Ambient on/off

Join the new world

 

eNews [13] : Rinkimų apžvalga

Day 1,894, 07:58 Published in Lithuania Lithuania by WolfLT


Sveika tauta,

Štai ir praūžė dar vieni eLietuvos seimo rinkimai, kurių rezultatus šiek tiek apžvelgsime kartu!Partijų išsidėstymas pagal balsų skaičių mažai skiriasi ir nuo partijų išsidėstymo pagal narių skaičių. Visgi šįkart LNP aplenkė LLS.

Palyginkime rezultatus su praeito mėnesio. Lentelė pagal balsų skaičių.


Kaip matome didžiausią šuolį padarė Lietuvos Moderatų Sąjungą, o didžiausią nuosmukį patyrė Lietuvos Laisvės Sąjunga.

Lentelė pagal vietų skaičių seime.


Kaip matome vėlgi didžiausią pažangą padarė LMS ir LTS, o didžiausias nuopolis ištiko Lietuvos Laisvės Sąjungą.

Šį mėnesį balsavo 48 piliečiais daugiau, nei per praeitus rinkimus.

Taipogi verta paminėti, kad nei Solidarumo, nei LLS partijų PP neišleido priešrinkiminio straipsnio ir nesupažindino tautos su savo kandidatais į seimą. LNP, LTS ir LMS partijų PP išleido priešrinkiminius straipsnius ir beveik visi LMS kandidatai į seimą paruošė savo prisistatymus.

Tiek šiam kartui!

Dėkoju pararam ir EmuSV už pagalbą 🙂

Iki kito karto,
WolfLT
 

Comments

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,894, 08:59

vote

dar galetum padaryti partieciu aktyvuma procentais.

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,894, 10:35

Norėčiau pastebėti, jog geriausiai tarpusavio rodiklius atspindi santykiniai vienetai. Būtų įdomu pažiūrėti partijų surinktų balsų ir partijų narių santykį. Kurios partijos nariai aktyvesni balsavime.

Mlgasss
Mlgasss Day 1,894, 10:46

sharai neverta rasyt, kad tik rasyt, spauda dazniau paskaityk.

jabaslaja
jabaslaja Day 1,894, 11:36

o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,894, 14:03

eiliniai rinkimai kurie eilini karta tik irodo, kad zaidimo kurejai turi kazka keisti, partija visada pirma tik del to kad ji pirma. Sedi mygtoras ir nieko neveikia, ir vistiek pirmi, prikakoja ant visos lietuvos, vistiek pirmi, kai kiti pp stengiasi kazka dirba. Zodziu nesamone visiskas sitas modulis

neriustLT
neriustLT Day 1,895, 23:31

o7

LS HQ
LS HQ Day 1,895, 23:50

Kodel nieko neveikia Pararam? Procentaliai paemus, straipsniu apie SOL pries savaite pilna spauda buvo, o partiju kitu tik po 1 ar du pries rinkimus. Antireklama kitiems irgi reklama:)-va patiko LLS pvz zaidejams kurie cia kaip sako tik for fun susirinke paisdykaut...na tai ir subego pas Sol nes ten linksmiau. Del to LLS taip krito, o SOL pasipildzius nauja siek tiek kitokiu rinkeju banga net stiebtelejosi i virsu:). Taip, kad Pararam daryk isvadas:))

Sharass
Sharass Day 1,895, 01:26

Ačiū už statistiką, o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,895, 03:32

Giedriau visiskai neteisus esi, as stebiu ta situacija gan ilga laika, matau kaip visi naujai ateje zaidejai jungiasi i ta partija, ir patikek jie tikrai jokio ten funo nezino. Nereikia cia jokiu samokslu teoriju, viskas yra kurkas paprasciau, zaidimo kureju sukurta nesamone daro savo.

