Ambient on/off

Join the new world

 

eLT istorija 8 : Demografinė stagnacija

Day 846, 08:49 Published in Lithuania Lithuania by Petras Pirmasis


Sveiki, šį kartą straipsnis bus ne tiek istorinis-dokumentinis, kiek kritiškesnis...

Mūsų eLietuvos gyventojų skaičius nuo pat valstybės gyvavimo pradžios išaugo daug kartų, lietuviai prikūrė daug įmonių ir visi kiti rodikliai gerokai išaugo. Tačiau jau maždaug 5 mėnesius nuo paskutinio baby-boom vykusio spalio mėnesį, kai eLietuvos gyventojų skaičius išaugo iki 5000, aktyvių žaidėjų skaičius nepakito ir laikosi ties tūkstančiu.


(žiūrint pagal kovojančių elietuvių skaičių)

O ir žalos padarymas treniruočių kovose pakito neperdaugiausiai :
TW vykęs 2009 m. lapkričio - gruodžio mėnesį - lietuvių žala - 149,660
TW vykęs 2010 m. kovą - lietuvių žala - 169,781

Išvados : Per eLietuvos istoriją žaidime buvo užsiregistravę 6-7 tūkstančiai lietuvių, tačiau žaidžia tik ~1 tūkstantis. Dauguma metą eRepublik, jo net nepradėję žaisti ir nesuprasdami ko čia atėjo. Kiti tesugeba paspausti work ir train mygtukus, kas po kurio laiko atsibosta. Kai kurie negauna tinkamos informacijos arba tingi jos ieškoti.


P.S.
Ką daryti, kad pagerintume eLietuvos demografinę situaciją?

1. Kviesti draugus per reffer link arba email (gausite 5 gold), suteikti jiems visą reikiamą informaciją apie žaidimą.
2. Rūpintis naujokais, neatgręžti jiems nugaros, o ir patiems, kartais, imtis iniciatyvos ir savanoriškai padėti jiems, nukreipti į tinkamas institucijas (naujokų ministeriją), papasakoti ne tik kaip pasikelti wellness, bet ir veiklos būdus bei galimybes.
3. Stengtis išsaugoti metusių žaidimą acc, o vėliau juos galbūt atiduoti kitiems (užbanintiems etc. )
4. Nekurti multi-acc.

Argi ir dar penkis mėnesius būsime vidutiniokai, ar kilsime aukščiau?

eLT pradžia
eLT istorija
eLT istorija 2
eLT istorija 3
eLT istorija 4
eLT istorija 5
eLT istorija 6
eLT istorija 7

Petras Pirmasis
 

Comments

Eksas
Eksas Day 846, 08:52

super voted

M0nkis
M0nkis Day 846, 09:04

Geriau nebus 🙂

M0nkis
M0nkis Day 846, 09:04

Geriau nebus 🙂

M0nkis
M0nkis Day 846, 09:05

Geriau nebus 🙂

TheUnit Dzeusas
TheUnit Dzeusas Day 846, 09:38

kas zaidzia tas ir zais, o naujokus sunku privilioti. pvz pas draugus nuejes parodai si zaidima ir iskarto juokiasi: o cia galima alkoholiku buti? 😃 nu ir kaip toius priversi zaisti 🙂

Petras Pirmasis
Petras Pirmasis Day 846, 10:56

Tai tu dzeusieti ir taip daug padedi naujokams eRep chate 🙂

pokstasq
pokstasq Day 846, 13:31

dzeusieti, sakyk galima, ir žais

Daktaras
Daktaras Day 846, 19:00

ziauriai truksta lengviau randamos info naujokams.iki siol ne viska esu rades/skaites. kur tas naujoku chatas?kur naujoku ministerija?galetu bent savaitinis laikrastis naujokams is valdzios puses but.kaip suprantu yra toks daiktas kaip kulturos ministerija.ka jie veikia?naujoku ministerija? vienintelis reguliarus laikrastis yra KAM ir super informatyvus Akello straipsniai.

