Ambient on/off

Join the new world

 

eMasonų Organizacija

Day 1,908, 11:05 Published in Lithuania Lithuania by Kursis Kurenas


UŽSAKOMASIS STRAIPSNIS


Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad eLietuvoje savo veiklą pradėjo eMasonų Organizacija.

Šiandien, kai individai varžosi dėl šlovės ir turtų, o politinės jėgos - dėl įtakos, pamirštame vieną, svarbiausią dalyką - visi mes stengiamės dėl mūsų valstybės - eLietuvos.

Kad netrupinti mūsų eLietuviškos vienybės, savo veiklą pradėjo anoniminė eMasonų Organizacija. Mes anonimiškumu apeisime visas individualybių ir ambicijų kuriamas kliūtis.

Mūsų veikla yra pagrįsta siekiu užtikrinti eLietuvos gerovę. Mes remsime naujokus ir visomis išgalėmis žlugdysime eLietuvai kenkiančias veiklas.

Prie mūsų gali prisijungti kiekvienas doras eLietuvos pilietis. Svarbiausia išlaikyti savo, kaip eMasono, incognito statusą. Niekas, net kiti Organizacijos nariai, neturi žinoti, kad Jūs priklausote eMasonams. Informacija nariams bus teikiama užsakomaisiais straipsniais, tokiais kaip šis. Norint prisijungti, reikia užpildyti formą adresu: tinyurl.com/eMasonaiRegistracija. eMasonu tampama užpildžius formą, papildomo patvirtinimo nebus.

Pastebėjusiems, kad kokie nors asmenys neleistinai platina informaciją apie eMasonų Organizaciją ar jos narius, ar norintys kreiptis kitais klausimais, pildykite formą: http://tinyurl.com/eMasonaiPranesimas2

UŽSAKOMOJO STRAIPSNIO PABAIGA

Laikraščio Purslas redakcija neatsako už aukščiau pateiktą informaciją, ji yra straipsnio užsakovo nuosavybė ir atsakomybė. Straipsnio užsakovas redakcijai žinomas.
 

Comments

Mykolas O
Mykolas O Day 1,908, 12:34

masonai ir registracija? Kažkokie labai jau modernūs pasidarė, narių per registraciją ieško. chaltūra 🙂

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,908, 12:53

cha cha cha kazkam baigesi benzinas. Katik issidavei o juk tai turetu buti slapta (:

Siggeris
Siggeris Day 1,908, 12:56

eMasonai? Nematau jokio reikalo kurti tokios organizacijos, kuri yra pagrįsta nežinia kokiais moraliniais principais. Peržvelgus anketą susidarė įspūdis jog ieškomi žmonės kurie gali diktuoti masėms. Vienybės nepasieksime besislėpdami už paslaptingos organizacijos žaisdami agenta 007.

Zmogus Antis
Zmogus Antis Day 1,909, 03:38

Davai kuriam SLAPTĄ organizaciją, bet narius renkamės per spaudą!

http://diablo.incgamers.com/wp-content/uploads/2012/09/Genius.jpg

DrMonte
DrMonte Day 1,909, 09:07

O eMasonai rūpinsis, žinoma, išskirtinai tik eLietuvos gerove? :+]

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.