Moriarttis
Moriarttis Day 1,895, 11:08

param, sol pakilo į pirmą vietą, nors kažkada buvo penktoj vietoj iš penkių tuo metu esamų partijų, visi tą patį ką tu dabar sakai apie sol kalbėjo apie sąjūdį, bet nusprendėm, kad norim būti aukščiau ir dėjom į tai pastangas, tad jeigu mes esam pirmi, tai tik dėl to, kad dėjom pastangas ten užlipti, o dabar dedam tam, kad išsilaikyti. Žinoma gal reikia mažiau pastangų tam, kad išsilaikyti, negu, kad pakilti į pirmą, bet jeigu nieks kitas nepriartėja prie pirmos vietos, tai tik rodo, kad neturi tokio noro kaip mes būti pirmi.

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,895, 14:41

oho

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,895, 15:02

aha moriarti, puse metu merdit, darot nesamones ir toliau pirmoj vietoj, kai kitos partijos stengiasi ir vistiek nesurenka nariu, ir tau tai atrodo naivus atsitiktinumas:)) bet kuri is zemiau jusu partijos esanciu partiju, pabreziu zodi bet kuri yra vertingesne buti pirmoj vietoj negu jus. bet taip nera, velgi kaip tu sakai tiesiog naivaus atsitiktinumo deka:))

iPSiArt
iPSiArt Day 1,896, 00:33

Na ko jūs ten pykstatės nesuprantu.... Prasidėjo rietynės dėl nieko kas geresnis, LOL

Sorry, ne tu pararamai rašei, kad diskusijhose Seime dėl orgų dalyvavo 4 nariai iš kiek? Ar ne 40, ar ne?
O ką likusieji veikė - šikną krapštė?

Juk orgos, jų nuomos sąlygos ir etc. - 100 proc. Seimo kompetencijos reikalas - juk eina kalba apie valstybės pajamas, kurios mažėja kiekvieną mėnesį. Kandidatai ir kiti troliai pliurpte pliurpia apie karą , kuriam reikalingi pinigai, tai kokio š... negali suregzti rimto plano kaip prisitraukti tų papoildomų pajamų iš orgų ir kur jas naudoti?

Ginčijatės kas akttyviau reiškiasi agituoja per rinkimus - o ar nors viena partija per paskutinius 3 mėnesius pateikė ataskaitą KĄ KONKREČIAI SEIME NUVEIKĖ PER TĄ KADENCIJĄ?

Pasižiūriu į kandidatų prisistatymus, kartais verkt norisi, nes neskiria gržio konkurso ar darbo ministerijoje nuo darbo Seime, nes pievas rašo prisistatymuose. Beje, pievas rašo ne naujokai, o kaip tik - jau buvę ten.

So what tai koks skirtumas jei iš tų 8-10 išrinktų į Seimą kažką supranta ir į temą dirba 1-2? Pasakykit jūs man - nu koks skirtumas ar jūsų partija gaus 7 vietas ar 10, jei aktyviai kažką dirbs vis tiek tie patys 2? Jei manot kitaip, parodykit tą 3-čią, tik please, nepainiokit darbo Seime su darbu LK ar ministerijose - tai ne tas pats.

Jūs geriau ne rungtyniaukit ir ginčykitės kas labiau vertas dar +1 Seimo vietos, o kaip Seimo kokybę pagerint.

Moriarttis
Moriarttis Day 1,896, 00:35

na gerai bent tiek, kad iš tavo paskutinio posto žmonės matys, kad tau galima rašyti ką nori, o tu susigalvosi žodžių ir prasmių kurių net nebuvo oponento tekste ir atsakysi į būtent juos. tiesiog Bravo.

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,896, 00:43

Hliokošenkos mulčiai patyrė nuostolių,gal dėl to rekordiškai smuko LLS?

Funnyte
Funnyte Day 1,896, 05:24

Aš nežinau iš kur atsirado mada versti jaustis kaltais kažko pasiekusius. Pavydas graužia? Kodėl SOLas turėtų jaustis blogai dėl to, kad yra pirmi? Mes didžiuojamės tuo.🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.