Ravenas
Ravenas Day 847, 02:48

Na, mano nuomone, tai cia labai daug ir seniu issibarste. Isnyko ne tik naujoku sluoksnis bet ir aukstu senjoru grietinele:) As kaltinu del to pastaruju menesiu ivykius erepublike. Buvo labai daug negativizmo kuris nuteike labai daug zaideju pries sita zaidima, nuvyle, atstume ir sunaikino prasme. Pradzioj buvo MPP kainu padidinimas sukeles didele depresija mazoms valstybelems, o veliau Lanos rykste nuplake visu viltis varzytis siame zaidime saziningai. Adminu svaidymasis bananais taip pat nepadejo, ypac kai PHX planai griudavo del to kad eRusijos prezidentas uzbanintas arba visa eTurkija bananus valgo... Na. Suprantu as visus pasitraukusius (pasitraukusiu senjoru sarasas tikrai ilgas:O).

kiprastk
kiprastk Day 847, 02:53

ka zin kam ta brezneva uzmetei bet viskas be breznevo ok

Ravenas
Ravenas Day 847, 03:18

Dar pamirsau pamineti ir eLietuvos paciu vidiniu bruozu. Kai kurie prezidentai (kuriu "slapyvardziu" neminesiu etikos sumetimais) visa gerkle rekdami kad jie vienyja eLietuva istiesu ja tiesiog dar labiau suskalde nubrezti "savas" ir "priesas" ribas.

Asiolas
Asiolas Day 847, 06:11

TW vykęs 2009 m. lapkričio - gruodžio mėnesį - lietuvių žala - 149,660
TW vykęs 2010 m. kovą - lietuvių žala - 169,781

Del kovo pasigincysiu. Jeigu mes vis dar neturetumeme kariuomenes, zala butu zymiai didesne todel, kad daug buriu buna issiusti kovoti i kitus karus.

Petras Pirmasis
Petras Pirmasis Day 847, 10:17

Ravenai, pilnai pritariu tau. Brėžnevo valdymo periode SSRS smarkiai pasireiškė stagnacija, tuo ir susiejau jį su straipsniu.

Kortesas
Kortesas Day 848, 02:45

O siaip ka cia daugiau veikti siame zaidime? Padirbi ,pasitreniruoji ,pakariauji jei TW yra . O norint kažka rimciau ,reikia kad uzkalbliuotu zaidimas. O to cia nera bent naujokams. Nes eLietuva maza ir ekonomiskai silpna, mazi atlyginimai ,kurie neleidzia zaidejams isibegeti greitai. Grobikisku zygiu negali daryti irgi del to. Tad beveik puse idomumo ir nebera, kas sulaikytu daugeli cia likti.Nes ne visiems patinka politikuoti ar laikrasti leisti ,verslu uzsiimti. Karas pagrindinis motoras daugeliu zaidimu yra. Va, jei eLietuva ,eLatvija ir eEstija butu unijine valstybe (jei tai butu imanoma),padidetu karine galia ,atsivertu perspektyvos grobikiskiems karams. Aisku sakytumet ,prarasim kaip tautos ar valstybes identiteta. Bet del to as tikrai neverkciau .

NONcom
NONcom Day 848, 05:31

Jungtinę valstybę daryti visiškai neapsimoka ir tai tik kilpa ant kaklo. Jeigu naujokai nori įdomybių, tegul registruojasi į kariuomenę. Žmonės, kurie pateko į šaulius ir perėjo į kitus būrius tikrai pamatė, kad ką veikti čia yra, jeigu tik nori kažką veikti. 🙂

Klasikine
Klasikine Day 851, 04:49

straipsnis tikrai geras, nes aš, pavyzdžiui, ateinu čia paspaudau work, train ir viskas. O dabar, kai nebegalima atsistatyt wellnes ligoninėj tai išvis "batai", jaučiu, kad greit ir aš būsiu prie tu neaktyvių žaidėjų.. 😛

Gyvas_sidabras
Gyvas_sidabras Day 855, 14:13

Puikus metraštis, Petrai. Tik pora pastabų: pirmasis paveiksliukas per mažas ir nepasididina bei pirma URL nuoroda neveikia.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.