Ambient on/off

Join the new world

 

eLietuvių susitikimas Kaune!

Day 1,884, 16:19 Published in Lithuania Lithuania by Nexrow

Labas vakaras, brangūs skaitytojai!

Labai seniai jau berašiau eLietuvos spaudoje. Nors keletą kartų per tuos pusantrų (?) metų buvo kilusi pagunda tai padaryti ir turėjau idėjų dėmesio vertiems straipsniams, visgi užsienietiškos pilietybės barjeras neleido man to padaryti. Žinau, gėda, bet aš esu į pensiją išėjęs senas politikėlis/žurnaliūga, kuris niekam seniai nebeįdomus, todėl ties šia vieta per daug neišsiplėsiu.Esminė priežastis, dėl kurios visgi pasiryžau parašyti straipsnį (o tai reiškia - ir susigrąžinti gimtosios šalies pilietybę), yra netyčia kilusi šauni mintis, kurią išrutuliojome visai neseniai atsidariusiame, tačiau populiarumo jau susilaukusiame elietuvių klube. O mintis, kurią išvystėme intensyviai bekratydami galvas pagal euforijon keliančią muziką, yra dar kartą visiems susiburti ir taikiai bei nerūpestingai pasėdėti prie bendro stalo.

Šį kartą, kaip reta, eLietuvos susitikimą organizuoti nusprendėme Kaune, kadangi šis miestas, lyginant su sostine, tikrai lieka nuskriaustas šiuo klausimu. O piliečių čia tikrai yra ne ką mažiau. Ir šis susitikimas yra puiki proga tai įrodyti!

Tad visi maloniai kviečiami prisijungti prie šaunios kompanijos, kuri vasario 9 dieną (šeštadienį) 19 valandą rinksis senamiestyje esančiame Shamrock bare (Vilniaus g. 13), kur rezervuosim stalą. Jei kas nors nežinote, kaip šią vietą rasti, kreipkitės asmeniškai, pasistengsiu kuo išsamiau paaiškinti. Kol kas žemiau pateikiu šiokį tokį žemėlapį, kurį, žinoma, bet kuris galite pasižiūrėti įvedę minėtą adresą maps.lt.Tie, kuriems visgi yra tekę pabūvoti šioje nuostabioje vietoje, greičiausiai dabar pasakys, jog ten mažai vietos. Ankstesnio susitikimo Kaune patirtis rodo, kad bent 10 draugiškų veidų prie vieno stalo susėsti tikrai gali. Tačiau, norint žinoti, kiek tų veidelių vis dėlto bus, ir ar visi tilpsime, būtų smagu, jog norintys ir tikrai pasiryžę dalyvauti apie tai praneštų privačia žinute, arba komentaru po šiuo straipsniu. Tokiu atveju, jei visgi mūsų būtų per daug, mėginsime derinti tai su baro kolektyvu, arba ieškosime kitos vietos.

Kol kas aišku, jog, savaime suprantama, dalyvausiu aš ir keletas ko gero garsesnių asmenybių, tarp kurių verta paminėti prezidentą gliooką bei jo ledi panterą, taip pat tikėtina, jog pamatysime prezidentą Dariuką (a.k.a. Nutzz), Seimo narį ir minėto klubo savininką Archi tektą ir keletą anksčiau itin aktyviai besireiškusių, tačiau dabar jau nebežaidžiančių, arba į užmarštį pensijoje įklimpusių personų, su kuriomis susipažinti tikrai verta.

Lauksime kuo pozityvesnių nuotaikų, o žaidime egzistuojančius nesutarimus bei antipatijas, tikimės, paliksite namie, kur joms ir vieta. Tai bus draugiškas pasisėdėjimas prie alaus bokalo (ar giros, jei jau labai norite būti tokie nemieli). Tad laukiami yra visi, kuriems jau leidžiama tokioje aplinkoje sukiotis be jokios rizikos pažeisti kokį nors netikusį įstatymą.O kol kas ačiū Jums, brangūs skaitytojai, už dėmesį ir kuo šiltesnio Jums šio žiemos vakaro.
Pagarbiai,
Nexrow

 

Comments

Sharass
Sharass Day 1,884, 16:26

Sveikas pargrįžęs, sūnau;)

Archi tektas
Archi tektas Day 1,884, 16:56

Tūc tūc

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,885, 23:01

Sėkmės jums ir linkiu, kad meetas nebūtų sugadintas dėl nesutarimų žaidime.

Udra
Udra Day 1,885, 00:19

Tikrai būsiu, woot woot !

Migasss
Migasss Day 1,885, 00:45

Sveikas sugrįžęs. 🙂

Bruolis
Bruolis Day 1,885, 00:54

50/50 kad dalyvausiu.

pantera7
pantera7 Day 1,885, 03:36

Taip taip, kaip čia kitaip ir gali būti, jei nebūsim 🙂

Ačiū už pakištą mintį, kurią visai ir pavyko išrutulioti ir įgyvendinsim (:

Raraz
Raraz Day 1,885, 08:09

gaila ner kur bolido arti pastatyt...

Nexrow
Nexrow Day 1,885, 08:18

Tai kaip gi su tuo bolidu į barą važiuosi? Negi po to išgėręs vairuosi? Negalima! Juk savaitgalis - važinėja naktiniai autobusai. Parsirasi ir taip namučių.

Nutzz
Nutzz Day 1,885, 09:25

Nuo pilies max 5 minutės iki bolido būtų

Akviliutte
Akviliutte Day 1,885, 09:33

Kodel tik dabar, o ne po Kaledu organizavot, as buciau irgi atejus, o dabar vokietukuose sedziu ))))):

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,885, 11:51

Jaučiu, kad taip pat būsiu 🙂

vilkdalgis
vilkdalgis Day 1,885, 13:00

smagu matyt vėl šiame pasaulyje

Nexrow
Nexrow Day 1,885, 15:13

Akviliutte: idėja kilo jau po švenčių. Tiesiog netyčia beplepant tam klube sugalvojom 🙂 O ir šiaip, nemaža dalis mūsų (tų, kurie čia pasirodys) yra studentai, turintys sesiją sausį. Dėl to vasarį ir darom 🙂

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,885, 16:18

Ai, čia ne šį šeštadienį. Tada nepažadu 🙂

Akviliutte
Akviliutte Day 1,886, 11:08

Tai vat ziauriai gaila, kad jus studentai, o as uzsienyje gyevenu ir nepavyksta susiderinti, bet tikiusi kai kita karta organizuosit man pavyks taip pat sudalyvauti, bent jau butu tikrai super saunu (((:

RedW1ne
RedW1ne Day 1,886, 11:55

vėl.. ((:

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,886, 14:41

www.foursquare.com patogu nurodyti susitikimo vietą,jei tai baras,klubas ir pan.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.