13:18

subbed

Dritche
Dritche Day 2,015, 15:35

v/s

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.